>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Zakłady przez internet-Zezwolenie MF

U 0

uzytkownik719

Użytkownik
Czy wie ktoś może kiedy zostaną uruchomione zakłady przez internet? Chodzi o bukmacherów naziemnych; STS, Milenium, Fortuna.
Czy Wy także planujecie korzystać z tej formy zakładów? Prosze o Wasze opinie na ten temat ????

Pozdrawiam
 
O 0

oojahoo

Użytkownik
Mnie też to interesowało więc napisałem do STSu i oto co otrzymałem w odpowiedzi:

&quot;Witam,

na razie wciąż trwa wyłącznie rejestracja ponieważ uruchomienie zakładów online jest uzależnione od otrzymania zezwolenia Ministra Finansów. Zezwolenie powinno zostać wydane do połowy stycznia, więc jeżeli nie będzie innych problemów ze strony Ministerstwa czy Służby Celnej to zakłady powinny ruszyć w pierwszym kwartale 2012 roku.

pozdrawiam&quot;
 
O 0

oojahoo

Użytkownik
Czy to nie dziś Ministerstwo Finansów powinno wydać decyzję zezwalającą na przyjmowanie zakładów online przez STS, Fortunę i inne naziemne?:-|
 
jose7 40

jose7

Użytkownik
Dzisiaj, dzisiaj. Ale jak na razie cisza. Jednak mnie to nie dziwi. Oni mogą się opiep**** a gdyby to ktoś z obywateli się z czymś spóźnił to albo by wniosku nie rozpatrzyli albo karę nałożyli jak to w naszym kraju
 
W 0

winiek

Użytkownik
Czy coś w tej sprawie się może ruszyło bo zaraz styczeń się skończy i cisza ma ktoś jakieś przecieki może?
 
aletenis 11

aletenis

Użytkownik
Czy coś w tej sprawie się może ruszyło bo zaraz styczeń się skończy i cisza ma ktoś jakieś przecieki może?
Witam wszystkich,to mój pierwszy post na tym forum.
Ja także czekam na możliwość grania u stacjonarnych przez internet.Dzisiaj zauważyłem na stronie Fortuny,co prawda przez moment, była pewna zmiana wyglądu strony.Ponieważ nie mam odpowiedniej ilości postów :;/:,zainteresowanych proszę o kontakt to prześle zrzuty ekranu które dziś zrobiłem.
Wygląda na to, że Fortuna jest już gotowa,tylko jeszcze to pozwolenie.Znając opieszałość urzędów,może to jeszcze potrwać.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
aletenis 11

aletenis

Użytkownik
Jeszcze wczoraj pisałem,że będzie trzeba na to poczekać, a tu miła niespodzianka (co prawda po pół roku czekania :grin ????
Ciekawe dlaczego pozwolenie dostała na razie tylko Fortuna ?
Przecież inne firmy składały wniosek w tym samym czasie.
No,ale poczekamy zobaczymy ;)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Jeszcze wczoraj pisałem,że będzie trzeba na to poczekać, a tu miła niespodzianka (co prawda po pół roku czekania :grin ????
Ciekawe dlaczego pozwolenie dostała na razie tylko Fortuna ?
Przecież inne firmy składały wniosek w tym samym czasie.
No,ale poczekamy zobaczymy ;)
Składały prawdopodobnie z różnicą do jednego dnia jakoś ... W tym, któraś z firm nie dopełniła chyba szczególiku formalnego (pospieszyła się z wnioskiem, gdy Ustawa w obecnym kształcie jeszcze nie istniała albo jakoś tak ...?). Nie chcę wprowadzać ew. w błąd więc nie będę kontynuował. Było gdzieś na Forum chyba ...
Może jest to podobnie jak w przypadku KPA, że urząd musi odpowiedzieć do miesiąca czasu, a w szczególnych przypadkach, trudnych, bodajże do dwóch miesięcy może przedłużyć ...
I np. analogicznie w tym konkretnym wypadku wg przepisów jakichś nieznanych mi, że do pół roku a w szczególnych przypadkach dłużej ...
----
To, że inne firmy składały nie oznacza, że zgodę otrzymają :grin:.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Czy słyszeliście o zmianie w Polsce podatku, o którym mówimy, z 12% na 0%?!
Nie było takiej zmiany, prawda? Tak więc skąd potencjalne pomysly, że mogłoby być inaczej?
Jedyna różnica, to różnica w wysokości podatku w Polsce, w Czechach, na Słowacji, na Malcie. Czyli tam, gdzie (również via Internet) działa grupa Fortuna.
 
Do góry Bottom