>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zakład systemowy jak obliczyć ewentualną wygraną ?

naix 344

naix

Użytkownik
Witam, chciałem się dowiedzieć w jaki sposób mogę obliczyć ewentualną wygraną w zakładzie systemowym załóżmy że postawię 34zł na taką kombinację &gt;&gt; img824.imageshack.us/f/beztytuuve.png &lt;&lt;
i wejdą mi wszystkie mecze prócz wygranej Paragwaju który ma najwyższy kurs i powiedzmy zdarzą się 2 niespodzianki i WKS wygrało by z Brazylią a Chile zremisowało z Hondurasem, gdyby tak się stało ile bym wygrał, czy tyle ile napisane jest na kuponie czy może mniej jak to się oblicza ??
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
10 z 13 przy 3 pudłach - liczysz kursy, które trafiłeś - opuszczasz nietrafione. 34 zł, które postawiłeś dzielisz na ilość rzędów (286, czyli stawka po 12 gr na rząd).

0.12 gr * 7.98 (kurs 10 trafionych typów)

Wygrana poniżej 1 zł.

Wybrałeś zbyt oczywiste zdarzenia. Nawet gdybyś za 34 złote zagrał 12 z 13 i nie trafił tylko Paragwaju to wygrana wyniosłaby ledwie 50 zł.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Opłaca się, ale nie przy kursach 1.10. Jeśli ktoś gra kursy od 2.0 w górę i ma wysoką skuteczność - przy pewnej ilości wtop (ale ma np. problem z odpowiednią selekcją meczy, aby grać single czy duble) to takie systemy są dla niego. Przy takich niskich kursach lepiej już grać AKO, ale i tak wiele z tych kursów jest mocno zaniżonych w stosunku do ryzyka.
 
Do góry Bottom