>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Zakład za około 50 tys. funtów, gdzie i jak?

A 19

arkoar

Użytkownik
Dzień dobry, witam forum.
Przejdę do rzeczy i proszę o odp. doświadczonych i zaznajomionych z tematem.
Posiadam pewność odnośnie sportowej przyszłości pewnego kierowcy sportów wyścigowych, bardzo popularnego w Europie i naszym kraju. Ktoś znajomy powiedział mi, że:
1. W Wielkiej Brytanii, każdy może wejść do bukmachera i zaproponować zakład i sumę jaką dysponuje na określone zdarzenie, a bukmacher ma prawo przyjąć taki zakład. CZY TO PRAWDA? Jeśli tak, chciałbym udać się jak najprędzej do GB i dokonać zakładu. Czy należy wybierać jakiegoś dużego bukmachera, czy zrobię to wszędzie?
2. Interesuje mnie zakład na min. 50 tysięcy funtów, czy tak duża suma jest możliwa na jednorazowy zakład, czy należy to rozbić? Mam się legitymować dowodem, źródłem dochodu, czymkolwiek?
3. Czy z tytułu wygranej bukmacher przekazuje coś w rodzaju polskiego PITa?
Pozdrawiam użytkowników i liczę na odpowiedź.
 
A 19

arkoar

Użytkownik
z racji tego, ze nikt nie odpisal to odpowiem dla potomnych, byc moze ktos bedzie chcial skorzystac w przyszlosci:
1. Tak mozna wejsc do bukmachera na wsypach i zaproponowac zaklad. Ale nie tak jak sie wydaje,u mnei było zagmatwane - tzn kobieta dzwoni do centralii, pyta sie czy jest mozliwy taki zaklad i ktos ja informuje, ze stworzy odpowiednie zapytanie do zakladu i mam go akceptowac lub sobie isc.
Zaproponowalem zapytanie czy R. Kubica zostanie w williamsie. Czekalem az babeczka z obslugi mi to potwierdzi z centrala i potwierdzila. Pytanie mi zmodyfikowanono , na - czy &quot;R. Kubica zostanie podstawowym kierowca Williamsa na sezon 2019 w F1&quot;. Na podstawie tego co wiem i jestem 100% pewien, zdecydowalem sie na opcje NIE.
Olbrzymie zaskoczenie, ponieważ z kursu 4/6 jaki byl początkowo od razu z automatu obnizono mi stawke na 1/4! Ale postanowiłem się zgodzić, jeśli zakład wyniesie przynajmniej 10 tys funtów. Znów telefon, znów 10 min czekania i ODMOWA!
Zaproponowali mi zakład na max 2000 Funtów. Podziękowałem.
Po rajdzie w 4 innych bukmacherach sytuacja podobna aczkolwiek już chyba wiedziano bo nie musiałem czekać aż tyle na odpowiedź. Wróciłem do pierwszego bukmachera i dokonałem zakładu za 2000 Funtów, dzień później mój przyjaciel także to zrobił, a zakład wynosił już 1/6!
Sumarycznie - w 3 placówkach dokonaliśmy łącznie 6 zakładów na łączną kwotę 8,400 funtów. Kursy od 4/6 na początku zmieniły się do 1/4 a najgorzej do 1/65.
Tak więc, brytyjscy bukmacherzy to nie taka bajka, nie o wszystko też można się zakładać i nie na określoną kwotę. Pochwalę się wygraną jak tylko uda się odebrać wygraną - zakład mam ważny do startu nowego sezonu formuly.
W razie pytan - smialo - juz troche dowiedzialem sie jak to wyglada na wyspach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
arkoar Skoro juz jestes taki pewny tego i masz taka pewna informacje to moze podzielibys sie z nami jakimis wiekszymi szczegolami. Jestem bardzo zaznajomiony z tematem F1 i nawet prowadze tutaj na forum ten dzial. Bardzo ciekawi mnie ten temat i chcialbym poznac nieco wiecej detali. Pozdro ;)
 
A 19

arkoar

Użytkownik
nie moge wyjsc przed szereg, ale powiedzmy ze najblizsza najblizsza najblizsza rodzina to ktos kto zawodowo zajmuje sie publicznymi pieniedzmi.
w mediach zapanowala jakas plotka o 10mln euro dla p. Kubicy i dlatego wiazano go z klubem williams. rzeczywistosc jest jednak taka, ze suma nie wynosi tyle nawet w polskich złotych ???? a głowni beneficjenci owej kwoty wyrazili pisemnie brak zainteresowania, aczkolwiek:cool: bardzo kurtuazyjnie podziekowali. Moze kiedys cos skrobne wiecej. :time:
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
A 19

arkoar

Użytkownik
Hej Panowie. Mam nadziej ze tu pisza powazni ludzie. Byc moze poplyne na jakies 10k gbp bo tyle kosztowalo z przelotami i hotelem. Wtedy bede szczesliwy ze 50k nie przeszlo hahaha. Zycze Robertowi by ziscil swoje marzenia czy to williams czy ferrari, ale na 100% nie zmieńilo sie zaplecze jaka oferowala „moja” firma ze tak to nazwe. Byc moze inny ciekawy sponsor. Nie mam naprawde pojecia, troszke mi to zabrzmialo jak plotka, ale sytuacja jest mega dynamiczna. Naprawde nie chce kogos strofowac, ja w swych przewidywanich jestem w sporej mneijszosci. Sytaucja win win, bo te 10k przeboleje (na 50k juz bym bardziej pewnie) a PAN Kierowca wroci na tor, ewentualnie ja wygram (zdania nie zmieniam) a Robertpojdzie inna sciezka. Zycze wszystkim kibicom super emocji. Pozdrawiam
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Jesteśmy na publicznym forum, jeśli piszesz że chcesz postawić zakład za ~ 250k PLN to zaraz się robi szum, nie ma się co dziwić. Zaryzykuję stwierdzenie że większość użytkowników nie postawiło takiej kwoty przez całe życie.
Ja jednak mam jedną prośbę - jak będzie po fakcie (obojętnie czy wygrasz czy przegrasz) to jeśli oczywiście możesz skrobnij wtedy więcej jak to było. Takie historie są po prostu ciekawe, rzadko jest okazja o takich przypadkach gdzieś na forum poczytać.
 
M 0

majx

Użytkownik
Hej Panowie. Mam nadziej ze tu pisza powazni ludzie. Byc moze poplyne na jakies 10k gbp bo tyle kosztowalo z przelotami i hotelem. Wtedy bede szczesliwy ze 50k nie przeszlo hahaha. Zycze Robertowi by ziscil swoje marzenia czy to williams czy ferrari, ale na 100% nie zmieńilo sie zaplecze jaka oferowala „moja” firma ze tak to nazwe. Byc moze inny ciekawy sponsor. Nie mam naprawde pojecia, troszke mi to zabrzmialo jak plotka, ale sytuacja jest mega dynamiczna. Naprawde nie chce kogos strofowac, ja w swych przewidywanich jestem w sporej mneijszosci. Sytaucja win win, bo te 10k przeboleje (na 50k juz bym bardziej pewnie) a PAN Kierowca wroci na tor, ewentualnie ja wygram (zdania nie zmieniam) a Robertpojdzie inna sciezka. Zycze wszystkim kibicom super emocji. Pozdrawiam
Czy tylko mi się wydaje, że coś tu się nie kalkuluje?
Postawiłeś 8k po kursie 1/4, czyli na nasze 1.25, więc do wyjęcia miałeś 2k na czysto, a piszesz, że tyle kosztowały Cię przeloty i hotel. To jaki był sens tej całej zabawy jeśli w najlepszym wypadku wychodzisz na zero?
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Widac ze troll, zalozyl sobie konto zeby gadac glupoty. Gdyby nie bylo wsparcia finansowego to w williamsie nie jezdzilby Kubica tylko Ocon . Mysle ze jakas pozadna sume orlen/lotos musi tam pakowac
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
A dlaczego nie przyjęli zakładu za 50 kola? Dziwne. Tyle się słyszy o jakiś niewyobrażalnych sumach w GB, że aż dziwne. 50 k funt to dla takiego angielskiego bukmachera nic, jak dla człowieka 10 zł.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Pierdoły jakieś. Zagrał łącznie za 8k funtów po średnim kursie 1.17? No gratuluję, 1400 funtów na czysto, odliczyć lot, hotel, wyjdzie na to, że ryzykował (bo nie ma czegoś takiego jak &quot;pewny&quot; zakład, wszystko może się nagle zdarzyć) 8 tysięcy funtów, żeby z 500 na czysto zrobić. No bardzo inteligentne, gratuluję.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
A dlaczego nie przyjęli zakładu za 50 kola? Dziwne. Tyle się słyszy o jakiś niewyobrażalnych sumach w GB, że aż dziwne. 50 k funt to dla takiego angielskiego bukmachera nic, jak dla człowieka 10 zł.
Dziwne? Wcale nie dziwne. Spróbuj iść do angielskiego buka, street office i postawić większą kwotę. Heh, spróbuj postawić jakąkolwiek kwotę. Jeśli bierzesz value, to dzwonią do managera, jeśli chcesz postawić 100 funtów, a tu mówisz o 50 tysiącach. W żadnym shopie nie przyjmą takiego betu, a online? Będą numery jak przedstawiono wyżej, idiotyczne proponowane kursy i za ułamek tej sumy. Panie, to nie jest główny rynek z nieziemskim liquidity. To jest jakiś wymyślony bet, którego prawdopodobieństwa trader nie jest w stanie oszacować. Na takie bety i w Pinnacle masz limity po 100 euro. Więc jeśli ktoś liczy, że rzuci 50k funtów po kursie 2.0, chyba pozamieniał się z czymś na rozumy. Spróbuj nawet rzucić na jakiś badziew na giełdzie 50k funtów, to może przyjmą, ale po kursie 1.2.
Edit. No owszem, oni Tobie przyjmą bet za niewyobrażalne sumy. Na Reale i Juventusy po kursie 1.2 gdy kurs giełdowy wynosi 1.25. Tak to możesz walić ile wlezie.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Dziwne? Wcale nie dziwne. Spróbuj iść do angielskiego buka, street office i postawić większą kwotę. Heh, spróbuj postawić jakąkolwiek kwotę. Jeśli bierzesz value, to dzwonią do managera, jeśli chcesz postawić 100 funtów, a tu mówisz o 50 tysiącach. W żadnym shopie nie przyjmą takiego betu, a online? Będą numery jak przedstawiono wyżej, idiotyczne proponowane kursy i za ułamek tej sumy. Panie, to nie jest główny rynek z nieziemskim liquidity. To jest jakiś wymyślony bet, którego prawdopodobieństwa trader nie jest w stanie oszacować. Na takie bety i w Pinnacle masz limity po 100 euro. Więc jeśli ktoś liczy, że rzuci 50k funtów po kursie 2.0, chyba pozamieniał się z czymś na rozumy. Spróbuj nawet rzucić na jakiś badziew na giełdzie 50k funtów, to może przyjmą, ale po kursie 1.2.
Edit. No owszem, oni Tobie przyjmą bet za niewyobrażalne sumy. Na Reale i Juventusy po kursie 1.2 gdy kurs giełdowy wynosi 1.25. Tak to możesz walić ile wlezie.
A tak, mój błąd. Nie pomyślałem o tym.
Racja.
Kierowalem się tym, że kiedyś będąc w pracy w Anglii poszedłem postawić do naziemnego punktu Coral i byłem świadkiem zakładu na 30 tysięcy i bez problemu kolesiowi przyjeli. No, ale potem kobieta przyjmująca zakład mówiła, że miał 3 mecze tenisowe z Australian Open. Zatem możesz mieć rację ????
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Po co sie napinacie po fakcie do chlopaka kiedy juz wiadomo, ze Robert bedzie podstawowym kierowca w Williamsie? Gosc napisal co mysli i co uwaza oraz co dokladnie zrobil a wy teraz jakies przytyki mu robicie? Piszcie na forum co gracie i za ile to gwarantuje wam, ze jak wtopicie wieksza ilosc kasy to tez rzesza ludzi wam to wypomni i bedzie sie z tego nabijac co nie jest fajne i nie o to w tym wszystkim chodzi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Do góry Bottom