>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Zakład za około 50 tys. funtów, gdzie i jak?

ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Bardziej czerwonego koloru nie było? Cenzura tu jest? Widocznie jest. Po co jest forum? Ludzie wypowiadają się w kulturalny sposób, komentują kulturalnym językiem, więc gdzie jest problem? Aha, czyli &quot;gość napisał co myśli i co uważa&quot;, a nikt nie może skomentować? Czyli tylko głaskać po głowie bez względu na to, co zagrał? Właśnie nie, komentować, żeby czasami komuś innemu nie przyszło do głowy grać po kursie 1.17 za 50 tysięcy. Chyba kolega adwokata nie potrzebuje? Nie ma problemu, mogę pisać co gram i gwarantuję, że nikt nie będzie się z tego nabijał, bo to czyste value.
Ale my nie śmiejemy się z tego ze przegrał tylko z wymyślonych glupot na temat &quot;kogoś z rodziny&quot;
Tym bardziej takie zachowanie powinno być piętnowane. Wejdzie ktoś, kto się nie zna, przeczyta i poleci zastawić dom, bo &quot;pewniak&quot;.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Bardziej czerwonego koloru nie było? Cenzura tu jest? Widocznie jest. Po co jest forum? Ludzie wypowiadają się w kulturalny sposób, komentują kulturalnym językiem, więc gdzie jest problem? Aha, czyli &quot;gość napisał co myśli i co uważa&quot;, a nikt nie może skomentować? Czyli tylko głaskać po głowie bez względu na to, co zagrał? Właśnie nie, komentować, żeby czasami komuś innemu nie przyszło do głowy grać po kursie 1.17 za 50 tysięcy. Chyba kolega adwokata nie potrzebuje? Nie ma problemu, mogę pisać co gram i gwarantuję, że nikt nie będzie się z tego nabijał, bo to czyste value.

Tym bardziej takie zachowanie powinno być piętnowane. Wejdzie ktoś, kto się nie zna, przeczyta i poleci zastawić dom, bo &quot;pewniak&quot;.
Hejtowanie i wysmiewanie sie z innej osoby to nie jest kulturalny sposob wypowiedzi no chyba, ze mamy inne postrzeganie definicji kulturalnych wypowiedzi. Ja z kolei gwarantuje Ci, ze jak powiesz, ze zagrales cos za 2zl i to Ci nie wejdzie to nikt na to uwagi nie zwroci za to jak wstawisz kupon pograny za 10k i on Ci nie wejdzie to grono ludzi Cie zhejtuje. Dlaczego? Dlatego, ze problemem nie jest to, ze Ci kupon nie wszedl tylko problemem jest wysoka stawka. Co do tego, ze mozesz pisac co grasz to podaj jakis swoj wlasny typ i z checia my go pogramy albo poobserwujemy bo przegladajac Twoj profil to przez ostatnie pol roku podales nam swoich super mega typow z ultra value rowne 0. Potepiac innego czlowieka jest bardzo latwo ale zeby samemu od siebie cos dac juz jest troche trudniej.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja się kompletnie nie interesuję Kubicą itd, nie wiem też o co chodzi z tymi stajniami itd ???? , ale kwota 50k funtów jakieś ćwierć miliona zł to już przykuła moją uwagę... ???? I nawet się namęczyłem, żeby dzisiaj odnaleźć ten temat...
Ranczo, a nie przyszło Ci do głowy, że kolega - założyciel tematu to wysłannik buka, żeby ludzi powkręcać w trefne bety ? Takie rzeczy też się zdarzają na forum... Oczywiście ja tego nie wiem, Ty tego nie wiesz i nikt się nigdy nie dowie, ale taka możliwość też istnieje...
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ja się kompletnie nie interesuję Kubicą itd, nie wiem też o co chodzi z tymi stajniami itd ???? , ale kwota 50k funtów jakieś ćwierć miliona zł to już przykuła moją uwagę... ???? I nawet się namęczyłem, żeby dzisiaj odnaleźć ten temat...
Ranczo, a nie przyszło Ci do głowy, że kolega - założyciel tematu to wysłannik buka, żeby ludzi powkręcać w trefne bety ? Takie rzeczy też się zdarzają na forum... Oczywiście ja tego nie wiem, Ty tego nie wiesz i nikt się nigdy nie dowie, ale taka możliwość też istnieje...
Kazdy ma swoj rozum i gra za ile chce i co chce. Jak ktos ma 100 mln na koncie to dla niego gra za 50k to bedzie jak dla Ciebie zagrac za 2 zl (zakladam jednak ze nie masz 100 mln na koncie dlatego podaje taki przyklad ???? ). Jak widze, ze ktos podaje jakis typ na forum z dyscypliny na ktorej sie nie znam to go po prostu nie gram w ciemno z uwagi na to, ze nie mam wiedzy na temat danej dyscypliny co w konsekwencji prowadzi do tego, ze nie moge precyzyjnie przekalkulowac szans i trafnosci danego typu. Kazdy ma inna technike jesli chodzi o obstawianie zakladow sportowych. Ja mam taki tok myslenia jak wyzej. Jak jest przerwa w najwyzszych ligach zwiazanych z pilka nozna na ktorych sie znam to nie bede lecial z wywieszonym jezorem grac jakejs 10 ligi Dolnego Kongo tylko po to zeby sobie cos zagrac lub dlatego, ze ktos podal taki typ. Nie zagram tego wlasnie dlatego ze sie na tym nie znam i nie moge oszacowac szans na powodzenie takiego typu. To, ze gosc jest podstawiony przez lobby bet365 raczej odrzucam. Juz bardziej bylbym sklonny uwierzyc, ze takie zagranie moze zastosowac nasz ukochany krzak Juroszkowy STSik :]
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tak ranczo ja też mam dokładnie taki sam tok rozumowania i nie gram na pałę cudzych typów. Masz 100% racji w całym swoim poście !!! Tylko niestety forum odwiedzają tysiące osób, bo udziela się ułamek tego co czyta i ktoś nie doświadczony mógł się napalić na te ćwierć miliona... Pomyślał sobie, skoro koleś specjalnie jedzie do UK żeby postawić za 50k funtów to ja postawię &quot;skromne&quot; 5k zł, a jeszcze gorzej jak wszedł jakiś hazardzista i postawił resztkę kasy jaka mu została... Dlatego takie posty mogą być niebezpieczne dla niektórych ludzi...
Zresztą ja wcale nie przesądzam czy założyciel tematu rzeczywiście nie pisał prawdy i nie przewalił kasy, ale dla jego wiarygodności jak by wkleił kupon było by ok, ale oczywiście wiemy jak często wpada na forum jakaś gwiazdka, zabłyśnie i jak szybko zabłysła tak szybko gaśnie... ????
 
M 1

mafiozo235

Użytkownik
Kazdy ma swoj rozum i gra za ile chce i co chce. Jak ktos ma 100 mln na koncie to dla niego gra za 50k to bedzie jak dla Ciebie zagrac za 2 zl (zakladam jednak ze nie masz 100 mln na koncie dlatego podaje taki przyklad ???? ). :]
Zakładam że na tym forum nie jest zarejestrowany Floyd Jr czy inny Michael Jordan, więc ten przykład nie ma sensu, mając 100mln można otworzyć buka, a nie u niego grać, średnio gracz w zakładach bukmacherskich ( i to nie tylko w Polsce) to osoba ze średnim wykształceniem zarabiająca poniżej średniej krajowej, średnia osoab grająca w Polsce to osoba delikatnie mówiąc średnio zamożna, więc taki zakład jest czymś niespotykanym ( pomijam już fakt że nierealnym do zagrania) i budzi zainteresowanie z oczywistych względów, jeśli ktoś chce zagrać taki zakład za taką kase to musi mieć jakąś większą wiedzę, nie porównujmy tu grania za 50k do 2zł, bo dla założyciela tematu 50k to nie tyle co 2zł, widać po sposobie w którym pisze i kombinuje w jaki sposób zagrać za taką kasę, wygląda to tak jak by miał jakaś specjalną wiedzę i chciał się na tym wzbogacić, oczywiście później się okazało że wiedzy nie miał żadnej, a czy to był Troll, wysłannik buka ( w co wątpie) czy po prostu osoba niespełna rozumu to już inna kwestia, może po prostu gość sobie zrobił jaja a na tym forum łykają wszystko jak młode pelikany.
edit:
a nie przyszło wam do głowy że może gość sobie zmodyfikował zakład na potrzebę forum tak naprawdę chodziło o inny zakład i być może trafiony, tutaj podał po prostu zakład wymyślony dla gawiedzi, sam potrzebował tylko informacji w jaki sposób postawić tyle kasy a to nie taka prosta sprawa.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Zakładam że na tym forum nie jest zarejestrowany Floyd Jr czy inny Michael Jordan, więc ten przykład nie ma sensu, mając 100mln można otworzyć buka, a nie u niego grać, średnio gracz w zakładach bukmacherskich ( i to nie tylko w Polsce) to osoba ze średnim wykształceniem zarabiająca poniżej średniej krajowej, średnia osoab grająca w Polsce to osoba delikatnie mówiąc średnio zamożna, więc taki zakład jest czymś niespotykanym ( pomijam już fakt że nierealnym do zagrania) i budzi zainteresowanie z oczywistych względów, jeśli ktoś chce zagrać taki zakład za taką kase to musi mieć jakąś większą wiedzę, nie porównujmy tu grania za 50k do 2zł, bo dla założyciela tematu 50k to nie tyle co 2zł, widać po sposobie w którym pisze i kombinuje w jaki sposób zagrać za taką kasę, wygląda to tak jak by miał jakaś specjalną wiedzę i chciał się na tym wzbogacić, oczywiście później się okazało że wiedzy nie miał żadnej, a czy to był Troll, wysłannik buka ( w co wątpie) czy po prostu osoba niespełna rozumu to już inna kwestia, może po prostu gość sobie zrobił jaja a na tym forum łykają wszystko jak młode pelikany.
edit:
a nie przyszło wam do głowy że może gość sobie zmodyfikował zakład na potrzebę forum tak naprawdę chodziło o inny zakład i być może trafiony, tutaj podał po prostu zakład wymyślony dla gawiedzi, sam potrzebował tylko informacji w jaki sposób postawić tyle kasy a to nie taka prosta sprawa.
Srednia to jest tylko wartosc matematyczna z ktorej nic nie wynika. Srednio mezczyzni sa wyzsi od kobiet a ja na przyklad jestem karakanem lekko ponad 1.7 m wiec to tak naprawde nic nie znaczy :] Kilka fajnych ciekawych przymyslen podales i faktycznie jedna z tych teorii moze byc prawdziwa.
 
M 1

mafiozo235

Użytkownik
chodziło o to że to jest forum bukmacherskie ogólnodostępne i chyba największe w Polsce i średnio gracz z tego forum nie obraca dużymi kwotami u buka, a takich którzy mają 100mln na koncie jest dokładnie 0, bez wątpienia, więc przeciętny gracz stąd widząc taką stawkę jest może zgłupieć, na Lewandowskim taka stawka nie zrobi wrażenia na przeciętnym gościu ( których na tym forum większość) który sobie stawia mecze zrobi ogromne.
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Ja się kompletnie nie interesuję Kubicą itd, nie wiem też o co chodzi z tymi stajniami itd ???? , ale kwota 50k funtów jakieś ćwierć miliona zł to już przykuła moją uwagę... ???? I nawet się namęczyłem, żeby dzisiaj odnaleźć ten temat...
Ranczo, a nie przyszło Ci do głowy, że kolega - założyciel tematu to wysłannik buka, żeby ludzi powkręcać w trefne bety ? Takie rzeczy też się zdarzają na forum... Oczywiście ja tego nie wiem, Ty tego nie wiesz i nikt się nigdy nie dowie, ale taka możliwość też istnieje...
Na każdym typerskim portalu są ludzie którzy współpracują z bukami i podają typy!!!
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Heh tak przeglądając ten wątek, aż chce się coś napisać. Teoretycznie nasze forum już istnieje kilka lat, a ktoś kto chce zagrać za 250k PLN udaje &quot;prawiczka&quot; i się pyta jak to zagrać... No Pany,... Temat do kasacji i kolejne podobne proponuję kasować z automatu. Może w/w użytkownik rzeczywiście coś wiedział, a tu specjalnie napisał żeby zamącić żeby grać odwrotnie...
Bez scanu kuponu ban i kasacja
Pzdr
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Hejtowanie i wysmiewanie sie z innej osoby to nie jest kulturalny sposob wypowiedzi no chyba, ze mamy inne postrzeganie definicji kulturalnych wypowiedzi. Ja z kolei gwarantuje Ci, ze jak powiesz, ze zagrales cos za 2zl i to Ci nie wejdzie to nikt na to uwagi nie zwroci za to jak wstawisz kupon pograny za 10k i on Ci nie wejdzie to grono ludzi Cie zhejtuje. Dlaczego? Dlatego, ze problemem nie jest to, ze Ci kupon nie wszedl tylko problemem jest wysoka stawka. Co do tego, ze mozesz pisac co grasz to podaj jakis swoj wlasny typ i z checia my go pogramy albo poobserwujemy bo przegladajac Twoj profil to przez ostatnie pol roku podales nam swoich super mega typow z ultra value rowne 0. Potepiac innego czlowieka jest bardzo latwo ale zeby samemu od siebie cos dac juz jest troche trudniej.
Heh. Na forum udzielałem się lata wstecz. Ciebie nie kojarzę w ogóle, także nie sądzę, żebyś wtedy dzielił się tak istotnymi informacjami jak ja. Forum śledziłem wówczas bardzo dokładnie, także jestem pewny, że w najlepszych latach 2014-2016 byłe jednym z absolutnie nielicznych, którzy dzielili się fixami na Ukrainie, które miały za owych czasów z 70-80% wejść dla evensów. Wystarczy popytać osób, które mnie obserwują, ale które już tu się nie udzielają. Zrobiłem wówczas dla użytkowników forum mnóstwo dolarów. Nie widać tego w historii, bo macie poblokowane stare posty. Tak samo jak banowaliście mnie swego czasu, bo komuś nie w smak to było. Jak na owe czasy posiadałem bardzo dużą wiedzę, aczkolwiek nikt z łaski swojej nie raczył przyjąć mnie do VIP forum, gdzie toczyły się rozmowy o ustawkach. Także nie sugeruj mi tu, że niczego nie dałem forum, bowiem dałem dużo więcej niż 95% użytkowników. Pokaż całą historię z forum, to każdy będzie miał szansę ocenić, kto komu i ile dał. Pokaż mi chociaż jedną osobę, która tu robi value długofalowo i dzieli się typami. Kojarzę Obserwatora, ale on też nie udziela się od dawna. Nikt tu się nie podzieli value, po jaką cholerę? Żeby następnego dnia mógł wyrzucić swój system do kosza? Już w tym roku dzieliłem się wytarczającą wiedzą. Jeśli ktoś chce pracować nad sobą i do czegoś dojść, to dojdzie. Chyba nie oczekujesz, że podam komuś receptę na robienie milionów. Do roboty, nie ma nic za darmo.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Heh. Na forum udzielałem się lata wstecz. Ciebie nie kojarzę w ogóle, także nie sądzę, żebyś wtedy dzielił się tak istotnymi informacjami jak ja. Forum śledziłem wówczas bardzo dokładnie, także jestem pewny, że w najlepszych latach 2014-2016 byłe jednym z absolutnie nielicznych, którzy dzielili się fixami na Ukrainie, które miały za owych czasów z 70-80% wejść dla evensów. Wystarczy popytać osób, które mnie obserwują, ale które już tu się nie udzielają. Zrobiłem wówczas dla użytkowników forum mnóstwo dolarów. Nie widać tego w historii, bo macie poblokowane stare posty. Tak samo jak banowaliście mnie swego czasu, bo komuś nie w smak to było. Jak na owe czasy posiadałem bardzo dużą wiedzę, aczkolwiek nikt z łaski swojej nie raczył przyjąć mnie do VIP forum, gdzie toczyły się rozmowy o ustawkach. Także nie sugeruj mi tu, że niczego nie dałem forum, bowiem dałem dużo więcej niż 95% użytkowników. Pokaż całą historię z forum, to każdy będzie miał szansę ocenić, kto komu i ile dał. Pokaż mi chociaż jedną osobę, która tu robi value długofalowo i dzieli się typami. Kojarzę Obserwatora, ale on też nie udziela się od dawna. Nikt tu się nie podzieli value, po jaką cholerę? Żeby następnego dnia mógł wyrzucić swój system do kosza? Już w tym roku dzieliłem się wytarczającą wiedzą. Jeśli ktoś chce pracować nad sobą i do czegoś dojść, to dojdzie. Chyba nie oczekujesz, że podam komuś receptę na robienie milionów. Do roboty, nie ma nic za darmo.
RaynaWolf nie wiem w jakim dokładnie dziale założyłeś ten temat z tymi fixami, ale chyba tematy swoje w działach kuponów nie są nigdy kasowane. Tylko działy tematyczne. Więc jeśli ktoś się chce dzielić typami, zna fixy, zakłada po prostu temat w dziale kupony lub kupony ze statystykami i już. Ja bardzo szanuję takich gości jak Ty, konto mam założone wcześniej i nie kojarzę Ciebie, ale to może być moja nieuwaga lub niepamięć. Polityka forum, banowanie itd też mi się w wielu przypadkach nie podobała i nie podoba, ale... akurat swoje tematy to nie są kasowane. Poniżej wszystkie Twoje tematy jakie są dostępne:

W którym są te fixy ?
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Chwilę mnie tu nie było, za dużo na głowie. Do Ciebie żadnych pretensji nie mam absolutnie. Szanuje osoby, ktore w naszym biznesie osiagnely duzo. Nie umywam sie do nich, bo doskonale wiem, ze do pewnego poziomu duzo mi brakuje, ale jednoczesnie wiem, ze moja wiedza jest sporo warta, takze doceniam minimum szacunku w tej kwestii. W sumie nawet rozumiem bany za fixy, swego czasu robiły one maskrycznie dużo dolarów i z perspektywy czasu nie podzieliłbym się niczym. Teraz? Nie ma żadnych fixów, a na pewno nie na BF. Fora ja zabiły. W sumie nie wiem jaki jest sens istnienia jakichkolwiek for typu niniejsze. Inside info? Prawda jest taka, że jeśli wyplynie jakies info majace wplyw na kurs, to masz moze kilkadziesiat sekund na reakcje, pozniej pozamiatane. Pinnacle? To samo, wczesne info, jeden early bet i kursy sa pozamiatane. Mamy takie a nie inne czasy. Sharpy walcza o kazdy ulamek procenta edge. Takze na zadnym forum nikt nie podzieli sie niczym, co robi procent. Nigdy. Fora moga sobie byc dla jajec i pogadania. Sharpy zagladaja moze tu z nudow od czasu do czasu. Tyle.
W ktorym sa te fixy? Wiekszosc byla w temacie &quot;Typy na zywo&quot;, juz nie pamietam, jak ten temat nazywal sie ze dwa, trzy lata temu. Mialem i swoj, pewnie po innym nickiem. I srednio mnie interesuje, jaka jest polityka forum, mozecie sobie mnie zbanowac za nowe konta, mierzi mnie to. To w waszym interesie powinno byc posiadanie na forum osob, ktore posiadaja wiedze przewyzszajaca obecne standardy. Tu mi nikt niczego na pewno nie da, najwyzej moze sie ode mnie nauczyc. Jak wspomnialem wyzej, nie znam nikogo na forum, kto dal mi zarobic na value, takze whatever. Znasz kogos, daj znac. Jeszcze flaszke postawie za kontakt do kogos, kto jest w stanie czegos mnie nauczyc. Jestem tu z sentymentu, takze ban mnie nie ruszy. A poza tym, co te fixy Tobie dadza? Bylo - minelo. Moge podac Tobie dane spotkania, na co byl fix, bo prowadze staty. Co z tego? Czasy sie zmienily, obecnie coraz trudniej o value. Mam swoje sposoby i nie podzielilbym sie nimi no chyba, ze ktos rzucilby na stol pol miliona. Co najmniej. Masz sprawdzone edge u sharpow, dopoki ci go nie zabija, to jest warte miliony plnow.
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Witam - Moze ja cos na pisze , mieszkam w Anglii szmat czasu i kiedys W.Hill jeb....sie w kursach i na skoki na Norwegie w druzynie na Olimpiadzie wystawili 2,75 i chyba spadlo do 2,45 bylo rano, w innych bukah spadlo do 1,65 ???? bo norwegowie byli faworytami i w czterech meldowali sie w pierwszej dziesiatce w indiwidualnych zawodach. Wiec przemek modra glowa i doswiadczona pobiegl szybko do Hill-a i mowie ze chce zagrac ale chyba wtedy oni karty nie przyjmowali czy jakos tak to mialem przygotowane 350 Funtow , serio ONI dzwonili czy przyjadz ZAKLAD za 350 FUNTOW!!! nie no mowie komedia , ogolnie przyjeli a Norwegowie wygrali
Przez buka juz wczesniej gralem a dlugo nie pogralem jak zaczelem grac za 1000 funtow to stawialem z 4 razy za kazdym razem kiedy stawialem oni opuszczali mi kkurs i to o 15 pikow ,powaznie i za czwartym razem juz na zlosc wcisnelem i wygralem jakies 300 funtow i od tego momentu mam limity po 16 funtow ???? )))) komedia wogole zapomnaielm tam haslo hehe
Niewiem moze ja tak trafilem ale z bukami jest roznie nawet w Ameryce czytalem ostatnio ze koles chcial postawic 20 tys dolarow na NE z Pittbourgh i przyjeli mu tylko 10 tys ale chyba sie cieszy bo mniej przegral ???? ))
Buki to wola takich ktorzy graja za male stawki po dwa zlote po 5 funtow i liscie bo na takich najwiecej zarabiaja
dobrze wiedza ze jak kktos stawia 1000 funtow to taka osoba wiekszosci przypadkow wie co robi , dlatego nieraz w tych gazetach pokazuja tam kkuppony jak ktos trafina za 5 zl 5 tysiecy ???? )) zeby ludzie tylko tagrali bo szansa wygranej jest znikoma a im na koncie rosnie - wiec w tej Anglii to nie jest tak ze ktos pujdzie i postawi za 50tys
chyba ze jak kolega napisal wyzej ze postawi 5 meczy w tenisa za 20 tys to mu przyjma bo szansa trafienia w w % spada do jakis1 10 % ???? ))) pozdrawiam
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
ryan Wolf to nie przypadkiem RAFTER z mecz.pl ???
jezeli tak to witam po latach to ja majestik z mecz.pl
wszystkie stare tematy tam poznikały a tu widze toczą sie ponownie zajefajne dyskusje ...&#39;
wyssane z palca historie i urojenia ...
Nie znam osoby, to nie ja. Aczkolwiek racja. Były dobre tematy. Teraz... Bo ja wiem? Wszystko się zmienia. Świat poszedł do przodu. Buki też. Jest coraz trudniej. Sbobet robi się drugim Bwinem. Absurdalne limity rzędu 50 euro. Pinny zaczyna coraz bardziej dokręcać śrubę. Coraz więcej botów, sharpy cisną w.w. coraz bardziej, także w sumie nie dziwię się. Nikt nie ma interesu dzielić się czymś, co przynosi dolary. Jeszcze ze dwa lata, no rok temu można było robić kosmiczne pieniądze przy odpowiednim budżecie. Teraz jest &quot;trochę&quot; trudniej. Osobiście do pewnych rzeczy dochodziłem miesiące, jak nie lata. Po co się dzielić? W sumie mam trochę spostrzeżeń, mógłbym wymienić się. Ale średnio mi się chce gdy widzę tematy o progresji itepe itede. A tam, szkoda gadać.It&#39;s all about extreme hard work. Jeśli wieczorem nie masz siły ruszyć łbem, bo gapiłeś się 10h w monitor możesz powiedzieć, że to był dobry dzień. W bukmacherce jest milion motywów, w których możesz położyć buka na łopatki. Oni popełniają grube błędy codziennie, co godzinę jak nie częściej. Czasami popełniają kardynalne błędy, co ciekawe, nie kwalifikowane jako palpy. Bo to jednak system, są luki. Jest tu ktoś, kto swego czasu robił dolary na Jamajce? Heh, złote czasy ???? Jeśli znajdę taką osobę, która wie, o co chodzi, to z miejsca tankuję do pełna i jadę gdzie trzeba, żeby pogadać przy piwie, bo wiem, że będę rozmawiał z kimś, kto głęboko siedzi w biznesie...
Byłeś userem nieistniejącego już forum &quot; d typy &quot; ?
Też nie ja. Inna bajka, inna historia ????
 
Do góry Bottom