>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zakłady online w Niemczech

mireklll 6

mireklll

Hmmm...?
Al
Jeśli jesteś za zachodnią granicą to masz obce IP i nie ma znaczenia dla Centrebetu czy masz na imię Heniek czy Hans.
Ale przy zechceniu grać dłużej i przy wypłatach podanie skanu dowodu to kwestia czasu jak od cb go wymszą przed wypłatą więc i tak dowiedzą sie że jesteś polakiem bo masz polskie obywatelstwo.
 
M 0

michalpleyboy

Użytkownik
Wydaje mi się że chodzi bardziej o miejsce zamieszkania ale nie jestem pewien.Nie mogą segregować ze względu na narodowość.Jeśli mieszkasz w Niemczech,pracujesz i odprowadzasz podatki to nie mogą ci zabronić.Raczej chodzi o polaków mieszkających w Polsce.
 
M 2

michauku

Użytkownik
Z tymi Niemcami to całkiem niezły pomysł. Podatek 5% jest spoko. Niemcy są blisko można samochodem pojechać, ruch tam prawostronny. Są bardzo fajni naziemni bukmacherzy. Szkoda tylko że nie ma betfair. Ciekawe czy łatwo założyć tam konto w banku czy wymagają durnych papierów jak w UK potwierdzających adres który ciężko załatwić nawet jak się wynajmuje mieszkanie.
 
M 0

michalpleyboy

Użytkownik
Z tymi Niemcami to całkiem niezły pomysł. Podatek 5% jest spoko. Niemcy są blisko można samochodem pojechać, ruch tam prawostronny. Są bardzo fajni naziemni bukmacherzy. Szkoda tylko że nie ma betfair. Ciekawe czy łatwo założyć tam konto w banku czy wymagają durnych papierów jak w UK potwierdzających adres który ciężko załatwić nawet jak się wynajmuje mieszkanie.
Sledzę strony na fejsie o polakach w Niemczech i kilka razy spotkałem się z tym że jakieś osoby założyły konta w banku bez meldunku choć ciężko mi w to uwierzyć bo karta i kody muszą na jakiś adres przyjść.Tu meldunek jest załatwić łatwo,często udaje się nawet bez pokazywania umowy najmu ale razem meldunkiem nadchodzą kłopoty tzn. ubezpieczenie i rtv.
 
Do góry Bottom