>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zakłady przez internet ;]

guzio07 24

guzio07

Użytkownik
Siema, obstawiam w Milenium od dawna, ale to co dziś usłyszałem to mnie aż zatkało. Obstawiając dziś kuponik, dowiedziałem się że od początku września lub października będzie można wpłacać pieniądze na twz. konto w punkcie i będzie można obstawiać przez internet... Czy to jest prawda ? Można o jakieś dokładne info ?
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Pewnie wzorem Toto-Mix , jeśli twoje źródło było wiarygodne to pewnie Milenium będzie drugim bukmacherem oferującym tego rodzaju zakłady w Polsce/ oczywiście podatek nadal będzie ;)
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
Siema, obstawiam w Milenium od dawna, ale to co dziś usłyszałem to mnie aż zatkało. Obstawiając dziś kuponik, dowiedziałem się że od początku września lub października będzie można wpłacać pieniądze na twz. konto w punkcie i będzie można obstawiać przez internet... Czy to jest prawda ? Można o jakieś dokładne info ?
a gdzie usłyszałeś o tym, że będzie taka możliwość??
 
J 0

januszek

Użytkownik
Tak sobie czytam wypowiedzi na tym forum, że aż skusiło mnie się Was zapytać. Po co gracie w bukmacherach stacjonarnych? Można przegrywać, wygrywać, ale tu oddajecie w prezencie 10 procent podatku. To bez sensu. Nie lepiej przerzucić się na stawianie w internecie?
 
niesmak_1984 0

niesmak_1984

Użytkownik
Tak sobie czytam wypowiedzi na tym forum, że aż skusiło mnie się Was zapytać. Po co gracie w bukmacherach stacjonarnych? Można przegrywać, wygrywać, ale tu oddajecie w prezencie 10 procent podatku. To bez sensu. Nie lepiej przerzucić się na stawianie w internecie?
Ja gram w Fortunie ale tylko wtedy gdy gram za 100 , 200 lub 300 zł
Czemu bo nie bardzo mi sie widzi czekanie na przelewy..
Wole Fizyczny dowód mieć ..
A tak za mniejsze stawki powiedzmy do 100 paru zł gram w necie ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Tak sobie czytam wypowiedzi na tym forum, że aż skusiło mnie się Was zapytać. Po co gracie w bukmacherach stacjonarnych? Można przegrywać, wygrywać, ale tu oddajecie w prezencie 10 procent podatku. To bez sensu. Nie lepiej przerzucić się na stawianie w internecie?
Też nie mam pojęcia czemu ludzie grają w naziemnych. Zwłaszcza przy takich argumentach.
Ja gram w Fortunie ale tylko wtedy gdy gram za 100 , 200 lub 300 zł
Czemu bo nie bardzo mi sie widzi czekanie na przelewy..
Wole Fizyczny dowód mieć ..
A tak za mniejsze stawki powiedzmy do 100 paru zł gram w necie ????
Heh... czas płynie... postęp idzie do przodu.
Korzystając w portfela internetowego Moneybookers masz pieniądze u niektórych buków w 2-3 godziny. Nie mówię o rekordach czyli 2-10 minut.
Mając kartę Moneybookers możesz iść spokojnie na zakupy, jechać na stację benzynową i płacić nią.
Prosty przykład. godzina 20:20 dziś. Masz ochotę zagrać jakiś mecz. Naziemne punkty zamknięte. Wpłacasz w czasie rzeczywistym środki do buka przez Moneybookers. Po chwili grasz zakład. Wygrywasz. Jeszcze przed północą masz rozliczony kupon i kasę u buka. Zlecasz wypłatę na MB, kasa pojawia się ok. 2:00-3:00. W tym momencie możesz już iść na zakupy i płacić kartą MB (bez opłat) albo wypłacić pieniądze w dowolnym bankomacie. Do rana zanim otworzą punkt naziemny to Ty już zarobiłeś i z przyjemnością wydałeś kasę.
Czasy gdy czekało się na kasę po tydzień, dwa powoli odchodzą. Tak długo trzeba czekać u marnych firm.
 
J 0

januszek

Użytkownik
Zrozumiem jeszcze tych co są niepełnoletni, albo nie mają internetu. Inne argumenty mnie nie przekonują i kompletnie tego nie rozumiem. To tak jak mój dziadek boi się używać karty płatniczej.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
U jakich na przykład?
bet365, Gamebookers, Doxxbet, fonbet (tutaj w nocy ciężko o kilka h, ale w dzień bez problemu). To tak pierwsze lepsze z brzegu. Jest jeszcze kilka firm, które tak szybko wypłacają ale &quot;zdarza im się&quot; czasami dłużej więc nie wymieniam lub po prostu nie da się grać u danych firm regularnie bo limity to wykluczają. Rekordzista szybkości to pinnacle. Prawie rzeczywisty czas wypłaty.
Zrozumiem jeszcze tych co są niepełnoletni, albo nie mają internetu. Inne argumenty mnie nie przekonują i kompletnie tego nie rozumiem. To tak jak mój dziadek boi się używać karty płatniczej.
Zgadzam się. Jest jeszcze jeden argument. Gra u bukmacherów naziemnych to możliwość łatwego udokumentowania dochodów przed odpowiednimi organami.
Ale reasumując jest więcej minusów niż plusów.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Pinnacle wypłaca do 10 minut max
PaddyPower w około godzinę
Nawet mało popularny Redbet, wypłaca w ciągu minuty, a jak nie będzie kasy do LiveChat i Ci robią wypłatę bez żadnego zajęknięcia.
Czasem idę do ziemniaka, ale po co skoro można zagrać w necie, gdzie nikt nie zapyta mnie o nic, nie będzie patrzył co gram, za ile gram, pytał o dowód i gdzie będę miał lepszy kurs niż w ziemniaku do tego bez podatku
 
panmam2 78

panmam2

Użytkownik
Pinnacle wypłaca do 10 minut max
PaddyPower w około godzinę
Nawet mało popularny Redbet, wypłaca w ciągu minuty, a jak nie będzie kasy do LiveChat i Ci robią wypłatę bez żadnego zajęknięcia.
Czasem idę do ziemniaka, ale po co skoro można zagrać w necie, gdzie nikt nie zapyta mnie o nic, nie będzie patrzył co gram, za ile gram, pytał o dowód i gdzie będę miał lepszy kurs niż w ziemniaku do tego bez podatku
co do Redbet to czekałem na kasę kilka godzin,czas oczywiście był offline.
 
adirave 58

adirave

Użytkownik
Interwetten ostatnio wypłacił mi w ok 5 minut, zdziwiłem się trochę bo często czekałem i po 2 dni, nigdy długo nie czekałem na wypłatę z Ladbrokes, Betclic, Bet365. U kilku buków czekam i po parę dni, a nawet tydzień, ale jakoś mi to szczególnie nie przeszkadza.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Zrozumiem jeszcze tych co są niepełnoletni, albo nie mają internetu. Inne argumenty mnie nie przekonują i kompletnie tego nie rozumiem. To tak jak mój dziadek boi się używać karty płatniczej.
czasem w naziemnych jest lepsza oferta oraz można nie mieć dostępu do neta przypadkiem ;) takie zalety mają wg mnie + kasa w ręce jednak trochę inaczej smakuję niż na koncie :]
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Chłopaki, a jaka jest kwota minimalna? I czy reszta jest taka sama jak w Toto-Mixie? A więc wygraną odbiera się w punkcie itp? ????
 
S 0

siwyobch

Użytkownik
Czy ktoś wie co będzie z tym obstawianiem przez Internet w zakładach Milenium? Na stronie zauważyłem,tylko taką informację,że Milenium złożyło do MF wniosek(14 lipca).
 
K 16

kombi

Użytkownik
Od dzisiaj można wejść na nowa stronę testową i widać że jest coś na rzeczy z zakładami przez neta w najbliższym czasie... Coś się dzieję robią zmiany mam nadzieję na lepsze ????
 
spoke 11

spoke

Użytkownik
Mnie trochę dziwi, że to wszystko tak długo trwa.
No ale myślę, że do końca stycznia 2012 roku będzie możliwość
już gry przez internet w milenium czy StS.
W sumie to chyba jedyna dobra zmiana jaka przyniosła ta ustawa.
 
blejd777 2

blejd777

Użytkownik
podobno od stycznia. Na pewno skorzystam z obstawiania przez internet w sts czy Fortunie. W Sts dziś puściłem kupon i nawet po odjęciu podatku podatku wygrana jest wyższa niż w bet-at-home.
Mam nadzieję, że już na początku roku będzie można typować przez internet
 
Do góry Bottom