>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zakłady przez internet ;]

mariuszm127 134

mariuszm127

Użytkownik
Witam ????
Jak wygląda sprawa z wypłatą? Teoretycznie wypłacają w ciągu 7 dni, ale może zdażyło się komuś mieć kasę wcześniej? ????
Konkretnie chodzi mi o mbank ????
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Ja wypłacałem już dwa razy. Raz czekałem 3 dni, za drugim razem pieniążki były następnego dnia na koncie (Pekao SA).
 
K 0

kg111

Użytkownik
Witam, chciałbym grać przez internet i mam pytanie, czy za prowadzenie konta są pobierane jakieś opłaty i czy są jakieś prowizje odbierane od wygranej. Regulamin przejrzałem i za bardzo nie widziałem tam nic takiego ale wolę się spytać osób, które już mają takie konto. I jeszcze chciałem się dowiedzieć czy jest jakaś minimalna kwota od której można wypłacać pieniądze.
 
T 98

tomisdz

Użytkownik
Witam, chciałbym grać przez internet i mam pytanie, czy za prowadzenie konta są pobierane jakieś opłaty i czy są jakieś prowizje odbierane od wygranej. Regulamin przejrzałem i za bardzo nie widziałem tam nic takiego ale wolę się spytać osób, które już mają takie konto. I jeszcze chciałem się dowiedzieć czy jest jakaś minimalna kwota od której można wypłacać pieniądze.
Za prowadzenie konta nie jest pobierana żadna opłata. co do wygranej to nie ma żadnej prowizji z tego co się orientuje. Co do wypłaty to nie jestem pewien ale nie ma minimalnej kwoty jaką możną wypłacić ale niech wypowiedzą się inni którzy mają w Milenium konto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 53

pablos

Użytkownik
Mam pytanie: Po jakim czasie (mniej więcej) od zakończenia spotkania są rozliczane kupony/zdarzenia (chodzi mi głównie o piłkę nożną)? Mam na myśli czy jest to kilka(naście) minut czy jest to dłuższa kwestia (ileś tam godzin).
 
slaviu 343

slaviu

Użytkownik
Mam pytanie: Po jakim czasie (mniej więcej) od zakończenia spotkania są rozliczane kupony/zdarzenia (chodzi mi głównie o piłkę nożną)? Mam na myśli czy jest to kilka(naście) minut czy jest to dłuższa kwestia (ileś tam godzin).
Jeśli grasz popularne ligi to kupony są rozliczane bardzo szybko, max kilka minut. Jednak przy niższych ligach w piłce nożnej, albo mniej popularnych dyscyplinach trwa to dłużej. Ja np. wczoraj grałem austriacką piłkę ręczną i czekałem na rozliczenie ok 3,5h. Co do nożnej to najdłużej czekałem na rozliczenie meczu II ligi tureckiej, ok 1,5h.
 
B 0

banyprg

Użytkownik
Mam pytanie: Po jakim czasie (mniej więcej) od zakończenia spotkania są rozliczane kupony/zdarzenia (chodzi mi głównie o piłkę nożną)? Mam na myśli czy jest to kilka(naście) minut czy jest to dłuższa kwestia (ileś tam godzin).
nocne MLB idzie +- do 5 godzin, z własnego doświadczenia ;)
 
tomek-28-11 15

tomek-28-11

Użytkownik
Nie znalazlem tu odp, lub przeoczylem..ale jak dlugo trwa weryfikacja konta zeby moc wplacic? Zarejestrowalem sie rano i do tej pory mam w weryfikacji..
 
Do góry Bottom