>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zakłady przez internet ;]

G 7

garrincha

Użytkownik
Grajac przez internet u nich. Mam rozumiec stawka min. 2 pln jest jak u naziemnego, a maksymalny pułap sa jakies blokady. Single mozna grac bez przeszkód? A grajac na live, sa usterki u nich? Chodzi mi czy normalnie wszystko ładnie hula i daje sie grac?
 
slaviu 343

slaviu

Użytkownik
Grajac przez internet u nich. Mam rozumiec stawka min. 2 pln jest jak u naziemnego, a maksymalny pułap sa jakies blokady. Single mozna grac bez przeszkód? A grajac na live, sa usterki u nich? Chodzi mi czy normalnie wszystko ładnie hula i daje sie grac?
Live to u nich nie pograsz bo po prostu nie mają zakładów live póki co. Co do stawek to min. 2 zł na zakład prosty, a ograniczenia są co do wygranych --&gt; https://www.milenium.pl/pdf/Of_Kom_nr_22_ograniczenia_wygranych_2012-02-23.pdf
Co do stawek max to nie wiem, jak chciałem zagrać za grubszą kasę to 2 razy moje kupony (oczywiście wygrane) po prostu wyparowały, ale o tym pisałem w innym wątku (&quot;Kupon widmo&quot;). Po tych incydentach zagrałem jeszcze parę razy grubiej (500-600 zł) i robiłem screeny ???? kupony były przyjmowane i wypłacane. Także o górnych limitach trudno coś powiedzieć, ja mam złą opinię o tym bukmacherze, śmierdzi mi u nich to anulowanie kuponów bez słowa - może tak właśnie egzekwują limity stawek... Przerzuciłem się na Fortunę i póki co zdecydowanie bardziej polecam. Żadnych problemów, jest gra live, dodatkowym plusem jest możliwość zawierania zakładów całą dobę (w Milenium w godz. 23:59 - 8:00 nie zagrasz).
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
G 7

garrincha

Użytkownik
Co do tych kuponów widmo jak piszesz to jakies zarty sobie chyba robią. Miałes wygrane i ci je anulowali po prostu na to wychodzi, śmiech na sali. Ale jak bys miał przegrane to by było dobrze, nie profesjonalne z ich strony takie zagrywki.

Z tymi godzinami też widzę słabo u nich. To wiec wychodzi na to, że najlepszym bukiem naziemnym z możliwością grania online jest Fortuna.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
przez transferuj.pl, czyli wybierasz swój bank ,logujesz się i wklepujesz ich dane, kasa do 15min na koncie
na razie tam przez neta max po 200-300zł grałem i normalnie bez problemów było
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Dzisiaj w nocy na stronach Milenium zobaczyłem komunikat (blokada kuponu), że zakłady internetowe zawierać można dopiero od 8 rano i do 23.59. Czy oni oszaleli? ????
Edit: zresztą, teraz widzę, że w jednym z postów wyżej takie info o godzinach Milenium &quot;online&quot; jest ...
Szkoda gadać ...
 
funias 691

funias

Użytkownik
Podczas zakładów w millenium otrzymuję się punkty, które potem można wymieniać na jakieś kredyty do gry. Ktoś może miał z tym do czynienia i może przybliżyć na czym to polega? Jak mam jeden kredyt to co z nim mogę zrobić? ????
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Podczas zakładów w millenium otrzymuję się punkty, które potem można wymieniać na jakieś kredyty do gry. Ktoś może miał z tym do czynienia i może przybliżyć na czym to polega? Jak mam jeden kredyt to co z nim mogę zrobić? ????
Za jeden kredyt da sie chyba puscic zaklad rozpisowy na jedna kombinacje tak mi odpowiedzial support milenium, za dwa kredyty juz mozesz puscic zaklad prosty.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Wypłata na konto dotarła błyskawicznie - zleciłem w sobotę późnym wieczorem (wiadomo, że w weekendy banki nie pracują), a dziś po 15:00 była już u mnie na koncie :jezora:
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
To może ja się wypowiem bo wielu opinii nie ma na temat tego buka. Po pierwsze Weryfikacja konta i wpłata przebiegły zaskakująco szybko. Po drugie mi ten buk bardzo pasuje bo głównie gram kosza i widziałem,że często mają zaniżoną linię. No i mają zakłady na zawodników z Polskiej ligi,chyba jako jedyny buk na rynku,dla mnie to jest największy atut i pewnie od tej pory będę tam dużo grał. Kursy też wydają się niezłe,bo nawet odliczając podatek to przykładowo na handi był u nich kurs większy niż w internetowych i wychodzi mniej więcej na 0.
Jedyny duży minus póki co to,że ten buk działa rzeczywiście do północy ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Co do linii mają naprawdę dobre, często lepsze niż w marathonbecie Webster 12,5 u nich 10,5 taki przykład. W dodatku dobrą opcją jest łączenie kilku typów z jednego spotkania w AKO
 
Do góry Bottom