>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zakłady przez internet ;]

nalog 40

nalog

Użytkownik
Witam,
Czy ktoś wypłacał pieniądze z Milenium i powie mi czym się różni zwykła wypłata na konto od Wypłata na konto z zaświadczeniami ? co to są za zaświadczenia, czy są do czegoś potrzebne?
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Witam,

Czy ktoś wypłacał pieniądze z Milenium i powie mi czym się różni zwykła wypłata na konto od Wypłata na konto z zaświadczeniami ? co to są za zaświadczenia, czy są do czegoś potrzebne?
To są zaświadczenia żeby sobie w ramke oprawić i chwalić się ile to się kasy wygrało. ????
A tak na poważnie to jest to zaświadczenie o legalnie uzyskanym dochodzie i może być Ci potrzebne do wylegitymowania się np.przed Urzędem Skarbowym swoim dochodem . Bo złóżmy , że nie pracujesz i nie osiągasz innych dochodów wygrasz jakąś większą kasę u buka , kupisz sobie np samochód i jakiś &quot;życzliwy&quot; sąsiad doniesie do US , że nie pracujesz a kupiłeś sobie auto . US wzywa Cię i każe się wytłumaczyć z jakich środków został sfinansowany ten zakup , wtedy pokazujesz im zaświadczenie że zakup został dokonany z wygranej legalnie kasy , u buka u którego odprowadzono podatek od gry i nie mają wtedy powodu aby się czepiać.
Takie zaświadczenie możesz otrzymać za wygrane kupony u każdego z buków zarejestrowanych w Polsce grając w punktach naziemnych lub przez neta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
J 13

jofranco

Użytkownik
Witam ????

Jak wygląda sprawa z wypłatą? Teoretycznie wypłacają w ciągu 7 dni, ale może zdażyło się komuś mieć kasę wcześniej? ????
Konkretnie chodzi mi o mbank ????
mbank mam na drugi dzien juz byla kasa w niedziele wyplacilem w pon bylo

ale mam pytanie nie biorąza to żadnej prowizji ? mozna wyplacac ile sie chce ?
 
raaaul007 15

raaaul007

Użytkownik
Nie wiem czy było to info, ale aktualnie​
zlecenia zakładów przez net można wykonywać tylko w godz.:
8.00 - 23.59

Później sobie już nie pracują.

Wczoraj chyba ze 2h kombinowalem na playerow NBA: pkt, zb., as., H2H, kto kogo kryje,stats-ogolnie wszystko.
Skladam 1-szy bet,a tu surprise....
To po co było to w ofercie po 23.59 ? &lt;retorycznie&gt;

Mialem nie sprawdzac, czy by weszlo, ale sie skusilem i...teraz sie ciesze.

Kursy są tam tragiczne, ale można znaleźć ciekawe perełki np. na zawodników NBA, Euroligi.

brak doświadczenia, niedopracowane algorytmy + personel analizujący = ciekawe promocje
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Nie wiem czy było to info, ale aktualnie​
zlecenia zakładów przez net można wykonywać tylko w godz.:
8.00 - 23.59

Później sobie już nie pracują.
Wczoraj chyba ze 2h kombinowalem na playerow NBA: pkt, zb., as., H2H, kto kogo kryje,stats-ogolnie wszystko.
Skladam 1-szy bet,a tu surprise....
To po co było to w ofercie po 23.59 ? &lt;retorycznie&gt;
Mialem nie sprawdzac, czy by weszlo, ale sie skusilem i...teraz sie ciesze.
Kursy są tam tragiczne, ale można znaleźć ciekawe perełki np. na zawodników NBA, Euroligi.
brak doświadczenia, niedopracowane algorytmy + personel analizujący = ciekawe promocje
Tak tylko jaki w tym sens skoro oni pracują w śmiesznych godzinach w ogóle ten bukmacher to porażka niema sensu w nich się zakładać i tracić pieniążki bo wtedy czynne wtedy nie... Jeszcze niech wymyślą sobie porę śniadaniową a potem 15 minut na siku... bo też przerwa musi być.
 
funias 691

funias

Użytkownik
Z jakiej paki wyskakuje mi komunikat, że mam za mało zdarzeń w bloku?
Edit: Moje niedopatrzenie ???? Do usunięcia.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Podobno w STSie jest tak że jeśli mają jakiś błąd na przykład zły kurs to grając przez internet mogą anulować taki zakład, ale już grając w stacjonarnym STSie takiego zakładu nie mogą anulować, ktoś może wie czy w Milenium jest podobnie?
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Panowie, mam dość dziwny problem. Jakiś czas temu zrobiłem zrobiłem zdjęcia dwóch stron dowodu osobistego. No i mam te zdjęcia na dysku i jak jakiś bukmacher prosi o weryfikację to je wysyłam. Wczoraj chcę się zarejestrować w Milenium i tam pliki ze skanami dowodu trzeba podać już przy rejestracji. No i załączam te zdjęcia, no i parę mniut później przychodzi email, że weryfikacja negatywna i mam uzupełnić pole właśnie z tymi skanami. Próbuję drugi raz i to samo. Dziwne bo jakoś STS, Fortuna czy inne buki internetowe bez problemu zaliczyły weryfikacje. Te zdjęcia są bardzo czytelne, więc nie wiem z czym mają problem. Spotkał się ktoś z taką sytuacją?
 
S 17

szypul

Użytkownik
Dzis wplacilem do millenium z mbanku przez transferuj pieniadze i po 3 godzinach dalej ich nie ma na koncie millenium. Oni w soboty nie pracuja czy jak? Do fortuny jak wplace przez transferuj to mam do 5 minut max a tutaj jakieś szopki robia. Zaklady internetowe, sobota najwiecej zdarzen do typowania a oni wplat nie potrafią realizować?
 
M 837

marcios

Użytkownik
Aktualnie z mbanku nie wpłacisz nigdzie w weekendy i dni wolne od pracy, kiedyś się dało od niedawna zmienili i czy to Fortuna, STS, Toto czy Milenium nie wpłaci się w weekend. P.s. pieniądze Ci wpłyną w poniedziałek do Milenium
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Dzis wplacilem do millenium z mbanku przez transferuj pieniadze i po 3 godzinach dalej ich nie ma na koncie millenium. Oni w soboty nie pracuja czy jak? Do fortuny jak wplace przez transferuj to mam do 5 minut max a tutaj jakieś szopki robia. Zaklady internetowe, sobota najwiecej zdarzen do typowania a oni wplat nie potrafią realizować?
Do fortuny w takim razie też dawno nie wpłacałeś... Od marca mBank nie przeprowadza transakcji online za pomocą transferuj w weekendy. I to nie tylko w Milenium - obecnie nie wpłacisz do żadnego polskiego bukmachera kasy w weekend z mBanku i nie jest to wina bukmacherów. mBank przeprowadza transakcje online od poniedziałku do piątku w godzinach 2:00 - 19:00, więc Twoja wpłata pojawi się w Milenium dopiero w poniedziałek o 2:00 w nocy.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Milenium bardzo miło mnie zaskoczył - w środę miałem urodziny i jako prezent dali mi 1500pkt życząc wszystkiego najlepszego. Realna wartość tych punktów to 13zł, bo na tyle mogłem je wymienić na grę. Nie dostałem żadnego maila, tylko teraz po prostu loguję się, a tu niespodzianka ???? Ktoś jeszcze taki bonus dostał od nich kiedyś?
 
tc4t 13

tc4t

Użytkownik
Mi wpłata do buka idzie już 2h i jej nie mam na koncie , wpłatę robiłem przez transferuj.pl czy to normalne przy sobocie ? Od razu pisze ze bank obsługuje weekendy.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Mi wpłata do buka idzie już 2h i jej nie mam na koncie , wpłatę robiłem przez transferuj.pl czy to normalne przy sobocie ? Od razu pisze ze bank obsługuje weekendy.
Jaki bank? Bo może obsługuje w weekendy, ale akurat Transferuj.pl nie obsługuje z tego banku weekendami ;)
 
Do góry Bottom