>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zakończenie konkursu

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Musicie uzbroić się jeszcze kilka dni w cierpliwość. Czekam na potrzebne dane od zewnetrznej firmy, która reprezentuje interesy Bet365 na terenie Polski.
Prawdopodobnie otrzymacie bonusy w formie gotówki na MB, paysafecard lub ukash.
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Musicie uzbroić się jeszcze kilka dni w cierpliwość. Czekam na potrzebne dane od zewnetrznej firmy, która reprezentuje interesy Bet365 na terenie Polski.
Prawdopodobnie otrzymacie bonusy w formie gotówki na MB, paysafecard lub ukash.
A co jeśli nie mam żadnego portfela internetowego?
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Paysafecard i Ukash nie rowna sie portfelowi internetowemu, takze do tego nie jest takie cos potrzebne ????
 
T 7

tiger32

Użytkownik
Tak jak pisałem że na bonus od bet365 czeka się dwa miesiące, zaraz się okaże że trzeba wpłacić pieniądze by otrzymać bonus.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Tak jak pisałem że na bonus od bet365 czeka się dwa miesiące, zaraz się okaże że trzeba wpłacić pieniądze by otrzymać bonus.
O co Ci chodzi ? Nie dość, że macie pieniądze praktycznie za darmo (nic nie ryzykujecie) to jeszcze niedobrze. Zacznij udzielać się w tematach zamiast płakać nad tym, że Ci bonus tak długo dopisują. Prędzej czy później każdy go dostanie.
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Ramzesa, tak to już niestety z konkursowiczami jest. Oni najlepiej by chcieli żeby chwilę po podaniu końcowej listy nagrody były u nich na kontach.
Albo jeszcze lepiej - przed startem zabawy każdemu dać bo mu się należy.
Niektórzy nie potrafią zrozumieć, że prowadzący starają się jak mogą, jednak takie kwestie nie zależą od nich.
Wystarczy chwila cierpliwości i kasa będzie, spokojnie.
 
T 7

tiger32

Użytkownik
Spoko bez spiny. Nie mam oczywiscie żadnych pretensji do organizatorów konkursu. Z obsługą bet365 miałem już nie raz problemy stąd ta frustracja. Co do pieniędzy za darmo. Jeśli będzie to bonus to bedzie go trzeba obracać co jak wiadomo przeważnie kończy się zerem na koncie wiec do pieniędzy za darmo jeszcze daleko.
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Jak wygląda sprawa z tymi nagrodami? Ostatnie info sprzed 11 z prośbą o cierpliwość i dalej nic nie jest wyjaśnione. Konkurs zakończono ponad miesiąc temu :/
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nagrody będą do końca miesiąca i taki jest okres oczekiwania.
Następne info pod koniec sierpnia.
Cierpliwie czekać, bo Wasze posty nic nie wnoszą do tematu.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Na pewno będę się starał jak najszybciej załatwić tą sprawę, ale nie ode mnie zalezy kiedy zewnętrzna firma dokona przelewu i kiedy ten przelew dojdzie.
Dlatego napisałem do końca sierpnia by nie pisać co 3 dni to samo.
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Tiger32 myślisz , że czegoś czego nie załatwiono w 2 miesiące załatwią w kilka dni?? Od dwóch miesięcy każą nam się uzbroić w cierpliwość , co rusz to inna śpiewka. Ja już dawno przestałem na nią liczyć.. Będzie ta kasa czy nie będzie postawa (no właśnie kogo? Kogo winić należy głównie za taki a nie inny obrót sprawy? ) ludzi zarządzających tym jest żenująca. Sprawa , która powinna zostać rozwiązana w max kilka dni ciągnie się już dwa miesiące.. Przerzuciłem się na Bet 365 , gdyż w Tobecie już wiem , że pracują nie do końca sprawni umysłowo pracownicy ale widzę , że postępowanie w Bet 365 jest niewiele lepsze.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Akurat problem nie leży po stronie administracji forum więc szkoda płakać nad rozlanym mlekiem. Swoich pieniędzy nikt tu nie inwestował, a nagrody na 100% każdy dostanie.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
(no właśnie kogo? Kogo winić należy głównie za taki a nie inny obrót sprawy? )
\
Polski Rząd, w szczególności Ministra Jacka Kaplica i ustawę hazardową....
Firma Bet365 nie chce ryzykować, dlatego jej interesami marketingowymi na terenie Polski zajmuje się zewnętrzna instytucja. Jako, że forum nie jest przedsiębiorstwem pojawiły się problemy.
Nagrody na pewno będą wypłacone, jesteśmy na ostatniej prostej w załatwianiu spraw &quot;administracyjnych&quot;...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom