>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zakup bonu

M 0

mibz

Użytkownik
Mam takie pytanie czy jezeli zakupie bon przypuscmy za 15zl to czy przysla mi kod poczta do domu czy na emaila?? i drugie pytanie czy musze do tego przeslac im skan dowodu?? :roll: :roll:
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Mam takie pytanie czy jezeli zakupie bon przypuscmy za 15zl to czy przysla mi kod poczta do domu czy na emaila?? i drugie pytanie czy musze do tego przeslac im skan dowodu?? Rolling Eyes Rolling Eyes

Bony rozdaja a nie sp


Bony rozdaja a nie sp[rzedaja 15zł to mozesz wpłacic:}
 
E 0

.evolution

Użytkownik
&#39;&#39;Tutaj masz możliwość kupić bony! Wartość bonu zostanie odjęta z Twojego konta gracza, a bony mogą być zrealizowane na dowolnym innym koncie gracza!

Bony zostaną wysłane niezwłocznie, jednak droga pocztowa może to trwać parę dni, nim je otrzymasz.&#39;&#39;
 
M 0

mibz

Użytkownik
Hubert_23 nie zrozumiales mnie w BAH masz : wplata/wyplata i masz do wyboru trzy mozliwosci, jedna z nich to &#39;&#39;Kup Bon&#39;&#39;, kupuje 1 bon za 15 zl i chodzi mi w tym czy bede musial im przeslac na emaila skan dowodu zeby mi przyslali bon do domu :roll: :roll:
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Hubert_23 nie zrozumiales mnie w &lt;u&gt;BAH&lt;/u&gt; masz : wplata/wyplata i masz do wyboru trzy mozliwosci, jedna z nich to &#39;&#39;Kup Bon&#39;&#39;, kupuje 1 bon za 15 zl i chodzi mi w tym czy bede musial im przeslac na emaila skan dowodu zeby mi przyslali bon do domu :roll: :roll:
No to napisz do niech maila i sie zapytaj i wszystko bedzie jasne.Albo sprobuj :wink:
 
Do góry Bottom