>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zakup Telewizora

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Sam długo przymierzałem się do zakupu TV +/- 50&quot;. Nie tak dawno kupiłem model LG 50PM680S i jestem bardzo zadowolony, przede wszystkim z obrazu. Czarny to czarny, biały to biały, super kontrast, mnóstwo ustawień obrazu. 3d nie testowałem.
Na oku miałem Panasonic, Samsunga i LG, ale w cenie +/- 3k w panasie (mimo niby lepszego obrazu??) nie dostajemy żadnych dodatkowych bajerów. W LG mamy od razu łączność Wi-Fi, 2 x par okularów oraz dostałem gratis kabel HDMI 3d, niby o wartości over 200pln.
Myślę, że z PM970 będziesz zadowolony.
Powodzenia!
 
kryspin1991 2

kryspin1991

Użytkownik
Ja mam samsunga 55 cali i bardzo jestem zadowolony z tego telewizora. Ma on również opcje 3D ale wcale z tego nie korzystam ???? fajnie sie gra na konsoli na takim duzym ekranie w fifke ????
 
namemartin 550

namemartin

Użytkownik
Ja kupiłem po długich testach i macaniach w sklepie PS51E550 (teraz odpowiednik to seria F) Oczywiście jeśli zależy Ci na dobrej jakości obrazie to plazma jest dobrym wyborem. Dobry kontrast dzięki dobrej czerni. Biel jest też ok. W 3D kilka filmów i meczy jak dawali na live oglądałem i oczywiście działa to tak jak w kinie. Tylko ekran trochę mały... Smart, internet i inne pierdy czasem się przydają więc to raczej kwestia gustu i upodobań użytkownika.
Model, który mam Marcin-Odra też brałem pod uwagę. Kupiłem Samsunga bo dobrą cenę wynegocjowałem swego czasu.
Jakbym miał dołożyć wtedy z 1k pewnie bym zakupił Panasa 50ST50, ale uznałem, że w/w mi wystarczy... Jestem zadowolony w każdym razie z wyboru.
 
B 0

bankierz

Użytkownik
Z tego co widziałem to obecnie we wszystkich sklepach z RTV i AGD telewizory LG schodzą na pniu. Szczególnie te kozackie z aluminiowymi podstawkami. LG dało na prawdę niezłe ceny na telewizory z 3D.
 
K 4

kuras92

Użytkownik
Ja mam samsunga 55 cali i bardzo jestem zadowolony z tego telewizora. Ma on również opcje 3D ale wcale z tego nie korzystam ???? fajnie sie gra na konsoli na takim duzym ekranie w fifke ????
Podpisuję się pod kolegą.Zdecydowanie polecam podobny model,osobiście używałem 3D i jst mega.Pozdrawiam ;-)
 
N 0

nuk

Użytkownik
osobiście rozglądałbym się za Sonym jeśli chodzi o takie gabaryty, Lg nie brałbym pod uwagę
 
Do góry Bottom