>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zaległe spotkanie 19 kolejki [07.01.2015] + 20 kolejka Lique 1 [09.01.15-11.01.2015]

Status
Zamknięty.
B 2,2K

barichello

Użytkownik


Meczem na Stade Pierre-Mauroy wejdziemy w nowy rok w rozgrywkach Lique 1 gdzie zostanie dokończona 19 kolejka. Miejscowe Lille niczym nie przypomina drużynę z poprzednich sezonów czego odzwierciedleniem jest dopiero 13 pozycja w ligowej tabeli. Kibice wierzą, że rok 2015 będzie bardziej przychylny dla ich pupili, a szansa na dobre wejście w nowym roku będzie o tyle duża, że przyjeżdża osiemnaste Evian, które po za domem przegrało 7 z 9 spotkań.

20 kolejkę zainauguruje spotkanie lidera z Marsylii, który pojedzie zmierzyć się z Montpellier. Z kolei mistrz kraju, który przed przerwą w rozgrywkach zaliczył dwie wpadki, jedzie na Korsykę, gdzie zmierzy się z Bastią. Rodzi się pytanie czy będzie to kolejna formalność dla PSG, ponieważ w ostatnich sezonach, dla Paryżan, Bastia nie była zbyt wymagającym rywalem o czym świadczą zwycięstwa we wszystkich meczach. Ciekawie zapowiada się konfrontacja Reims z St Etienne. Przed przerwą ofensywa Reims była jedną z najskuteczniejszych, z kolei defensywa Zielonych najtrudniejsza do sforsowania, żadnemu z pięciu ostatnich rywali St Etienne nie udało się strzelić gola ! Ciekawe także czy Lyon zaprezentuje równie dobra formę co w grudniu, w którym to wygrał wszystkie ligowe starcia. Rywalem będzie Tuluza, która w ostatnim czasie robi z reguły za dostarczyciela punktów. Na koniec, w niedzielę, mecz na szczycie. Monaco podejmie Bordeaux. Drużyna z Księstwa identycznie jak Lyon prezentowała się bardzo skutecznie, także zgarniając komplet punktów we wszystkich grudniowych starciach.

Zapraszam do dyskusji.
 
furek 75

furek

Użytkownik
Lille - Evian
Lille over 1,5 @ 2,07
Unibet

Dziś postanowiłem zagrać, być może, ryzykowny typ, jednak w moich oczach nie do końca. Fakt Lille strasznie rozczarowuje w tym sezonie, dopiero 13. miejsce w tabeli, głównie spowodowane jest to fatalną grą na wyjazdach, Lille jest drugim najgorszym zespołem ligi punktującym w delegacjach. U siebie wygląda to już w miarę przyzwoicie: 4 wygrane, 4 remisy i 1 porażka, bramki 11:4.
W czym upatruje zaliczenia tego beta na plus? Otóż w tym, że Evian na 9 meczy rozegranych do tej pory na wyjeździe, aż w sześciu przypadkach rywale aplikowali im minimum 2 bramki.
 
aliant 531

aliant

Użytkownik

Montpellier - Marsylia
Na początek weekendu wybrałem jedno z ciekawszy spotkań w ofercie. Czytając opinie na zagranicznych forach dostrzegłem dość sporą masówkę na gości. Z jednej strony nie ma się co dziwić, wszak dziesiąta ekipa podejmuje lidera. Ja jednak wcale nie byłbym taki spokojny o podopiecznych Bielsy. Weźmy pod uwagę, że miejscowi bardzo przyzwoicie grają na własnej murawie. W 9 meczach 5-krotnie triumfowali, tracąc relatywnie mało (w porównaniu z sąsiadami w tabeli) goli bo tylko 8. Porównując Olympique to zwróćmy uwagę, że w delegacjach wcale aż tak dobrze im nie idzie. Wygrali tylko 4 starcia na 9. Jak na faworyta to dość przeciętny wynik. Co do ostatniej dyspozycji obu zespołów to także nie zachęca ona do klasycznego obstawiania, gdyż i jedni i drudzy grają ostatni czasy strasznie w kratkę. Gospodarze w dwóch ostatnich swoich meczach nie strzelili bramki. Czy ta seria będzie trwała kolejne spotkanie? Myślę, że własne boisko i mocny rywal to odpowiedni moment by z przytupem skończyć to posępne odliczanie od ostatniej strzelonej bramki. Osobiście typuje wynik w granicach 1:1 bądź 1:2.

Mój typ: BTS - TAK
Bukmacher: Bet365 - 1,8
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Gospodarze w dwóch ostatnich swoich meczach nie strzelili bramki.
Nie strzelili bramki bo grali dwukrotnie z PSG, a więc proste i logiczne..
Gorzej martwi to, że Marsylia nie wygrała od 7 kolejnych meczy na wyjeździe.. w dodatku zabraknie w zespole z Stade Vélodrome takich graczy jak: Alessandrini, Barrada, Ayew, N&#39;Koulou. Gospodarze bez pierwszego bramkarza i Tiene. Mecz będzie szarpany i myślę że zobaczymy dużo niedokładnej gry po jednej i po drugiej stronie. Słyszeliście o Pucharze Francji i niebywałej kompromitacji Olympique Marsylia! Lider Ligue 1 przegrał z zaledwie IV-ligowym Grenoble Foot i odpadł z dalszej rywalizacji! Po takim meczu nastroje w szatni nie są najlepsze i dzisiaj się to przedłoży na boisku. Z jednej strony chcą wygrać, z drugiej obawiam się, że może ogarnąć ich ponownie niemoc. Spadła duża fala krytyki na OL.M i kubeł zimnej wody. Jeśli chodzi o undery to Montpellier jest czołówce linii 3,5 gola na własnym boisku. Dzisiaj myślę że taki under zostanie pokryty z pocałowaniem ręki. Kurs mizerny, ale to tripla jakiego dzisiaj gram pasuje idealnie. Marsylia jeśli wygra to minimalnie.. Na fajerwerki nie liczę, to dopiero pierwszy mecz ligowy w nowym roku, na gole poczekajmy do kolejnych spotkań..
Montpellier - Olympique Marseilla 2:1

Typ: under 3,5 gola
Kurs: 1.26

Typ poboczny: brak czerwonej kartki ✅
Kurs: 1.20


_________________________
Wczoraj bezpiecznie było i na szczecie udało się.. Szybki rzut oka na ofertę i z tego co widzę na sobotę warto przyjrzeć się zespołowi Guingamp, który prezentuje wysoką formę w ostatnich tygodniach i w meczu przeciwko Lens to gospodarze powinni być stroną przeważającą. Wygrana przeciwko PSG robi wrażenie! Patrząc na statystyki to dzisiaj powinno być przekonywujące zwycięstwo Guingamp.. a jak będzie to zweryfikuje boisko. Zakład bez remisu 1.42 w stronę gospodarzy to chyba najlepszy typ z całej sobotniej plejady w Lique 1. Lens jest w gorszej sytuacji aniżeli Guingamp, bowiem zgromadzili mniej punktów, ale zarówno jedni jak i drudzy nie mogą być jeszcze przez długi czas pewni utrzymania w lidze. Zdobycz punktowa właśnie teraz może być później kluczowa w walce o ligowy byt. Na kogo trzeba zwrócić szczególną uwagę w ekipie Lens? Oczywiście na Coulibaly. Strzela chłopak jak szalony. W meczu pucharowym z Lyonem zdobył gola, wcześniej w wygranym meczu z Nice także ukąsił, podchodził do karnego którego nie wykorzystał... jest po prostu wszędzie! Jeśli się go wyeliminuje to powinno być na plus.
Guingamp - Lens
Typ: 1 DNB
Kurs: 1.42

Z pozostałych meczy.. Nice-Lorient totalny No-Bet. To samo Lille - Caen, choć po cichu liczę że czerwona latarnia urwie jakieś punkty Lille, a przynajmniej zdobędzie gola..
 
voxar 195

voxar

Użytkownik
Montpellier HSC - Olympique Marsylia
Owocne spotkanie, podczas którego podopieczni Rolland&#39;a Courbis&#39;a - Montpellier (aktualnie osadzony na dziesiątej pozycji w tabeli pierwszej ligi) z dorobkiem 26 punktów podejmie zawodników Marseille (aktualnie będących liderem tabeli) posiadających punktów 41.
Dzisiejsi goście grają ostatnio źle ostatnie dziesięć spotkań na wyjeździe zakończyło się aż sześć razy porażką, jednym remisem, oraz trzema wygranymi.
Montpellier u siebie gra przeciętnie. Cztery razy przegrali, jeden raz zremisowali, pięć razy wygrali.
Według mnie wygra dziś Montpellier, a przynajmniej pierwszą połowę.

@Montpellier HSC wygra pierwszą połowę
@Kurs 2.52


✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
skols13 573

skols13

Użytkownik
Montpellier - Marsylia
Już od kilku dni chodzi za mną ten mecz, a mianowicie rożne w nim. Linia ustawiona na 9,5 to moim zdaniem za niska linia i powinna zostać spokojnie pokryta. Mecz zapowiada się na wyrównany, Marsylia ostatnio na wyjazdach odnosi słabe wyniki. W lidze ostatnio 3 porażki i 1 remis. Montpellier u siebie to solidny zespół. Przejdźmy zatem do rożnych, gram tu je w dłużej mierze ze względu na ekipe Bielsy, która gra b.dużo skrzydłami i robi sporo rożnych.
Wyniki w meczach wyjazdowych:
Monaco - 8
Lorient - 5
PSG - 8
Lyon 3
Montpellier u siebie:
Lens - 5
St.Etienne - 6
Toulouse 2
Evian - 5
Tak więc gram tutaj rożne, myślę, że Marsylia nabije ich tutaj sporo, bo na pewno będą grali o pełną pulę, bo za plecami mają już Lyon i PSG.
over 9,5 rożnych (azjan) @1.97, bet365 ⛔
można też spróbować over 4,5 rożnego Marsylii @1.66, bet365 ⛔

dramat mecz
 
furek 75

furek

Użytkownik
Montpelier - Ol. Marsylia
over 2 @ 1,625
Pinnacle
✅ 2:1 ✅

Dużo już o tym napisali koledzy powyżej. Po części się zgadzam.
Osłabienia w oby ekipach. U gospodarzy nie wystąpią: Tiene i Jourderen. W marsyli zabraknie: N&#39;Koulou, Ayew, Barrada i Alesandrini. Pierwotnie miałem pujść w stronę Marsylczyków jednak zmodyfikowałem typ i stawiam na minimum dwie bramki w tym meczu.
Biorąc pod uwagę mecze między tymi zespołami rozegrane na przestrzeni poprzednich dwóch lat, 5 razy (na 6 spotkań) padały min dwa gole. Uważam, że dziś może być podobnie
 
Grac45 50,6K

Grac45

Forum VIP
Evian TG - Stade Rennes
Oba zespoły miały już przetarcie w tym roku wygrywając z niżej notowanymi zespołami w pucharze Francji. Mało tego gospodarze mieli dodatkowo zaległy mecz ligowy z Lille, który odbył się w ostatnią środę i skończył się przegraną Evian 1-0. Oglądałem ten mecz jednym okiem i trzeba powiedzieć że w 1 połowie te 2-3 sytuacje takie już naprawdę na solidnego gola zrobili, ale skuteczność jak zwykle zawiodła i Lille pomimo i swojej tragicznej gry wygrało dzieląc i rządząc w drugiej części meczu. Jak się spojrzy w ostatnie mecze i jednej i drugiej drużyny można wyciągnąć jeden wniosek grają albo o wszystji albo nic, nie mają ustanowionych półśrodków i tak Evian od 18 meczów nie zremisowało a Rennes od 9.
I tak pierwszy z typów jaki mi się spodobał to goście z podpórką @1,48 wydają się fajną opcją do jakieś dubla. Ja idę w czystego singla choć i myślałem dać mocniej na draw no bet w azjatyckim wydaniu @2,00 ale czyste zwycięstwo niesamowicie chodzi mi po głowie i ten zacny kurs.
Rennes na zakończenie roku musiało być z grona tych zespołów co bardziej się ucieszyły z tego powodu. Końcówka roku w ich wykonaniu, gdzie przegrali w dosyć zdecydowany sposób z zespołami z niekoniecznie najwyżej krajowej półki, baty u siebie od Montpellier i Reims i do tego porażka na Korsyce. Na szczęście dla nich w między czasie przeszli dwie rundy i te morale nie upadły na samo dno.
Jak dla mnie ta pierwsza kolejka w nowym roku jest idealna na przełamanie podopiecznych Montaniera, Evian ma czasem przebłyski formy i potrafi wygrać z zespołem będącym w dołku, ale ten Rennes ma już za sobą i tutaj wszystkich o tym poinformują robiąc korzystny dla siebie wynik. Jeśli z kimś Evian na przestrzeni tych 3 dni miał wygrać to prędzej z Lille mimo meczu na wyjeździe aniżeli dzisiaj grając u siebie. Albo inaczej, to dzisiaj kursy pozwalają na grę przeciwko Evian niż te skromne propozycje co były na Lille. Teraz kursy wystawione są 50% na 50% a i pozycja w lidze i jakość przemawia zdecydowanie na korzyść Rennes zostaje tylko zamienić słowa w czyn i potwierdzić to na boisku.
Nieobecni:


Rennes 2,80
bet 3 6 5
dokładam jeszcze Rennes powyżej 1,5 bramki 3,25
pierniczę, sam Ola Toivonen powinien skończyć z hattrcikiem a nawet ciul karnego nie wykorzystał
 
voxar 195

voxar

Użytkownik
SC BASTIA - PARIS SAINT-GERMAIN

Faworytem dzisiejszego spotkania jest PSG
Dzisiejsi goście są na trzecim miejscu w tabeli. Wygrali 5 ostatnich starć z Bastią (nie liczę juz wygranych przed 2012 rokiem).
Ostatnie wysokie zwycięstwo nad Montpellier&#39;em 3:0 również na wyjeździe pokazuje siłę tej drużyny i będą oni chcieli dziś udowodnić, że to nie był przypadek.
Gospodarze grają źle plasując się na 19 miejscu w tabeli - w strefie spadkowiej.Wygrali ostatnio z Lille u siebie 2:0, ale to był raczej tylko chwilowy zryw. Wcześniej Bastia podejmowała słaby Caen z którym raz wymęczyła zwycięstwo wygrywając dopiero w dogrywce, natomiast następny mecz w którym Bastia grała na wyjeździe z Caen zakończył się tylko remisem 1:1
Według mnie dziś PSG powinno wygrać do 0. Przemawia za tym forma gości, ostatnie trzy spotkania w których PSG wygrywało do 0 z sumą zdobytych goli równą 9, czyli średnio 3 gole na spotkanie.

@SC Bastia - Paris Saint-Germain typ: wygrana PSG do 0
@Kurs 2.00
 
O 25

okruchowy

Użytkownik
Bastia-PSG
Zlatan strzeli bramke
kurs: 1.75
buk: exbinog
Na dzisiaj proponuję bramkę w wykonaniu Zlatana Ibrahimovica w meczu przeciwko Bastii. Jak wszyscy wiedzą to głównie Szwed jest odpowiedzialny za zdobywanie goli w drużynie PSG, a pod nieobecność zawieszonych Cavaniego i Lavezziego to zadanie jeszcze bardziej ciąży na tym zawodniku.
Ostatnie 5 spotkań między obydwiema drużynami to 5 zwycięstw PSG, stosunek bramek 16:1! (w tym sam Zlatan zaaplikował drużynie Bastii 6 bramek). Także dzisiaj liczę na kolejne zwycięstwo piłkarzy ze stolicy Francji, a także na to, że swoje dołoży Ibrahimovic. Kurs wg mnie zadowalający, dlatego ja chętnie w to wchodzę.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Lyon Tuluza
Lyon na inaugurację rozgrywek w nowym roku kontynuuje świetną passę z grudnia i wygrał 4 spotkanie z rzędu gromiąc Bordo na 5-0 ! Warto dodać, że była to pierwsza porażka Żyrondystów u siebie. Tym razem Lyon podejme Tuluzę, która na wyjazdach jest daremna i przegrała 7 z 10 spotkań. Na Stade de Gerland Lyon jest piekielni mocny, tylko raz stracił punkty, a tak wygrał 9 z 10 spotkań! Do tego Tuluzie ciężko gra się z Lyonem


Lyon 1.60 Bwin ✅
3-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
C 132

chinaski070

Użytkownik
Monaco - Bordeaux
Bordeaux lub remis @2.06 ✅✅✅
marathonbet

Spotkanie 5. z 6. ekipą Ligue 1 czyli taki jakby szlagier kolejki. Drużyny niby sąsiadują ze sobą, a różnica w kursach ogromna. Monaco od dłuższego czasu gra ponad stan, goście mają passę 2 porażek. Co przyciągnęło moją uwagę najbardziej? H2H i fakt iż drużyna z Księstwa ostatni raz w lidze pokonała Żyrondystów u siebie w 2003. Przypadek? Nie sądzę...​
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Monaco - Bordeaux
Bordeaux lub remis @2.06
marathonbet

Spotkanie 5. z 6. ekipą Ligue 1 czyli taki jakby szlagier kolejki. Drużyny niby sąsiadują ze sobą, a różnica w kursach ogromna. Monaco od dłuższego czasu gra ponad stan, goście mają passę 2 porażek. Co przyciągnęło moją uwagę najbardziej? H2H i fakt iż drużyna z Księstwa ostatni raz w lidze pokonała Żyrondystów u siebie w 2003. Przypadek? Nie sądzę...​
Po stronie Bordo dość znaczące ubytki. W tym 2 najlepszych strzelców.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom