>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zaległe mecze PGE Ekstraligi - 09.07.2017

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik


Dzisiaj mamy dwa spotkania do objechania. Ciekawie powinno być w Częstochowie i tam zagoszczą kamery telewizyjne. Jak pojedzie Madsen który ciągnał ten zespół a przecież ostatnio podczas SEC i Drużynowego Pucharu Świata wygladał delikatnie mówiąc przeciętnie. Czy Zagar powraca na dobre tory? Rune Holta będzie kolejny raz robił show i mijał na trasie? Jonsson powracający po kontuzji będzie miał okazje zaprezentować się publiczności. U gości chyba jeszcze więcej znaków zapytania. Jak pojedzie Pawlicki i Kildemand? Czy Emil potwierdzi powrót do wysokiej formy? Kołodziej również ma coś do udowodnienia kibicom Byków. Potyczki juniorskie również powinny wyglądać ciekawie.
W drugim meczy Rybnik osłabiony brakiem Łaguty który jest zawieszony za stosowanie niedozwolonego środka traci swoją główną strzelbę i będzie miał ciężko nawiązać walkę z bardzo mocnym wrocławiem. Przecież mamy w ich szeregach Drużynowego Mistrza Świata Macieja Janowskiego , Indywidualnego Mistrza Polski Szymona Woźniaka i piekielnie szybkich w ostatnim czasie Milika i Lebiedieva. Dodać do tego nalezy wypoczetego Tajskiego i na juniorce Drabika to nie wiem czy będzie co zbierać z przyjezdnych. Jak na tle tak mocnych rywali wypadną Lindgren , Fricke i spółka?

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI I PODAWANIA TYPÓW​
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
F. Lindgren powyżej 10.5 punktów 1,95⛔ forbet

Fredka dzisiaj 6razy pojedzie i to jest pewne. 11 oczek na tyle startów niby nic wielkiego jednak rywale bardzo mocni. Lindgren coraz lepiej zaczyna jeździć po kontuzji więc liczę,że powalczy nawet z liderami Sparty. 5 drugich miejsc i 1 trzecie i zakład wchodzi. Myślę,że po takim kursie warto.
 
kamo 488

kamo

Użytkownik
Sajfutdinov ilość wygranych biegów: poniżej 2,5⛔
fortuna 1,5

Jak dla mnie pewniak :razz: Rusek ostatnio dużo jeździł w zawodach drużynowych w piątek było super ale już wczoraj dużo gorzej.Myśle że po takiej ilości startów w dwa dni nie będzie wstanie wygrać 3 biegów i to na wyjeździe.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
maciej janowski -under 11,5 1,67 ✅forbet


Ode mnie dziś malutki kursik na punkty Maćka ,ale dla mnie pewne.Wrocław praktycznie nie ma dziur i piekielnie mocna ekipa .Do nominowanych biegów praktycznie kandydują praktycznie wszyscy .Liczę że może pojechać 4 razy tylko po wczorajszym triumfie .Liczę że coś straci na Miliku.Wiadomo że wrocław będzie wysoko prowadził i tutaj liczę na mniejszą koncentrację Maćka i chociażby jakąś wpadkę w jednym z biegów.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Jak widzicie te dwa pojedynki:

Woźniak - Woryna 1 @1.62
Lebedevs - Fricke 1 @1.9

forBet

Szymek w wysokiej formie. Minus że jedzie w parze z Woffindenem i na nim może tracić te oczka. Jednak liczę,że dzisiaj pojedzie 5x bo przy wysokim prowadzeniu może Janowski lub Tai nie pojadą. Kacper z kolei dzisiaj będzie mocno wykorzystywany. Trzeba pamiętać że ma bieg juniorski gdzie 2 oczka myślę,że spokojnie dowiezie a startów będzie miał tyle samo lub 1 więcej od Szymona. Sprytnie wystawiona para. Tak patrząc że ma ten bieg juniorski to jak by handicap (+2) był:cool:

Druga para i tutaj wierzę w Andrzeja ,że pojedzie na takim poziomie tak ostatnio w DPŚ i zakręci się pod komplet. Fricke będzie miał na bank start więcej jako RT ale czy to mu pomoże?
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
Częstochowa : Leszno 1 sts 3.29⛔

Szykuje się fajne ściganie w Częstochowie. Gospodarze mają na swoim obiekcie, atuty, moim zdaniem pozwalające im myśleć o zwycięstwie dzisiaj. Leon to czołowa postać, całej ligi, robią mu tor jaki lubi, Rune, złapał ostatnio bardzo dużą prędkość na dystansie, Matej w warunkach domowych ma średnią wyższą o 0,9 pkt/ bieg w porównaniu do delegacji. Jadą bez zawodzącego ostatnio na całej linii Ułamka, jest adrenalina, dla mnie bez wątpienia zrobi więcej niż Sebastian w ostatniej formie, Baran dobry startowiec, również, ze zdecydowanie wyższą średnią na domowym obiekcie( chociaż, należy pamiętać, że za wielu meczy to nie objechał). Oskar u siebie, też nie najgorzej. Leszno ma nazwiska i to pewne, ostatnio idzie to w parze z wynikami, także, sympatyczny kurs na Częstochowe. Jakoś nie widzę, dzisiaj wielkiej zdobyczy po stronie pawlickiego, Zengi też mnie jakoś nie przekonuje, powinien być mecz na styk, a kurs zachęca

Baran over 4.5 1.7⛔
Pawlicki under 8.5 1.8⛔
Kołodziej over 9.5 1.7✅
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
M.Zagar - J.Kołodziej 2 1,67✅ iforbet

Idę w kierunku Kołodzieja który wydaje się,że powoli wraca na właściwe tory. Jeden i drugi ze swoimi problemami. Matei u siebie na torze niby notuje bardzo dobre wyniki ale jakoś mnie nie przekonuje bo miewa często wpadki w pojedynczych biegach. Dzisiaj w parze z Jonssonem i też może na nim coś stracić. 2x jedzie na Emila co tez sprawy mu nie ułatwia. Kołodziej na takim torze gdzie da się mijać na całej długości i szerokości potrafi zrobić super widowisko i na to dzisiaj liczę. Raczej nie będzie miał żaden z nich dodatkowego biegu bo tu mecz zapowiada się dość wyrównanie. Ciut pewniejszy na tą chwilę Janek a i układów biegów też dla niego lepszy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Kacper Woryna over 7,5 @ 2,05 iForbet✅13
Myślę, że jeden z niewielu zawodników Rekinów, na którego można zagrać dzisiaj. Dobra forma od początku sezonu, a w obliczu kary dla Łaguty będzie musiał wziąć jeszcze większy ciężar na siebie. Wiadomo, że Lindgren powinien liderować, Fricke na wyjazdach aż taki super mocny nie jest, a o reszcie szkoda gadać. Woryna u siebie i na wyjeździe średnie po 2,00, a co ciekawe jego rywale juniorscy ze Sparty lepiej sobie radzą na wyjazdach. Jeśli chodzi o biegi Woryny, to domyślam się, że pojedzie 6x. Teraz pytanie gdzie. Wiemy, że pojedzie w: juniorskim, potem bieg 7 na Woffindena i Woźniaka oraz w 12 na Janowskiego i Dróżdża. W parze będzie miał Skupienia, Musielaka i Szuminę, więc na nich punktów nie powinien tracić. Liczę, że pojedzie jako taktyk za Larsa oraz dwa razy jako zwykła za seniorów - pewnie ktoś z trójki Szumina/Balon/Musielak.
Owszem rywale trudni, ale Sparta u siebie aż tak nie gromi i nawet Czewa była w stanie tam zrobić dobry wynik, a ROW może tam nie ujedzie 40pkt, ale żeby nie było wstydu to Kacper musi 8pkt w 6 startach zrobić i moim zdaniem nie powinien zepsuć tego.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
F. Lindgren powyżej 10.5 punktów 1,95 forbet

Fredka dzisiaj 6razy pojedzie i to jest pewne. 11 oczek na tyle startów niby nic wielkiego jednak rywale bardzo mocni. Lindgren coraz lepiej zaczyna jeździć po kontuzji więc liczę,że powalczy nawet z liderami Sparty. 5 drugich miejsc i 1 trzecie i zakład wchodzi. Myślę,że po takim kursie warto.
W Fortunie linia 8,5, warto zwiększyć stawkę ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom