>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Zaległe mecze PGE Ekstraligi - 12, 16 i 24.07.2017

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik


Już jutro kolejne spotkanie zaległe naszej ligi. Rybnik podejmuje ZG. Jak spiszą się gospodarze bez Griszy? Falubaz wydaje się,że nie powinien mieć problemów z wygraną. Hampel , Doyle , Dudek , Protasiewicz w wysokiej formie i ciężko przypuszczać aby mieli problemy. Ostatnio trochę słabiej jedzie Fricke i Lindgren więc tym bardziej trzeba skłaniać się ku przyjezdnym.
W niedzielę kolejny mecz w Rybniku i kolejny bardzo wymagający rywal. Wrocław to jeden z kandydatów do podium. Ciężko tam znaleźć lukę w składzie więc szykuje się kolejna porażka Rekinów?
Grudziądz na swoim torze postawi się Gorzowskiej Stali? Powracający do wysokiej formy Lindbaeck może pomóc GKM w walce do ostatniego biegu. U gości ostatnio ciężko żeby zaskoczył cały zespół i czegoś tam brakuje i jak będzie tym razem?

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI I PODAWANIA TYPÓW​
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Warto dodać, że tradycyjnie telewizja dała dupy! Nsport i tak wysyła kamery jutro do Rybnika, ale tylko po to, żeby potem puścić sam skrót meczu... Nie rozumiem tego kretyńskiego podejścia tej stacji, bo wydawało się na początku sezonu, że będą chcieli pokazywać jak najwięcej, ale robią dokładnie to samo, co rok temu.
To samo w niedzielę - w Rybniku raczej Sparta nie powinna mieć kłopotów z wygraną, a oni ten mecz wybierają, zamiast tego w Grudziądzu, gdzie powinno być bardziej wyrównane spotkanie. Z resztą, oba spotkania powinny zostać pokazane - 18 i 20, i byłoby po sprawie.
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Zielona gora win 1.4 i -4.5 1.8
✅ ✅
Rybnik bez laguty znaczy tyle co holta dla czewy, zostaje tylko woryna i lindgren przy tak mocnej seniorce falubazu myślę ze jak dostana do 40 to będzie sukces, dlatego taki kurs jest super, a niezdziwlby mnie wynik z wroclawia. Ewentualnie jak będzie gdzieś live to po biegu juniorskim jak moji dostana to kurs podskoczy pod warunkiem ze pierwszego nie wygramy 5-1. Wygrana dużo bardziej pewna niż winbledonowe pewniaki.
Do tego over woryny⛔, na własnym torze,3 w juniorce później rezerwy i te 10 oczek powinien uzbierać wszystko sts
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Doyle znowu nie jedzie?? Bo w ofercie forbet nie jest uwzględniony. Wczoraj w Szwecji jechał a jak dzisiaj? Ktoś posiada jakieś informacje??
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Rybnik - Zielona Góra 2 1,25 forbet
Kurs niski jednak na dołożenie do czegoś w sam raz. Rybnik to Lindgren mający ostatnio chwiejną formę , Fricke podobnie no i Woryna który na swoim torze jest bardzo szybki. Jednak ta trójka to zbyt mało na Falubaz. Hampel , Dudek czy Protasiewicz to zawodnicy którzy spokojnie zdobędą po 10pkt. Nie wiem jak sprawa ma się z Doylem bo jeśli jedzie to handicap na spokojnie siądzie. Jeśli go zabraknie to wygrana w okolicach 6-10pkt. Za mało argumentów póki co ma Rybnik żeby powalczyć z tak wymagającą drużyną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Na stronie Falubazu piszą
W miejsce Jacoba Thorssella wystąpi dziś Andriy Karpov
a Doyle w składzie, więc chyba powinna być luźna wygrana.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Dziwi mnie ten kurs 1.4 na Falubaz... na papierze powinny ich zniszczyc ale jak Kacper pojedzie u siebie fenomenalnie, Fredka ogarnie z 10pkt i Frickie też zakręci sie koło 10 to zaczną sie schody a wiadomo Falubaz juniorów ma bardzo słabych i to może też być klucz do dzisiejszego wyniku...
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Adrian najwyżej wygraja w nominowanych tak jak w tym roku juz robili, ale wg mnie spokojnie wygraja mimo dużo słabszej juniorki. Poprostu 4 falubazu jest za silna a i karpow może walczyć z 2 linia rybnika. Rekiny ciągnie 2.5 zawodnika
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Idę dzisiaj w stronę Falubazu (-6.5) @ 1.85 iforbet
Już w tamtym roku liderzy Falubazu dobrze sobie radzili (Dudek, Doyle, PePe) zdobywając tam łącznie 36 pktów... to jest bardzo wymowny argument i chyba nikt nie ma wątpliwości, że dzisiaj może być podobnie. Doliczając do tego solidnego, dobrego Hampela i walczącego o skład Karpova (5+2 przed rokiem) mam obraz drużyny kompletnej. Pomijam fakt juniorów bo w dniu dzisiejszym ich rola nie będzie raczej odgrywała ważnej roli. Rybnik jak dociągnie do 40 pkt to będzie max. Tak jak pisał Radula... lekko kulejąca forma liderów (Lindgren, Fricke) zostanie wykorzystana przez Falubaz.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
ROW Rybnik - Falubaz Zielona Góra
Typ: Falubaz Zielona Góra @ 1.25 - iForbet ✅ ✅ ✅
ROW i Falubaz będą odrabiać dziś zaległe spotkanie 5. kolejki. Nie widzę tu innego rozstrzygnięcia jak pewna wygrana gości. Zabraknie tego pewnego punktu, jakim był wcześniej Łaguta. Jak ROW prezentuje się bez swojego lidera, pokazał niedzielny mecz we Wrocławiu, skąd Rekiny przywiozły tylko 34 punkty. Na chwilę obecną Rybnik ma w składzie trzech ekstraligowych zawodników w osobach Lindgrena, Fricke&#39;a i Woryny. Reszta to odpady, które już dawno powinny ścigać się w niższych ligach. Mowa o Szombierskim, Musielaku i Balińskim. We Wrocławiu w niedzielę dali popis i zdobyli razem aż... 3 punkty. Ambicje ambicjami, ale ich miejsce jest już raczej w niższych ligach. Inaczej ma się sytuacja w Falubazie. Tam właściwie jest tylko jedna dziura w postaci Karpowa, który dziś pojedzie za Thorssella. A tak, mamy 4 zawodników, z których każdy może być dziś tym najlepszym po stronie gości. Od Karpowa raczej nie ma co wymagać wielkich wyników, ale nawet on z Musielakiem, Balińskim czy Szuminą spokojnie może powalczyć. Własny tor to wielki handicap i Rybnik na pewno zakręci się wokół 40 punktów, ale myślę, że to będzie maksimum na jakie będzie ich dziś stać. Wszystko przemawia za Falubazem. Owszem, Rybnik ma nóż na gardle i bardzo potrzebuje punktów. Ale Falubaz też musi zapunktować, aby nie dać odjechać obecnej czołowej trójce. Motywacja będzie więc po obu stronach, ale różnice w składach zadecydują o końcowej wygranej przyjezdnych.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Rafał Szombierski - poniżej 5.5 punktów @ 1.85 - STS ✅ ✅ ✅
Szombierski to gość którego nie można nie lubić. W sezonie ogórkowym tyrał gdzieś na budowie, by z marszu wsiąść na motocykl i powieźć mistrza świata Woffindena. Moim zdaniem nie jest to jednak materiał na ekstraligowego zawodnika. Dziś jego drużyna, ROW Rybnik mierzy się z Falubazem, który w swoim składzie praktycznie nie ma dziur. Nie wierzę, że Szumina jest w stanie zdobyć dziś te 6 punktów. Pierwszy raz na torze zobaczymy go w biegu numer 4 gdzie zmierzy się z Protasiewiczem i juniorami. OK, może tu 1 punkt trafi. Później jednak jedzie na Dudka, Doyle&#39;a i Skupienia. 1 punkt to raczej maksimum co może w tym wyścigu urwać. Kolejny jego start to bieg numer 8, gdzie razem z Woryną zmierzy się z Hampelem i Karpowem. Tutaj również marnie widzę jego szanse. Jeśli wczesna faza zawodów mu nie wyjdzie, a tego się spodziewam, to szybko polecą za niego rezerwy taktyczne. Bo to, że Falubaz zacznie Rybnikowi odjeżdżać od początku jest raczej bardzo prawdopodobne. A jest przecież komu zmieniać słabych zawodników - jest Lindgren, Fricke i Woryna. We Wrocławiu Szumina w pierwszym biegu zdefektował, później przywiózł &quot;śliwkę&quot; i już dalej nie pojechał. Być może najlepszy sprzęt szlag trafił, albo po prostu Szombierski nie dawał sobie rady na torze na Olimpijskim. Tutaj można gdybać, ale jedno jest pewne - 3 dni temu zaprezentował się po prostu beznadziejnie i jakoś ciężko mi sobie wyobrazić, że dziś będzie mocnym punktem ROW-u. Dla mniej under punktowy tego zawodnika.
Fredrik Lindgren - powyżej 9.5 punktów @ 1.80 - STS ⛔ ⛔ ⛔
Drugim zakładem na zawodników z tego meczu jest dla mnie typ na over punktowy Lindgrena. Znany wszystkim pionier jazdy na GTR&#39;ach pod nieobecność Łaguty może zostać liderem drużyny. I myślę, że taka pozycja bardzo mu odpowiada. Linia moim zdaniem jest niezbyt wygórowana. Wczoraj w Szwecji zaprezentował się średnio i bardzo nierówno zdobywając 5 punktów w 4 biegach. Na ten wynik przypadła trójka, dwójka i dwa zera. Wszyscy jednak wiemy, że Elitserien to poligon doświadczalny dla wielu zawodników. To na polskich torach leży najwięcej pieniędzy i to na dzisiejszym występie musi się skupiać Lindgren. Zobaczmy na biegi. Pierwszy start na rozpoczęcie meczu. Rywalami Hampel i Karpow, a partnerem Baliński. 2 punkty raczej pewne, a być może nawet wygrana. Kolejny regulaminowy start to bieg numer 7. Baliński, Protasiewicz, Zgardziński. Tutaj śmiało można oczekiwać nawet 3 punktów. W międzyczasie pewnie Fredka pojedzie z taktycznej za któregoś z wielkiej rybnickiej trójki czyli za Szombierskiego, Balińskiego lub Musielaka. Liczy się pierwsze 5 startów, więc w przypadku jazdy z taktycznej, do wyniku nie będzie liczyć się starcie w biegu 15 z tymi najmocniejszymi, z którymi miałby największe szanse na przegraną. Oczywiście wszystko to to tylko moje założenia, ale spodziewam się, że Szwed zaprezentuje się dziś tak jak przystało na lidera. Stawiam na over i liczę, że te minimum 10 punktów przy nazwisku Lindgrena będzie dziś zapisane.
 
van_der_vaart 294

van_der_vaart

Użytkownik
ROW Rybnik +6.5 1,80

Jeżeli pogoda nie przeszkodzi to dzisiaj wieczorem powinniśmy być świadkami ciekawego pojedynku. Niestety gospodarze pojadą osłabieni brakiem Grigorija Łaguty, ale sądzę, że na własnych śmieciach mogą powalczyć i stawić opór faworyzowanej ekipie z Zielonej Góry. Woryna powinien wykręcić dwucyfrówkę, do tego solidni Fricke i Lindgren i zawsze coś pokazujący na własnym torze Szombierski. Z drugiej strony oczywiście Dudek, Hampel, Protasiewicz i Doyle są pewniakami, ale koniec końców to mecz wyjazdowy i nie powinno byc tak łatwo jak się wydaje. Rybniczanie na pewno podejdą do tego spotkania zmobilizowani i być może w końcu nawet Baliński i Musielak coś pokażą, a jeżeli nie to będą za nich szły taktyczne i uważam, że ten mecz nie skończy sie łatwą wygraną Falubazu. Rekiny mają kim straszyć i 42 punkty powinny w tym spotkaniu uciułać.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
K.Buczkowski powyżej 9,5 - 1,70 ✅ iforbet
Krzychu daje rade. Na swoim torze średnia 2,143. Dzisiaj bardzo ważny mecz i wiedzą o co jadą. Tor specyficzny a pogoda dała możliwość zrobienia tego co GKM lubi najbardziej. W 4 serii startów jedzie na Iversena i juniorów i tam jak nie będzie 3 pkt będę bardzo zdziwiony. Ogólnie jeśli GKM chce dziś wygrac to taki zawodnik jak Buczkowski musi pojechać 10+
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Rory Schlein powyzej 6,5pkt. 2.05 STS. ✅✅

Nowy nabytek ROWu ma dac nadzieje ekipie na utrzymanie w lidze. Typ w duzej mierze zalezy od tego z ktorego pola pojedzie Rory. Jesli pojedzie z 13 za Szombierskiego to powinien spokojnie zdobyc 8-9 punktow na juniorach i moze nawet przywiezie jedno zwyciestwo z Janowskim lub Lebiedewem chociaz o to bedzie ciezko. Jesli pojedzie za Balinskiego to sytuacja sie skomplikuje ale nadal mysle ze te 7 pkt jest w stanie przywiezc. Trener Pawliczek mowi ze na treningach Rory wygladal swietnie i potrafil sie mierzyc nawet z Lindgrenem i Kacprem. Rybniczanie dzisiaj z nozem na gardle zrobia wszystko zeby pojechac jak najlepiej dodatkowo nowy nabytek pewnie bedzie chcial pokazac sie jak najlepiej w swoim pierwszym meczu. Po takim kursie mysle ze warto. Pozdrawiam.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Rory Schlein powyzej 6,5pkt. 2.05 STS
Nowy nabytek ROWu ma dac nadzieje ekipie na utrzymanie w lidze. Typ w duzej mierze zalezy od tego z ktorego pola pojedzie Rory. Jesli pojedzie z 13 za Szombierskiego to powinien spokojnie zdobyc 8-9 punktow na juniorach i moze nawet przywiezie jedno zwyciestwo z Janowskim lub Lebiedewem chociaz o to bedzie ciezko.
Pojedzie z każdego pola, bo z programu wynika, że w każdym z czterech biegów dostanie inne pole startowe :razz:
Na juniorach raczej nie będzie tak łatwo, bo we Wrocławiu jest najlepsza para juniorów. Drabik i Dróżdż spokojnie są w stanie z nim rywalizować. Jeśli pojedzie z 13, to dwa razy jedzie w parze z Woryną, a zakładam, że i w biegu 11 pojechałby z kimś mocniejszym, bo tam akurat widziałbym rezerwę za Balińskiego - czy Woryna jako zwykła, czy Lindgren/Fricke jako taktyczna.
Nie wiem, dla mnie linia nie do gry, bo RooBoy dawno w Polsce nie jechał, a treningi nie zawsze są miarodajne. Dzisiaj rywal bardzo mocny, więc o punkty będzie trudno przeciwko wszystkim rywalom ze Sparty.
---
Antonio Lindbaeck over 9,5 @ 1,65 iForbet⛔
Toninho w super formie, więc moim zdaniem trzeba z tego korzystać. Czy to w przypadku linii o/u czy h2h. Ja wybieram linie, która nie jest wysoka. W zasadzie wystarcza 5x2pkt i po kłopocie, a nie mam wątpliwości, że będzie dzisiaj wygrywał. Stal Gorzów na wyjazdach nie jest taka pewna. KK po kontuzji, Puk lepszy u siebie, ostatnio kłopoty Vaculika, więc jedynym pewniakiem Zmarzlik. Antonio jedzie z Pieszczkiem, który chyba jest najsłabszym punktem GKM-u obok Okonia wśród seniorów i licze, że na nim nie straci punktów.
Do tego popieram typ Raduli na Buczka!
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Pojedzie z każdego pola, bo z programu wynika, że w każdym z czterech biegów dostanie inne pole startowe :razz:

Na juniorach raczej nie będzie tak łatwo, bo we Wrocławiu jest najlepsza para juniorów. Drabik i Dróżdż spokojnie są w stanie z nim rywalizować. Jeśli pojedzie z 13, to dwa razy jedzie w parze z Woryną, a zakładam, że i w biegu 11 pojechałby z kimś mocniejszym, bo tam akurat widziałbym rezerwę za Balińskiego - czy Woryna jako zwykła, czy Lindgren/Fricke jako taktyczna.

Nie wiem, dla mnie linia nie do gry, bo RooBoy dawno w Polsce nie jechał, a treningi nie zawsze są miarodajne. Dzisiaj rywal bardzo mocny, więc o punkty będzie trudno przeciwko wszystkim rywalom ze Sparty.

[/b]
Dzieki za info, rzeczywiscie slabo. Myslalem ze poprostu pojedzie za ktoregos z pary Szombierski-Balinski ale skoro jest tak jak mowisz to rzeczywiscie bedzie ciezko tym bardziej ze Woryna czy Fricke lepiej znaja tor i pewnie przyjada przed nim. No nic mam nadzieje ze cos pokaze i licze na slabszy dzien Wroclawian.

Dodaje jeszcze jeden kupon.
Buczkowski - Pawlicki 1
Skupien - Drozdz 2
Ako 2.13 STS. ✅ Buczek pewnie, drgi typ rozliczony na 1.0

Dubel mysle ze na spokojnie. Buczek w dobrej formie i u siebie spokojnie stac go na dwucyfrowke. Przemek dobre starty miesza ze slabszymi rownie dobrze moze zakrecic sie kolo 9-10 punktow jak i przywiezc 6. Wlasny tor i rowna forma wedlug mnie stawiaja tutaj Buczkowskiego jako spokojnego faworyta.
Skupien wczoraj nic nie pokazal. Cztery starty z innymi juniorami przywiezione 2pkt a do tego 2x d i jedno w. Juniorzy Wrocclawia o wiele silniejsi i w swoim biegu powinni spokojnie 5:1 przywiezc. Skupien dzisiaj pewnie dwa starty zaliczy nie wiecej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom