>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zaległe mecze PGE Ekstraligi - 12, 16 i 24.07.2017

Status
Zamknięty.
rachek 18

rachek

Użytkownik
Mirrar @
jak piszesz, ze Drabik z Dróżdżem spokojnie przywiozą 5:1 przeciwko Worynie i Chmielowi, to aż mnie telepie ... ;)
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Mirrar @

jak piszesz, ze Drabik z Dróżdżem spokojnie przywiozą 5:1 przeciwko Worynie i Chmielowi, to aż mnie telepie ... ;)
Przestań pić i przestanie telepać:grin:
A tak poważnie to te 5:1 nie jest trafione bo jedynie defekt , taśma lub wykluczenie mogą to spowodować. W innym przypadku ciężko znaleźć argument na taki wynik.
 
L 105

legolas

Użytkownik
Dróżdż dziś najprawdopodobniej zostanie zastąpiony przez Bobera. Wczoraj Damian w MIMP upadł i trochę się poobijał.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Pograne już na Buczka i Lidbaecka overy 9,5. Teraz pora na zawodników Row-u, mimo że jestem zdania o wygranej Sparty dzisiaj.

Max Fricke over 11,5 @ 2,00⛔
Fredrik Lindgren over 8,5 @ 1,65 iForbet⛔


Max w Rybniku średnia ponad 2 na bieg. W środę był liderem, ale mimo tego miał troche pecha, bo raz defekt przez, który stracił punkt albo dwa oraz przygotowanie toru pod deszcz też swoje mogło zrobić. Dzisiaj liczę, że znowu bedzie liderem, do tego 3x Musielak oraz Chmiel/Skupień(nie wiem kto jedzie). Do tego liczę na 6 startów, które powinny załatwić sprawę, mimo mocnych rywali.
Fred trochę gorszy u siebie, ale jednak linia bardzo niska. Nawet nie musi wygrywać i jest w stanie to pokryć, zwłaszcza że powinien pojechać też jako taktyk. W parze awizowany z Balonem, ale nawet jak będzie tam Schlein to wiele dla typu nie powinno zmienić i te 9 oczek zrobi.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Grudziądz - gorzów 1 kurs 2 iforbet ✅✅✅easyyy
Nadszedł czas żeby wygrać u siebie.Głównym czynnikiem będzie tor ,który po raz pierwszy od długiego czasu będzie taki jaki chcą miejscowi czyli beton. Myślę że minimalnie wygrają gospodarze.W gorzowie od pewnego czasu zniżkę formy prezentuje przemo pawlicki ,vacul ma problemy sprzętowe .Dziś na pewno zobaczymy Grudziądz ten sprzed roku ,który u siebie nie przegrywał
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Wszystkim stawiającym przypominam, że jeśli kwestie bonusu i zwycięstwa zostaną rozstrzygnięte to możliwe, że w ostatnich biegach będą jechać juniorzy. ;)
 
loduwa 53

loduwa

Użytkownik
Kasprzak over 7,5 Totolotek @ 1,8⛔
Moim zdaniem troszkę niska linia na Kasprzaka,ostatnio chyba lekka zwyżka formy w czerwcu na wyjazdach:
Częstochowa 9 punktów
Rybnik 11 punktów
Dodatkowo wczoraj w SECu 11pkt i podium także można próbować.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
ROW Rybnik - Sparta Wrocław
Typ: Kacper Woryna powyżej 9.5 punktów @ 1.65 - iForbet ⛔ ⛔ ⛔
Kolejna szansa dla ROW-u żeby zgarnąć punkty na wagę życia i utrzymania w ekstralidze. Znów nie będzie łatwo bo przyjeżdza lider z Wrocławia. W oko wpadł mi typ na over 9.5 Kacpra Woryny. Dlaczego tak? Wczoraj widzieliśmy jego postawę. Mega starty i... tyle go widziano. Gdyby nie fatalny tor, a głównie dziura na wyjściu z drugiego łuku to Woryna miałby upragniony tytuł MIMP. Myślę, że dziś będzie znów piekielnie szybki. W końcu minęła tylko doba od wczorajszych jego świetnych wyścigów. Sportowa złość po wczorajszej porażce powinna dodać mu skrzydeł. Woryna przejął opaskę kapitana od zawieszonego Łaguty i myślę, że jemu najbardziej z tego składu zależy na utrzymaniu ekstraligi w Rybniku. Rywale bardzo mocni, ale wczorajszy finał MIMP pokazał, że Drabik i Dróżdź przy Worynie, na tym torze, są małymi chłopcami do bicia. Zakład obejmuje wszystkie starty w meczu, a praktycznie pewne jest, że w ruch będą musiały iść taktyczne. W jednej z nich pojedzie Kacper, co da mu 6 biegów na zdobycie 10 punktów. Myślę, że jest to jak najbardziej możliwe i na to stawiam swoje pieniądze.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Ludzie, to jakaś paranoja. Z Korbela taktyk jak z koziej dupy trąba. Jak do 15. biegu można dać 1-ligowego Musielaka z 7 pkt. zamiast Woryny, który miał tych punktów 9. Jak zobaczyłem skład ostatniego biegu powiedziałem do taty z którym oglądałem mecz telewizyjny, że Musielak przywiezie 0. I tak się stało. Nie piszę tego żeby zrobić z siebie eksperta, bo mój zakład nie wszedł i nie ma tu żadnego wytłumaczenia. OK, skład 15. biegu był mocny a Musielak do końca walczył z Woffindenem, ale jestem pewny, że gdyby tu pojechał Woryna, to Rybnik wygrałby ten mecz. A tak, przy wygranej Grudziądza, pora powoli gasić światła na Gliwickiej, bo ROW leci na pysk do 1-ligi i jest mi z tym smutno, bo znowu wygrywa stolik, a nie sport. Oczywiście nie bronię Łaguty, bo to bandyta i na pewno wiedział w co się pakuje. Zbyt dużo rosyjskich sportowców brało to przez przypadek. Ale nie podoba mi się to, że Rybnik, który miał pewne utrzymanie, prawdopodobnie zleci z ligi, a takie leszcze jak GKM i CKM się utrzymają. Dobra, nie rozwodzę się bardziej, na dyskusje jest inny temat.
Przepraszam tych co pograli za mną over Woryny i przegrali pieniądze. Wydawało mi się, że to dobry typ bo wszystko wskazywało na over.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Ale jak miał to zrobić? Woryna pojechał 5 razy wcześniej i nie mógł już w nominowanym pojechać jako rezerwa zwykła. Nie było przewagi 6pkt ze strony Sparty, więc i taktyczna odpadała.
Jeśli już to wcześniej o jedną zmianę za dużo, ale zapewne chciał szybko zapewnić sobie zwycięstwo, a tutaj nie pykło, bo chyba jednak kluczowy był bieg 12, gdzie dwóch najmocniejszych zawodników, czyli Fricke i Woryna zostali przywiezieni na 1:5. Ale z werdyktami poczekam aż Nsport rzuci skrótem i wtedy chętnie obadam.
W Grudziądzu mają czego żałować moim zdaniem, bo byli w stanie tego bonusa dzisiaj zrobić. Słabe starty Lindbaecka w końcowej fazie zawodów, dwa głupie wykluczenia Okonia, choć drugie to taka sytuacja 50/50 i pewnie wielu puściłoby w czterech powtórkę, tyle że ja się zgadzam tutaj z decyzją sędziego. Mimo tego wreszcie GKM u siebie pokazał moc i tak powinno być wcześniej, ale wtedy Toninho mocno zawodził.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
choć drugie to taka sytuacja 50/50 i pewnie wielu puściłoby w czterech powtórkę, tyle że ja się zgadzam tutaj z decyzją sędziego
To zderzenie nie spowodowało upadku, jechał dalej i dopiero potem coś sprawiło, że upadł. Może jakaś dziura, a może fakt, że już by się nie liczył w walce i postanowił szukać szansy u sędziego. Według mnie też poprawna decyzja. Ale komentatorzy tradycyjnie podnoszą tematy, które całkowicie nie mają sensu.
Kapszti, wygląda na to, że masz rację z tym 15. biegiem. Śledziłem relację na SF i aż prosiło się o start nr 6. Także teraz ja podniosłem temat, który nie ma sensu. Ale Korbel, w swoich okularkach, najaczach i z bezczelnymi wywiadam - wyjątkowo mnie drażni i nie przekonam się do niego.
Na uwagę też zasługuje postawa Woźniaka. Zawsze go lubiłem, bo inteligentny z niego gość, ale ten tytuł IMP, to chyba taka sama &quot;wpadka&quot; jak wygrana Skóry parę lat temu ;) Mimo wszystko, Szymon powodzenia!
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Cóż nikt nie przewidywał, iż ROW aż tak postawi się Wrocławiowi. Szczerze nie wierzyłem w Kangura, a tu na furmankach Łaguty wykręcił dość dobry wynik. Przy 6. startach Woryny ten typ wszedł by spokojnie. Skoro piszesz o zielonym stoliku, to Rybnik też się znalazł dzięki niemu, ale co niektórzy dość są krótkowzroczni. Jeśli potwierdzi się jutro wynik próbki B, to de facto Rekiny lecą z Eligi. Zielona też przez wpadki Dudka czy Saszy potraciła punkty ligowe, chociaż tyle iż władze są konsekwentne, o ile potwierdzi się jutro wynik. Tak abstrahując od tematu, to Częstochowa może jechać w barażach, nawet jeśli zdobędą 3. punkty za mecz w Rybniku.
Edit:
Tam Korbel z Dymkiem mają mało do gadania, wszystkim dyryguje prezes ????
 
rl2403 2

rl2403

Użytkownik
Ludzie, to jakaś paranoja. Z Korbela taktyk jak z koziej dupy trąba. Jak do 15. biegu można dać 1-ligowego Musielaka z 7 pkt. zamiast Woryny, który miał tych punktów 9. ....... ROW leci na pysk do 1-ligi i jest mi z tym smutno, bo znowu wygrywa stolik, a nie sport. Oczywiście nie bronię Łaguty, bo to bandyta i na pewno wiedział w co się pakuje......
Nie wiem skąd czerpiesz wiedzę o żużlu, więc polecam przeczytać regulamin rozgrywek, wówczas się dowiesz dlaczego pojechał Musielak, to po pierwsze. Po drugie powinieneś przeprosić Korbela za swój komentarz, bo w przeciwieństwie do Ciebie facet wie o co chodzi w tym sporcie. Po trzecie zarówno GKM, Włókniarz jak i ROW awansowały z 3 miejsca W Nice PLŻ, więc teksty o stoliku są tutaj nie na miejscu /tym bardziej, że właśnie wygrywa sport bo punkty zabrane są zawodnikowi, jeżdżącemu na dopingu/. A leszcze z Grudziądza sobie poradzą, to po czwarte. Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów w obstawianiu żużla, jutro Szwecja - będzie szansa się odegrać.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Nie wiedziałem, że była taśma i Woryna jechał z rezerwy. Śledziłem relacje na SF. Pomyliłem się. Wyżej się pokajałem. A co do reszty, to mogę mieć swoje zdanie i guzik Ci do tego. Również życzę powodzenia.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Dzisiaj po raz kolejny odrabiamy zaległości i po tym spotkaniu będzie wszystko równe i miarodajne w tabeli ligowej, bo każdy będzie miał po 10 odjechanych meczów. Składy takie:
FZG: 9. Hampel, 10. Thorssell, 11. Dudek, 12. Doyle, 13. Protasiewicz, 15. Zgardziński
GKM: 1. Lindbaeck, 2. Pieszczek, 3. Buczkowski, 4. Okoniewski, 5. A.Łaguta, 6. Wieczorek
Tradycyjnie meczu w tv nie ma, bo i po co...
Przypominam także o konkursie żużlowym, bo dzisiejszy mecz można typować z oferty Iforbet.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
J.Hampel powyżej 11,5 - 1,85 zwrot iforbet
Jarek u siebie średnia powyżej 2pkt na bieg. W parze z Thorssellem wiec nie powinien na nim tracić i tutaj w trzech pierwszych stratach liczę na jego 8-9oczek.Później ma bieg z Doylem na Łagute i tam 2 oczka jak najbardziej do zrobienia. I bieg nominowany. Jarek świetnie jedzie ze startu więc tutaj przy dobrych warunkach torowych uważa,że jest opcja aby zakręcił wynik bardzi blisko kompletu.
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Piotr Protasiewicz over 10.5, @ 1.60 iforbet (ZWROT: 2,3,3,x,x)
Wydaje się bardzo pewny typ, idealny do jakiegoś doubla. Kapitan Falubazu pojedzie klasycznie z juniorami na których punktów nie straci i w tych biegach ciężar pokonywania rywali będzie na nim spoczywał. Taka rola bardzo mu pasuje i jeżeli nie ze startu, to po trasie jest w stanie objechać każdego. Prognozy pogody dla Zielonej Góry uległy znacznej poprawie i powinno być bez deszczu więc warunki powinny być choć trochę zbliżone jak na piątkowym treningu. Po biegach z juniorami w dalszej części powinien pojawić się jeszcze z Thorsellem jak i w nominowanym.
 
rockygks 12

rockygks

Użytkownik
Patryk Dudek -Antonio Lindbaeck 1 iforbet kurs 1,70 Zwrot po 8 biegach 4:2 ????
Również popieram powyższe typy kolegów,ja natomiast próbuję ugrać coś w stronę Dudka.Antonio niby nieźle punktuje ale jedzie w parze z Krystianem który zna Zielonogórski tor i może parę punktów odebrać partnerowi z drużyny.
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Ja w tym meczu ide całkiem w odmienną strone ifor daje fajny zakład na najlepszego zawodnika meczu Artiom i Szwed odpowiednio 3.50 i 9.00 obydwoje w bardzo dobrej formie, liderzy zespołu, którzy potrafią wygrywać biegi jeden za drugim. Do tego liczę na dodatkowe biegi jako RT, co do Falubazu to kazdy z potrafi przywozić 3 i nastepnie 1 i w tych 2 aspektach liczę na najwyższą liczbę punktówktoregoś z zawognikow GKM. Do tego gram +16,5 w strone zawodników z Grudziądza. do powyższej dwojki jak dołączy Buczkowski to spokojnie pokryja handi
 
H 1K

horosz

Użytkownik
(...) w parze z Krystianem który zna Zielonogórski tor i może parę punktów odebrać partnerowi z drużyny.
On tak poznawał zielonogórski tor, że nawet Cieślak stracił cierpliwości... ale tak to jest jak zamiast wziąć się za siebie i pracę nad motocyklem ucieka się na drugi koniec parkingu maszyn z fochem :grin: ale już bez żartów. Polecam artykuł:
https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/700672/falubaz-gkm-pieszczek-wraca-na-stare-smieci-odczaruje-tor-w-zielonej-gorze-zapow
Wyraźnie widać, że Pieszczek nie radził sobie w ZG i lepszą średnią posiadał na wyjazdach. Podobnie mówiło się niegdyś o Zengocie co miał przyjechać z Lesznem i dokonać mordu na zielonogórzanach bo znał wszystkie ścieżki. Jednak jak wiemy - musiało minąć kilka lat zanim w barwach leszczyńskich zrobił przy W 69 przyzwoity wynik a w swoim debiucie zrobił zerówkę. Nie mówię, że podobnie będzie z Pieszczkiem ale stwierdzenie, że może zabierać punkty Lindbeakowi jest trochę ryzykowne. Tym bardziej że Antonio przed rokiem był najlepszym zawodnikiem GKMu w Zg.
Druga kwestia to postawa Dudka, który w drużynie gdzie jest kilku liderów wcale nie musi dzisiaj osiągać jakiś niebotycznych wyników. Pamiętajmy, że jedzie z Doylem o którym już nie ma co pisać :cool: Jednak jeżeli Patryk zrobi przywoite 8+3... to może być ciężko z ww. typem bo Lindbeak może zrobić dwucyfrówkę.
Ciekawe są również kursy na najlepszych zawodników w meczu:
@ Protasiewicz 4.5
@ Dudek 6.5
@ Doyle 6 (2 h temu jeszcze 7.5).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom