>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zaległe mecze PGE Ekstraligi - 12, 16 i 24.07.2017

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz
Typ: GKM Grudziądz +16.5 @ 1.85 - iForbet
Dziś odrabiamy kolejne zaległości i może mecz nie jest pierwszej maści, to jednak fajnie byłoby go zobaczyć. nSport ma to w dupie i puszcza powtórkę jakiejś Motogamii, gdzie Dryła liczy, że skoro żużel w stacji jest popularny, to każdego zarazi swoim motocyklowym bakcylem. Coraz bardziej grabi sobie ta stacja. Dobrze, że Eleven za półtora roku wkracza do gry, to może i ci leserzy wezmą się do roboty.
Dobra, tyle komentarza, a teraz czas na analizę. Falubaz u siebie mierzy się dziś z GKM-em i chyba wszyscy wiedzą jaki będzie wynik tego meczu. Raczej na pewno wygrana zostanie w Zielonej Górze, ale czy Falubaz &quot;rozniesie&quot; Grudziądz różnicą 18 punktów? Moim zdaniem nie, dlatego moim typem jest dodatni handicap na GKM +16.5 po kursie 1.85 w iForbet.
GKM u siebie postawił się bardzo mocno i przegrał różnicą 4 punktów. Tutaj na pewno będzie trudniej, ale pogromu nie powinno być. Kluczem może być deszcz, który właśnie zaczął padać w Zielonej Górze. Pamiętamy mecz Falubazu z Unią Leszno, gdzie goście wywieźli wygraną z W69. &quot;Falubazy&quot; tłumaczyły się pogodą, deszczem, nawierzchnią. Dziś deszcz znowu może pokrzyżować im plany i sprawić, że tor będzie praktycznie równy i tak samo odgadnięty zarówno dla gości jak i gospodarzy. Kolejna sprawa to skład GKM-u i mobilizacja. Falubaz walczy o jak najlepsze miejsce przed play-offami, ale Grudziądz walczy o życie i utrzymanie w lidze. Po tym co wydarzyło się w Rybniku, GKM poczuł krew i wiarę w to, że ekstraliga może jednak być utrzymana. To nie pierwsza faza sezonu, gdzie do zdecydowanego faworyta jedzie się po jak najmniejszy wymiar kary. Tutaj GKM przyjeżdża po wygraną - czy się uda, nie wiem, ale nastawienie na pewno jest mega bojowe. W ekipie gości jest zdecydowanie komu straszyć gospodarzy. Jest Łaguta który gwarantuje dwucyfrową zdobycz, jest Lindbaeck, który również może zrobić fajny wynik. Buczkowski także jest w formie, w końcu to świeżo upieczony medalista MPPK. Nim jest także Pieszczek, który jeździł w Falubazie i ten tor zna dużo lepiej niż ten w Grudziądzu. Decydować będzie pewnie dyspozycja Okoniewskiego i Thorssella. Ale moim zdaniem decydować będzie o ewentualnym meczu na styku, a nie o handicapie. 16 i pół punkta dla przyjezdnych to moim zdaniem zbyt dużo i z pocałowaniem ręki pobieram tę opcję. W GKM jest komu robić taktyczne które będą trzymać wynik. Mój typ to jakieś 51-39 i bardzo chętnie taki wynik zobaczę po 15. biegu.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Poważnie uważasz że to może być mecz na styku? Serio twoje rozkminy czasami mnie rozwalają. Piszesz o tuzach jak Buczkowski czy Lindback, ale już o armatach Falubazu ani słowa nie widzę, a te są w stanie rozjechać każdego u siebie. Protas, Dudek, Hampel czy Doyle stanowią kilkukrotnie większą siłę od czwórki seniorów Grudziądza i to nawet z taktykami. Dla mnie ostatnim typem jaki bym próbował w tym meczu jest dodatni handicap na GKM, bo choć oczywiście może wejść, ale argumentów za Grudziądzem na wyjeździe w ZG nie widzę prawie żadnych. Nawet para juniorska wygląda o wiele gorzej, bo juniorzy GKM na wyjazdach osiągają średnie na poziomie 0,231 czy 0,444.
Zielona Góra u siebie w tym roku: 54(Toruń), 53(Czewa) , 48(Wrocław), 42(Leszno). Grudziądz na wyjazdach: 33(Rybnik), 38(Leszno), 35(Gorzów), 45(Czewa).
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Poważnie uważasz że to może być mecz na styku? Serio twoje rozkminy czasami mnie rozwalają. Piszesz o tuzach jak Buczkowski czy Lindback, ale już o armatach Falubazu ani słowa nie widzę, a te są w stanie rozjechać każdego u siebie. Protas, Dudek, Hampel czy Doyle stanowią kilkukrotnie większą siłę od czwórki seniorów Grudziądza i to nawet z taktykami. Dla mnie ostatnim typem jaki bym próbował w tym meczu jest dodatni handicap na GKM, bo choć oczywiście może wejść, ale argumentów za Grudziądzem na wyjeździe w ZG nie widzę prawie żadnych. Nawet para juniorska wygląda o wiele gorzej, bo juniorzy GKM na wyjazdach osiągają średnie na poziomie 0,231 czy 0,444.
Zielona Góra u siebie w tym roku: 54(Toruń), 53(Czewa) , 48(Wrocław), 42(Leszno). Grudziądz na wyjazdach: 33(Rybnik), 38(Leszno), 35(Gorzów), 45(Czewa).
Gdzie Twoim zdaniem napisałem że mecz będzie na styku, albo, że GKM to wygra? 16-punktowy handicap to &quot;mecz na styku&quot;? Czy ja twierdzę, że GKM pokona Falubaz? Sam robisz z siebie durnia tymi podjazdami. Falubaz to mega paka i ten mecz wygra, a ja analizuję go tylko pod swój typ, czyli 16-punktowy handicap na GKM, dlatego nie piszę o mocy gospodarzy, tylko o tym w jaki sposób goście mogą się jej przeciwstawić. A też nigdzie nie napisałem, że to typ 10/10. Także odczep się chłopie ode mnie i moich &quot;rozkmin&quot;. Bo z tego co widzę to w tym dziale jedyne co potrafisz to walić jakieś 1-2 zdaniowe banały o których każdy może sobie na SF przeczytać. A jak jesteś taki pewny handicapu -16.5 to po prostu wstaw tutaj ten typ, a nie robisz jakieś bezpieczne podchody w stylu &quot;rozwalasz mnie swoimi rozkminami&quot; żeby zaraz napisać, że &quot;bo choć oczywiście może wejść&quot; - albo rybka albo pipka. Bez odbioru.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Decydować będzie pewnie dyspozycja Okoniewskiego i Thorssella. Ale moim zdaniem decydować będzie o ewentualnym meczu na styku, a nie o handicapie.
Możę to nie jest dosłownie powiedziane, ale jak widać dopuszczasz taką możliwość.
A co do moich dwuzdaniowych postów w dziale. A po co mam pieprzyć argumentami o mobilizacjach, bojowych nastawieniach czyli typowym wróżeniu z fusów? Chcę pomóc zarobić parę groszy i podaje typy które uważam za dobre, w tym dwie petardy z udziałem Rzeszowa, które bez problemu siadły. Nie potrzebuje pisać kilka akapitów i lać wodę.
Kolejna sprawa to skład GKM-u i mobilizacja. Falubaz walczy o jak najlepsze miejsce przed play-offami, ale Grudziądz walczy o życie i utrzymanie w lidze.
Kończę temat, obiecuję że już się do twoich postów nie doczepię, niech każdy zdecyduje czy warto zagrać ten i przyszłe typy. :]
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
witam
Ja również nie rozumiem grania w stronę gospodarzy ,że niby rozniosą GKM. Siedzicie na tym forum nie od dziś i ciągle te same idiotyczne błędy w typowaniu miesiąc w miesiąc,rok w rok.Wyciągajcie wnioski.
Podstawowym argumentem na handicap dla gości jest fakt że mecz będzie rozstrzygnięty przed biegami nominowanymi .Wiec dlaczego w 15 biegu nie ma pojechać za Protasa np. zgardziński lub drugi junior .Zielona to wygra ,ale nie będą się spuszczać żeby nie wiadomo jak wysoko wygrać bo po co ??? 15 bieg wygrają goście bo tak to zawsze jest że drużyna przegrywająca ma większą mobilizację i po waszych kuponach ????
moje typy :
GKM +16,5 1,8
Protas -poniżej 10,5 2,05
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Wiec dlaczego w 15 biegu nie ma pojechać za Protasa np. zgardziński lub drugi junior .Zielona to wygra ,ale nie będą się spuszczać żeby nie wiadomo jak wysoko wygrać bo po co ??? 15 bieg wygrają goście bo tak to zawsze jest że drużyna przegrywająca ma większą mobilizację i po waszych kuponach
Odpaliłem ostatnią kolejkę eligi. 3 mecze( klik klik klik). W każdym z nich gospodarze przed 14. biegiem prowadzą (i sprawa bonusa jest rozstrzygnięta) odpowiednio 22, 19 i 22 punktami. I dlaczego w piętnastych biegach nie jadą Smektały, Kubery, Karczmarze, Dróżdże(Drabik w 14. ale on prezentuje prawie seniorski poziom)? Dalej nie chce mi się sprawdzać, bo pewnie znajdą się wyjątki, ale słabe te przeciwargumenty ;)
Siedzicie na tym forum nie od dziś i ciągle te same idiotyczne błędy w typowaniu miesiąc w miesiąc,rok w rok.Wyciągajcie wnioski.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Krzysztof Buczkowski over 8,5 @ 1,95 iForbet▶
Buczek ostatnio w fajnej dyspozycji, dobry mecz przeciwko Stali, dobre zawody MPPK, gdzie naprawdę fajnie wyglądała w kilku biegach. Owszem, dzisiaj wyjazd, a na nich nie błyszczy, ale mimo wszystko linia nie jest wysoka. Liczę, że nie będzie tracił na Okoniu 3x i Pieszczku i to już da sporo. Liczę też, że pokona juniora KSF, 2x Thorssella i nawet raz czy dwa pokonać kogoś z liderów gospodarzy i powinno być dobrze. Zakładając 6 startów, to 9pkt nie jest jakimś wielkim i trudnym zadaniem. Jeśli on takich punktów nie zrobi to trudno myśleć gościom o dobrym wyniku dzisiaj.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom