>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zalety STS

M 0

mistrz1990

Użytkownik
Chciałem się zapytać jakie STS w ogóle ma zalety? Bo grając tam do tej pory zauważyłem mocno obniżający kurs podatek i same wystawiane kursy są zwykle mocno zaniżone (przynajmniej w porównaniu do innych bukmacherów). Więc jeżeli gram w internecie to jaki miałbym mieć powód żeby nie wybrać innego bukmachera? Czy to, że jest to legalny bukmacher w Polsce daje mi jakąś gwarancję, że na przykład nie zostanę w jakiś sposób ograbiony z dużej wygranej? Proszę o Wasze zdanie.
 
9 0

99bets

Użytkownik
Zaletą sts są napewno szybkie wypłaty środków (nawet do 15min), szeroka oferta jeśli chodzi o E-sport.
Biorąc pod uwage całokształt napewno lepszym (legalnym) bukmacherem jest fortuna czy lvbet.
Nie zostaniesz &quot;ograbiony&quot; z duzej wygranej, wez jednak pod uwage ze jezeli wartość jednorazowej wygranej przekroczy 2280 zł to podatek zostanie powiększony o kolejne 10 proc :/
 
A 320

azael

Użytkownik
Zaletą sts są napewno szybkie wypłaty środków (nawet do 15min), szeroka oferta jeśli chodzi o E-sport.
Biorąc pod uwage całokształt napewno lepszym (legalnym) bukmacherem jest fortuna czy lvbet.
Nie zostaniesz &quot;ograbiony&quot; z duzej wygranej, wez jednak pod uwage ze jezeli wartość jednorazowej wygranej przekroczy 2280 zł to podatek zostanie powiększony o kolejne 10 proc :/
Lv bet bardzo szybko mnie zlimitował, efortuna zablokowała możliwość grania live po dwóch dniach także jak ktoś gra za konkretne pieniądze to sts jest jedynym bukiem nie robiącym problemów. Ja od jakiegoś czasu gram tylko dogów także mi podatek 12% nie przeszkadza bo z reguły polskie buki mają na dogów lepsze kursy niż zagraniczne. Do tego brak dodatkowych marży czy też limitów jak w ruskim i jego klonach.
 
F 0

fanatykr

Użytkownik
Ja z Polskich gram tylko w STS, ze względu na fajna, przejrzysta aplikacje z dostepem do wielu transmisji, szybkie wypłaty, chociaż to akurat już teraz większość firm ma to w ofercie, no ale przede wszystkim dość spora linia zakładów na tenisa live i faktycznie brak limitowana, a te mam nałożone już praktycznie w każdym naszym buku ???? . Temat jest o zaletach więc na tym zakończę, chociaż minusów znalazłbym również kilka
 
F 0

fanatykr

Użytkownik
Z tymi głupotami to było do mnie? Napisałem swoje subiektywne zdanie, chyba nikt nie zaprzeczy, że aplikacja jest fajna, wypłaty szybkie i raczej nie limituja swoich graczy. Ja stawialem po kilka tysięcy na zakład i było ok. Również rynek zakładów jest naprawdę bogaty. Autor postu zapytał czy ma jakieś zalety to chyba można się wypowiedzieć, prawda? To, że ma równie sporo jak nie więcej minusów to swoją drogą, czyli bonusów tyle co kot napłakał, bardzo przeciętne, by nie powiedzieć słabe kursy i parę innych. Wypisz mi, gdzie widzisz głupoty.
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Ten pseudo buk nie ma żadnych zalet o czym wy piszecie
dlaczego nie czytasz ze zrozumieniem a realizacja wypłat to nie jest zaleta a bonusy to nie dodatkowa zaletę inne firmy nie mają takich bonusów. Aplikacja też jest w miarę przejrzysta i dobrze się w niej poruszać. Oferta też w miarę dobra i kursy jak na w polskiego Buka w miarę wysokie. ja gram remisy i w w porównaniu do fortuny oferta jest lepsza.
słucham ? hehehe. Ale humor mi sie poprawił od tych glupot ????
Dlaczego twierdzisz że ktoś pisze głupoty,? Jeżeli twierdzisz że nie ma żadnych zalet to zapodaj jakieś konkrety i przykłady. Wymień wady i wtedy będziemy mogli stwierdzić czy masz rację czy nie.
kursy jak na polskiego buka też dobre.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
i raczej nie limituja swoich graczy. Ja stawialem po kilka tysięcy na zakład i było ok. .
Możesz podać konkretne typy, na które poszło po kilka tysięcy? Z kursami. Jeśli realny kurs na dane zdarzenie wynosi powiedzmy 1.5, a Ty walisz po kilka tysięcy po 1.4, to nic dziwnego, że nie limitują, dla nich możesz w takiej sytuacji stawiać i po 50 tysięcy. Na jakiej podstawie stwierdzenie &quot;raczej nie limitują swoich graczy&quot;? Bowiem na chwilę obecną widzę, że to strzelanie. Znasz powiedzmy 20 osób, które non stop grają value w sts i nie są zlimitowani?
 
J 23

jarosz107

Użytkownik
Tu są jak nic płatne trolle z stsa. Nikt zdrowy na umyśle nie grałby za kilka tysięcy w STS. Nie dość że podatek 12%, to dodatkowy podatek przy wygranej powyżej 2280 to te ich kursy są tak żałosne że powiedzmy w jakimś normalnym buku 1,9 to w stanie z 1,85 albo 1,8 to odjąć podatek to 1,6 więc ja się grzecznie kurde pytam gdzie te wasze zalety. Leczcie się na nogi, bo na głowę już za późno
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Bez kitu, piszą trolle. To państwo zaczyna być skrajnie lewicowe. Idziemy w stronę lewactwa i komuny. Państwo już tylko daje te +500 +mieszkania +300 , kwota wolna od podatku stoi od 10 lat na 3000 zł co taka Estonia ma 26000zl . U mnie w miescie po 22 to strach wychodzic po 22 na ulice bo Cię niebiescy 3 razy rrutynowo zatrzymają. Nasi ojcowie nie byli tak sprawdzani w stanie wojennym.Pieniądz z gospodarczego punktu widzenia nie krąży zdrowo. Nie ma zdrowego obrotu i będzie gorzej.
Opodatkowanie wzrasta z roku na rok. Pamiętam jak VAT z 22 na 23 % miał być tylko chwilowo na rok i co? Znowu idą podwyżki Vatu na zdrową żywność i soki bo to się opłaca. Ciemny lud wierzy i fakt, że w PL - teoretycznie demokratycznym państwie nie można normalnie zagrać sobie w Pokera czy zagrać w Buku zagranicznym to jest kpina. Przecież taki STS czy inne pseudo buki PL to maszynka na frajerów. Nie ma co poroporówn gówna do twarogu. To tak jakby zabrać człowiekowi nowe BMW i kazać jeździć starym polonezem gdyż to jest PL . Unia to następny psudo wytwór który reguluje czy deroguje tylko to co chce i plan jest jeden. Polska stanowi tylko marionetkę na mapie Europy .
Ja proponuję zrobić jak ja - usunąc wszystkie pseudo buki - jak zaczną nas traktować poważnie to wrocimy
 
F 0

fanatykr

Użytkownik
Ale niektóre tematy ciężko się czyta, naprawdę. Część użytkowników się zachowuje jakby pozjadało wszystkie rozumu. Ktoś pyta czy sts ma jakieś zalety, inny mu kulturalnie odpowiada, zaraz się zjeżdża stado wilków z pretensjami jak w ogóle ktoś śmie mówić o zaletach tego bukmachera, a kończy się na polityce i na tym, że przez to że ktoś podał zaletę która niewątpliwie są szybkie wypłaty i na przykład całkiem fajna apka pada stwierdzenie że Państwo jest skrajnie lewicowe. Wy tak na serio? Wyzywacie ludzi od trollow, wysłanników stsa, a ja gdy to czytam nie widzę nic co by jakoś ich przesadnie przechwalało. Wy chyba jesteście strasznie sfrustrowana swoimi porażkami. Podejrzewam, że w każdym wątku o stacjonarnym bukmacherzy byście zamieszczam podobne posty. I dodam, że nie gram ani w stsie, ani żadnym Polskim bukmacherzy żeby było jasne. Przynajmniej nie regularnie. Po prostu stwierdzam fakt. Zdarzało mi się wygrać u nich po 20 tysięcy stawiając na underdogów w tenisie i potem grałem również zakłady z wyższymi kursami za wyższa stawkę z tych wygranych i nikt mnie nigdy nie zlimitował. Niestety nie pokaże Wam tych kuponów, bo kasuja historie rozliczonych zakładów po 6 miesiącach
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Tu są jak nic płatne trolle z stsa. Nikt zdrowy na umyśle nie grałby za kilka tysięcy w STS. Nie dość że podatek 12%, to dodatkowy podatek przy wygranej powyżej 2280 to te ich kursy są tak żałosne że powiedzmy w jakimś normalnym buku 1,9 to w stanie z 1,85 albo 1,8 to odjąć podatek to 1,6 więc ja się grzecznie kurde pytam gdzie te wasze zalety. Leczcie się na nogi, bo na głowę już za późno
Bez kitu, piszą trolle. To państwo zaczyna być skrajnie lewicowe. Idziemy w stronę lewactwa i komuny. Państwo już tylko daje te +500 +mieszkania +300 , kwota wolna od podatku stoi od 10 lat na 3000 zł co taka Estonia ma 26000zl . U mnie w miescie po 22 to strach wychodzic po 22 na ulice bo Cię niebiescy 3 razy rrutynowo zatrzymają. Nasi ojcowie nie byli tak sprawdzani w stanie wojennym.Pieniądz z gospodarczego punktu widzenia nie krąży zdrowo. Nie ma zdrowego obrotu i będzie gorzej.
Opodatkowanie wzrasta z roku na rok. Pamiętam jak VAT z 22 na 23 % miał być tylko chwilowo na rok i co? Znowu idą podwyżki Vatu na zdrową żywność i soki bo to się opłaca. Ciemny lud wierzy i fakt, że w PL - teoretycznie demokratycznym państwie nie można normalnie zagrać sobie w Pokera czy zagrać w Buku zagranicznym to jest kpina. Przecież taki STS czy inne pseudo buki PL to maszynka na frajerów. Nie ma co poroporówn gówna do twarogu. To tak jakby zabrać człowiekowi nowe BMW i kazać jeździć starym polonezem gdyż to jest PL . Unia to następny psudo wytwór który reguluje czy deroguje tylko to co chce i plan jest jeden. Polska stanowi tylko marionetkę na mapie Europy .
Ja proponuję zrobić jak ja - usunąc wszystkie pseudo buki - jak zaczną nas traktować poważnie to wrocimy
czemu non stop piszecie o podatkach i o problemach związanych z tym podatkiem gdyby go nie było to wiadomo że lepiej byłoby grać no ale niestety nie przeskoczysz tego. Spróbujcie przeanalizować Buka tak jakby nie było podatków i wtedy dać plusy i minusy, bo sam podatek to dodatkowe 10 minusów.
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Ale niektóre tematy ciężko się czyta, naprawdę. Część użytkowników się zachowuje jakby pozjadało wszystkie rozumu. Ktoś pyta czy sts ma jakieś zalety, inny mu kulturalnie odpowiada, zaraz się zjeżdża stado wilków z pretensjami jak w ogóle ktoś śmie mówić o zaletach tego bukmachera, a kończy się na polityce i na tym, że przez to że ktoś podał zaletę która niewątpliwie są szybkie wypłaty i na przykład całkiem fajna apka pada stwierdzenie że Państwo jest skrajnie lewicowe. Wy tak na serio? Wyzywacie ludzi od trollow, wysłanników stsa, a ja gdy to czytam nie widzę nic co by jakoś ich przesadnie przechwalało. Wy chyba jesteście strasznie sfrustrowana swoimi porażkami. Podejrzewam, że w każdym wątku o stacjonarnym bukmacherzy byście zamieszczam podobne posty. I dodam, że nie gram ani w stsie, ani żadnym Polskim bukmacherzy żeby było jasne. Przynajmniej nie regularnie. Po prostu stwierdzam fakt. Zdarzało mi się wygrać u nich po 20 tysięcy stawiając na underdogów w tenisie i potem grałem również zakłady z wyższymi kursami za wyższa stawkę z tych wygranych i nikt mnie nigdy nie zlimitował. Niestety nie pokaże Wam tych kuponów, bo kasuja historie rozliczonych zakładów po 6 miesiącach
Moja wypowiedź była abstrakcyjna i napisanie trolle nie bylo do nikogo skierowane . Po prostu same pozytywy? Really? Dla mnie to jest śmieszne. W tym fachu z padatkiem w dłuższej perspektywie bedzirsz minus. Do tego porównaj sobie marże z pinnka, Ruskich a naszym bagnem . Powiedziałem raz i powtórzę drugi : Nie porównujcie Gówna do twarogu. !
A tak na marginesie to ładnie przeinterpretowales moje słowa. Dla mnie stworzenie monopolu na grę u buka jest nielegalne i to trzeba mówić otwarcie. Ja mówię stop temu scierwu i mówię to otwarcie. Poker, buki powinny być wolne od ingerencji państwa a jak chcą monopolu to niech stworzą warunki do tego a nie zamiast domu dają karton .
 
Do góry Bottom