>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zalety STS

B 0

betcl

Użytkownik
Jestem graczem z 20 letnim stażem, gdyby nie podatek nawet bym nie kombinował z szukaniem gry u zagranicznego bukmachera. W tej chwili taki STS jest profesjonalnie prowadzoną firmą. Od czasu kiedy zaczynałem zrobili ogromny progress i cały czas się rozwijają. Przyzwyczajeni do gry bez podatku mamy problem z powrotem do rzeczywistości i kombinowania, niestety. Podatek jeszcze przed ogłoszeniem wyniku to najgorsza rzecz która może spotkać gracza, nawet w głupim lotto tego nie ma...kto to wymyślił !? Płacić za to ze się gra, to może abonament nam wprowadzą?
Pewnie to mój ostatni wpis na tym forum bo ostatnio mnie zbanowali , za negatywny wpis na temat LV Bet, Państwo w Państwie ????
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
[quote= Podatek jeszcze przed ogłoszeniem wyniku to najgorsza rzecz która może spotkać gracza, nawet w głupim lotto tego nie ma...kto to wymyślił !? Płacić za to ze się gra, to może abonament nam wprowadzą?
Pewnie to mój ostatni wpis na tym forum bo ostatnio mnie zbanowali , za negatywny wpis na temat LV Bet, Państwo w Państwie ???? [/QUOTE
Lepiej nie pisz o abonamencie bo jakaś nędza przeczyta i rzeczywiście wprowadzą. Bana nie będzie. Pozdrawiam
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
psioczysz na obwarowania bonusów u polskich buków, a zapomniałeś jak to wyglądało u błogosławionego b365? miałeś kurs minimalny? miałeś. kurs był relatywnie wysoki? wysoki. obowiązek kilkukrotnego obrotu miałeś? miałeś.
ośmieszasz się mordeczko. skalą lamentu świata nie zmienisz, a retorykę stosujesz mało wiarygodną.
polskie buki śmierdzą ze względu na obowiązujące prawo i podatek, tyle. reszta jest względnie solidna.
Osmieszasz to Ty się gościu. Wyskakujesz jak Filip z konopi z tym b365 który jakoś u mnie nigdy w rankingu wysoko nie był . Retoryka? U Ciebie żadna. Zero argumentów. Pomysł drugim razem jak coś napiszesz
Pomyśl : który profesjonalista bawi się w bonusy?
To był tylko przykład. Kolejny co szuka dziury w całym . Wcześniej jako 1 podałem Pink, 5Dimes więc - zacytuję klasyka - POMYSL
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
UOTE]
Osmieszasz to Ty się gościu. Wyskakujesz jak Filip z konopi z tym b365 który jakoś u mnie nigdy w rankingu wysoko nie był . Retoryka? U Ciebie żadna. Zero argumentów. Pomysł drugim razem jak coś napiszesz
Mógłbyś przedstawić ten ranking?
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
UOTE]

Mógłbyś przedstawić ten ranking?
Nie do końca mi się chce prowadzić ta zbędna rozmowę z Tobą.. Spojrzalem na twój profil. Więcej postów. Niż repki. Zamiast dzielić się z innymi swoimi przemyśleniami i typami siejesz ferment. Zero merytoryki z twojej strony. Niżej szpilka ;)
Jak Ci tak zależy to 5Dimes, Pinnacle, Sbobet. Pisałeś o bet365 jak jakiś expert . Za to jakoś zapomniałeś że oni co 1-2 tyg dawali 50 zł lojalnościowek w moim przypadku. ( To tez bonus) . Niby nic ale doceniali klientów ale ty i tak wiesz swoje.
Te twoje argumenty to zostaw sobie na rozmowę z dziadkami w Stsie.
 
J 23

jarosz107

Użytkownik
Kurde juroszek dyma was na wasze pieniądze i się na pewno z was smieje( tych co tam grają) a wy jeszcze zakładacie jakieś durne tematy &quot;zalety STS&quot;. Weźcie się zastanówcie nad swoim zachowaniem
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
.[/quote]
Nie do końca mi się chce prowadzić ta zbędna rozmowę z Tobą.. Spojrzalem na twój profil. Więcej postów. Niż repki.
Jak Ci tak zależy to 5Dimes, Pinnacle, Sbobet. Pisałeś o bet365 jak jakiś expert.
Kiedy tak pisałem?
Nie do końca mi się chce prowadzić ta zbędna rozmowę z Tobą..
Te twoje argumenty to zostaw sobie na rozmowę z dziadkami w Stsie.
I oto jest właściwie podejście do tematu : Nie chcesz przyznać mi racji to goń się , nie prowadzę z tobą rozmowy i już.
Nie rozumiesz co chcę powiedzieć
Otóż gdyby nie podatek to sts wcale by nie odbiegał od zagranicznych aż tak bardzo. Ale większość jest nastawiona tak że to co polskie to najgorsze. Ty przedstawiasz ranking najlepszych według ciebie i pewnie wielu innych firm bukmacherskich . A mamy przecież temat Zalety STS a nie Najlepszy bukmacher. Pozdrawiam.

Kurde juroszek dyma was na wasze pieniądze i się na pewno z was smieje( tych co tam grają) a wy jeszcze zakładacie jakieś durne tematy &quot;zalety STS&quot;. Weźcie się zastanówcie nad swoim zachowaniem
A ty u jakiego Buka grasz?
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
.
Otóż gdyby nie podatek to sts wcale by nie odbiegał od zagranicznych aż tak bardzo.
Z kursami 1.8/1.8 by nie odbiegał od zagranicznych? O czym Ty piszesz? Marża około dwukrotnie większa niż u normalnego bukmachera...
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Bez kitu, piszą trolle. To państwo zaczyna być skrajnie lewicowe. Idziemy w stronę lewactwa i komuny. Państwo już tylko daje te +500 +mieszkania +300 , kwota wolna od podatku stoi od 10 lat na 3000 zł co taka Estonia ma 26000zl . U mnie w miescie po 22 to strach wychodzic po 22 na ulice bo Cię niebiescy 3 razy rrutynowo zatrzymają. Nasi ojcowie nie byli tak sprawdzani w stanie wojennym.Pieniądz z gospodarczego punktu widzenia nie krąży zdrowo. Nie ma zdrowego obrotu i będzie gorzej.
Opodatkowanie wzrasta z roku na rok. Pamiętam jak VAT z 22 na 23 % miał być tylko chwilowo na rok i co? Znowu idą podwyżki Vatu na zdrową żywność i soki bo to się opłaca. Ciemny lud wierzy i fakt, że w PL - teoretycznie demokratycznym państwie nie można normalnie zagrać sobie w Pokera czy zagrać w Buku zagranicznym to jest kpina. Przecież taki STS czy inne pseudo buki PL to maszynka na frajerów. Nie ma co poroporówn gówna do twarogu. To tak jakby zabrać człowiekowi nowe BMW i kazać jeździć starym polonezem gdyż to jest PL . Unia to następny psudo wytwór który reguluje czy deroguje tylko to co chce i plan jest jeden. Polska stanowi tylko marionetkę na mapie Europy .
Ja proponuję zrobić jak ja - usunąc wszystkie pseudo buki - jak zaczną nas traktować poważnie to wrocimy
Czemu tak narzekasz na cały nasz system
Masz umowę o pracę, wynagrodzenie 5000 zł a na rękę 3000 zł ( przykład) już opodatkowane. Człowiek szczypie sie z każdym groszem i kupujesz telefon - najtańszy bo w PL sklepy zdzierają 500 zł . Zamawiasz z Chin! I ja się pytam za co nasze cudowne państwo życzy sobie w tej umowie cywilno prawnej 23% Vatu? No za co? Ten post w/w odnosi się do całego polskiego folkloru, naszej sitwy jak Totolotek, STS, forbet lvbet i jeszcze kilka co nawet nie pamiętam nazwy
Szczypiesz się z groszem? Przecież mieszkasz w Hongkongu . Tam w miarę dobre zarobki.
Z kursami 1.8/1.8 by nie odbiegał od zagranicznych? O czym Ty piszesz? Marża około dwukrotnie większa niż u normalnego bukmachera...
Kurs id=Kwu6zek;type=album
Coś ci się kursy pomyliły. Przy takich marża wynosi 7,5%. Znośnie.
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Czemu tak narzekasz na cały nasz system
Szczypiesz się z groszem? Przecież mieszkasz w Hongkongu . Tam w miarę dobre zarobki.
Kurs id=Kwu6zek;type=album
Coś ci się kursy pomyliły. Przy takich marża wynosi 7,5%. Znośnie.
Oj chłopie, ślepy jesteś na wiele spraw. Nie odniosłeś się do bonusu lojalnościowego ? Porównania masz z dupy. Każdy wie że linie wystawiane u zagranicznych były i są korzystniejsze. Tuttsj podatek wcale nie ma nic do gadania. Marzą + linie są zawyżone a do tego u niektórych dochodzi uboga wersja albo po prostu zawiechy systemu. Nie wiem ile masz lat ale twoje rozumowanie jest dziecinne.
Dla mnie zalet nie ma. Sts i inne krzaki to uboga wersja pinka i innych solidnych bukmacherów. To tak jakbyś przez całe życie jadł najlepsze mięso a potem ktoś podał Ci zylasta karkówkę z marketu . Też by Ci nie smakowała i byłbyś wkurwiony .
Dla mnie temat skończony. W czym tych chcesz dużej drążyć. Jak jesteś ślepy na fakty to nie mam zamiaru Cię od tego odciągać. Your live your choise.
Czemu tak narzekasz na cały nasz system
Szczypiesz się z groszem? Przecież mieszkasz w Hongkongu . Tam w miarę dobre zarobki.
Kurs id=Kwu6zek;type=album
Coś ci się kursy pomyliły. Przy takich marża wynosi 7,5%. Znośnie.
Weź przeanalizuj dokładnie.
https://zapodaj.net/405bb9ebb56dd.png.html

Kolejny raz się kolego kompromitujesz.
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Oj chłopie, ślepy jesteś na wiele spraw. Nie odniosłeś się do bonusu lojalnościowego ? Porównania masz z dupy. Każdy wie że linie wystawiane u zagranicznych były i są korzystniejsze. Tuttsj podatek wcale nie ma nic do gadania. Marzą + linie są zawyżone a do tego u niektórych dochodzi uboga wersja albo po prostu zawiechy systemu. Nie wiem ile masz lat ale twoje rozumowanie jest dziecinne.
Dla mnie zalet nie ma. Sts i inne krzaki to uboga wersja pinka i innych solidnych bukmacherów. To tak jakbyś przez całe życie jadł najlepsze mięso a potem ktoś podał Ci zylasta karkówkę z marketu . Też by Ci nie smakowała i byłbyś [CUT] .
Dla mnie temat skończony. W czym tych chcesz dużej drążyć. Jak jesteś ślepy na fakty to nie mam zamiaru Cię od tego odciągać. Your live your choise.
Weź przeanalizuj dokładnie.
https://zapodaj.net/405bb9ebb56dd.png.html

Kolejny raz się kolego kompromitujesz.
Dziękuję za porównywarkę. Że też wcześniej nie próbowałem w ten sposób szukać najkorzystniejszych kursów. Ale tam nie ma [CUT] żadnego polskiego to jak mam grać? U tych najlepszych nie można . Masz jakiś sposób na obejście?
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
tylko zauważ że to jest strona na której są akurat najkorzystniejsze kursy jakie były ani kursy które są w danej chwil. Gdyby tak bukmacher miał po 3% marży to rzadko który by zarobił.
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Dziękuję za porównywarkę. Że też wcześniej nie próbowałem w ten sposób szukać najkorzystniejszych kursów. Ale tam nie ma [CUT] żadnego polskiego to jak mam grać? U tych najlepszych nie można . Masz jakiś sposób na obejście?
Ja mam ale nie dzielę się złotem.
tylko zauważ że to jest strona na której są akurat najkorzystniejsze kursy jakie były ani kursy które są w danej chwil. Gdyby tak bukmacher miał po 3% marży to rzadko który by zarobił.
To się nazywa value bet
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Ja mam ale nie dzielę się złotem.
To się nazywa value bet
Mi się zdaje że value bet to tak jakby zawyżona wartość. Powiedzmy na przykład kurs 2,1 na nieparzyste a 1,7 na parzyste.2, 1wtedy jest value.
w każdym bądź razie nie ma co się spierać który lepszy który gorszy bukmacher w Polsce niestety trzeba grać z podatkiem i nic na to nie poradzę. Gdyby można było grać u innych to na pewno by się nie grało w sts czy w Fortunie. Asianodds sam kiedyś patrzyłem i dziwiłem się jak z taką marżą można zarobić no ale przy takim obrocie. To rzeczywiście nie jest sts czy forbet. Pozdrawiam.
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Mi się zdaje że value bet to tak jakby zawyżona wartość. Powiedzmy na przykład kurs 2,1 na nieparzyste a 1,7 na parzyste.2, 1wtedy jest value.
w każdym bądź razie nie ma co się spierać który lepszy który gorszy bukmacher w Polsce niestety trzeba grać z podatkiem i nic na to nie poradzę. Gdyby można było grać u innych to na pewno by się nie grało w sts czy w Fortunie. Asianodds sam kiedyś patrzyłem i dziwiłem się jak z taką marżą można zarobić no ale przy takim obrocie. To rzeczywiście nie jest sts czy forbet. Pozdrawiam.
To nie jest valuebet.
 
Do góry Bottom