>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Zamknięcie POKER HEAVEN – Ważne informacje o koncie + promocja w Betsafe.

M 835

miesza7

Użytkownik
Po dziesięciu latach działalności jako zaufaną marką w dziedzinie pokera online i zorientowana na klienta, Poker Heaven zostanie zamknięta w dniu 12 listopada 2015 r
Wszystkie fundusze graczy są chronione i będą dostępne do odstąpienia przez kasjerę.
Ponieważ chcemy, abyś kontynuować twoje doświadczenia w pokera online gry, pracowaliśmy z Betsafe.com w kierunku utworzenia wyjątkowego pakietu powitalny, oferowanego wyłącznie gracze Poker Heaven, pakiet który zawiera bonus za darmo w wysokości €5, bez konieczności żadnego złożenia; to bonus powitalny, składający się z depozytu do €500, turnieju na kwotę €2,000 tylko dla graczy Poker Heaven, darmowych spinów w Kasynie Kasynie Betsafe i wiele innych zalet.
Kod do Betsafe na 5€ : PH5FREE
Kliknij na &quot;My Account&quot;, a następnie na “Available Bonuses”; Wprowadź kod bonusowy PH5FREE, aby otrzymać darmowe 20zł oraz 500MGBLACK, aby zgarnąć bonus depozytowy 2000zł w pokerze.
Info mail.
PS. Promocja skierowana jest raczej do nowych graczy natomiast u mnie kod zadziałał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
pioter447 7

pioter447

Użytkownik
Ten kod jest tylko dla byłych graczy Poker Heaven czy każdy obojętny uczestnik może z niego korzystać i czy dla tylko nowych użytówników dopiero zakładających konta na betsafie czy też może i dla starych? No i oczywiście te 2000zl od depozytu jest dla starych czy nowych użytkoników zresztą takie same pytania mam jak co do perwszego bonusu tego z kodem ,może ktoś mi odpowiedzeć?
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
ściągnąć poker black (microgaming) i tam kod powinien zadziałać.ze strony też mi nie przyjmowało.
up.
ja w pokerHeaven miałem konto praktycznie od początku ich działalności także dla nowych i starych choć teoretycznie dla tych co nie mają konta w betsafe?praktycznie nikt tam się nie będzie nad tym rozwodził.
 
Do góry Bottom