>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zamrożone konto, zablokowane środki...

K 0

klimek21

Użytkownik
Posiadałem konto na betsson, jednak po jakimś czasie z różnych względów dokonałem tzw. samowykluczenia, żeby nikt nie mógł korzystać z konta.
Po jakimś czasie w celach rozrywkowych założyłem drugie konto. I tutaj po pewnym czasie wygrałem sporą sumkę. Do wypłaty miałem 9 500 zł. Zleciłem wypłatę i po dniu konto zostało zamrożone ze względu na fakt, że posiadałem wcześniej jedno konto. Poproszono mnie o skan dowodu i wyciągu z konta, aby potwierdzić moją tożsamość i zrealizować wypłatę.
Wypłate zrealizowano, ale jedynie w kwocie 2700 zł (czyli ogółem suma pieniędzy, jaką wpłaciłem na konto).
Dlaczego nie wypłacono mi całej kwoty? Rozumiem, złamałem regulamin, ale w żaden sposób nie działałem na szkodę betsson, nie wyłudzałem bonusów. DO momentu kiedy przegrywałem wszystko było w porządku, jak wygrałem i chciałem wypłacić pieniądze ktoś wywęszył, że kiedyś tam założyłem inne konto. Ciekawe czy w przypadku gdybym przegrał na drugim koncie np. 5000 i wtedy ktoś zorientowałby się, że to zdublowane konto, czy kwota ta zostałaby mi zwrócona...?
Czy miał ktoś podobny problem? Co robić...
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
To jest normalne, nie ma się co dziwić, firma musi dbać o swoje interesy, jeżeli mają najmniejszy powód do anulowania dużej wygrane to można być pewnym że tak zrobią. Jak byś przegrał to nikt by na to uwagi nie zwrócił, nie powinni pozwolić Ci założyć konta a tym bardziej dokonać depozytu. Cóż takie realia..
 
K 0

klimek21

Użytkownik
dodam jeszcze, że wpłaty i wypłaty z 2 kont betsson były obsługiwane przez to samo konto bankowe, więc chyba można było wcześniej to wykryć. Zresztą żaden mój interes w tym żeby mieć 2 konta, tak po prostu wyszło i to mój problem teraz...
 
michau 84

michau

Forum VIP
Złamałeś regulamin... proste... Tak jak napisał radek, jakbyś przegrał, to jeszcze by Ci dziękowali, a teraz niestety. Zawsze można było przywrócić tamto konto, bądź poinformować support o tym, że chcesz nowe. Ale teraz to po ptokach. Raczej nic nie wskórasz.
 
K 0

klimek21

Użytkownik
nie znalazłem w regulaminie punktu, że złamanie regulaminu skutkuje zablokowaniem kasy... CO innego gdybym w sposób nieuczciowy ją zdobył.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Oni to zawsze podpinają pod punkt &quot;Jedna osoba może mieć jedno konto.... &quot;. Dla nich to już jest against rules, a że jeszcze mieliby Ci za to zapłacić - zapomij.
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Posiadałem konto na betsson, jednak po jakimś czasie z różnych względów dokonałem tzw. samowykluczenia, żeby nikt nie mógł korzystać z konta.
Po jakimś czasie w celach rozrywkowych założyłem drugie konto. I tutaj po pewnym czasie wygrałem sporą sumkę. Do wypłaty miałem 9 500 zł. Zleciłem wypłatę i po dniu konto zostało zamrożone ze względu na fakt, że posiadałem wcześniej jedno konto. Poproszono mnie o skan dowodu i wyciągu z konta, aby potwierdzić moją tożsamość i zrealizować wypłatę.
Wypłate zrealizowano, ale jedynie w kwocie 2700 zł (czyli ogółem suma pieniędzy, jaką wpłaciłem na konto).
Dlaczego nie wypłacono mi całej kwoty? Rozumiem, złamałem regulamin, ale w żaden sposób nie działałem na szkodę betsson, nie wyłudzałem bonusów. DO momentu kiedy przegrywałem wszystko było w porządku, jak wygrałem i chciałem wypłacić pieniądze ktoś wywęszył, że kiedyś tam założyłem inne konto. Ciekawe czy w przypadku gdybym przegrał na drugim koncie np. 5000 i wtedy ktoś zorientowałby się, że to zdublowane konto, czy kwota ta zostałaby mi zwrócona...?
Czy miał ktoś podobny problem? Co robić...

to istny debilizm z Twojej strony wpłacać na drugie konto kwotę rzędu prawie 3tys i jeszcze dokonywać wygranych w wysokosci 3krotnej wpłaty na konto...jesteś taki głupi czy tylko szukasz zainteresowania??? sorry za mocne słowa ale nie mieści mi się to w głowie, Przecież każdy internetowy buk bannuje za double account, ciężko mi uwieżyć że nie wiedziałeś tego przed dokonaniem tak durnego czynu:kwasny4565:...no ale jeśli to prawda to już będziesz wiedział co robiś następnym razem
 
K 0

klimek21

Użytkownik
nie wpłaciłem 3 tys. od razu, tylko w sumie uzbierała się taka kwota. wpłacałem - wypłacałem. wczesniej wyplacalem z tego konta i nie bylo problemu. gram u roznych bukow i po prostu czasami sie gubie gdzie juz mialem konto, jakie haslo itp. i nieswiadomie zdarza sie ze zakladalem drugie konta... moj blad, co zrobic, trzeba zyc dalej;)
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Ale jeżeli wcześniej Ci wypłacali z tego konta to już trochę dziwne, nie wiem jak wygląda sytuacja z zamrożeniem konta, najlepiej napisz do nich z innego maila i zapytaj, czy w razie samowykluczenia możesz założyć drugie konto. Powalcz trochę może się opłaci, nic Cię to nie kosztuje.
 
K 0

klimek21

Użytkownik
Ideą samowykluczenia jest brak możliwości brania udziału w zakładach głównie w celach samozachowawczych w przypadku uzależnienia itp. Suport betssona napisał mi, że ponieważ wykluczyłem sie na jednym koncie, nie mogę w ogóle brac udziału w grach betsson.
Nie ma z kim dyskutować, suport na czacie odpowiedział mi, że decyzja jest ostateczna i zaczął mnie po prostu ignorować... Tak jak pisałem wyżej grałem uczciwie, biorąc na siebie ryzyko przegranej i dopóki przegrywał wszystko było ok... A jak pojawiła się większa sumka, to pojawiły się problemy. I uważam to, że niewypłacono mi całości środków za zwykłe złodziejstwo...
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Ogólnie w bukach przy dużych wypłatach istnieje stara zasada &quot;Daj człowieka a paragraf się znajdzie&quot; reasumując zawsze coś znajdą tylko,żeby nie wypłacić kasy albo utrudnić wypłatę w stopniu najwyższym. Jak nie blokada konta to rozliczanie normalnych meczów po kursie 1.0, zamykanie konta bez powodu itd.


PS JEST TAKIE STWIERDZENIE,ŻE NIGDY NIE WYGRASZ Z BUKIEM I TO NIESTETY SMUTNA I BOLESNA PRAWDA.
 
K 0

klimek21

Użytkownik
Niestety przekonałem się na własnej skórze, że się nie wygra i że właśnie znajdą jakiś HACZYK. fakt, ja złamałem jakiś tam przepis, ale konsekwencje są nieadekwatne. Pomijam również jak betsson mnie potraktował. Usłyszałem, że decyzja jest ostateczna i nie będą odpowiadać na moje pytania. A uzasadnieniem takiego &quot;werdyktu&quot; był fakt, że złamałem regulamin, zakładając drugie konto... Zresztą kto czytał regulamin ten wie, że betsson ma nieograniczone pole manewru i zawsze przy wygraniu dużej kwoty może to zakwestionować bez podania żadnej przyczyny.
 
lukasz21 11

lukasz21

Użytkownik
Mam podobny Problem miałem na Betssonie zamrozone konto ostatnio zalorzylem sobie 2 i wygralem 170PLN z darmowego spina potem Pokera ale niewiem czy jak zlece wyplate to zostanie zablokowane moje konto ?? Poprzenie konto mialem zablokowane z powodu braku 18 LAT :/ Teraz jest wszystko wporzodku ale niewiem co robic?
 
Do góry Bottom