>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zamrozenie konta + weryfikacja

L 0

lollercoaster

Użytkownik
Witam.
Opisze sytuacje jaka miała miejsce od początku i proszę o pomoc co robić w takim przypadku i zachowaniu osoby sprawdzającej tożsamość...
Moja dziewczyna zalozyła konto konto na betssonie 15 czerwca. Grala na nim mecze z euro. Było to około 6 meczy. Bonus został obrócony, warunki spełnione, na koncie wygrane 3000 zł. W niedziele wpłacone zostało 200 zł do którego dostała bonus 200zł. W poniedziałek zleciła wypłate tych 3tysiecy złotych. We wtorek przyszedł mail z prosba o przeslanie dokumentow do weryfikacji konta, bez tego wypłata nie mogła byc zlecona. Dokumenty zostały przesłane, tego samego dnia. Po czym w srode konto zostaje zamrozone... Dzisiaj ja napisałem do supportu na czacie z jakiego powodu tak sie stało. Na czacie agent(Maciej) powiedzial ze potrzebna jest rozmowa telefoniczna do weryfikacji i umowilisy sie na godzine 16. O 16 przyszły maile ze wszystkie dokumenty zweryfikowane pozytywnie. I myslelismy ze wszystko ok, ale niestety konto wciaz było zamrozone. Wiec czekalismy na telefon, ale nie zadzwonił nikt, wiec po raz kolejny napisalimy tym razem we dwoje na czacie i ten sam pan powiedział ze zadzwoni w ciagu 10 minut. Zadzwonił i myslelismy ze spyta o dane itd, a on wypytywał o nastepujace rzeczy:
-wszystkie pytania dotyczace danych
-w jaki sposób wpłaciła pieniadze na konto
-jaka kwota została wplacona i z jakiego bonusu korzystala
-z jakiej oferty najczęsciej korzysta
-jakie mecze obstawiała
-co to jest liczba bramek poniżej/powyżej 1.5
-co to jest handicap azjatycki
-jaki grała pierwszy mecz i czy był on w rundzie eliminacyjnej
-jaki mecz grała ostatni na kuponie i za jaka stawkę oraz ile na tym meczu wygrała
Nie wiedziała co to jest handicap ani liczba bramek, na reszte odpowiedziała poprawnie. Po tych pytaniac ten &#39;&#39;miły&#39;&#39; agent Maciej powiedział, ze ktos jej podpowiada a odpowiedz dlaczego konto zostało zamrozone przyjdzie na maila....
Czy to jest normalna sytuacja, ze tak sie traktuje klienta betssona?
 
cruel21 151

cruel21

Użytkownik
hm dziwne to troche bo o takie rzeczy nie maja prawa pytac, ty nie musisz wiedziec co to jest handicap azjatyski . Ja bym ich postraczył LGA i powiedział ze sprawa bedzie opisana na głownym forum.bukamcherskim bo to jest troche śmieszne że za niewidze blokuja konta
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Betsson + grająca kobieta + bonus + weryfikacja telefoniczna + jedno małe zająkniecie przy tej weryfikacji = blokada konta.
Oczywiście oni nie mogą wymagać od nikogo żeby wiedział co to jest handicap azjatycki, ale prawda jest taka że oni mają &quot;podstawy&quot; do tego żeby zablokować konto przez tą niewiedze.
 
L 0

lollercoaster

Użytkownik
Konto zostało zablokowane wczoraj, a dopiero dzisiaj przeprowadzili weryfikacje telefoniczna. Wiec nie rozumiem jak takie rzeczy sa mozliwe. Niestety to nie ja rozmawiałem i nie wiem co mu mogło nie pasowac w tym ze ktos nie wie co to jest handicap azjatycki. Nigdy sie z takimi pytaniami na weryfikacji nie spotkalem. Dziwne jest teraz dla mnie to, ze miał podac informacje dlaczego konto zostało zamrozone, a zadzwonil zweryfikowac konto ktore juz jest zweryfkiowanie dokumentami i screenem z moneybookers. A na koniec ze odpowiedziec dlaczego konto jest zamrozone przesla mailem... To nie mógł od razu powiedziec w czym jest problem jesli oni go widzą... tylko zbył ze odpowiedz przyjdzie mailem.
 
czoker 113,6K

czoker

Użytkownik
Witam.
Opisze sytuacje jaka miała miejsce od początku i proszę o pomoc co robić w takim przypadku i zachowaniu osoby sprawdzającej tożsamość...

Moja dziewczyna zalozyła konto konto na betssonie 15 czerwca. Grala na nim mecze z euro. Było to około 6 meczy. Bonus został obrócony, warunki spełnione, na koncie wygrane 3000 zł. W niedziele wpłacone zostało 200 zł do którego dostała bonus 200zł. W poniedziałek zleciła wypłate tych 3tysiecy złotych. We wtorek przyszedł mail z prosba o przeslanie dokumentow do weryfikacji konta, bez tego wypłata nie mogła byc zlecona. Dokumenty zostały przesłane, tego samego dnia. Po czym w srode konto zostaje zamrozone... Dzisiaj ja napisałem do supportu na czacie z jakiego powodu tak sie stało. Na czacie agent(Maciej) powiedzial ze potrzebna jest rozmowa telefoniczna do weryfikacji i umowilisy sie na godzine 16. O 16 przyszły maile ze wszystkie dokumenty zweryfikowane pozytywnie. I myslelismy ze wszystko ok, ale niestety konto wciaz było zamrozone. Wiec czekalismy na telefon, ale nie zadzwonił nikt, wiec po raz kolejny napisalimy tym razem we dwoje na czacie i ten sam pan powiedział ze zadzwoni w ciagu 10 minut. Zadzwonił i myslelismy ze spyta o dane itd, a on wypytywał o nastepujace rzeczy:
-wszystkie pytania dotyczace danych
-w jaki sposób wpłaciła pieniadze na konto
-jaka kwota została wplacona i z jakiego bonusu korzystala
-z jakiej oferty najczęsciej korzysta
-jakie mecze obstawiała
-co to jest liczba bramek poniżej/powyżej 1.5
-co to jest handicap azjatycki
-jaki grała pierwszy mecz i czy był on w rundzie eliminacyjnej
-jaki mecz grała ostatni na kuponie i za jaka stawkę oraz ile na tym meczu wygrała
Nie wiedziała co to jest handicap ani liczba bramek, na reszte odpowiedziała poprawnie. Po tych pytaniac ten &#39;&#39;miły&#39;&#39; agent Maciej powiedział, ze ktos jej podpowiada a odpowiedz dlaczego konto zostało zamrozone przyjdzie na maila....

Czy to jest normalna sytuacja, ze tak sie traktuje klienta betssona?

Bla, bla, bla.
Założyłeś konto na dziewczynę w celu wyłudzenia bonusu, prawda? Prawda
Osobą która obstawiała na tym koncie byłeś Ty (ewentualnie pisałeś jej co ma obstawić)? Prawda
Zadali takie pytania w celu potwierdzenia czy rzeczywiście ona była osobą grającą, a skoro Twoja dziewczyna nie potrafiła odpowiedzieć na te pytania (a pewnie właśnie takie zakłady z handicapem azjatyckim grałeś) no to sprawa jest prosta.
Możesz próbować odzyskać pieniądze ale znając życie i podobne przypadki nic nie wskórasz, ewentualnie odzyskasz depozyt
 
L 0

lollercoaster

Użytkownik
&#39;&#39;Założyłeś konto na dziewczynę w celu wyłudzenia bonusu, prawda? Prawda&#39;&#39;
Konto załozyla sama bez mojej pomocy, ja nic nie zakladałem za nia... Nie jest to na tyle trudne zeby dziewczyna w wieku 24 lat nie potrafiła załozyc sobie konta. Poza tym, jaki jest sens wyłudzac bonus 222 złotych skoro maja marże od 4% do 9% i obracac 6 razy 444 złote skoro marża zje bonus? A wymagany obrót bonusem wynosił 2664 zlote
&#39;&#39;Osobą która obstawiała na tym koncie byłeś Ty (ewentualnie pisałeś jej co ma obstawić)? Prawda&#39;&#39;
MIelismy swoje przemyslenia, któremi sie wymienialismy. Ja na swoim koncie przegrałem cała kase juz po 2 dniach. Ona grała sobie dalej grajac na tych których lubi czyli hiszpanów... Postawic kto wygra albo awansuje potrafi kazdy. Mozesz mi wierzyc ze nie jestem tak dobry zeby zrobic w kilkanascie dni z 400 złotych 3 tysiace, a jesli bym byl na pewno nie gralbym w betssonie który jak czytałem narzuca limity. Poprostu to było szczescie.
&#39;&#39;Zadali takie pytania w celu potwierdzenia czy rzeczywiście ona była osobą grającą, a skoro Twoja dziewczyna nie potrafiła odpowiedzieć na te pytania (a pewnie właśnie takie zakłady z handicapem azjatyckim grałeś) no to sprawa jest prosta.&#39;&#39;
Nie jest prosta bo nie było ani jednego takiego zakładu na zaden handicap ani inne wymysły, bo sam nie wiem jak to z tym dokładnie jest. A juz tym bardziej ona. wszystkie zakłady byly na zwyciesce meczu 1x2 czy jak to sie tam nazywa Jesli jakis admin zajał by sie tą sprawa i ma mozliwosc w betssonie cos zdziałac to niech sobie zobaczy historie zakładów, było ich około 6-7. I niech sie wtedy wypowie na ten temat, bo ja ani ona nie mamy nic sobie do zarzucenia, a moze wtedy
&#39;&#39;Możesz próbować odzyskać pieniądze ale znając życie i podobne przypadki nic nie wskórasz, ewentualnie odzyskasz depozyt.&#39;&#39;
Zawsze warto próbowac, ale spokojnie najpierw zobaczymy co odpisza i jaki podadza powod zamrozenia konta. ????
 
L 51

legionista880

Użytkownik
Wy naprawde myslicie ze buki sa takie glupie? Wy znacie dziewczyny ktore obstawiaja mecze za pieniadze? bez jaj, ja znam ze dwie ktore ogladaja pilke ale bron boze obstawiania. Buki wiedza o co chodzi ze to faceci zakladaja konta na swoje dziewczyny w celu albo obejscia limitow albo wziecia bonusu, wiadomo ze ja (ciebie) udupia masz nauczke na przyszlosc, betsson robi to samo co tobet czyli uwala mase kont na dziewczyn i na tym zeruje
Fakt faktem napisz do LGA wypieraj sie wszystkiego to powinni ci oddac kase oni sie LGA boja i to bardzo chociazby zaprzeczali to sa obesrani jak sie do nich pisze. Moglbym wypisac tu sporo swoich zyciowych przypadkow z pisania do LGA na rozne buki no czlowieku ile przeprosin dostalem i zwrotow kasy to az niemozliwe
 
M 3

meliamne

Użytkownik
Mam ten sam problemy, zamrozili mi konto które było na mamę. I wgl teraz jest zamrożone, dzwonili dzisiaj ok. 14:00. Mam kilka pytań:
1. Czy zostanę jakoś poinformowany drogą @ że konto zostało zablokowane na stałe lub odblokowane?
2. Czy będę mógł domagać się wypłacenia środków które znajdują się na koncie?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W przypadku trwałem blokady otrzymasz tylko złożony depozyt.
Na pierwsze pytanie to nie wiem dokładnie, czy otrzymasz maila. Najlepiej napisz na czacie.
 
M 3

meliamne

Użytkownik
Ok. W takim razie poczekam do juta do 15:00 a potem wyślę im skan i zapytam czy mogą odblokować lub też wypłacić mi gotówkę. Dzięki Marcin.
 
Do góry Bottom