>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zamykanie tematów

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mam jedno pytanie do Marcina. Czemu tak dużo tematów jest ostatnimi czasy zamykana?
Bo raz, że ma ku temu powody, a dwa tak się robi na większości profesjonalnych forach.
Jeżeli dany temat/zagadnienie zostało rozwiązanie, należy temat zamknąć
Jeżeli w danym temacie rozmowa toczy nie na zakładany temat, posty się usuwa lub się blokuje topik.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie no ok tylko czemu aż tak dużo tematów jest zamykanych?
Dzięki użytkownikom. Jeżeli dany user zachowuje się nieodpowiednio i narusza prawa panujące w internecie, wtedy moderator albo administrator wkracza do działania. Powody zamykania tematów są różne. Ale to user nakazuje zamknąć temat, ponieważ przeważnie problematyka się powtarza (była już omawiana na forum) lub powstaje tzw. czat (pisanie nie na temat)

Chcesz wiedzieć jak uniknąć zamykania tematów? Musisz być wzorowym userem.

Jak zostać wzorowym userem? Poniżej &quot;biblia wzorowego użytkownika forum&quot;

Netykieta - zbiór zasad „dobrego wychowania” w sieci.

1 lekcja używania forum

2 lekcja używania forum

Regulamin forum

Tutaj fajny gif`ek



Jeżeli przestrzegasz w/w zasad w podanych linkach masz pewność, że Ci nic nie grozi na forum. Wtedy nie masz ani ostrzeżenia, ani tematów się nie zamyka, bo nie ma takiej potrzeby. A tak często dublujecie topiki, które później zamykamy.

Miłej lektury, pozdrawiam
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Nie no spx, tylko do tej pory tematy były zamykane okazjonalnie, a teraz co dziennie po kilka tematów jest zamykanych i chciałem się dowiedzieć skąd taka nagła zmiana
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Chcesz wiedzieć jak uniknąć zamykania tematów? Musisz być wzorowym userem.

Jak zostać wzorowym userem? Poniżej &quot;biblia wzorowego użytkownika forum&quot;
Czuje sie jakbym byl na Bialorusi albo w Korei PLN ????

Edit Marcin: Mnie to nie interesuje jak się czujesz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom