>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zapinamy pasy!

Status
Zamknięty.
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Wraz z nowym sezonem również ja wznawiam grę na poważnie. Mam nadzieję że z dobrym skutkiem i przyzwoitym zarobkiem.
Zasady:
*Głównie europejska piłka nożna
*Do każdego meczu analiza
*Regularne statystyki, co poniedziałek
*Budżet 2000 zł
*Stawka 50 / 75 / 100 / 125 / 150 / 200
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Manchester United - Leicester City
1). Manchester Utd ha -1.0 @ 2,02 ▶
Stawka: 150 zł Bilans: ▶150 zł
2). Alexis Sanchez strzeli gola @ 2,20
Stawka: 125 zł Bilans: ⛔125 zł
3). Manchester Utd powyżej 7.0 rzutów rożnych @ 2,00
Stawka: 125 zł Bilans: ⛔125 zł
4). Manchester Utd powyżej 1.0 gola w pierwszej połowie @ 3,30
Stawka: 125 zł Bilans: ▶125 zł
__________________
Zaczynamy nowy sezon najlepszej i najciekawszej ligi Świata, na co nie mogłem się już doczekać.
Na początek bardzo ciekawy mecz, Mistrza Anglii sprzed 2 sezonów z wicemistrzem z poprzedniego. Mimo że oba zespoły przechodziły przez okres przygotowawczy przez mniejsze i większe problemy to łatwo wywnioskowałem kto jest dla mnie zdecydowanym faworytem tego spotkania. Według mnie na Old Trafford to gospodarze będą dyktować warunki gry. Lisy czeka bardzo ciężki sierpień i wrzesień. Po Mudnialu nie wróciły jeszcze do gry dwie największe gwiazdy rosyjskiego Mundialu - Harry Maguire oraz Jamie Vardy. Brak tych dwóch zawodników jest kluczowy moim zdaniem dla losów tego spotkania. Vardy to lider, dusza i serce tego zespołu. Z klubu odeszli Leonardo Ulloa oraz Ahmed Musa, więc na pozycji numer 9 zagra Kelechy Iheanacho, który woli raczej grę bliżej linii bocznej i współpracować z graczem na pozycji numer &quot;9&quot;. Brak Maguira również jest wielką stratą dla Lisów. Od zeszłego sezonu on jest liderem formacji defensywnej i bezsprzecznie kluczową postacią Leicester. Obok 35-letniego, ociężałego Wesa Morgana zagra zapewne Ben Chilwell, popełniający jeszcze sporo błędów. Przy ogromnej szybkości jaką w ofensywie dysponują Czerwone Diabły, tak stateczna i powolna defensywa będzie mieć pewnie sporo problemów. W United do gry po Mudialu nie wrócił jeszcze Romelu Lukaku, więc tak jak to wyglądało w ostatnich meczach towarzyskich na pozycji numer &quot;9&quot; zagra Alexis Sanchez, który wraca do swojej optymalnej formy, kiedy dwa sezony tego był najlepszym zawodnikiem ligi, jeszcze w barwach Arsenalu. Chilijczyk imponuje szybkością, przygotowaniem fizycznym oraz doskonałą grą 1 vs 1. Obok niego zagra Markus Rashford, kolejny &quot;kocur&quot; z którym Lisy będą mieć sporo problemów, tym bardziej że za ich plecami w awizowanej przed chwilą jedenastce na to spotkanie znalazł się Juan Mata, czyli bardzo kreatywny zawodnik, operujący doskonale podaniem i podaniem prostopadłym. Stawiam na dość jednostronny mecz ze spora przewagą podopiecznych Jose Mourinho. Od początku spodziewam się że Red Devils przejmą inicjatywę i to oni będą prowadzić grę. Mam nadzieję że w takim spotkaniu Mourinho nie zagra tak jak w kilku spotkaniach zeszłego sezonu, czyli bardzo asekuracyjnie, wycofanym, grającym prosty futbol. Zapinamy pasy i oglądamy!
Bilans sierpień:
0✅ / 2⛔ / 2▶
⛔⛔⛔250 zł
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Bournemouth - Cardiff
1). Bournemouth @ 1,93
Stawka: 150 zł Bilans: ✅139,50 zł
2). Bournemouth powyżej 1,5 gola @ 1,96
Stawka: 125 zł Bilans: ✅120,00 zł

Dwa zespoły, które obok Tottenhamu zasłynęły dużą pasywnością an rynku transferowym. O ile Wisienki mają dość mocną kadrę z zawodnikami na poziomie Premier League i mogli nie potrzebować transferów, tak Cardiff moim zdaniem w takiej sytuacji jest murowanym kandydatem do spadku. Josh Murphy z Norwich i Bobby Reid z Bristol to nie są realne wzmocnienia na najwyższą klasę rozgrywkową. Bournemouth ma swoich żołnierzy od czasu awansu do PL i Eddie Howe doskonale radzi sobie na tym materiale ludzkim jaki posiada. Być może nie są to jakieś wielkie nazwiska, ale tacy zawodnicy jak: Ryan Fraser, Callum Wilson, Andrew Surman, Daniel Gosling, Joshua King czy Junior Stanislas to zawodnicy absolutnie na poziomie PL i oni znacząco wybijali się po za poziom Championship. Pokazał to doskonale ostatni sparing przed sezonem, kiedy Wisienki pokonały Marsylie 5:2. Bardzo kulejąca defensywa Cardiff, dobra forma strzelecka Bournemouth przed sezonem oraz nieco wyższy poziom sportowy gospodarzy powinno dzisiaj wystarczyć aby 3 punkty zostały na Dean Court

Fulham - Crystal Palace
1). Obie drużyny strzelą gola i powyżej 2,5 gola @ 2,06
Stawka: 125 zł Bilans: ⛔125,00 zł

Oba zespoły w mojej opinii moga sprawić pozytywną niespodziankę w tym sezonie, kręcąc się w okolicach 10 pozycji. Fulham prawdziwe szaleństwo na rynku transferowym, aż 13 sprowadzonych zawodników z czego każdy aspiruje do gry w pierwszym składzie. Między innymi Alexandar Mitrovic, Jean Michel Seri, Andre Zambo Anguissa, Alfie Mowson, Andre Schurrle, Sergio Rico, Timo Fosu Mensah, Calum Chambers czy Luciano Vietto. Do tego będzie grać 2-3 zawodników z Championship, którzy jak najbardziej są na poziomie PL. Choćby Cyrus Chrisie czy przede wszystkim Ryan Sessegnon. Crystal Palace tak mocno na rynku transferowym nie szalał, ale w mojej opinii dopiął cztery bardzo dobre transfery, które odpowiednio uzupełnią skład. Przede wszystkim wielka promocja, bo za darmo do wzięcia był Max Meyer. Do tego Jordan Ayew, Vincente Guaita i Cheikhou Kouyate. Jednak najlepszym ruchem na rynku transferowym Palace było zatrzymanie Wilfreda Zahy, co jest chyba cudem biorąc pod uwagę formę Iworyjczyka, poziom jaki prezentuje i ogromne zainteresowanie ze strony największych klubów Premier League (oba kluby z Manchesteru oraz Chelsea). Bardzo dużo rotacji w okresie przygotowawczym w obu zespołach, dużo nowych zawodników co nie przekłada się jeszcze na odpowiednie zgranie i pewność w defensywie co przełoży się dzisiaj na spora ilość bramek.

Huddersfield - Chelsea
1). Chelsea ha -1,0 @ 2,12
Stawka: 125 zł Bilans: ✅140,00 zł

Stawiam na The Blues mimo bardzo słabej gry przeciwko Manchesterowi City. Wydaje mi się że styl Maurizio Sarriego jest z goła odmienny od Antonio Conte i po prostu potrzeba czasu aby zespół wszedł na odpowiednie tryby, a najlepsza na to jest praktyka meczowa, więc wydaje mi się że z treningu na trenig, z meczu na mecz będzie to wyglądać co raz lepiej. Huddersfield wydaje mi się że kandydat numer dwa, zaraz za Cardiff do spadku. W zeszłym sezonie trochę tak na fali awansu udało się utrzymać, ale już w końcówce sezonu widzieliśmy wszystkie braki tego zespołu i jak on jest słaby. Trzy dobre transfery (Sobhi, Kongolo i Diakhaby) to za mało na tak słabą kadrę i wydaje mi się że dziś Chelsea nie będzie miała zbyt wielu problemów w pokonaniu dzisiejszych gospodarzy.

Watford - Brighton &amp; Hove
1). Watford remis = zwrot @ 1,72
Stawka: 175 zł Bilans: ✅126,00 zł

Kolejny kandydat do opuszczenia Premier League a więc Mewy. Zeszły sezon nadspodziewanie udany. Ich gra mogła się podobać zwłaszcza w pierwszej części sezon. Cztery bardzo ciekawe transfery. Zwłaszcza Alireza Jahanbakhsh, czyli król strzelców poprzedniego sezonu Eredivisie. Oprócz tego Bissouma z Lille, Martin Montoya z Valencii i Bernardo z Lipska. Watford bardzo spokojny w rynku transferowym, z większych transferów tylko Gerard Deulofeu oraz Adam Masina. Jednak Watford dysponuje dobrymi zawodnikami i Javi Garcia nie potrzebował więcej wzmocnień. Widac to było w czasie okresu przygotowawczego, gdzie wyglądało to na prawde bardzo dobrze. Wydaje mi się że dzisiaj dokładny obraz tego zobaczymy na Vicarage Road, gdzie Watford radzi sobie doskonale.
Bilans sierpień:
4✅ / 3⛔ / 2▶
✅✅✅ 150,50 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Liverpool - West Ham
1). Liverpool i powyżej 2,5 gola @ 1,58
Stawka: 200 zł Bilans: ✅ 116,00 zł
2). Roberto Firmino strzeli gola @ 1,83
Stawka: 150 zł Bilans: ⛔150,00 zł

Hit pierwszej kolejny i spotkanie, które powinno najbardziej elektryzować neutralnego kibica. Liverpool wydaje się być szalenie mocny. Prawie już doskonały skład Jurgen Kloop jeszcze odpowiednio uzupełnił. Transfery Fabinho, Shaqiriego, Keity czy przede wszystkim Allisona to wzmocnienia na najwyższym światowym poziomie. Liverpool również bardzo dobrze wyglądał w okresie przygotowawczym, pokazał że z sezonu na sezon filozofia Kloopa co raz mocniej oddziałuje na ten zespół i moim zdaniem The Reds będą jeszcze mocniejsi jak w poprzedniej kampanii i jako jedyni będą w stanie powalczyć z Manchesterem City. Transfery West Hamu sa imponujące, ale tak mocne przebudowanie składu a w zasadzie ułożenie go od nowa często zwłaszcza na początku sezonu jest trudne. Wydaje mi się że to wypali i West Ham może włączyć się do walki o europejskie puchary, bo z takimi nazwiskami w końcu musi wypalić (Arnautovic, Antonio, Anderson, Wilshere, Ogbonna, Yarmolenko czy Chicharito). Jednak chyba jednak z tym poziomem zgrania zespołu Liverpool wydaje się być bardziej zdecydowanym faworytem. Dokładam jeszcze over bramkowy, bo oba zespoły grają ofensywnie, strzelają sporo bramek i też tracą sporo co można było zaobserwować w poprzedniej kampanii oraz w tegorocznym okresie przygotowawczym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Sevilla - FC Barcelona
1). Barcelona ha -1.5 gola @ 2,20
Stawka: 150 zł Bilans: ⛔150,00 zł

Rozpoczynamy również sezon w Hiszpanii, tradycyjnie Superpucharem. Barcelona wydaje się być zdecydowanym faworytem. Sevilla przebija się przez kwalifikacje Ligi Europejskiej i ma za sobą już kilka spotkań. Kadra nie jest zbyt szeroka w tym sezonie, odeszło kilku waznych zawodników jak: Clement Lenglet, Joaquin Correa, Guido Pizarro, czy Sergio Rico i Sandro Ramirez. Sevilla nie wygląda najlepiej w tych meczach pucharowych. z bardzo słabymi zespołami się męczy, widać że zawodnicy mieli krótkie urlopy i szybko trzeba było wejść w ten sezon (a co się dziwić polskim zespołom w EP). Katalończycy nieźle wyglądali w okresie przygotowawczym, obejrzałem wszystkie spotkania jakie rozegrała Blaugrana i można z optymizmem patrzeć na nadchodzący sezon. Wydaje mi się że kolekcjonująca kolejne trofea Barcelona &quot;przejedzie&quot; się po Andaluzyjczykach i bez większych problemów wygra wysoko.
Bilans sierpień:
5✅ / 5⛔ / 2▶
⛔⛔⛔ 33,60 zł
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Leeds United - Bolton Wanderers (Carabao Cup - Puchar Ligi)
1). Leeds ha -1.0 @ 2,06
Stawka: 150 zł Bilans: ✅159 zł
Troszeczkę kursy zbyt wysokie w mojej opinii na Leeds i chyba warto będzie z tego skorzystać. Leeds to w tym sezonie według mnie kandydat numer jeden do awansu do Premier League. Zespół objął wielki wizjoner, taktyk, przede wszystkim genialny szkoleniowiec, od którego uczył się Pep Guardiola, czyli Marcelo Bielsa. To jest główny aspekt, który jest podstawą do stawiania w tym sezonie na awans Leeds. Zespół może personalnie nie jest aż tak mocny, ale monolit jaki stworzył w tym klubie Bielsa jest niesamowity. Dodatkowo klub wzmocnił Barry Douglas, były zawodnik Lecha Poznań, który miał genialny poprzedni sezon w barwach Wolverhampton. Bolton w zeszłym sezonie cudem obronił ligowy byt wygrywając w ostatniej kolejce Nottingham 3:1 i rzutem na taśmę wyprzedzili Bardsley i Burton. W tym sezonie Bolton wydaje się jeszcze słabszy, a przynajmniej równie słaby, więc pewnie nie będzie aż tak mocno zależeć im aby ciągnąć trzy sroki za ogon, bo przecież jeszcze jest FA Cup, a to rozgrywki bardziej prestiżowe niż Curabao Cup. Nie mówię oczywiście o jakimś odpuszczaniu, bo przecież każdy zawodnik nawet z głębokich rezerw wychodzi na boisko po to żeby wygrać, ale nie wydaje mi się aby było aż tak wielkie ciśnienie na zwycięstwo, a Phil Parkinson pewnie da zagrać kilku młodszym zawodnikom, których nie będzie zbyt często wykorzystywał w Championship. Stawiam na pewne zwycięstwo na Elland Road zespołu Mateusza Klicha.

Middlesbrough - Notts Country
1). Middlesbrough ha -1,5 @ 2,12
Stawka: 125 zł Bilans: ⛔125 zł
Tutaj nie ma co za dużo pisać. Middlesbrough bezdyskusyjny faworyt. Bardzo fajny skład. Myślę że personalnie top3 Championship. Na początek dwa zwycięstwa i remis, więc bardzo pozytywnie. Notts Country niestety w ostatnich latach po równi pochyłej w dół. 3-4 lata temu, było blisko aby włączyć się do walki o Premier League,a teraz są w League Two i szczerze powiedziawszy nie zdziwił bym się jak by z tej ligi również spadli, a to byłaby katastrofa dla klubu, bo w Anglii sa 4 profesjonalne ligi i LT to ostatnia z nich. Na początek rozgrywek remis 0:0 i porażka 2:3 u siebie, więc to nie wygląda najlepiej jak na klub, który ma znacznie wyższe aspiracje niż gra w LT. Dzisiaj wydaje mi się że będziemy świadkami pewnego zwycięstwa Boro.
Bilans sierpień:
6✅ / 6⛔ / 2▶
✅✅✅0,40 zł
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dudelange - Legia Warszawa
1). Awans Legia @ 2,12
Stawka: 150 zł. Bilans:???
Tylko dzis wyjątkowo bez pisania analizy, brak czasu aby usiąść do komputera. Jednak typ dobrze przemyślany. Powodzenia
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Cardiff - Newcastle
1). Newcastle @ 2,53 Fortuna
Stawka: 125 zł Bilans: ⛔125 zł
Otwieramy drugą kolejkę w Walii, gdzie Cardiff podejmie Newcastle. Patrząc na przygotowania do sezonu oraz efekt tych przygotowań w pierwszej kolejce Premier League, można jasno stwierdzić na jakim poziomie sa aktualnie oba zespoły. Newcastle było lepsze od Tottenhamu a już zwłaszcza w drugiej połowie, kiedy mieli kilka 100 procentowych sytuacji aby odmienić losy tego meczu (poprzeczka Rondona, sam na sam Joselu) i kompletnie zdominowali Spurs. Cardiff w bardzo kiepskim stylu przegrało na Dean Court z Bournemouth 2:0 i ten wynik to był najmniejszy wymiar kary, bowiem Callum Wilson nie wykorzystał karnego oraz miał jeszcze jedną dobrą okazję do strzelenia gola. Cardiff w tym meczu oddał jedynie jeden celny strzał na bramkę Asmira Begovicia. Dzisiaj stawiam na potwierdzenie dobrej formy na początku sezonu Newcastle i zwycięstwo Srok w stolicy Walii.

Leicester - Wolves
1). Obie strzelą @ 1,92 LVBET
Stawka: 150 zł Bilans: ⛔150 zł
Obie ekipy w pierwszej kolejce nie wygrały swoich meczy, ale sprawiły na prawdę dobre wrażenie. Leicester na inaugurację sezonu poległo na Old Trafford 1:2 z Manchesterem United, ale to zwycięstwo przyszło w trudach Czerwonym Diabłom. Wilki natomiast zremisowały na Goodison Park z Evertonem 2:2, po bardzo dobrym, szybkim meczu (według mnie najlepszy mecz kolejki). Obie ekipy zaprezentowały bardzo dobrą ofensywę, stwarzały sobie szansę, dość łatwo dochodziły do sytuacji strzeleckich i na to właśnie liczę dziś stawiając na przynajmniej po goli z każdej ze stron.

Villarreal - Real Sociedad San Sebastian
1). Villarreal @ 2.06 LVBET
Stawka: 100 zł Bilans: ⛔100 zł
Na dobre sezon rusza również w Hiszpanii i tak dobry mecz trafia się już w pierwszej kolejce. Dwa zespoły aspirujące do gry w europejskich pucharach. Chyba w lepszej sytuacji przed startem sezonu jest Zółta Łódź Podwodna. Do zespołu dołączyli Gerard Moreno, Carlos Bacca, Miguel Layun, Roger Martinez i Ramiro Funes Mori a odeszli Samu Castillejo, Rodri i Denis Cherychev. Z San Sebastian odeszli Alvaro Odriozola, Sergio Canales, Carlos Marinez, Markel Bergara a zakończył karierę Xabi Prieto. A oprócz Mikela Merino i Theo Hernandeza, który zeszły sezon spędził na samym treningu grając bardzo mało w Realu Madryt nikt ciekawy nie przyszedł. Villarreal dobrze wyglądał w meczach towarzyskich i wydaje mi się że dzisiaj potwierdzi to na El Madrigal wygrywając z RSSS.
Bilans sierpień:
6✅ / 9⛔ / 2▶
⛔⛔⛔374,60 zł
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Burnley - Watford + Manchester City - Huddersfield
1). Watford strzeli gola @ 1,45 + Manchester City ha -1,0 do przerwy @ 1,62 @ 2,40 LVBET
Stawka: 150 zł Bilans: ✅210 zł
2). Manchester City ha -1,5 do przerwy @ 2,48 LVBET
Stawka: 125 zł Bilans: ✅185 zł
3). Strzeli 2 gole lub więcej - Sergio Aguero @ 3,0 LVBET
Stawka: 100 zł Bilans: ✅200 zł

Bardzo ciekawe spotkanie na Turf Moor przed nami. Spora pozytywna niespodzianka z poprzedniego sezonu - Burnley, podejmie zawsze nieobliczalny Watford. Ale ta pozytywna niespodzianka poskutkowała europejskimi pucharami w postaci kwalifikacji do Ligi Europejskiej, przez co natłok spotkań jest bardzo duży. Od trzech tygodni Burnley gra co 3-4 dni praktycznie tym samym składem. Sean Dyche nie dysponuje jakimś dużym wachlarzem możliwości jeśli chodzi o personalia przez co wydaje mi się że będzie dziś ciężko ze świeżością u zawodników, tym bardziej że w czwartek przeciwko Basaksehirowi zagrali 120 minut, bo potrzebna była dogrywka aby wyjaśnić sprawę awansu do IV rundy kwalifikacji LE. Watford bardzo fajnie wyglądał przed tygodniem przeciwko Brighton, gdzie wygrał 2:0. Dzisiaj stawiam na równie dobre spotkanie Watfordu i przynajmniej jednego strzelonego gola przez piłkarzy Javiego Gracia&#39;i.
Drugie niedzielne spotkanie to moim zdaniem będzie kanonada na Etihad Stadium. Podopieczni Pepa Guardioli weszli na tak wysoki poziom że nie wiem czy ktokolwiek będzie w stanie przeciwstawić się The Citizers. Tym bardziej kiedy będą dziś podejmować jednego z kandydatów do spadku, żeby nie powiedzieć po prostu najsłabszy zespół Premier League, bo za taki uważam w tym sezonie Huddersfield. Brak poważnych transferów, dość słaba kadra personalnie, bardzo nieciekawa gra i nieskuteczna gra. Natomiast gra Manchesteru porywa. Jego dominacja na boisku przypomina Barcelonę Guardioli (2008-2012). Dzisiaj stawiam na bardzo wysoki wynik na Etihad, w granicach 5:0. Dodatkowo dziś plamę po stosunkowo słabym występie przed tygodniem przeciwko Arsenalowi będzie chciał zmazać Serio Aguero i stawiam że to dziś będzie jego mecz.

Brighton &amp; Hove Albion - Manchester United
1). Manchester United @ 1,83 LVBET
Stawka: 150 zł Bilans: ⛔150 zl
2). Manchester United ha -1,5 @ 3,25 LVBET
Stawka: 100 zł Bilans: ⛔100 zł
Tutaj bez pisania analizy. Po prostu się nie wyrobiłem. Powodzenia!
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Torino - AS Roma + Sassuolo - Inter Mediolan
1). Obie strzelą @ 1,59 + Inter @ 1,72 @@ 2,73 LVBET
Stawka: 150 zł Bilans: ⛔150 zł
Również bez analizy, chyba że zdążę przed rozpoczęciem meczy jeszcze dołączyć.
Bilans sierpnia:
9✅ / 12⛔ / 2▶
✅✅✅70, 60 zł
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Arsenal vs West Ham + Bournemouth vs Everton
1). Arsenal ha -1,5 @ 2,02 LVBET
Stawka: 150 zł Bilans: ???
2). Pierre Emerick Aubameyang strzeli gola @ 1,6 + Bournemouth lub remis i powyżej 1,5 gola @ 1.,78 @@ 2,86 LVBET
Stawka: 150 zł Bilans: ???
Szczerze powiedziawszy spodziewałem sie takiego właśnie startu rozgrywek przez Kanonierów jeśli chodzi o zdobycz punktową. Po tylu latach zmieniona myśl szkoleniowa, wszystko ustawione od nowa, nowe nawyki, nowy sposób gry itd. nie może od razu wypalić i wygrywac z potentatami od pierwszej kolejki. Manchester City nie pozostawił złudzeń wygrywając na The Emirates 2:0, natomiast przegrana z Chelsea nie była aż tak wyraźna. Londyńczycy stworzyli sobie sporo sytuacji i gdyby większa skutecznością wykazali się Aubameyang czy Mkhitarjan to pewnie Arsenal wywiózł by punkty ze Stamford Bridge. Dzisiaj wydaje mi się że Arsenal w końcu sięgnie po 3 punkty przeciwko West Hamowi. Młoty kompletnie od nowa budują zespół, bardzo dużo transferów, trener Pellegrini ze swoim unikalnym stylem prowadzenia zespołu. Żeby to wypaliło potrzeba czasu i widać to po grze Młotów. Przeciwko Bournemouth było sporo sytuacji, były przebłyski dobrej gry ale ostatecznie nie udało się sięgnąć po komplet punktów, na nawet choćby po jeden przez wiele błędów w defensywie, jak choćby sytuacja gdzie osamotniony Callum Wilson przechodzi 5 zawodników West Hamu i strzela gola w sytuacji sam na sam. Dzisiaj przeciwko West Hamowi zagra jeszcze mocniejsza ofensywa, tym bardziej że Unai Emery chce grać ofensywny futbol a to będzie dziś spory problem dla Łukasza Fabiańskiego i jego kolegów z defensywy. Stawiam na pierwsze zwycięstwo Kanonierów i przynajmniej jednego gola Gabończyka. Powodzenia!!
Fakt braku ruchów transferowych przez Wisienki powodował że spore grono ekspertów typowało ten zespół do spadku. Nic bardziej mylnego. Od dawna zespół bazuje na zawodnikach kupowanych za 200-300 tysięcy euro z niższych lig angielskich. Są to jak to ładnie ujął Andrzej Twarowski &quot;tzw. Kuki&quot; (odniesienie do Steve&#39;a Cook&#39;a) . Do tego grona należą choćby Wilson, King, Daniels, Cook, Stanislas, Fraser, Gosling czy Surman. Do tego młodzi, utalentowani z Brooksem i Nathanem Ake na czele. Ten zespół to monolit, każdy chce umierać za zespół, za kolegę z zespołu. Jest walka, jest agresja i jest przede wszystkim mądrość taktyczna Eddiego Howe&#39;a. Everton po raz kolejny zainwestował sporo pieniędzy na kolejną przebudowę zespołu. Sprowadzono Richarlisona, Andre Gomesa, Yeriego Minę czy Kurta Zoume. Jednak chyba tylko pierwszy wymieniony Brazylijczyk gra na miarę oczekiwań i jest realnym wzmocnieniem. Wydaje mi się że będziemy świadkami szalenie ciekawego spotkania. Grający niezły, ofensywny futbol Everton a z drugiej strony wybiegany, waleczny zespół Bournemouth. Bliżej mi do postawienia na gospodarzy, dlatego zagram ich z remisem, dokładając powyżej 1,5 gola. Everton będzie pozycyjnie próbował rozerwac defensywę Wisienek, natomiast piłkarze Eddiego Howe&#39;a postawią na szybki kontratak i to powinno przynieść ciekawe, spotkanie z bramkami.
Swansea - Bristol City
1). Swansea @ 2,24 LVBET
Stawka: 125 zł Bilans: ???
Kompletnie nie rozumiem kursów wystawionych przez bukmacherów. Swansea jest dla mnie absolutnym faworytem tego spotkania i bardziej spodziewał bym się kursów w okolicy 1,6. Graham Potter dostał misję szybkiego powrotu do Premier League i wydaje mi się że wszystko idzie zgodnie z planem jak na razie. Dwa zwycięstwa i dwa remisy jak na razie przy bardzo dobrej grze. Celem dla bristol na ten sezon jest utrzymanie i wydaje mi się że z kandydatami do awansu raczej punktów wyjazdowych nie będą dopisywać.
Alaves - Betis Sevilla + Valladolid - Barcelona
1). Betis remis = zwrot @ 1,81 + Barcelona ha -1,5 @ 1,52 @@ 2,75 LVBET
Betis po bardzo udanym poprzednim sezonie jeszcze bardziej się wzmocnił i z kolejki na kolejke będzie co raz to mocniejszy. W pierwszej kolejce porażka z Levante, ale jedyna statystyka w której Betis był gorszy to ta najważniejsza z golami. Alaves ciężko ocenić po tej pierwszej kolejce. Przyjęli 3 ciosy od Barcelony na Camp Nou i właściwie od dzisiaj sezon dla Alaves się zaczyna. Wydaje mi się jednak że to Betis wyeliminuje błędy z pierwszego spotkania i zagra na miare celów jakie są stawiane przed Andaluzyjczykami. Zawodnicy światowej klasy jakimi niewątpliwie są Andres Guardado czy William Carvalhio czy bardzo solidni Marc Bartra, Joaquin czy Christian Tello muszą dać jakość zespołowi i choćby samą tą jakością pokazać wyższość nad Alaves.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Leicester - Liverpool + Brighton &amp; Hove Albion - Fulham
#1
Liverpool i powyżej 1,5 @ 1,62✅ + Fulham lub remis @ 1,63✅ @@ 2,64 LVBET
Stawka: 150 zł Bilans: ✅246 zł

Czwarta kolejka zacznie nam się na King Power Stadium, gdzie Leicester podejmie kandydata do tytułu a więc Liverpool. The Reds grają w tym sezonie jak na razie genialnie. Są skuteczni a do tego fenomenalnie gra defensywa pod wodzą Virgila Van Dijk&#39;a, która jeszcze w tym sezonie nie straciła gola. Leicester jednak moim zdaniem może być w stanie sforsować tę defensywę, ponieważ gra w tym sezonie na wysokiej skuteczności. Zabraknie głównej armaty i serca zespołu czyli Vardy&#39;ego, ale jego zastępca Ghezzal pokazywał się z dobrej strony, a więc brak napastnika reprezentacji Anglii nie musi być aż tak mocno widoczny. Wydaje mi się że to może być ofensywne spotkanie. Na pewno Leicester od poczatku zagra trochę zachowawczo aby od początku się nie otwierać, ale gdy tylko podopieczni Jurgena Kloopa strzelą pierwszą bramkę, to Lisy się otworzą i będziemy świadkami bardzo dobrego spotkania prowadzonego na wysokiej intensywności.
Kandydat do spadku , kontra beniaminek, który przed sezonem kompletnie przebudował zespół i na pewno posiada w swoich szeregach zawodników mogących rywalizować na poziomie Premier League o coś więcej aniżeli utrzymanie. Znakomita gra ofensywnych zawodników przed tygodniem przeciwko Burnley tylko to potwierdziła. Luciano Vietto, Andre Schurlle czy przede wszystkim Alexandar Mitrovic pokazali że sa zawodnikami światowej klasy. Dziś jadą do Brighton, które i tak spisuje się powyzej moich oczekiwań. Przed tygodniem postawili opór na Anfield przeciwko Liverpool&#39;owi, natomiast przed dwoma tygodniami niespodziewanie przed własną publicznością pokonali Manchester United. Stawiam jednak na Fulham, które dysponuje znacznie większym potencjałem personalnym i jeżeli to wypali a piłkarze Slovisa Jokanovicia pokazali że to będzie mocny zespół w tym sezonie.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Chelsea - Bournemouth + Crystal Palace - Southampton
#2
Chelsea he -1 @ 1,80✅ + Crystal Palace remis = zwrot @ 1,60⛔ @@ 2,88 STS
Stawka: 150 zł Bilans: ⛔150 zł
Bournemouth pod względem punktowym znakomicie rozpoczął sezon, ale tym razem przyjdzie zagrać z zespołem, który będzie chciał dyktować warunki na boisku i zespołem, który chce stwarzać sytuacje, mieć przewagę w posiadaniu piłki i to będzie prawdziwy test dla Eddiego Howe&#39;a i myślę że ten test obleje. Howe prócz Brooksa nie sprowadził żadnego zawodnika stanowiącego i sile zespołu przez co na początku sezonu Wisienki miały przewagę nad zespołami o podobnym potencjale, które zrobiły sporo transferów i potrzebują czasu, aby się zgrać. Dzisiaj jada do Stamford Bridge, gdzie podopieczni Maurizio Sarriego z meczu na mecz są co raz mocniejsi i co raz bardziej przypominają Napoli z zeszłego sezonu, czyli zespół wymieniający sporo podań, stwarzający sobie sporo szans i dominujący pod względem posiadania piłki. Wisienki raczej z takimi zespołami sobie nie radziły zbyt dobrze i dzisiaj to The Blues będą zdecydowanym faworytem do sięgnięcia po komplet punktów a Bournemouth najpewniej poniesie pierwszą porażkę.

Spotkanie dwóch zespołów środka tabeli. Crystal Palace nieźle rozpoczęli sezon - od zwycięstwa nad Fulham 2:0, ale z czasem było co raz słabiej i zaliczyli kolejne dwie porażki. Przed tygodniem bardzo mizernie zagrał Wilfred Zaha - lider tego zespołu pod którego jest ustawiona cała gra Londyńczyków . W tygodniu w pucharze Zaha dostał wolne i coś mi mówi że dzisiaj to będzie jego spotkanie. Zwłaszcza przeciwko defensywie
Świętych, która na początku rozgrywek nie wygląda najlepiej i popełnia sporo prostych błędów. Teraz gdy Southampton gra &quot;czwórką&quot; z tyłu a nie tak jak w końcówce poprzedniej kampanii to pojawia się znacznie wiecej miejsca w bocznych sektorach boiska co jest dobrą informacją dla takich piłkarzy jak Wilfred Zaha czy Andros Townsend, szybkich, lubiących grę 1 vs 1 zawodników, zwłaszcza że Danny Ward (lub Wan Bissaka) czy Patrick van Aanholt nie są zbyt pewnymi punktami zespołu. Stawiam na dobre spotkanie Palace i zwycięstwo po walce.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Everton - Huddersfield + West Ham - Wolves
#3
Everton @ 1,57 + Obie strzelą @ 1,75 @@ 2,75
Stawka: 150 zł Bilans: ⛔150 zł
Everton na prawdę dobrze wyglada na starcie nowego sezonu. Dwa remisy i zwycięstwo przed własną publicznością nad Southampton sprawia że jeszcze The Toffies nie doznali smaku porażki w tym sezonie. I wydaje mi się że przed przerwą reprezentacyjną to się nie stanie, bowiem dziś na Goodison Park przyjeżdża jak na razie najsłabsza drużyna Premier League i mój osobisty kandydat do tytułu &quot;czerwonej latarni: tego sezonu. Kurs na gospodarzy jest dziś stosunkowo wysoki, ponieważ kilu waznych zawodników dzis nie zagra przez różnorodne problemy. Przez kontuzje wypadł podstawowy stoper Michael Keane oraz już drugi mecz z rzędu kontuzjowany jest Phil Jagielka. Jednak para stoperów Holgate - Zouma powinna wystarczyć aby odpowiednio zabezpieczyć się przed napastnikami Huddersfield. Nie pewny występu jest również Idrissa Gueye, ale jeśli nawet on by nie zagrał również jest kilku zawodników, którzy sa w stanie zastąpić go na odpowiednim poziomie. No i chyba największa strata - Richarlison, najlepszy piłkarz The Toffies na początku sezonu, ale jest Gylfie Sigurdsson, Theo Walcott, Cenk Tosun, Bernard czy Calwert-Lewin to zawodnicy, którzy są w stanie sprawić że kibice na ten jeden mecz zapomną o Brazylijczyku. Defensywa Terierów wygląda bardzo słabo, więc spodziewam się może nie aż tak wielkiej zamieci jak na Ettihad przeciwko City, ale również spokojnego zwycięstwa piłkarzy z niebieskiej części Liverpoolu.
Bardzo ciekawe spotkanie na stadionie Olimpijskim w Londynie. West Ham po słabym początku sezonu będzie chciał udowodnić swoje wysokie aspiracje, a nie kręcić się gdzieś w strefie spadkowej, natomiast Wolves prezentuje się jak na razie genialnie, biorąc pod uwagę że jest beniaminkiem. To będzie bardzo wyrównane spotkanie, dwóch bardzo ciekawie grających zespołów, próbujących odejść od Angielskiego stylu gry, zaczynając kreować swoje akcje zaczepne od tyłu.
Bilans wrzesień:
1✅ / 2⛔ / 0▶
⛔⛔⛔54 zł
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Cardiff - Arsenal
#4
Arsenal ha -1,5 @ 2,55 LVBET
Stawka: 150 zł Bilans: ⛔150 zł
#5
Pierre Emerick Aubameyang strzeli gola a Arsenal wygra @ 2,30 ForBET
Stawka: 100 zł Bilans: ✅130 zł

Powoli widać rękę Unaia Emery&#39;ego w drużynie Kanonierów i ta gra z meczu na mecz wygląda co raz lepiej. Porażki z Manchesterem City czy Chelsea na Stamford Bridge, zwłaszcza po zmainie trenera po ponad 20 latach można było wkalkulować w &quot;koszta&quot;. Przed tygodniem Arsenal zarał na The Emirates bardzo dobre spotkanie i pewnie pokonał West Ham 3:1. Przez większość meczu Kanonierzy dominowali, rozgrywali mecz na własnych warunkach. Nawet przeciwko Chelsea były momenty, gdzie potrafili zepchnąć do defensywy podopiecznych Maurizio Sarriego. Dzisiaj czeka ich mecz w Walii z Cardiff, które nie najlepiej rozpoczęło ten sezon (takiego startu właśnie się spodziewałem, obok Huddersfield główny kandydat do spadku). Jako jedyna drużyna w stawce Premier League nie zdobyła jeszcze bramki a w dzisiejszym meczu wcale o takowej zdobycie nie będzie wcale łatwiej. O ile defensywa jako tako się spisuje, ponieważ w bloku defensywnym mają takich &quot;przecinaków&quot; jak Sol Bamba (192 cm wzrostu, 97 kg) czy Sean Morrison (194 cm wzrostu, 84 kg). Wszystkie głowy ich, wszystkie dośrodkowania są natychmiast kasowane a kiedy zespół broni się głeboko przed swoim polem karnym to ciężko tam się przedrzeć przeciwnikom grając prostopadłą piłkę czy 1 vs 1, bo od razu są podwajani czy nawet potrajani a tak jak wspomniałem górne piłki również padają łupem defensorów Cardiff. Jak na razie taka gra jeśli chodzi o samą defensywę zdaje egzamin, jak długo? zobaczymy... O ile ta defensywa jest na razie dobra tak ofensywa kompletnie nie istnieje . Cardiff to jedyny zespół, który jeszcze nie zdobył gola w tym sezonie. Mało tego oddał tylko 6 celnych strzałów w ciągu 3 meczów co daje średnią 2 celnych strzałów na mecz. Nie muszę chyba mówić że to zdecydowanie najgorszy wynik w całej stawce Premier League. Dzisiaj stawiam na zdecydowane zwycięstwo Londyńczyków . Liczę jednocześnie na dobre występy ofensywnych graczy Kanonierów, zwłaszcza Aubameyanga i Mkhitarjana (którym również zaufałem w Premier League Fanstasy a od początku sezonu zawodzili)
Bilans wrzesień:
1✅ / 1⛔ / 0▶
⛔⛔⛔74 zł
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Czechy - Ukraina
#6
Obie drużyny strzelą gola @ 2,00 Forbet
Stawka: 140 zł Bilans: ✅140 zł
Zaskakująco wysoko według mnie ocenili bukmacherzy powyższą opcję z czego postanowiłem skorzystać. Oba zespoły mocno liczyły na awans do Mistrzostw Świata, co jak wiemy nie udało się jednym jak i drugim. Dlatego więc inauguracyjna edycja Ligi Narodów pewnie będzie bardzo ważna dla obu reprezentacji. Czesi po całkowitej przebudowie pod wodzą Karela Jarolima, niegdyś znakomitego piłkarza. Budowana od początku kadra, na podstawie młodych, zdolnych zawodników z Patrickiem Schickiem, Tomasem Kalasem, Jakubem Jankto, Antoninem Barakiem, Tomasem Souckiem czy Josefem Suralem na czele. Wymienieni zawodnicy dziś stanowią o sile tej reprezentacji, której średnia wieku nie przekracza 26 lat. Ukraińcy od lat sa tak styku udziału w wielkich imprezach, zawsze czegoś brakuje żeby awansować. Mają trzech znakomitych piłkarzy: Andrieja Yarmolenke, Jewhena Konpljanke oraz Marlosa wokół których budowana jest ta reprezentacja, oraz sporo młodych zdolnych zawodników, którzy wchodzą do tej kadry, m.in. Zinchenko (20 lat), Shaparenko (18 lat), Eduard Sobol (22 lata) oraz chyba okrzyknięty największą nadzieją Ukraińskiej piłki Viktor Kovalenko. Do tego projektem podniesienia poziomu tej kadry zajęła się największa legenda Ukraińskiej piłki Andriej Schevchenko. Dzisiaj wbrew pozorom spodziewam się bardzo ciekawego spotkania, bowiem zagrają dwie drużyny któe starają się dyktowac własne warunki gry, rozgrywaja piłkę od tyłu i mają do tego odpowiednich zawodników. Taki obrót spraw może dac ciekawe spotkanie z bramkami i na takie właśnie liczę
Niemcy - Francja
#7
Niemcy remis = zwrot @ 1,75 LVBET
Stawka: 160 zł Bilans: ▶▶▶
Hit pierwszej kolejki inauguracyjnej edycji Ligi Narodów. Świeżo upieczeni Mistrzowie Świata, przeciw ustępującym Mistrzom Świata. Niemcy mocno zawiedli w Rosji a mimo to federacja zaufała Joachimowi Loew&#39;owi i powierzyła mu zadanie odbudowania na nowo potęgi Niemieckiej kadry, w oparciu na nowej generacji piłkarzy. Dziś na Alianz Arena Niemcy zrobią wszystko, aby jak najszybciej wymazać z pamięci niemieckich kibiców to co się stało w Rosji i zacząć tę Lige Narodów od zwycięstwa nad najlepszą reprezenatcją na Świecie. Francuzi być może będa lekko rozluźnieni po tym co się stało na przełomie czerwca i lipca i być może aż tak bardzo nie będzie im zależeć aby za wszelką cenę wygrać również Ligę Europy, bo przecież wynik osiągnięty na MŚ w pełni do tego predysponuje, tym bardziej że więskzość zawodników dopiero co wróciła do gry w swoich klubach (tak bardzo wyczerpujący był to turniej). Dziś stawiam na gospodarzy, którzy zmażą plamę po blamażu w Rosji przed wypełnionym po brzegi stadionem w Monachium.
Bilans wrzesień
2✅ / 1⛔ / 1▶
✅✅✅66 zł
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dania - Walia
#8
Walia lub remis i powyżej 1,5 gola @ 2,5 LVBET
Stawka: 150 zł Bilans: ???
Piłkarze reprezentacji Danii zgodzili się na tymczasowe porozumienie ze związkiem, więc dziś Age Hareide będzie mógł skorzystać ze swoich najlepszych piłkarzy z Simonem Kjaerem, Christianem Eriksenem, Kasperem Schmeichel&#39;em, Andreasem Christiansenem Troy&#39;em Delaney&#39;em czy Corneliusem na czele, ale nie sadzę aby byli do tego spotkania przygotowani na 100%. Odmówili gry i treningów w kadrze, więc po podpisaniu porozumienia w piątek Hareide mógł przeprowadzić jedną jednostkę treningową plus jedną taktyczną przygotowującą do konkretnego rywala co jest zdecydowanie za mało, aby wyjść na mecz z tak trudnym rywalem i zagrać &quot;swoje&quot; na pełnych obrotach. Tym bardziej że odmłodzona reprezentacja Walii pod wodza Ryan&#39;a Giggsa radzi sobie znakomicie. W czwartek rozbili oni w Cardiff 4:1 Irlandię i pokazali że marzenia o Mistrzostwach Europy 2020 nie są tylko marzeniami a realnym celem, który jestem przekonany że z taką grą uda się osiągnąć. Walia ma prawdziwego lidera - Gareth&#39;a Bale&#39;a. W środku doświadczony grą na bardzo wysokim poziomie duet - Joe Allen i Aaron Ramsey. W środku defensywy prawdziwy lider, dowódca, wojownik, czyli Aschley Williams. do tego skład uzupełniają młodzi, zdolni zawodnicy przebijający się już do składu w Premier League, jak Chris Memphan, 20 letni lider defensywy Brenford, Ben Davis podstawowy lewy obrońca Tottenhamu, Connor Roberts 21 letni podstawowy obrońca Swansea, Eithan Ampadu 17 latek z Chelsea, Tom Lowrence chyba jeden z najlepszych zawodników początku sezonu w Championship (3 gole, 1 asysta w 6 meczach) czy przede wszystkim David Brooks, główny rozgrywajacy Bournemouth, który z marszu wszedł do podstawowego składu drużyny Eddiego Howe&#39;a i jest w tej chwili kluczową postacią Wisienek. Dzisiaj zdecydowanie jestem po stornie Wyspiarzy, którzy grają ciekawą piłkę i przede wszystkim skuteczną pod okiem Giggsa. Nie do końca przygotowani fizycznie i przede wszystkim mentalnie do tego meczu Duńczycy raczej nie będą w stanie wygrać dzisiaj w Aalborgu.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
Dlaczego nie liczysz podatku skoro grasz w polskich bukach? Juz to, ze probujesz pokazac ze masz wieksze wygrane niz w rzeczywistosci jest samo w sobie zalosne
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dlaczego nie liczysz podatku skoro grasz w polskich bukach? Juz to, ze probujesz pokazac ze masz wieksze wygrane niz w rzeczywistosci jest samo w sobie zalosne
To jest temat &quot;For fun&quot;. To nie jest temat VIP, gdzie trzeba trzymać się pewnych restrykcji. Na ten moment nie chce mi się robić wyliczeń podatków, bo osobiście gram u innego bukmachera a tutaj podaję najlepsza linię z najwyższym kursem od bukmachera, który proponuje tę najlepszą linię. Jeśli będzie trzeba, np kiedy będe aspirowac do działu VIP, odejmę podatek i wtedy będziesz mógł spojrzeć jak to wygląda z podatkiem. Ale przede wszystkim nie widzę powodu aby Ci się tutaj tłumaczyć,tym bardziej że swoimi wpisami nic nie wnosisz na forum (jedynie zamęt) a jesteś tylko żerującym na pracy innych człowieczkiem. Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom