>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Zapisy do konkursu

Status
Zamknięty.
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Zgłoszenia do konkursu​

Każdy użytkownik przed rozpoczęciem konkursu musi się do niego zapisać w tym temacie!
Wzór zgłoszenia:
Tarki16 - Posiadam konto w Unibet, zapoznałem się z regulaminem konkursu, spełniam go i w pełni akceptuje.
Przed przystąpieniem do konkursy należy posiadać konto gracza w Unibet.
Jeżeli nie masz konta w Unibet, a chcesz wziąć udział w konkursie załóż je teraz z poniższego linku
Kliknij, a w nowym oknie otworzy się strona Unibet

Osoba, która się zapisze może zostać wykluczona gdy opiekun stwierdzi:
a) dany gracz jest umieszczony na czarnej liście konkursowej
b) zarejestrował się na forum w celu konkursowym
b) jest userem &quot;konkursowym&quot; i jego wkład ogranicza się tylko do uczestnictwach w nich, bez merytorycznego wkładu w innych działach sportowo-bukmacherskich.
&lt;script language=&quot;javascript&quot; src=&quot;http://adserving.unibet.com/ad.aspx?pid=8325&amp;bid=15083&quot;&gt;&lt;/script&gt;
 
koors 6

koors

Użytkownik
Koors - Posiadam konto w , zapoznałem się z regulaminem konkursu, spełniam go i w pełni akceptuje.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Doberman - Posiadam konto w , zapoznałem się z regulaminem konkursu, spełniam go i w pełni akceptuje.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Czaro09 - Posiadam konto w , zapoznałem się z regulaminem konkursu, spełniam go i w pełni akceptuje.
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
milkoutd - Posiadam konto w , zapoznałem się z regulaminem konkursu, spełniam go i w pełni akceptuje.
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Majestro - Posiadam konto w , zapoznałem się z regulaminem konkursu, spełniam go i w pełni akceptuje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom