>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zapisy na zlot

unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Duży ruch w temacie, fajnie :spokodfhgfh:
Ciekawe tylko czy taki trend utrzyma się gdy przyjdzie &#39;co do czego&#39;...
Rezerwuje miejsce, nie będę określać prawdopodobieństwa co do swojego przybycia ale jest ono wysokie.
Myślę że już można powolutku podawać konto i zbierać fundusze.
Jeszcze ktoś z Lubelszczyzny się wybiera oprócz wcześniejszych wpisów (Diuq, akselek) ?
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Adwokat_Typera dwa zloty za mną, więc na trzecim też wypadałoby się pojawić. Mam nadzieję, że uda mi się załatwić wszystkie pilne sprawy do lipca, a tym samym z wami spotkać.
Zgłaszam wstępną gotowość do wyjazdu ! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Ja też się zapisuję tak wstępnie, a jeśli miałoby mi coś wypaść(czego nie przewiduje) to na pewno dam znać wcześniej, żeby problemu nie było
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Jako, że dwaj kumple są przekonani na 90%, że wybiorą się w tym roku po raz pierwszy... to rezerwuję kolejne dwa miejsca.
Postaram się przekonać ich do jednoznacznej decyzji w przeciągu kilku dni.
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Kolega z okolic Poznania sie odezwal, bedziem ustalac szczegoly. Prosze o dopisanie mnie na liste uczestnikow ????
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Jako, że dwaj kumple są przekonani na 90%, że wybiorą się w tym roku po raz pierwszy... to rezerwuję kolejne dwa miejsca.

Postaram się przekonać ich do jednoznacznej decyzji w przeciągu kilku dni.
Dojdzie do tego, że bedzie trzeba z Katowic busa wynająć ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ode mnie też jedna-dwie osoby będą chciały jechac, więc kurtka Oderka coś trzeba myśleć o dorezerwowaniu xD
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
dobra to i ja się wpisuje wstępnie na listę..9 mecz w wawie, do wawy blisko, skocze, zagram i wrócę ;)
Będzie Lucas będę i ja. Będzie z kim rozmawiać o NBA ???? Dopiszcie mnie na listę, będę na 75% jeszcze jakaś morde ze sobą wezmę ????
 
Do góry Bottom