>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zapytanie

P 2

przemasss

Użytkownik
Nie chce zadnych bonusow , chce wplacic i normalnie grac. Odpowiedzcie mi na pytanie
JEZELI NIE WPISZE ZADNEGO KOD BONUSU , i przeleje zalozmy 100zł i bede mogl sobie wyplacic 300 bez zadnych obrotow i zabaw
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sylar 87

sylar

Użytkownik
Żeby wypłacić 300 to trzeba będzie je wygrać, ale tak, będziesz mógł wypłacić bez żadnych obrotów. Obrotowi będzie podlegać tylko Twoja wpłata, chyba po minimalnym kursie 1.01. Nie można wpłacić i bez obstawienia niczego wypłacić depozytu. Możesz jeszcze przy wypłacie trafić na weryfikacje, wysyłasz to co chcą i nie ma problemu ;)
 
czoker 119,1K

czoker

Użytkownik
Po prostu obstaw za 1 zł jakiś typ dla jaj jak nie wejdzie trudno ale będziesz mogl wyplacic 299 zł
Najgłupszy post jaki przeczytałem na tym forum.
Jak nie masz o czymś pojęcia/nie wiesz o czym piszesz to po prostu nie pisz.
 
M 0

mazur02

Użytkownik
emarti: każdy bukmacher blokuje na chwilę możliwość stawiania gdy jest sytuacja podbramkowa, rzut karny albo np. czerwona kartka. na twoim screen&#39;ie w relacji tekstowej masz wyraźnie napisane &quot;rzut karny dla Brazylia&quot;. kursy wrócą ponownie po rozstrzygnięciu sytuacji, czyli w tym przypadku po pudle zawodnika lub bramce.
 
E 3

emarti

Użytkownik
OK miałbym jeszcze pytanie. Po zakończeniu meczu tenisowego Azarenka V. - Paszek T. mój zakład figuruje jako &quot;źle&quot; z remisem 0:0 (wiadomo że w tenisie nie ma remisu a ja obstawiałem kogoś innego) W informacjach dodatkowych jest tajemniczy skrót &quot;w.o Azarenka&quot;. O co chodzi i czy jest jakaś legenda skrótów w BAH?
 
L 0

luqasson

Użytkownik
o mój Boże, tajemniczy skrót &quot;w.o&quot; ... jak chcesz obstawiać to zapoznaj sie z podstawowymi terminami np. w tenisie &quot;krecz&quot; a tajemniczy skrót to WalkOwer dla przeciwniczki Azarenki, jest źle i liczony jest po kursie 1.00 bo nie rozegrały ani jednego seta, więc twój kupon jest dalej aktywny o ile był to kombinacyjny, jeśli pojedynczy to zażądaj zwrotu kasy czy coś, nie wiem jak tam dokładnie jest w bahu,
 
Do góry Bottom