>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zawiść ludzka,zazdrość,pokazanie własnego ja!

Status
Zamknięty.
elit-typer 0

elit-typer

Użytkownik
Zawiść ludzka,zazdrość,pokazanie własnego ja!

Czy spotkaliście się kiedykolwiek w życiu z takimi przypadkami.
Otóż myśle że we współczesnym świecie na około nas jest wiele zawiści. Spytać by można dlaczego tak się dzieje. Odpowiedź wbrew pozorom nie jest taka łatwa, chociaż pozornie wydaje się dziecinnie prosta. Bo skąd rodzi się zawiść i zazdrość. Najprościej można by powiedzieć,że zawiść i zazdrość rodzi się u ludzi którzy zazdroszczą innym ,że ci posiadają coś co sami nie mają co dla nich nie jest albo osiągalne, albo osiągalne po wielu,wielu wyrzeczeniach.
Zazdrość nie jest czymś nowym, a zawiśc już jest gorsza bo ludzie zawistni są na ogół wredni i zdolni do czynów nikczemnych wobec tych którym tę zawiść okazują.
Czy rzeczywiście stan posiadania przez inną osobę czegoś czego inni nie mają musi stanowić powód do zazdrości.?
Otóż zazdrości są też różnego rodzaju. Są te zwykłe najprostsze ,materialne i te zmysłowe. Otóż zazdroscić można komuś lepszego samochodu ,wspaniałej willi z basenem, czy pozycji i profitów z tym związanych. Ale co się dzieje ,gdy ktoś komuś zazdrosci pięknej żony? Co się dzieje gdy ktoś komuś zazdrosci rozkoszy jakiej sam nigdy nie zazna.
W czym tkwi powód zazdrosci? W tym ,ze ktoś ma lepiej , czy w tym ,ze my sami będac życiowymi nieudacznikami nie będziemy w stanie nawet zbliżyć się do wymarzonego poziomu życia innych.
A może los tak urzadził ten świat,ze jednym skazane jest być lepiej, a drugim klepać biede.
Może trzeba &quot;chwytać byka za rogi&quot; i wykorzystywać swoje pięc minut ,od którego może zależeć całe nasze przyszłe życie?
Co wy sądzicie o tych problemach i czy sami jesteście zazdrośni, zawistni? a jeżeli tak to czego zazdrościcie innym?
Do czego byście byli zdolni by zdobyć to co normalnie nie jest dlka Was osiagalne.
Wypowiedzcie się. Podyskutujmy tylko mądrze.
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Często jest tak że jeśli czegoś komuś zazdrościmy to jednocześnie oznacza to że mu źle życzymy. Z pewnością Panu chodzi w tym momencie o własny temat w dziale Kupony ze statyst. który został dzis zamknięty, cóż jak to wygląda z boku? Pan zbyt pewny siebie gość którego możemy określić mianem kogucik albo nawet półtora gościa stawia kupony za holendarne sumy ludzie z pewnością zazdroszczą jeśli Pan wygrywa ale to że Pan pisze o sobie w taki sposób jeszcze bardziej &quot;dolewa oliwy do ognia&quot;, jednak zamknięcie tematu było ostro przesadzone za przeproszeniem w wielu tematach jest totalny burdel a u Elita wcale nie było lepiej. Jeśli chce Pan nadal przedstawiać kupony na forum radze sie dogadać z modami nabrać więcej pokory gdyż pokorne ciele dwie matki ssie i nie popełniać &quot;drobnych&quot; błędów ze stawkami ;)
ZAZDROść... OKROPNA RZECZ
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
ojej jakis ty biedny Elicie. czytajac twoj post nasuwa mi się głęboka fala współczucia Tobie
lepiej Elicie przeczytaj to
Oszustwo - Wprowadzenie w błąd polega na podjęciu przez sprawcę zabiegów mających na celu wytworzenie w świadomości pokrzywdzonego nieprawdziwego obrazu rzeczywistości. Błąd może przejawiać się w postaci urojenia nieistniejącego faktu lub nieświadomości prawdziwego stanu rzeczy. Przedmiot błędu musi obiektywnie stanowić przyczynę dokonania rozporządzenia i powinien ściśle wiązać się z jego niekorzystnością. Zachowanie sprawcy może polegać na działaniu(nieprawdziwe zapewnienie o pewnych okolicznościach) lub zaniechaniu(zatajenie pewnych okoliczności).
pasuje do Ciebie jak ulał
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Jaka zawisc?
Miales:
- ujemny bilans z podawanych typow
- oszukiwales co do stawkowania
- oszukiwales co do stanu swojego bilansu wygrane/przegrane
- nigdy nie wkleiles zadnego kuponu
- zachowujesz sie jak jakis debil (?)
Nie wiem czego tu zazdroscic...
Zakladajac temat w dziale kupony akceptowales regulamin jego prowadzenia, nie trzymales sie go wiec temat zostal zamkniety i tyle.
A Ci wszyscy co pisza do niego na &quot;PAN&quot; ahahaha, jaki pan po jego postach wnioskuje, ze gosc ma dwadziesciapare lat maksimum....
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Ludzie opanujcie się! Elit nie napisał kompletnie nic o swoim temacie. Może i sprytnie napisał swojego posta, ale jeśli nie macie nic konkretnego do powiedzenia na temat ZAZDROŚCI to to nie jest temat dla was. Nie wierzę w nawrócenie Elita, ale czemu każdy jego temat musi być zamykany??
Masz pozwolenie na czerwony kolor?!
 
elit-typer 0

elit-typer

Użytkownik
Jaka zawisc?
Miales:
1- ujemny bilans z podawanych typow
2- oszukiwales co do stawkowania
3- oszukiwales co do stanu swojego bilansu wygrane/przegrane
4- nigdy nie wkleiles zadnego kuponu
5- zachowujesz sie jak jakis debil (?)

Nie wiem czego tu zazdroscic...
Zakladajac temat w dziale kupony akceptowales regulamin jego prowadzenia, nie trzymales sie go wiec temat zostal zamkniety i tyle.

A Ci wszyscy co pisza do niego na &quot;PAN&quot; ahahaha, jaki pan po jego postach wnioskuje, ze gosc ma dwadziesciapare lat maksimum....
-------------------------------------------------------
Tylko punkt 1 i 4 ma odniesienie w prawdzie mój drogi kolego. Więc nie widze powodu dlaczego stało się tak jak się stało.
Nie złamałem ani jednego punktu Regulaminu, wprost przeciwnie Prowadziłem bilans i sumowałem wyniki w osobnych postach. Prosze znajdż mi w Regulaminie jedno słowo na temat stawek czy tego ,ze nie wolno mianować się Wielkim. Obawiam się ,że nie znajdziesz, a epitety w stylu debil zachowaj młody człowieku dla siebie, bo nie masz zielonego pojęcia kogo tak nazywasz. Poza tym stopień Twojej kultury odzwierciedla właśnie najczęsciej to co piszesz o innych.
 
drago 108

drago

Użytkownik
ty chyba inteligenty nie jesteś?
Zmień forum... poszukaj w google... jeśli w ogóle wiesz co to jest:
&quot;forum dla głupków&quot;, &quot;forum debili&quot; poszukaj... ja nei musiałem, ale chyba ty musisz :/
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Wezcie go zbanujcie.Gdybym miał moda to juz by cie tu nie było.Człowieku zazdrosci sie komus czegoś , czego.... co ma.A ty gówno masz.
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
skoro nawiazujesz do swojego tematu. to gdybys podal scan ze zagrales tamten kupon za te 800zl naprawde nic by sie chyba nie stalo, chyba ze to ujmowało by coś twojej &quot;wIELKOSCI&quot; napewno regulamin nie pozwala na to zeby stawke za jaka sie zagralo kupon wstawiac po jego zakonczeniu na drugi dzien i pozniej liczyc to do statystyk
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom