>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zawyżone kursy w spotkaniach live.

pieknylolo 3

pieknylolo

Użytkownik
Witam, to mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość. Szukam osób które typowo zajmują się wyszukiwaniem zawyżonych kursów w spotkaniach na żywo. Chciałbym wymienić własne spostrzeżenia w tym temacie.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Zawyżone kursy, to raczej ciężko mówić aby były one zawyżone. Normalne jest że jak faworyt traci bramkę, to kurs rośnie. Albo jak w meczu piłki nożnej jest cały czas bez bramek, to stopniowo kurs rośnie. Można czasem wyłapać fajny kurs, szczególnie jak np. do 80 minuty brak bramek. Normalna sprawa że kursy rosną, bo wtedy zostaje tylko te 10 minut + doliczone, że padnie bramka. Czasem można na tym zarobić, a czasem w pierwszych minutach padają bramki. To trochę loteria.
 
pieknylolo 3

pieknylolo

Użytkownik
Dam ci przykład bo nie rozumiesz.
Kiedyś znalazłem zawyżony kurs na rożne w meczu Chelsea kiedy Chelsea wygrywała chyba 1:0.
Przy stanie w rzutach rożnych 3 do 2 dla przeciwników kurs na Chelsea że zdobędą pierwsi 5 rzutów rożnych był 6.5. Mecz zakończył się 3 do 7 dla Chelsea.
Szukam osób które podobnie jak ja szukają takich kursów jak na tym przykładzie.
Jak zauważyłem bukmacherzy często zawyżają kursy w typach które nie jest łatwo przewidzieć typu rożne.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
No tak ale tak jak mówisz, nie jest łatwo to przewidzieć. I jest to trochę loteria, bo równie dobrze Chelsea mogło by nie zdobyć jako pierwsi tych 5 rzutów rożnych. Czasem warto takie coś zagrać, ale nie ma reguły. To trochę fart, chociaż niby gospodarz &quot;ciśnie&quot; to teoretycznie są większe szanse. Można próbować grać takie typy. Ale raczej nie za wysokie stawki.
 
pieknylolo 3

pieknylolo

Użytkownik
Nic w bukmacherce nie jest łatwo przewidzieć, nawet pewniaki po kursie 1.10 zawodzą. Nie twierdzę że trzeba na wszystkie tego typu zdarzenia stawiać ale przyjąć jakąś zasadę i oczywiście oglądać mecz bo to podstawa żeby móc dobrze przewidzieć co może się wydarzyć a jeśli do tego dochodzi kurs rzędu 5 to aż grzech jest nie zagrać. Jeśli zaczniesz tak robić to znajdziesz mnustwo typów gdzie kurs będzie ci się wydawał zawyżony. Nikogo nie namawiam żeby grał tak jak ja, poprostu szukam osób które już tak grają.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Acha i myślisz że tym postem już w kwietniu, poradziłeś koledze pytającemu się w styczniu... No na pewno czekał z niecierpliwością na tą odpowiedź :)
 
Do góry Bottom