>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Żeby wygrać, trzeba grać - Mój brudnopis

Status
Zamknięty.
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
W porę zdałem sobie sprawę że poprzedni projekt nie miał większego sensu. Nie straciłem na nim, ale wyszedłem na plus niewiele, a nie po to ryzykuję pieniędzmi. Po prostu gra nie była warta świeczki.
Chciałbym teraz nie trzymac się określonej liczby wydarzeń na kuponie, ale bardziej skupić się na kursie. Otóż, będę się starać grać kursy nie mniejsze niż 2,3, aby wygrana z jednego kuponu przewyższała 100% stawki. Pewnie głównie będą to kupony złożone z dwóch wydarzeń, ale nie tylko. Zakładam też grę singli z wyższym kursem oraz na dni z bogatą ofertą jakieś tzw &quot;taśmy&quot;. Nie będę się trzymać stałej stawki, ale nie będę grać all-in. Najwyższa stawka to coś w okolicach 8-10% budżetu. Gdy grałem u bukmacherów bez podatku grałem za duże stawki, bo po prostu przynosiło to ogromne zyski, natomiast teraz ryzyko jest znacznie wyższe jak i skuteczność musi być znacznie wyższa niż przed 1 kwietnia br. dlatego ten projekt zaczynam ze stawką 200 zł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
#1
Piłka nożna, Premier League
Everton - Huddelsfield
Everton ha -1.0 @ 2,55 LVBET +++
Stawka: 20 zł
Bilans: +44,88 zł
Chętni musza już łapać live, nie zdążyłem się wyrobić z analizą wszystkich spotkań o 16 pre-match, więc podaję ttuaj dopiero teraz. Everton pod wodzą Sama Allardacy wraca na właściwe tory. Anglik dał szansę młodym zawodnikom, którzy stanowi o sile zespołu w zeszłym sezonie i to wyglądało całkiem nieźle. Mam na myśli Davisa, Calverta-Lewisa, Martine czy Holgate&#39;a. W tygodni strzelili aż 4:0 z West Hamem, zaś Huddelsfield idzie po równi pochyłej w dół. Trzy porażki z rzędu i pozycja w tabeli co raz niższa. Moim zdaniem Everton przed własną publicznością wygra i to będzie pewne zwycięstwo, przynajmniej dwoma bramkami. Gram ha -1.0, gdzie przy zwycięstwie 1 golem, dostaniemy zwrot.
#2
Brighton - Liverpool
Liverpool over 5,5 rzutów rożnych @ 1,42 ---
+
Bayern - Hannover
Bayern ha -1,5 @ 1,79 +++
AKO: 2,54
Stawka: 20 zł
Bialns: -20.00
Również łapane live. Liverpool od początku zdeterminowany, darzy do pierwszej bramki jak najszybciej. Po 10 minutach miał już 4 sytuacje bramkowe. Podopieczni Jurgena Kloopa aby doskoczyć do czołówki muszą dzisiaj wygrać a rywal nie jest z tych najmocniejszych. Od początku mewy się cofnęły dość głęboko i widac że będą chciały grać tylko o remis. To determinuje rzuty rożne.
Niezwykle ofensywnie zaczeli w Monachium. Hannover zaskoczył wszystkich i postanowił zagrać z Bayernem cios za cios. Bawarczycy się tego nie spodziewali i dali się zaskoczyć. Gdyby Fullkrug strzelił karnego przyjezdni by prowadzili. Bayern moim zdaniem w drugiej połowie pożre tak grający odważnie Hannover. Za chwilę zaczną się pojawiać oznaki zmęczenia, bo przecież rzadko ten zespół gra w ten sposób. Bayern ustawiony bardzo ofensywnie i moim zdaniem strzelą w drugiej połowie przynajmniej 2-3 gole. Widac już to było w 1 połowie gdzie Bawarczycy oddali na bramkę aż 9 strzałów z czego tylko jeden, ten Arturo Vidala był w siatce.​
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
#3
Sevilla - Deportivo
Sevilla @ 1,52 +++
+
Arsenal - Manchester Utd
Arsenal powyżej 6.0 rzutów rożnych @ 1,75 +++
AKO: 2,64
Stawka: 20 zł
Bilans: +46,51 zł
Sevilla gra dzisiaj z bardzo słabym ostatnio Deportivo, które jest jedną pozycję nad strefą spadkową, które nie liczyć wygranej z bardzo słabym Las Palmas nie wygrała od 8 spotkań. Sevilla po stracie punktów przez Real Sociedad ma szanse na dobre zadomowić się na miejscudającym awans do Champions League.
Arsenal na pewno będzie tutaj ultraofensywnie grać przez całe spotkanie. Tak jest ustawiony zespół i są do tego dobre warunki, ponieważ Jose Mourinho ustawił swoje Diabły dość defensywnie i będzie raczej próbować gry z kontrataku niż atakiem pozycyjnym. Moim zdaniem bardzo łatwa linia do spełnienia.​
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Piłka ręczna na 14:00
#4
Polska - Czechy
under 52,5 bramki @ 1,76
+
Brazylia - Tunezja
Brazylia ha -6,0 w drugiej połowie @ 1,65
AKO: 2,90
Stawka: 20 zł
Bilans: ?

#5
Polska - Czechy
Polska ha -4,0 @ 2,25
+
Kamerun - Serbia
Serbia powyżej 33,5 gola @ 1,65
AKO: 3,71
Stawka: 20 zł ---
Bilans: ?
Bez pisania tutaj analizy, ponieważ już siadamy i oglądamy, a warto łapać przed meczem, bo linie mogą spadać po rozpoczęciu. W razie pytań i potrzeby słów dlaczego tak a nie inaczej chętnie odpowiem na priv.​
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
#6
Getafe - Valencia
Valencia @ 2,25 LVBET
Stawka: 20 zł
Bilans: ?
Podopieczni Marcellino graja w tym sezonie genialnie. Doskonały taktyk jakim niewątpliwie jest Garcia Toral poukładał ten bałagan co wcześniej pozostawili po sobie poprzedni menadżerowie, głównie Garry Neville. Zespół przede wszystkim doskonale gra w defensywie (tylko 12 goli straconych).Valencia ma trójkę równorzędnych obrońców którymi rotuje: Gabriel, Vezo i Garay a z przodu skuteczny jest Rodrigo, Guedes i Simone Zaza. Najbardziej trafiony transfer to Goffrey Kondogbia. Francuz znakomicie dozuje tempo gry piłkarzy z Mestalla, przez niego przechodzą niemal wszystkie akcje zaczepne i to on spaja poszczególne formacje. Dla mnie to w tym sezonie po Leo Messim najlepszy piłkarz LaLiga. Nietoperze nie grają w Europejskich Pucharach, więc są w pełni gotowi i nie muszą się oszczędzać przed meczami w środku przyszłego tygodnia. Getafe raczej słabo sobie radzi z zespołami grającymi pozycyjnie, które powoli konstruują swoje ataki. Moim zdaniem Valencia powinna sobie poradzić z kulejącą defensywą Getafe i wywieźć pewne 3 punkty.​
#7
Caen - Lyon
Lyon - remis zwrot @ 1,31
+
Manchester City - West Ham
City ha -2,0 @ 1,59
AKO: 2,10
Stawka: 20 żł
Bilans: ?​
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Typy na wtorkowe mecze Ligi Mistrzów
Analizy z działu moich typów
#9
Roma - Qarabag
Roma -1.0 do przerwy @ 1,83
+
Manchester United - CSKA
poniżej 3,5 gola @ 1,44
#10
Chelsea - remis zwrot
+
Bayern - PSG powyzej 2,5
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Poniżej mój post z działu tematycznego NBA. Oto jak gram te typy:
Single:
#1 - 20 zł zw. #2 - 20 zł -
#3 - 20 zł + #4 - 20 zł - #5 - 20 zł +

Kupony AKO:
#1 + #3 + #5 - 15 zł +++
#2 + #4 - 15 zł ---


Boston Celtics - Dallas Mavericks
#1. Jaylen Brown powyżej 12,5 punktów @ 1,83 LVBET zwrot
#2. Boston powyżej 104.5 punktów @ 1,85 LVBET minus

Kompletnie dla mnie niezrozumiała linia. Odpowiednia by była w granicach 15,5 - 16,5. Dallas bardzo słabo broni backcourtu a tam jest zazwyczaj największe zagrożenie ze strony Jaylena. Dodatkowo w ostatniej chwili wypadł z gry Morris, a więc niemal na pewno dużo więcej minut, może około 30 dostanie Brown a to powinno wystarczyć na zakręcenie się nawet około 20 punktów.
Co do drugiej części typu. Dallas to w ostatnim czasie bardzo wygodny rywal dla Koniczynek, bowiem wygrali 5 z 6 ostatnich spotkań z nimi. Głównie leży ten zespół Kylovi Irvingowi, który w ostatnim spotkaniu pomiędzy tymi zespołami rzucił 47 &quot;oczek&quot;. Dodatkowo lider Bostonu jest w wyśmienitej formie i wraz z Alem Horfordem sieje spustoszenie w defensywach przeciwników. Gospodarze zdobywają w tym sezonie we własnej hali ponad 108 punktów a dzisiaj rywal idealny do tego aby przekroczyć nawet 120.
Milwaukee Bucks - Detroit Pistons
#3. Avery Bradley powyżej 14,5 punktów @ 1,91 LVBET plus

Niby gra overów przeciwko tak dobrej defensywie jak Bucks nie jest wskazane, ale w tym przypadku według mnie ma sens. Bucks bronią genialnie, chyba najlepiej w całej lidze pick and rolla, ale coś za coś. Bucks bardzo słabo bronią pozycji zza łuku przez co tak dobry dystansowiec jak Bradley to nadzieja dla Pistons. W dwóch ostatnich meczach Avery rzucił temu rywalowi ponad 50 punktów (23 i 28) z czego aż 9 razy trafiał za 3 punkty. Moim zdaniem dzisiaj tę linię może spełnić już nawet po dwóch kwartach.
Chicago Bulls - Indiana Pacers
#4. Indiana ha -9.0 @ 1,91 LVBET minus

Byki ten sezon spisały na straty nim on się w ogóle rozpoczął. Ich jedynym celem jest pierwszy numer w przyszłorocznym drafcie (chore ale cóż...). Tylko 3 zwycięstwa na 22 mecze to tylko pokazuje jak słabym są zespołem w tym sezonie. Gracze pokroju Markanena czy Dunna to raczej melodia przyszłości niż liderzy zespołu. Dzisiaj rywalem Indiana, która gra bardzo ofensywną koszykówkę, zdobywając prawie 110 punktów na mecz. Z meczu na mecz co raz bardziej rozkręca się Oladipo i rośnie na przyszłą gwiazdę ligi. Tym samym zespół z Indiany zgłasza się do gry w PO, więc dzisiaj po prostu trzeba zmieść z parkietu słabiutkie Byki.
New York Knicks - Memphis Grizzles
#5. NY Knicks ha -2.0 @ 1,86 LVBET plus

Kursy byłyby wystawione prawidłowo gdyby ten mecz był rozgrywany jeszcze kilka dni temu. A dlatego że Knicks z Porzingisem a bez Porzingisa to dwie różne drużyny. To zdecydowany lider i kluczowa postać ekipy z Nowego Jorku. Po wypadnięciu Łotysza zagrali dwa żałosne mecze z Magic i Pacers a moim zdaniem ze swoim liderem wynik mógł być zupełnie inny, głównie w tym drugim meczu. Memphis po przeciętnym początku sezonu wpadli w kompletny dołek z którego się nie wydźwignęli i chyba już się nie wydźwigną. Przegrali 11 spotkań z rzędu. W ostatnim meczu ograli Minessote, która zagrała fatalne spotkanie a dla Memphis cuda wyczyniał Marc Gasol, któremu na pewno leży zwolnienie trenera z którym się nie dogadywał.Dzisiaj zdecydowany faworyt po stronie Knicks, warto nawet grać wyższy handicap, ja jednak gram spokojnie, nie ma się co podpalać
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Czwartek, więc u mnie czas na podsumowanie poprzedniego tygodnia. Bilans praktycznie na 0, a przecież nie po to się gra, ryzykuje inwestowanie swoich pieniędzy, aby nie mieć z tego zysku, dlatego zapisuję ten tydzień jako nieudany. Z kilku typów nie jestem do końca zadowolony, trochę pochopnie zagrane a w niektórych zabrakło trochę szczęścia, jak choćby w meczu Polek z Czeszkami, prowadziliśmy nawet 6 golami aby przegrać jeszcze to spotkanie.
Ilość kuponów: 16
Ilość trafionych kuponów: 7
Skuteczność kuponów: 43,75%
ilość typów: 25
Trafione typy: 15
Skuteczność typów: 60%
Bilans zysków i strat: -5.09 zł
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Zaczynami kolejny tydzień NBA. Podobna formuła jak wczoraj, single + duble zmontowane ze singli. Jutro szczegółowo rozliczę dzisiejszą noc.
Waschington Wizards - Phoenix Suns
#1. Wizards ha -6,5 @ 2.02 LVBET plus
#2. Phoenix under 103.5 punktów @ 1,83 LVBET plus

Oba zespoły wyjdą dziś na parkiet bez swoich największych gwiazd. Wizards bez Johna Walla a Suns bez Devina Bookera. O ile u Czarodziei jest Bradley Beal, który potrafi wziąć na siebie ciężar gry to w Słońc takiego zawodnika brakuje. Tam nawet nie ma drugiego zawodnika, który by rzucił 20+ punktów co jest głównym argumentem przemawiającym za drugim typem. Suns bez Bookera to coś na miarę NY Knicks bez Porzingisa. Czyli zespół bezbarwny, bez pomysłu na grę, proste rozwiązania, rzucanie z często nieprzygotowanych pozycji. Knicks swoje mecze bez Łotysza przegrywali wysoko, moim zdaniem Suns bez swojego lidera będzie grać równie słabo. Wizards podbudowani wysokim zwycięstwem nad Portland, gdzie Beal zdobył aż 51 punktów powinni spokojnie dzisiaj ograć były klub Marcina Gortata
Utah Jazz - Houston Rockets
#3. Houston ha -6,5 @ 1,84 LVBET plus
#4. Chris Paul powyżej 14,5 punktów plus

Dla mnie faworyt w tym spotkaniu jest jeden - Houston, które gra chyba najfajniejszą dla oka koszykówkę w całej NBA. Na prawdę lubię oglądać ten zespół, który mimo że ma wielką gwiazdę Jamesa Hardena gra bardzo zespołowo, nie pod jednego gracza. Ostatnie spotkania to wrecz kanonada, kilka zwycięstw z rzędu w większości z przewagą przekraczającą 20 punktów. Bilans na wyjeździe dla Rockets jest fenomenalny (10 - 1) i myślę że dziś dopiszą kolejne zwycięstwo wyjazdowe, tym razem w Salt Lake City. Utah potrafi dobrze bronić pozycji Hardena, dlatego linia na niego jest na poziomie 31 punktów, czyli dość niska I tak pewnie Harden zakręci się w okolicach 30 punktów ja jednak próbuję over Paula, który dziś będzie miał więcej pozycji do rzutu a to doświadczony zawodnik, który na pewno to wykorzysta i jego dorobek punktowy może przekroczyc nawet 20 punktów.
Houston graj
Single:
#1 - 20zł #2 - 20 zł #3 - 20 zł #4 - 20 zł
Duble: #1 + #3 - 15 zł #2 + #4 - 15 zł
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Rano podsumuję oba dni, aby to było czytelnie. Wczoraj 4/4, dzisiaj liczę na podobny przebieg. Na dzisiaj 6 propozycji, singlowych i 2 kupony ako.
Memphis Grizzlies - Toronto Raptors
#1. Toronto ha -6,5 @ 2.05 LVBET plus
#2. Toronto powyżej 103,5 punktów @ 1,98 LVBET plus

Zaczynamy od Toronto, bo wydaje mi się że to na dziś najmocniejsze typy. O tym że Grizzlies jest zespołem rozbitym, zwolniony trener, kontuzja Conleya nie muszę chyba pisać, bo to już każdy doskonale wie. Dodatkowo na uraz kolana narzeka druga i chyba ostatnia gwiazda tego zespołu - Marc Gasol. Zespół z Memphis przegrał 12 z 13 ostatnich spotkań a w tym kilka spotkań z zespołami, które mają ujemny bilans, jak Dallas czy Nets, więc nie sądzę aby dzisiaj rozpędzonemu Toronto stanęli an drodze. A co do drugiego typu. Siła rażenia jedynaka z Kanady jest ogromna, trzecia ofensywa ligi (po GSW i Houston), o ile pamiętam to 121 punktów średnio. Owszem defensywa to jeden z niewielu atutów Memphis, które również gra bardzo wolno, ale bez przesady. De Rozan, który osatnio jest w genialnej formie, Lowry i spółka powinni spokojnie zakręcić się około 110 punktów nie tracąc dwucyfrówki.
Charlotte Hornets - Chicago Bulls
#3. Dwight Howard powyżej 11,5 zbiórki LVBET plus

Jeszcze jakieś 2 godziny temu ta linia była na poziomie 10,5, ale i tak uważam ten typ za bardzo mocny. Grają dwie drużyny z dołu tabeli, ale Hornets to drużyna znacznie lepsza, ułożona, walcząca a Bulls to zespół, którego celem jest... pierwszy wybór w przyszłorocznym drafcie. Howard powinien dzisiaj królować na tablicy. W Bulls nie ma raczej zawodników, którzy mogliby mu zbierać te piłki. Lopez zazwyczaj kończy z około 5 zebranymi piłkami a to chyba najlepiej zbierający Byków. Howard to 211 cm wzrostu i prawie 15 lat doświadczenia na parkietach NBA, ta linia dla niego jest dzisiaj na spokojnie do zrobienia.
Millwaukke Bucks - Dallas Mavericks
#4. Bucks ha -6,5 @ 1,82 LVBET plus
#5. Gianis Antetokounmpo powyżej 9,5 zbiórki @ 1,85 LVBET plus
#6 Gianis Antetokounmpo powyżej 28,5 punktów @ 1,72 LVBET minus

H2h zdecydowanie na korzyść Mavs, bowiem wygrali ostatnie 5 meczy pomiędzy tymi zespołami, ale dzisiaj oprócz historii nic nie jest za przyjezdnymi. Począwszy od hali, obecnej formy, stylu gry obecnego po personalia. Na 5 ostatnich meczy Bucks wygrali 4 w tym z mocnym Detroit. Przegrali tylko z obecnie najlepszą drużyną NBA - Bostonem. Zwłaszcza genialnie gra młody Amerykanin pochodzenia Greckiego, który wedlug mnie dzisiaj poszaleje. Naprzeciw siebie w obronie będzie miał Matthewsa, czyli raczej przeciętnego defensora, dodatkowo Matthews nie ma dobrego zmiennika, ponieważ wypadł Harris.
Gramy tak:
Single: #1 - 20 zł, #2 - 20 zł, #3 - 20 zł, #4 -20 zł, #5 - 20 zł. #6 - 20 zł
Zakłady akumulowane: #1 + #3 + #5 = 15 zł plus
#2 + #4 = 20 zł plus
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Podsumuję te dwa poprzednie dni w NBA, dla przejrzystości.
08.12.2017
#1. Wizards - Suns | Wizards -6,5 @ 2.02
Stawka: 20 zł Bilans: +35,50 zł
#2. Wizards - Suns | Suns under 103,5 pkt @ 1,83
Stawka: 20 zł Bilans: +32,20 zł
#3. Utah - Houston | Houston ha -6,5 @ 1,84
Stawka: 20 zł Bilans: +31,82 zł
#4. Utah - Houston | Chris Paul powyżej 14,5 @ 1,85
Stawka: 20 zł Bilans: +32,56 zł

#5. Wizards ha -6,5 + Houston ha -6,5 @
3,71
Stawka: 15 zł Bilans: +65,29 zł
#6. Suns under 103,5 + Paul over 14,5 pkt @ 3,38
Stawka: 20 zł Bilans: +59,58 zł

09.12.2017
#7. Memphis - Toronto | Toronto -6,5 @
2.05
Stawka: 20 zł Bilans: +36,08 zł
#8. Memphis - Toronto | Toronto powyżej 103,5 @ 1,98
Stawka: 20 zł Bilans: +34,85 zł.
#9. Hornets - Bulls | Howard powyżej 11,5 zbiórki @ 1,75
Stawka: 20 zł Bilans: +30,80 zł
#10. Bucks - Mavericks | Bucks -6,5 @ 1,82
Stawka: 20zł Bilans: +32,03 zł
#11. Bucks - Mavericks | Giannis powyżej 9,5 zbiórki @ 1,85
Stawka: 20 zł Bilans: +32,56 zł
#12. Bucks - Mavericks | Giannis powyżej 28,5 pkt @ 1,75
Stawka: 20 zł Bilans: -20zł

#13. Toronto -6,5 + Howard over 11,5 reb + Giannis over 9,5 reb @
6,64
Stawka: 15 zł Bilans: +87,51 zł
#14. Toronto over 103,5 + Bucks -6,5 @ 3,60
Stawka: 20 zł Bilans: +63,42 zł

13/14 przez dwa dni i praktycznie samo zielone, więc to co tygryski lubią najbardziej. Najbardziej cieszy to że to wchodzi ze sporym zapasem a nie na styku. Z niecałych dwustu złotych zrobiło się ponad 500 zł, więc rzecz jasna od dziś stawka będzie wyższa. Ale na szczegółowe podsumowanie trzeba poczekać do następnego tygodnia, do czwartku. Na dzisiaj typy po południu, a na NBA wieczorem.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
#15.
Na szybko, bo już zaczynają w Liverpoolu.

Everton ha +2.0 @ 1,42
+
Atletico Madryt @ 1,65

Stawka: 35 zł
Kurs: 2,34
Bilans: +72,16 zł


Mam sporo do powiedzenia na temat tego meczu. Derby Liverpoolu to zawsze szalenie inetresujace wydarzenie, ale niestety dopiero co wróciłem do domu , a mecz za 10 minut, wiec czas nie pozwala na dłuższe wywody. Dlatego napisze pare zdań ogólnikowo, dlaczego gram tak a nie inaczej. Bukmacherzy trochę przesadzili tak bardzo faworyzując The Reds, bo w tak istotnym dla układu tabeli jak i waga spotkania nie można dac kursy 1,3 na jedną z drużyn. Zazwyczaj te spotkania są bardzo zacięte i wyrównane. Mimo że Liverpool w odczuciu każdego statystycznie powinien być faworytem, ale nie dziś. Po pierwsze Liverpool w środku tygodnia pierwszym garniturem grał ze Spartakiem Moskwa i Champions League i liderzy na pewno stracili część sił. Co prawda Everton również grał na Cyprze z Apollonem, ale kompletnymi rezerwami i praktycznie trener Sam Allardyce wystawił dzisiaij całkowicie inną jedenastkę. Dodatkowo były selekcjoner mocno popracował w środku tygodnia z zespołem, zostając w Liverpoolu wraz z najważniejszymi zawodnikami, dlatego jestem przekonany że zdążył przygotować doskonale różne warianty specjalnie pod The Reds. Kolejny ważny argument to to że Jurgen Kloop wystawił połowe składu rezerwowych. Na lewej obronie Robertson, dla którego to będzie trzecie spotkanie w tym sezonie. Na pozycji numer 9 zagra młody Dominic Solanke, a na lewym skrzydle zobaczymy Alexa Oxlade Chamberleina. W środku obok Hendersona zagra James Milner, który od blisko 2 lat nie grał na tej pozycji. Na ławce zostali przede wszystkim lider i dyrygent tego zespołu - Philippe Coutinho, Emre Can, Giorginio Wajinaldum, Roberto Firmino a z gry wypadli Alberto Moreno i Ragnar Klavan. Na tyle, ponieważ już po &quot;You Will never walk alone.&quot;


Co do drugiego typu. Atletico odpadli z Champions League, więc teraz wszystkie siły na LaLige, ponieważ to że Atleti zagra w przyszłym sezonie w LM to nie ejst taka oczywistość. Barcelona, Valencia i Real Madryt uciekają i raczej są już po za zasięgiem Madrytczyków. Za plecami bardzo mocna Sevilla a i wydaje mi się że Villareal będzie w stanie powalczyć. Forma w hiszpańskiej Ekstraklasie w ostatnim czasie jest dość dobra, nie przegrali jeszcze w tym sezonie meczu, ale trochę zbyt dużo punktów stracili przez pechowe remisy. Betis po znakomitym początku sezonu, kiedy Quice Setien objął klub z Sevilli, grał z pomysłem, przede wszystkim dobrze funkcjonowała defensywa, ale niestety z tak wąską kadrą nie da się tak dobrze grać przez cały sezon. Jedna, druga kontuzja i gra się posypała. Betis nie wygrał od 7 meczów a ostatnie 3 przegrał. Z gry wypadli bardzo istotni dla zespołu Sanabria, Guerrero, Joel Campbell czy Jordi Amat. Moim zdaniem Atletico odpowiednio już nastawione na rozgrywki ligowe, przeciwko bardzo słabej ostatnio drużynie Betisu powinno sięgnąć po pewne 3 &quot;oczka&quot;
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
#16
Boston Celtics - Chicago Bulls
Boston ha -4,5 @ 1,88 LVBET
Stawka: 40 zł
Bilans: ?

Mimo tak dużych osłabień jak Irving i prawdopodobnie Horford i tak dużym faworytem pozostaje Boston. Chicago jak każdy już wie tankuje, a przecież wygrali 2 ostatnie spotkania. Mimo tych zwycięstw gra i tak jest bardzo słaba, proste środki i gra dużo gry do Miroticia, który po kontuzji nie jest jeszcze w apogeum formy. Natomiast Boston to monolit, nie ważne kto gra, każdy wie jaką ma robotę do wykonania i wydaje mi się, że walcząc o najwyższe cele jakim jest choćby finał konferencji takie mecze po prostu trzeba wygrywać.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
#17
Wizards - Nets
Wizards ha -2,5 @ 1,78
+
SAS - Dallas
SAD ha -5,5 @ 1,81
Kurs: 3,22 minus
Stawka: 35 zł
Bilans: -35.00
Czarodzieje mimo że osłabione brakiem swojego lidera Johna Walla powinni dać sobie rade z bardzo słabym zespołem z Brooklyn&#39;u. Grę na.siebie weźmie Bradley Beal a Otto Porter będzie razem z nim wysoko punktowal. Na pewno obaj będą mieć wiele okazji do rzutów ponieważ defensywa Nets broni bardzo słabo zza łuku oraz puldystansu i jeżeli tylko będzie wchodzić to Wizards pewnie wygrają to spotkanie.
SAS wzmocnione Kawhim Leonardem dziś powinno na spokojnie wygrać, tym bardziej dziwią kursy wystawione przez bukmacherów. Natomiast i tak grające bardzo przeciętnie Dallas zagra bez jednego ze swoich liderów - Smitha.Sasma genialną defensywę, chyba najlepsza w lidze,natomiast Dallas ma wielkie problemy ze zdobywaniem koszy. O ile dobrze pamiętam coś w granicach 100 punktów, a to przy tym stylu gry jest naprawdę mało. Dodatkowo polecamunder 98 punktów Mavericks po 1,88
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
#18
Liverpool powyżej 6,5 celnych strzałów @ 1,72
Stawka: 30 zł
#19
WBA więcej kartek w I połowie @ 2,45
Stawka: 30 zł
#20
WBA over 1,5 kartki
+
Tottenham ha -1,5
@ 2,42
Stawka: 30 zł
#21
Southampton - Leicester BTS @ 1,80
+
Manchetser United powyżej 2.0 gola @ 1,62
Stawka: 25 zł
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dzisiaj typy bez analiz. W taki dzień jak dziś, gdzie jest masa interesujących spotkań, bardzo dużo ciekawych typów, wolę czas, który bym stracił na pisanie tutaj swoich wywodów, poświęcić na dokładną analizę, a tutaj podać tylko rezultaty tej analizy.
Zaczynamy od Premier League

#23
Burnley lub remis
+
Chelsea
#24
Watford - remis = zwrot
+
Arsenal ha -1,5

Ligue1
#25
Rennais - PSG
Powyżej 9.0 rzutów rożnych @ 1,70
+
Strasbourg - Toulouse
Powyżej, 1,5 gola @ 1,42

LaLiga
#26
Bilbao - remis=zwrot @ 1,61
+
Valencia lub remis @ 1,42

Bundesliga
#27
Dortmund @ 1,52
+
Bayern @ 1,41
#28
Bayern ha -1,5 @ 2,2
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Od dziś wracam do regularnego prowadzenia własnego tematu. Także zapraszam tych, którzy w przeszłości śledzili moje poczynania. Podsumowanie oraz statystyki będę liczyć od dnia dzisiejszego.
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom