>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Żeby wygrać, trzeba grać - Mój brudnopis

Status
Zamknięty.
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
MAJ, 11.05.2018, Kupon numer #22
iforBET
*******************************************
Dusan Lajovic - Kevin Anderson | Lajovic ha +1,5 seta @ 1,50✅
Rafael Nadal - Dominic Thiem | Nadal ha -1,5 seta @ 1,25⛔ (po co mi to było...)
Mclachlan/Struff - Herbert/Mahut | Herbert/Mahut @ 1,60✅
********************************************
AKO: 2,64 Stawka: 8 j Bilans: ⛔⛔⛔8,00 j

MAJ, 11.05.2018, Kupon numer #23
iforBET
*******************************************
Derby Country - Fulham | Obie strzelą gola @ 1,75⛔
Le Havre - Tours | Remis bez wygranej gospodarzy @ 1,50▶
Queville Rouen - Lorient | Lorient remis = zwrot @ 1,35⛔
********************************************
AKO: 3,12 Stawka: 10 j Bilans: ⛔⛔⛔10.00 j
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
MAJ, 12.05.2018, Kupon numer #24
iforBET
*******************************************
OGC Nice - CM Caen | Nice @ 1,60✅
Racing Strasbourg - Olympique Lyon | Lyon @ 1,55⛔
********************************************
AKO: 2,18 Stawka: 9 j Bilans: ⛔⛔⛔9.00 j

MAJ, 12.05.2018, Kupon numer #25
iforBET
*******************************************
Real Sociedad - Laganes | Real Sociedad @ 1,40✅
Betis Sewilla - Sevilla | Obie strzelą @ 1,45✅
Real Madryt - Celta Vigo | Real @ 1,30✅
********************************************
AKO: 2,32 Stawka: 8 j Bilans: ✅✅✅10,56 j

MAJ, 12.05.2018, Kupon numer #26
iforBET
*******************************************
Real Valladolid - Albacete Belompie | Valladolid @ 1,50✅
Sporting Gijon - FC Barcelona B | Gijon @ 1,55⛔
********************************************
AKO: 2,05 Stawka: 9 j Bilans: ⛔⛔⛔9,00 j
MAJ, 12.05.2018, Kupon numer #27
iforBET
*******************************************
Bartosz Zmarzlik w TOP 3 @ 2,15⛔
********************************************
AKO: 1,89 Stawka: 9 j Bilans: ⛔⛔⛔9,00 j

MAJ, 12.05.2018, Kupon numer #26
iforBET
*******************************************
Fredrik Lindgren - Nicki Pedersen | Lindgren @ 1,35✅
Przemysław Pawlicki -Craig Cook | Pawlicki @ 1,22✅
Bartosz Zmarzlik - Emil Sajfutdinow @ Zmarzlik @ 1,55✅
********************************************
AKO: 2,24 Stawka: 8 j Bilans: ✅✅✅9,92 j
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
MAJ, 14.05.2018, Kupon numer #27
Fortuna
*******************************************
Berrettini - Tiafoe | Tiafoe @ 1,47⛔
Paire - Gasquet | Gasquet | 1,41
********************************************
AKO: 1,82 Stawka: 8 j Bilans: ⛔⛔⛔

MAJ, 14.05.2018, Kupon numer #28
Fortuna
*******************************************
Vandeweghe - Kontaveit | Vandeweghe @ 1,93⛔
Stephens - Strycova | Stephens @ 1,33✅
********************************************
AKO: 2,26 Stawka: 8 j Bilans: ⛔⛔⛔
MAJ, 14.05.2018, Kupon numer #29
iforBET
*******************************************
Fulham - Derby | Fulham @ 1,68✅
Brondby - Midtyjland | Brondby remis = zwrot @ 1,45⛔
********************************************
AKO: 2,14 Stawka: 9 j Bilans: ⛔⛔⛔
Ogółem maj: ⛔⛔⛔83,69 j
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
MAJ, 17.05.2018, Kupon numer #30
LVBET
*******************************************
Wolfsburg - Kiel | Wolfsburg @ 1,96✅
********************************************
AKO: 1,73 Stawka: 10 j Bilans: ✅✅✅7,30 j

MAJ, 17.05.2018, Kupon numer #31
LVBET
*******************************************
Wolfsburg - Kiel | Wolfsburg ha -1,5 @ 3,60✅
********************************************
AKO: 3,17 Stawka: 9 j Bilans: ✅✅✅19,53 j
Bilans dnia 17.05.2018
2✅ / 0⛔ / 0▶ ✅✅✅26,83 j
Ogółem maj: ⛔⛔⛔56,86 j
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
MAJ, 18.05.2018, Kupon numer #32
LVBET
*******************************************
Alexander Zverev - David Goffin | Zverev i powyżej 20,5 gemów @ 2,20✅
********************************************
AKO: 1,94 Stawka: 9 j Bilans: ✅✅✅8,46 j
Bilans 18.05.2018
1✅ / 0⛔ / 0▶ ✅✅✅8,46 j
Ogółem maj ⛔⛔⛔48,40 j
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
MAJ, 19.05.2018, Kupon numer #33
LVBET
*******************************************
Alexander Zverev - Marin Cilic | Zverev @ 1,45
Kanada - Szwajcaria | Kanada @ 1,40
Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt | Lewandowski strzeli i Bayern wygra @ 1,70
********************************************
AKO: 3,04 Stawka: 9 j Bilans: ???
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Wracamy do gry po dwutygodniowej przerwie spowodowanej gorszymi wynikami w kwietniu i połowie maja. Miejmy nadzieję że z chłodną głową wrócimy do odpowiedniej formy.
*Bukmacher: W czerwcu będę korzystać z usług LVBET oraz fortuna
*Stawka 1/10 do 10/10 (z wyjątkiem kombi)
Let&#39;s get ready to rumble!!!
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
CZERWIEC, 02.06.2018, Kupon numer #1
LVBET
*******************************************
Islandia - Norwegia | Islandia lub remis i powyżej 1,5 gola @ 1,89✅
Anglia - Nigeria | Anglia i powyżej 1,5 @ 1,71✅
********************************************
AKO: 2,84 Stawka: 5 j Bilans: ✅✅✅9,20 j

CZERWIEC, 02.06.2018, Kupon numer #2
LVBET
*******************************************
Albert Ramos Vinolas - Juan Martin del Potro | Ramos ha +7,0 @ 1,51⛔
Marin Cilic - Steve Johnson | Johnson ha +7,0 @ 1,56⛔
********************************************
AKO: 2,08 Stawka: 6 j Bilans: ⛔⛔⛔6,00 j
Statystyki 02.06.2018
1✅ / 1⛔ / 0▶ ✅✅✅3,20 j
Ogółem czerwiec ✅✅✅3,20 j
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
CZERWIEC, 02.06.2018, Kupon numer #3
LVBET
*******************************************
Czechy - Nigeria | Nigeria ha -1.0 @ 3,45
********************************************
AKO: 3,03 Stawka: 6 j Bilans: ???

CZERWIEC, 02.06.2018, Kupon numer #4
LVBET
*******************************************
Czechy - Nigeria | Nigeria @ 2,32
********************************************
AKO: 2,04 Stawka: 9 j Bilans: ???
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
CZERWIEC, 02.06.2018, Kupon numer #5
LVBET
*******************************************
Chorwacja - Senegal | Chorwacja ha -1,5 @ 2,5
********************************************
AKO: 2,20 Stawka: 9 j Bilans: ???
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
CZERWIEC, 09.06.2018, Kupon numer #6
LVBET
*******************************************
Węgry - Australia | Australia remis = zwrot @ 1,63✅
Estonia - Maroko | Maroko @ 1,69✅
********************************************
AKO: 2,42 Stawka: 8 j Bilans: ✅✅✅11,36 j

CZERWIEC, 09.06.2018, Kupon numer #7
LVBET
*******************************************
Hiszpania - Tunezja | Hiszpania ha -1,0 @ 1,76▶
Serbia - Boliwia | Serbia ha -1.0 @ 1,53✅
********************************************
AKO: 2,37 Stawka: 9 j Bilans: ✅✅✅3,12

CZERWIEC, 09.06.2018, Kupon numer #8
LVBET
*******************************************
Szwecja - Peru | Szwecja @ 2,35⛔
********************************************
AKO: 2,07 Stawka: 10 j Bilans: ⛔⛔⛔10,00 j

CZERWIEC, 09.06.2018, Kupon numer #9
LVBET
*******************************************
Dania - Meksyk | Dania @ 2,20✅
********************************************
AKO: 1,94 Stawka: 10 j Bilans: ✅✅✅9,40 j

CZERWIEC, 09.06.2018, Kupon numer #10
LVBET
*******************************************
Szwecja - Peru | Szwecja @ 2,35⛔
Dania - Meksyk | Dania @ 2,20✅
********************************************
AKO: 4,55 Stawka: 7 j Bilans: ⛔⛔⛔7,00 j
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
W związku z tym że dziś ruszają Mistrzostwa Świata kompletnie odcinam się w kontekście bukmacherskim od innych dyscyplin i wydarzeń sportowych. Postanowiłem że przez cały okres Mundialu będę grać tylko zakłady pojedyncze stałą stawką 100 zł. Do każdego meczu (postaram się) będę pisać analizę a pod spodem typy na ten mecz. Zobaczymy jak to wyjdzie, mam nadzieję że kolejna duża impreza da na sobie zarobić.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Rosja - Arabia Saudyjska
No i w końcu ten zegar odmierzający czas do Mundialu dzisiaj o 17:00 wskaże godzinę &quot;0&quot; na co czeka chyba cały Świat. Z pewnością kiedy w 2011 roku Sepp Blatter dziś odbywający kare pozbawienia wolności w związku z korupcją, ogłosił że Rosja zorganizuje Mistrzostwa Świata 2018 żaden z Rosjan nie spodziewał się że kadra będzie tak słaba. To nie ten zespół, który dochodził do półfinału Mistrzostw Europy w 2008 roku z Adrijem Ashavinem, Konstantinem Zyrianovem, Romanem Shirokovem, Pavlem Pogrebnyakiem czy Romanem Pawliuczenko czy ta kadra na Euro 2012 ze wspomnianym Arshavinem w kosmicznej formie czy Alanem Dzagoevem, Dziś ciężko o lidera w tej kadrze, który byłby na wysokim Europejskim poziomie, który byłby w stanie pociągnąć grę Sbornej. Owszem jest Dzagoev ale to zdecydowanie nie ten sam zawodnik co jeszcze parę lat temu, Smolov również po kontuzji nie prezentuje tego co wcześniej a wydawac się mogło że on będzie centralną postacią zespołu. W ataku duże nadzieje były w Artjomie Dziubie, ale ten też jest cieniem samego siebie, zaciął się kompletnie i przestał strzelać. Również nie ma już tej słynnej defensywy, która była znana na całym świecie jak defensywa Juventusu. Przez prawie 15 lat razem grali: Ignaszewicz i dwóch braci Berezutsky, a w bramce niezawodny Igor Akinfeev. Dziś został tylko ten pierwszy i mając 38 lat nie jestem przekonany czy da radę na pełnych obrotach pokierować tą defensywą. W meczach towarzyskich wyglądało to na prawdę przeciętnie. Wymęczony remis z Turkami w pół rezerwowym składzie w bardzo kiepskim stylu i w jeszcze gorszym stylu porażka 1:0 z nie grającą na Mundialu Austrią, która wyszła na ten mecz bardzo mocno rezerwowym składem. Wcześniej jeszcze dwie zdecydowane porażki 3:1 z Francją i 3:0 z Brazylią. Te wyniki i sama gra na pewno nie napawają optymizmem. Dla Arabii Saudyjskiej sam awans na ten turniej jest ogromnym sukcesem, dlatego zagrają na sporym luzie bez większej presji wyniku. Oczywiście nie sugeruję że przyjechali się tutaj bawić, na pewno będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony i sa tutaj w stanie wywalczyć jakieś punkty. Jednak nie wydaje mi się aby to miało miejsce w meczu otwarcia przeciwko gospodarzom, nawet mimo że to nie najmocniejszy gospodarz. W meczach towarzyskich przygotowujących do turnieju Saudyjczycy mimo że przegrali 3 mecze to nie ma się co wstydzić. Przegrali 2:1 z Niemcami i momentami potrafili mocno postraszyć naszych zachodnich sąsiadów i o mało ten mecz nie zakończył by się remisem.
Dziś stawiam na Rosjan. Jeśli mają zdobyć punkty na tym turnieju i spróbować wyjść z grupy to ten mecz po prostu za wszelką cenę trzeba wygrać. Mimo że ich gra nie wygląda w ostatnim czasie najlepiej to i tak ich potencjał jest dużo wyższy niż Arabii i z takim rywalem powinni sobie poradzić. Rosjanie mają świadomość że jeśli dziś nie wygrają będą mieli szalenie ciężko o awans z grupy, bo w meczu z Urugwajem na pewno nie będa faworytem a z Egiptem również nie będzie tak kolorowo, zwłaszcza że Mo Salah ma być w stu procentach gotowy na ten mecz. Stawiam na Rosje i dodatkowo over 1,5. To może być ofensywny mecz. Rosja musi atakować, to oni będą musieli przejąć inicjatywę i grac piłą, natomiast Arabia będzie grać z kontrataku jak to miało miejsce z Niemcami kilka dni temu i wyglądało to bardzo dobrze. Powodzenia!
Typy:
1.) Rosja i powyżej 1,5 @ 1,86 LVBET✅✅✅
2.) Rosja ha -2.0 rzutów rożnych w 1 połowie @ 2,02 LVBET✅✅✅
3). Rosja powyżej 1,5 kartki @ 2,07 LVBET⛔⛔⛔
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Urugwaj - Egipt
Drugie spotkanie grupy A. Szczerze powiedziawszy długo zastanawiałem się jak ugryźć to spotkanie. Miałem plan na 2-3 typy w przypadku kiedy Mo Salah by nie zagrał. Pojawiają się informacje że lider Faraonów jest gotowy do gry, więc gra obu zespołów diametralnie się zmienia. Urugwajczycy będą musieli podwajać zawodnika Liverpoolu, grać delikatnie niżej, bo bardzo szybcy skrzydłowi jak Sobhi i Salah to dużo więcej gry skrzydłami, a boczni obrońcy Urugwajczyków nie uchodzą za bardzo szybkich (Martin Caceres i Maxi Pereira). W przypadku absencji Salaha pewnie więcej Egipcjanie próbowali by grać środkiem przez Trezegue. Po za tym Salah dla Egipcjan to jeszcze ważniejsze ogniwo zespołu jak u nas Robert Lewandowski, coś na wzór Leo Messiego dla Argentyny. Moim zdaniem jednak to Urugwaj będzie więcej przy piłce i to oni będą chcieli grać pozycyjnie, natomiast Egipt z tak kreatywnym zawodnikiem jak Trezegue i piekielnie szybkimi skrzydłami będzie wolał cofnąć się głębiej i grać z kontrataku. Urugwaj w mojej opinii personalnie przywiózł na Mundial najmocniejszą kadrę w XXI wieku. O zaletach linii ataku i walorach Luisa Suareza i Edinsona Cavaniego chyba nie muszę opowiadać. Teraz po za małymi wyjątkami mają klasowych zawodników na każdą pozycję. W środku, czego zawsze im brakowało jest młody gracz Juventusu Bentancur, Matia Vecino oraz dwóch młodych młodych zawodników, którymi interesuje się pół Europy: Lucas Torreira z Sampdorii i Maxi Gomez z Celty Vigo. Linia defensywna również bardzo silna z parą stoperów z Atletico Madryt (Diego Godin i Jose Maria Gimenez). Uważam że może to być znakomity dla neutralnych kibiców w tym przypadku mecz. Będzie sporo sytuacji bramkowych i mam nadzieję że zobaczymy sporo bramek.
Typy:
1). Obie drużyny strzelą gola @ 2,20 LVBET⛔⛔⛔
2). Powyżej 10,5 rzutu rożnego @ 2,45 LVBET⛔⛔⛔
3). Urugwaj ha - 1,0 @1,89 LVBET▶▶▶
Maroko - Iran
Bardzo się zdziwiłem kursami na zwycięstwo Maroka. Moim zdaniem zarówno potencjał personalny jak i czysto sportowy mają dużo wyższy. Maroko może oprócz Mehdiego Benatii nie ma jakichś wielkich gwiazd, ale ma bardzo mocny i równy skład. W środku Boussoufa i Belhanda, na skrzydłach bardzo mocni Nabil Dirar i Ziyech. W środku obrony obok Benatii - Saiss, na po bokach defensywy młody zawodnik Realu Madryt Achraf Hakimi i Amrabat. Natomiast w drużynie Iranu wyróżnia i rzuca się w oczy niegdyś uchodzący za ogromny talent, jeszcze za czasów gry w Rostowie - Azmoun (teraz Kazań). Wydaje mi się że Maroko jest zdecydowanym faworytem tego spotkania i o ile wykorzystają swoją przewagę potencjału to powinni sobie poradzić z Iranem.
Typy:
1). Maroko @ 2,30 LVBET⛔⛔⛔
2). Maroko ha -1.0 rzutów rożnych @ 1,86 LVBET✅✅✅
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Francja - Australia
Oglądałem przygotowania obu zespołów do tego turnieju i wizualnie różnica jest kolosalna. Obejrzałem z odtworzenia dwa spotkania jedno po drugim. Wybrałem takie w których oba zespoły zagrały w składach zbliżonych do tych, które dzisiaj o 12:00 wyjdą na boisko. Więc zacząłem od meczu Australia - Czechy wygranego przez Australijczyków 4:0, następnie wybrałem mecz Francja - Włochy wygranego przez trójkolorowych meczu 3:1. Organizacja gry, sposób rozegrania akcji, doskonała gra pressingiem, łatwość do dochodzenia do sytuacji, to wszystko zdecydowanie po stronie Europejskiego przedstawiciela. Na Mundialu jestem przekonany że będzie to wyglądać jeszcze lepiej. Tutaj nie spodziewam się niczego innego niż wysokiego zwycięstwa Francuzów, którzy stawiając sobie za cel Puchar Mistrzów Świata muszą po prostu rozbijać takie zespołu jak Australia, dla któych sam awans na taki turniej to spory sukces
Typy:
Francja ha -2.0 @ 2,07 LVBET
Francja ha -2,0 rzutów rożnych w 1 połowie @ 2,40 LVBET

Argentyna - Islandia
Islandia znakomicie radzi sobie na zespołach takich jak Ona sama, czyli zespołach które bazują na wielkiej determinacji i nieustannej walce a nie koniecznie wielkich umiejętnościach technicznych. Z przeciwieństwem tego zespołu dziś zagrają. Argentyna to zespół wielkich gwiazd, genialnie wyszkolonych technicznie, z Everem Banega,om, Angelem Di Maria, Sergio Aguero, Gonzalo Higuainem czy przede wszystkich Leo Messim. Mając w składzie tak wielkie gwiazdy bardzo ciężko jest selekcjonerowi stworzyć z tego monolit, który będzie chciał dobro drużyny przedłożyć nad swoje własne cele. Wierzę jednak że udało się Jorge Sampaolemu dobrze poskłądać ten zespół i doskonale go przygotować do turnieju, jeśli tak to Argentyna bez wątpienia dołącza do grona faworytów tego turnieju. Islandia natomiast to absolutny debiutant na Mundialu, oczywiście będą gryźć ziemię za swój kraj, ale czy wystarczy im czysto piłkarskich aspektów aby stawić czoła takim zespołom jak Argentyna?... Wydaje mi się że nie. Przed dwoma laty Islandia była zespołem dużo lepszym piłkarsko oraz miałą słabszych rywali, stąd wygenerowała tak genialny wynik. Wtedy całą grę ciągnął będący w genialnej formie Gylfi Sigurdsson, który miał bardzo słaby poprzedni sezon w Evertonie, a to jest jedyny piłkarz w kadrze tak dobrze wyszkolony technicznie, zawodnik dodający coś ekstra do tej determinacji. Dzisiaj stawiam na dobre rozpoczęcie walki o Puchar przez Albicelestes (w ostatnich 6 mundialach wygrywali mecz otwarcia). Wydaje mi się że Leo Messi poprowadzi swój zespół do wysokiego zwycięstwa, no i oczywiście da nam zarobić.
Typy:
Leo Messi strzeli i jego zespół wygra @ 2,10 iforBet
Messi strzeli 2 lub więcej @ 4,00 LVBET
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom