>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zgoda telefonicznie na umowę...

daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Witam, nie wiem czy dobry dział, ale napiszę w czym problem. Dzisiaj troszkę dałem się omamić konsultantce Playa i zgodziłem się na abonament. Jednak po dłuższym przemyśleniu go nie chcę. Ma przyjść kurier w przeciągu iluś tam, jeżeli nie odbiorę od niego przesyłki (umowy), równa to się z tym że nie podpisałem umowy i nie muszę od niczego odstąpić ?
Bo chyba telefonicznie się niczego nie &#39;podpisuje&#39;.
Proszę o pomoc.
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Jak nie podpiszesz to nie ma umowy, sam kiedyś to przerabiałem :] Nie odbieraj (podpisuj) i po sprawie.
 
sergiu 123

sergiu

Użytkownik
Tez miałem podobną sytuację dzwonili do mnie z mbanku czy chce tam jakiś kredyt chodziło o to że w każdej chwili moje sobie pobrać daną kwotę od Nich bez prowizji przy zwrocie. Wszystko niby kolorowo i się zgodziłem później wbiłem do wujka google i się okazało że po roku biorą spore opłaty za to. Pisali do mnie drogą mejlową że mam zaakceptować umowę nie zrobiłem tego i na tym się skończyło. Tu podobnie jak nic nie podpisywałeś to zgoda telefoniczna do niczego Cię nie zobowiązuje.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
uważajcie ogólnie, bo np. jak dzwonią telefonicznie czy chcesz przedłużyć umowę z telewizją cyfrową, to wystarczy telefoniczne &quot;TAK&quot; i umowa przedłużona. Żadnego podpisu.
Domyślam się, że z sieciami telekomunikacyjnymi podobnie.
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Dowiedziałem się już od tych z Playa, że jeżeli jest się nowym abonentem to trzeba podpisać umowę osobiście, jeżeli się jednak przedłuża jakąś umowę, to samo słowo TAK telefonicznie jest &#39;podpisaniem&#39; przedłużenia.
Temat można zamknąć, dziękuje za Wasze odpowiedzi.
Nie dawajcie się omamić konsultantom !
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Umowa ustna jest tak samo ważna jak na papierze dlatego za każdym razem nas pięknie informują że rozmowa będzie nagrywana na co nie musimy się godzić
 
Do góry Bottom