>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Zgubione dokumenty - problem?

S 4

szykus

Użytkownik
Witam Panowie, piszę z problemem który może kogoś spotkał.
Jakiś czas temu dość sporo założyłem konto w etoto (tylko i wyłącznie ze względu na bonus- nie gram w smiesznych polskich serwisach rozrywkowych).
Z tego co pamiętam, tam od razu przy zakładaniu konta wysylalo się dokumenty.
Bylo to pewnie koło roku temu.
W zeszłym tygodniu zgubiłem dowód i odrazu w ten sam dzien go zastrzegłem.
Dzisiaj gdy chcialem wyplacic SWOJE pieniadze, dowiedzialem sie iz musze czekac 3tygodnie ( do wyrobienia nowego dokumentu, paszport mam ale nieaktualny)
Teraz pytanie: to ze z nimi niema co sie kopac to oczywiste, ale jak podchodza do takiej sytuacjii normalne buki u których mam juz zweryfikowane konto (niechce mrozic pieniedzy na 3tygodnie).
Normalne np. Uni, betsafe?
 
G 148

gruby_czarny

Użytkownik
Dowód jest zastrzegany w sytemie bankowym,nie widzę absolutnie powodu dla którego bukmacherzy mieli by w tym systemie uczestniczyć i dostawać informację o zastrzeżeniu dowodu.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Witam Panowie, piszę z problemem który może kogoś spotkał.
Jakiś czas temu dość sporo założyłem konto w etoto (tylko i wyłącznie ze względu na bonus- nie gram w smiesznych polskich serwisach rozrywkowych).
Z tego co pamiętam, tam od razu przy zakładaniu konta wysylalo się dokumenty.
Bylo to pewnie koło roku temu.
W zeszłym tygodniu zgubiłem dowód i odrazu w ten sam dzien go zastrzegłem.
Dzisiaj gdy chcialem wyplacic SWOJE pieniadze, dowiedzialem sie iz musze czekac 3tygodnie ( do wyrobienia nowego dokumentu, paszport mam ale nieaktualny)
Teraz pytanie: to ze z nimi niema co sie kopac to oczywiste, ale jak podchodza do takiej sytuacjii normalne buki u których mam juz zweryfikowane konto (niechce mrozic pieniedzy na 3tygodnie).
Normalne np. Uni, betsafe?
Ale co tu pytać ? Dowód potrzebny wyłącznie przy zakładaniu konta. Wypłaty możesz robić do końca śmierci swojej, buka lub świata... ????
 
Do góry Bottom