>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zimowe Igrzyska Olimpijskie PyeongChang 2018 - Biathlon

S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
i na koniec zeby kolega mogl zagrac sobie w druga strone ????
prowadzenie Wloszek po pierwszej zmianie - 2,40 unibet
wiadomo kurs ryzykowny, ale kto mialby zatrzymac Vitozzi? tylko wiatr albo Chevalier przy bezblednym strzelaniu ;)
Mara wlasnie daje 5 na chevalier a sts 10.00 i tu jest jakies value. A co z preuss ? Wykluczamy ją ?
Edit : jeszcse fialkova jak bedzie bezbledna to 15.00 fajne na ryzyko
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
12:15 Sztafeta
Francja- Ukraina [1] @1.40 ✅
Polska - Finlandia [1] @1.40 ✅
Ako: 1.96 ( 1.72 netto) 1/10 STS
+0.72
-------------------------------------------------------------
Francja- Ukraina [1] @1.40 ✅
Polska - Finlandia [1] @1.40 ✅
Szwajcaria - Slowacja [1] @1.70 ⛔ 5sek ...:confused:
Ako: 3.33 ( 2.93 netto) 0.5/10 STS
-0.5
Francuzki to jedyna moim zdaniem ekipa ktora moze zagrozic faworyzowanym Niemkom .
W oberhofie gdzie jedyny raz Niemki nie wygraly zawodow to wlasnie Francuzki zdobyly 1 miejsce. Indywidualnie w sprincie bardzo fajne wystepy , wszystkie 4 w pierwszej 20 z czego Dorin 4 i Braisaz 10 Ukrainki choc zawsze w sztafecie bardzo grozne i nie pamietam juz kiedy ich nie gralem w top 3 to jednak tutaj dosyc slabe wystepy . W sprincie jedna tylko w pierwszej 40 to mozna by rzec tragedia ... Mam wrazenie ze ten sezon wogole niejest dla nich jakos wyjatkowo udany bo w Rupholding tez dramatyczny wystep w tej sztafecie gdzie przy zerowym stanie karnych rund zajely 11 miejsce przegrywajac o blisko pol minuty z Francuzkami ktore biegaly 2 karne rundy .
Polska jak dla mnie duzy zawod i jakis fajerwerków nie oczekuje niestety choc nadal bede sie upieral ze potencjal jest nawet na medal i nie byloby to dla mnie jakas mega sensacja. Jednak realnie patrzac szalu raczej nie bedzie ale mimo tego na Finki powinno wystarczyc bo nawet w Hochfilzen gdzie biegaly 4 rundy tracac kosmiczne 6 minut do Niemek i tak byly lepsze od Finek.
Jedynie w Oberhofie przegraly o 18 sek majac jedna karna runde wiecej.
Szwajcarki to moze byc jakis mega czarny kon choc pewnie niewiele na to wskazuje poza bardzo dobrym jak na ich potencjal wystepem w sprincie . Gdyby odniesc te wyniki do sztafety to mogloby sie okazac ze moga walczyc nawet o czolowa 6 co byloby dla nich sukcesem czego nie mozna powiedziec o Slowaczkach gdzie jest co prawda rewelacyjna Kuzmina i calkiem nienajgorsza P.Fialkova ale pozostala 2 to jednak zbyt mocno odstaje.
Ani razu nie udalo sie Slowaczkom w tym seoznie ograc Szwajcarek i mysle ze tym razem tez bedzie o to bardzo ciezko.
 
D 95

davidienko

Użytkownik
wykluczyc nie mozna, na strzelnicy powinna gladko sobie poradzic... to jest biathlon Panie, wystarczy ze zacznie wiac i moga rozne cuda sie dziac.. ja jednak widze value w kursie 2,75 w unibecie - powyzej zanizylem ten kurs ;)
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Polska - Słowacja @1,57 1xbet ⛔ ???? Nowakowska retired, czas najwyższy
Spróbujemy. Kończą się powoli te słabe dla Polaków IO. Ostatnia szansa na medal, choć o Polkach w sztafecie w kontekście medalu mówi się od kilku lat, a w zasadzie nic nie wygrały. Trochę śmieszne, ale jak się nie ma, co się lubi, to... no właśnie. Skład optymalny z Hojnisz, Gwizdoń, Guzik i Nowakowską. TOP 10 może TOP 8 w zasięgu, na więcej się nie napalam, ponieważ niemal zawsze któraś z Polek zawala na strzelnicy i już po 1-2 zmianie jest pozamiatane. Tutaj taką miną może być Gwizdoń.
Szkoda, że na zmianie Gwizdoń jest niesamowita Kuzmina, ale to tylko jeden jasny punkt wśród Słowaczek. Zresztą na pierwszej zmianie jest P. Fialkova, która w sztafecie mieszanej zanotowała pięć kółek. Tak źle nie będzie, ale jednak od Hojnisz raczej nie odskoczy, a powinna coś stracić. Po Kuzminie jeszcze Poliakova i druga Fialkova. Wydaje mi się, że Słowaczki do dziesiątki nie wejdą. W tym roku w dwóch sztafetowych biegach dwa razy lepsze Polki w identycznych składach.
Kanada - USA @1,40 1xbet ✅
Amerykanki powinny być fatalne. Nie dość, że źle strzelają to i słabo biegną. Dunklee sobie radzi, ale im dalej w las tym gorzej. Pewnie, gdyby startowała jako ostatnia, to już by nie wybiegła. Kanadyjki też bez szału, ale o wiele stabilniejsze na strzelnicy. W biegu aż takiej różnicy nie ma. Poza tym na ostatniej zmianie Crawford, która powinna zrobić różnicę.
Kazachstan - USA @1,55 1xbet ⛔
Też przeciw Amerykankom, choć i reprezentacja Kazachstanu bez szału. Zwłaszcza w biegu, bo na strzelnicy jest nieźle. Niemniej jednak mamy tu Vishnievskayą na pierwszej zmianie i Poltoraniną na ostatniej. TOP 15 powinno być bez problemu. Amerykanki, jeśli kogoś mają pokonać to raczej tylko Bułgarki, może Koreanki.
Trzeba mieć i szczęście, i umiejętności. Amerykanki to jakiś kosmos co dziś pobiegły. Co do Nowakowskiej to nigdy nie miałem do niej wielkiego szacunku bo nosiła dupę wyżej głowy. Swoje prostactwo zresztą pokazała ostatnim wywiadem. Dziś tylko potwierdziła, że sportowiec to z niej jednak marny. Tak psychicznie, jak i fizycznie. Taką szansę spierdo... to się w głowie jednak nie mieści. Emerytura pozostała, czas najwyższy.
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
patrzac na pogode, moga byc niesamowite jaja
Właśnie włączyłem relację i jestem przerażony. Już się pomału żegnam z kuponami a strzelanie nawet jeszcze się nie zaczęło. Sam fakt, że Monika jest w czubie, budzi moje obawy... . :)
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Polska vs Szwajcaria 1.8 bet365 ⛔
Szwajcarki slabiutko strzelaja. Haecki 74% A.Gasparin 75% Cadurish78% S.Gasparin79% E. Gasparin83%. Zawsze w tym roku biegaly dodatkowe koleczka w sztafecie. W Polskiej ekipie najbardziej niepewna jest Gwizdon. Wiatr utrudni strzelanie napewno....
edit:I jeszczsze snieg.....
Czechy vs Szwecja 2,5 ⛔
Ukraina vs Wlochy 2.3 ⛔
Francja vs Niemcy 3.75 ✅
Typy dane przed 2 strzelaniem.
Przy takiej pogodzie kursy ponad 2.2 do brania ????
 
D 95

davidienko

Użytkownik
zaraz znowu sie zacznie ze ludzie narzekaja, a sie nie znaja... ale Pani Weronika nie dosc ze zawalila medal, to jeszcze zrobila to w sposob idiotyczny... stala na tej strzelnicy i stala.. .dosc powiedziec ze wbiegala na ostatnie strzelania 22 sek przed Szwajcarka - obie dobieraly po 3 naboje a ze strzelnicy nasza wybiegla 4 sek za Szwajcarka... i jeszcze ten finisz, niby walczyla ale nogi postanowila nie wyciagac... rzadko kogos krytykuje bo wiem ile to wysilku na treningu, ale dobra pozycje zawalila nam po prostu dzis Weronika
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Brawo dla naszej trójki, oczywiście ta krowa co dużo muczy - mało mleka daje i zaprzepasciła świetna prace dziewczyn. Weronika najpierw zjedz snikersa, potem zajmij sie dziećmi, odejdź i zrób miejsce młodym. Bo z t tej mąki to już chleba nie upieczesz. Btw photofinish w jej wykonaniu rozbawił mnie do łez.
Jakim młodym? ???? Widzisz jakieś juniorki/juniorów w jakimkolwiek sporcie zimowym z perspektywami na lepsze wyniki niż obecnie startujące/y zawodniczki/cy?
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Gwizdoń 79
Guzik 83
Nowakowska 86
Hojnisz 91
Nie ma to jak powiedzieć &quot;daj szansę młodszym&quot; drugiej najmłodszej zawodniczce z naszej sztafety ????
Guzik i Gwizdoń to już końcówka i rzecz jasna one już będą schodzić ze sceny. Natomiast Nowakowska pewnie jeszcze będzie chciała pare lat pobiegać niestety. Przebidować parę lat, pracować i jeszcze raz pracować. Chyba że was zadowalają te miejsca 8-12 w drużynie i 20+ w indywidualnym ? . Wolę żeby kadre tworzyła Hojnisz, Żuk i 2-3 juniorki, starty starty i jeszcze raz starty, nawet na niższym szczeblu . Weronika już lepsza i mlodsza nie będzie, a co nam z zawodniczki która obwinia wszystkich tylko nie siebie za kompromitujaca forme jaka przygotowala na igrzyska ? pokazuje brak ambicji, obraża krytyków w mediach społecznosciowych, nawet w drużynie gdzie walczy dla 3 swoich koleżanek, powinna wypruwać flaki a tymczasem nawet nogi na finishu nie wyciagnie. No przepraszam, mi jest wstyd, że taka osoba reprezentuje mój kraj. Nie mówie juz o formie sportowej, ale o burackim zachowaniu i arogancji.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Guzik i Gwizdoń to już końcówka i rzecz jasna one już będą schodzić ze sceny. Natomiast Nowakowska pewnie jeszcze będzie chciała pare lat pobiegać niestety. Przebidować parę lat, pracować i jeszcze raz pracować. Chyba że was zadowalają te miejsca 8-12 w drużynie i 20+ w indywidualnym ? . Wolę żeby kadre tworzyła Hojnisz, Żuk i 2-3 juniorki, starty starty i jeszcze raz starty, nawet na niższym szczeblu . Weronika już lepsza i mlodsza nie będzie, a co nam z zawodniczki która obwinia wszystkich tylko nie siebie za kompromitujaca forme jaka przygotowala na igrzyska ? pokazuje brak ambicji, obraża krytyków w mediach społecznosciowych, nawet w drużynie gdzie walczy dla 3 swoich koleżanek, powinna wypruwać flaki a tymczasem nawet nogi na finishu nie wyciagnie. No przepraszam, mi jest wstyd, że taka osoba reprezentuje mój kraj. Nie mówie juz o formie sportowej, ale o burackim zachowaniu i arogancji.
Wyniki 8-12 w druzynie to kasa dla i tak biednego związku, jest druga liga biathlonu gdzie juniorki mogą się wykazać, ale wozić ich na PŚ bez wyników na zapleczu niewiele wniesie.
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Guzik i Gwizdoń to już końcówka i rzecz jasna one już będą schodzić ze sceny. Natomiast Nowakowska pewnie jeszcze będzie chciała pare lat pobiegać niestety. Przebidować parę lat, pracować i jeszcze raz pracować. Chyba że was zadowalają te miejsca 8-12 w drużynie i 20+ w indywidualnym ? . Wolę żeby kadre tworzyła Hojnisz, Żuk i 2-3 juniorki, starty starty i jeszcze raz starty, nawet na niższym szczeblu . Weronika już lepsza i mlodsza nie będzie, a co nam z zawodniczki która obwinia wszystkich tylko nie siebie za kompromitujaca forme jaka przygotowala na igrzyska ? pokazuje brak ambicji, obraża krytyków w mediach społecznosciowych, nawet w drużynie gdzie walczy dla 3 swoich koleżanek, powinna wypruwać flaki a tymczasem nawet nogi na finishu nie wyciagnie. No przepraszam, mi jest wstyd, że taka osoba reprezentuje mój kraj. Nie mówie juz o formie sportowej, ale o burackim zachowaniu i arogancji.
Przecież Nowakowska mówiła, że odchodzi ze sportu po sezonie. Dobiega w PŚ w do końca, choć po tym jak tyle pomyj jej się dziś wyleje na łeb (oczywiście zasłużenie), to i tego nie jestem pewien.
Teraz, kiedy to już spojrzę na to nieco chłodniej to nie wiem, gdzie te nasze zawodniczki były cały sezon. Można biegać słabo, ale to jest już tragedia. Nowakowska odpuściła sztafetę mieszaną, wcześniej nie biegłą w biegu masowym, a na trzecim kółku wyglądała jakby przebiegła z 12,5 km biegu długiego, a to było zaledwie 4 km z kawałkiem. Skoro mówiła, że jeden dzień odpoczynku więcej przed biegiem długim, który został przełożony ze względu na zawody to dla niej zbawienie to jak to rozumieć skoro tutaj miała tyle przerwy? Oczywiście można zwalić na smarowanie, ale inne wyglądały tutaj całkiem całkiem.
W biegu nie było tragedii jak w pierwszych startach na IO. Przegrała czasem spędzonym na strzelnicy, długo czekała, wolno sie zbiera, do tego pare pudeł i aufwiedersehen mozna gasic swiatla.
Oczywiście. Na strzelnicy dramat. Jenak dla mnie w biegu też słabo. Nie wiem, czy to kondycja, czy brak jakiegokolwiek zaangażowania. Nie powalczyć na ostatnich 2 km z Fialkovą czy tym bardziej Cadurish to już wstyd. Mogłaby chociaż podjąć walkę. Oeberg poza zasięgiem, reszta też, no ale te 5 miejsce było na wyciągniecie ręki.
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
W biegu nie było tragedii jak w pierwszych startach na IO. Przegrała czasem spędzonym na strzelnicy, długo czekała, wolno sie zbiera, do tego pare pudeł i aufwiedersehen mozna gasic swiatla.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Ta Słowaczka, która kończyła, jest na co dzień lepszą biegaczką od Nowakowskiej? Na tej ostatniej hopce ona wyglądała normalnie, a nasza jakby miała za chwilę umrzeć.
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Ta Słowaczka, która kończyła, jest na co dzień lepszą biegaczką od Nowakowskiej? Na tej ostatniej hopce ona wyglądała normalnie, a nasza jakby miała za chwilę umrzeć.
Fialkova jest słabsza. Zresztą w samym biegu przegrała z Nowakowską o 2s, Cadurish o 9s, a jednak walczyły do końca i były lepsze. Polka zamuliła na strzelnicy, ale jak ma nie zamulać skoro na dwa pierwsze strzały wali dwa pudła. Logiczne, że była ostrożna. Dla mnie na ostatniej zmianie zabrakło wyraźnie jakiegokolwiek zęba i ambicji, a to jednak trudno wybaczyć. Tym bardziej po takim wywiadzie...
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Szkoda trochę Weroniki,ale dziś sobie nagrabiła więcej niż tymi wpisami,że ona wszędzie była i wszystko widziała.Trochę chyba błąd,że biegła ostatnia,ale nikt tej ostatniej zmiany biegać nie chce.Myślę,że spodziewała się że zacznie zmianę koło 8 pozycji i spokojnie sobie doczłapie ostatni bieg w kadrze.Zresztą całe zawody kręciliśmy się w okolicach tej pozycji i tylko w wyniku przetasowań na 6tym strzelaniu wyszliśmy na prowadzenie.
Przed zawodami można się było spodziewać,że ze względu na warunki,brak karnych rund może dać wysoką pozycję.
Najgorsze chyba jest to,że po swoim drugim strzelaniu nie dostała takiego pozytywnego wkur....,tylko trochę doczłapała a mogła i powinna wygrać nie tylko ze Szwajcarką ale i ze Słowaczką,zawsze to 5 miejsce na IO,a człapać to sobie może na PŚ w jakimś starcie indywidualnym.
Trzeba trochę ochłonąć i przestać się zamartwiać,że ktoś tam ma już prawie 40 lat a następców nie widać,trzeba zacząć szkolić tych następców i dawać im szanse.Wystarczy popatrzeć ile medali zdobyli na tych IO ludzie w wieku 18-20 lat.
A ,że dziś nikt tarczy nie pomylił zwłaszcza Fiałkowa to w szoku jestem.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Ciśniecie po tej Weronice jak nie wiem co... nie oglądałem to nie wiem jak to wyglądało ale bez jaj nie miała na pewno przewagi minuty przewagi nad 4miejscem...Nie jest jakąś Magdaleną Neuner czy Kuzmina, że na luzie miała już medal na szyi przed startem.. Na ten moment to właśnie ona jest najlepszą Polką w kadrze razem z Hojnisz.. Ja stoję za nią i dobrze, że ciśnie takich kibiców bo większość z nich to nie spełnione marzenia i pisanie przed komputerem... Nie oczekujmy do cholery od nich nie wiadomo czego.. szkoda, że nie było medalu no ale kurde.. jak nie teraz to kiedyś.. i to samo można napisać jakby Krystyna nie biegła karnej to by było lepiej ale nie lepiej cisnąć jedną tylko.. Popatrzcie na Niemki główne faworytki.. Medal miały? Za Polkami i ciekawe czy tam w kraju ich tak cisną.. popatrzcie jak Peiffer bodajze zepsuł Niemcom złoto...
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Pewnie w kolejnym wpisie pani Nowakowska napisze, że pobiegła dla siebie, Kacperka i Kubusia, grona prawdziwych kibiców, a reszta wąsatych niech spada na drzewo. Albo niech sami założą narty. No i spoko. Ale robi się grubo i trudno będzie przejść nad tym tak łatwo do porządku dziennego. Tomasz Sikora podsumował dość dobitnie ostatnie dwa lata w wykonaniu naszych biathlonistek. Uważa, że dostały wszystko, czego chciały, warunki do treningów, sztab, łącznie z trenerem kadry i serwismenami. Chyba nawet padła kwota 260 tys. zł na same smary.
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Ciśniecie po tej Weronice jak nie wiem co... nie oglądałem to nie wiem jak to wyglądało ale bez jaj nie miała na pewno przewagi minuty przewagi nad 4miejscem...Nie jest jakąś Magdaleną Neuner czy Kuzmina, że na luzie miała już medal na szyi przed startem.. Na ten moment to właśnie ona jest najlepszą Polką w kadrze razem z Hojnisz.. Ja stoję za nią i dobrze, że ciśnie takich kibiców bo większość z nich to nie spełnione marzenia i pisanie przed komputerem... Nie oczekujmy do cholery od nich nie wiadomo czego.. szkoda, że nie było medalu no ale kurde.. jak nie teraz to kiedyś.. i to samo można napisać jakby Krystyna nie biegła karnej to by było lepiej ale nie lepiej cisnąć jedną tylko.. Popatrzcie na Niemki główne faworytki.. Medal miały? Za Polkami i ciekawe czy tam w kraju ich tak cisną.. popatrzcie jak Peiffer bodajze zepsuł Niemcom złoto...
No ja się z Tobą nie zgodzę. Kibic może być wymagający, dlaczego ma być inaczej. Tak jak mówił Sikora biathlonistki przez ostatnie dwa sezony miały wszystko, aby przygotować się do IO i cały czas same mówiły o olimpiadzie. Tu nie było pracy po 8h i treningów, ale warunki nie gorsze niż u innych sztafet. Zagraniczni trenerzy, obozy poza Polską. Związek na wszystko przystawał, a więc teraz nie ma co chować głowy w piasek. Tu nawet nie chodzi tylko o ten bieg, ale o całe igrzyska w wykonaniu biathlonistek, które były gorzej niż tragiczne. Jedno miejsce TOP 6 na 4 indywidualne starty i sztafetę to już poniżej krytyki. Porównanie Niemek czy Niemców nie ma tu sensu. W ich wypadku można mówić o wypadku przy pracy. Oni/One swoje już zrobiłi/ły. Szczególnie że dziś były złe warunki. Zgaduję, że dla Polek warunki akurat pomogły, bo skoro teraz było tak słabo to w normalnych okolicznościach byłaby walka ale o TOP 10.
A że dostało się Nowakowskiej. Logiczne. Nie dość, że zawaliła kompletnie ostatnią zmianę to najwięcej miała do powiedzenia. Nie słyszałem, aby Gwizdoń, Guzik czy Hojnisz narzekały. Jak się widzi, że jest się pod formą to nie ma się co wychylać.
 
Do góry Bottom