>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Zimowe Igrzyska Olimpijskie PyeongChang 2018 - Curling

sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Zarówno u kobiet jak i mężczyzn tytułów mistrzów olimpijskich w curlingu bronią reprezentacje Kanady. Dla zespołów mieszanych to historyczne zawody, bo ta konkurencja zadebiutuje na igrzyskach olimpijskich.
Dyscyplina mało popularna w Polsce ale interesująca dla widza z pewnością ściągnie przed telewizory dużą część fanów olimpijskich sportów.

Żeby trochę przybliżyć zasady curlingu poniżej krótki opis:
&quot; Na końcu lodowych torów do gry są namalowane okręgi przypominające tarczę, to tzw. domy. W grze biorą udział dwie drużyny składające się z 4 osób. Każdy z zespołów dysponuje 8 czajnikami w jednej rundzie. Zadaniem całej drużyny jest umieszczenie jak największej ilości kamieni w domu. Obie drużyny starają się umieścić swoje kamienie w tym samym domu, dochodzi zatem do wybijania kamieni z domu przez przeciwników, co jest jednym z elementem strategii. Gra toczy się przez 10 rund. Zwycięża zespół, który wygra większość rund. Nie bez powodu curling jest zaliczany do gier precyzyjnych. W każdej drużynie znajduje się osoba pełniąca rolę skipa, która kieruje działaniami taktycznymi całej drużyny. Ponadto zawodnicy po wprawieniu kamienia w ruch używają swoich szczotek, by nadać mu odpowiednie tempo, poprzez szczotkowanie kontrolują tarcie kamienia, by w konsekwencji po 40 metrowym ślizgu zatrzymał się w punktowanym polu, a najlepiej przy okazji wybił z domu kamień przeciwnika.&quot;
Źródło

▶Uczestnicy zawodów:

Mężczyźni:

Kobiety:

Zespoły mieszane:

▶Zasady turnieju:
W rundzie zasadniczej zostaną rozegrane pojedynki każdy z każdym. Następnie 4 najlepsze ekipy spotykają się w półfinałach.
▶Kalendarz zawodów:
8-11.02 - runda zasadnicza zespołów mieszanych
12-13.02 - faza pucharowa zespołów mieszanych
14-21.02 - runda zasadnicza turnieju mężczyzn i kobiet
22.02-24.02 - faza pucharowa turnieju mężczyzn
23.02-25.02 - faza pucharowa turnieju kobiet
▶Dokładna rozpiska godzinowa spotkań:
https://en.wikipedia.org/wiki/Curling_at_the_2018_Winter_Olympics_–_Men&#39;s_tournament
https://en.wikipedia.org/wiki/Curling_at_the_2018_Winter_Olympics_–_Women&#39;s_tournament
https://en.wikipedia.org/wiki/Curling_at_the_2018_Winter_Olympics_–_Mixed_doubles_tournament
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Igrzyska to czas, kiedy można pograć coś, czego nigdy w ofercie nie ma ????
Turniej zespołów mieszanych - czwartek 8.02 1:00 polskiego czasu
Rosja
- USA 1,58 unibet / 1,57 STS (wlicza się dogrywka) ⛔ 3-9
Niby to Sportowcy Olimpijscy z Rosji, a nie Rosja ale w sumie to nie ma znaczenia dla nas. Pierwszy raz na igrzyskach rywalizacja mikstów. Czołówka światowa jest dość wąska: Chiny, Kanada, Szwajcaria i Rosja. Brysgalowa i Kruschelnizki to mistrzowie świata z 2016, gdzie w półfinale ograli parę z USA 8-6, a w finale Chińczyków z legendą tego sportu. W 2017 dopiero 9. miejsce ale ono nie odzwierciedla poziomu Rosjan. W grupie przegrali tylko z bardzo mocną Szwajcarią, a w 1/8 wpadli od razu na Chiny, którzy zrewanżowali się i wyeliminowali Anastazję i Aleksandra. Amerykanie tam wystawili nową parę - Beccę i Matta Hamiltonów, którzy również tu w Korei będą reprezentować USA. Tam w 1/8 odpadli ze słabszą Finlandią i z ekipą Rosji zmierzyli się w meczu o 9. miejsce, gdzie Rosja wygrała 7-5.
USA to niezły poziom ale do tego TOPu im brakuje, a Rosjanie potrafią wygrywać z najlepszymi.
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Chiny - Korea 1 po 1,67 sts ( poglądowo może gdzieś jest lepiej) 4/10
Mixty na druga serie. Po pierwszej serii takie moje przemyślenia, Chiny bardzo mocna drużyna, 3 ekipa świata, z mistrzami ze Szwajcarii zagrali mega wyrównany mecz, to cały czas jest mega mocna ekipa jak dla mnie zdecydowany faworyt i widzę tutaj value, Korea po za tym, że gra u siebie i ograła słabą Finlandię to szału nie ma...
To są jednak mixty wiec stawka średnia ale jak Chiny chcą powalczyć o medal to muszą to wygrać!
Do tego można dorzucić Szwajcarów z Finlandią, tam raczej powinno być izi ????
Kanadyjki win turniej pań 1,9 iforbet 8/10
Tutaj jak dla mnie Homan i koleżanki spokojnie ogarną ten turniej, w tym roku wygrały MŚ z bilansem 11-0 i na dziś nie widzę tam konkurencji dla nich, dziewczyny są ostatnio w zajebistej formie a Rachel zachwyca wręcz swoimi zagraniami oraz urodą ????

 
Otrzymane punkty reputacji: +28
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Chiny - Korea 1 po 1,67 sts ( poglądowo może gdzieś jest lepiej) 4/10
Mixty na druga serie. Po pierwszej serii takie moje przemyślenia, Chiny bardzo mocna drużyna, 3 ekipa świata, z mistrzami ze Szwajcarii zagrali mega wyrównany mecz, to cały czas jest mega mocna ekipa jak dla mnie zdecydowany faworyt i widzę tutaj value, Korea po za tym, że gra u siebie i ograła słabą Finlandię to szału nie ma...
To są jednak mixty wiec stawka średnia ale jak Chiny chcą powalczyć o medal to muszą to wygrać!
Do tego można dorzucić Szwajcarów z Finlandią, tam raczej powinno być izi ????
Zgadzam się z typem na Chiny. Przegrali co prawda ze Szwajcarią ale przegrać ze zdecydowanym faworytem tutaj to nie ujma. Korea natomiast wygrała z bardzo przeciętna Finlandią, w jednej partii nawet 4-0, co jest rzadkością raczej. Gospodarze jednak będą mieli bardzo ciężkie zadanie.
Chiny - Korea Płd. 1,70 forbet ✅
Rosjanie niespodziewanie przegrali z USA ale przy takich błędach co robili to nie sztuka. Dziwne próby mocnych wybić w stylu Amerykanów, a już kamień puszczony tak lekko, że nie dojechał do domu to już szczyt bezradności. Innego powodu niż nerwy nie widzę bo jednak grać potrafią i jeszcze bym Rosjan nie skreślał.
Kanada przegrała z Norwegią ale jak to zrobili to mnie ciągle zastanawia. Dobry mecz ale 8 partię mieli niemal wygraną, a całkowicie zepsuli bo najpierw sobie wybili kamień ze środka, a potem jeszcze nie trafili z następnym. Stać ich jednak na dużo, a teraz grają z Amerykanami. Ci jak słabo idzie to walą mocno i wybijają. USA wygrało przede wszystkim przez niemoc Rosjan.
Kanada - USA 1,35 Forbet ✅
Forbet wystawił już dwie pary na kolejną sesję. Zdecydowanie przesadzili z kursami na Chiny-Kanada. Kanada oczywiście faworytem ale chyba nie aż takim. Można spróbować za drobne bo pewnie po drugiej sesji kursy się pozmieniają. Obie to czołówka światowa i tam aż tak wielkich różnic w poziomie nie ma.
Chiny - Kanada 2,95 forbet ⛔

Gdzie będzie można śledzić ten mecz Rosja-USA?
Mecze curlingu w Polsce bedzie można śledzić prawdopodobnie tylko w Eurosporcie, bo TVP, przynajmniej na razie, nie prowadzi transmisji. Zostaja kanały Eurosportu i przede wszystkim Eurosport Player jeśli ktoś ma.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
marko87 214

marko87

Użytkownik
Sam miałem pograne Chińczyków z Koreą, ale nie o tym. Zastanawia mnie pewna sytuacja. Mianowicie w ósmej partii przez swój błąd Chinka wyczyściła pole, przez co na koniec regulaminowego meczu było po 7. Dlaczego zatem w dodatkowym endzie to Koreańczycy kończyli, a nie Chińczycy? Czy nie powinno być przeniesienia ostatniego kamienia z ósmej partii skoro było w nim 0:0?
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Sam miałem pograne Chińczyków z Koreą, ale nie o tym. Zastanawia mnie pewna sytuacja. Mianowicie w ósmej partii przez swój błąd Chinka wyczyściła pole, przez co na koniec regulaminowego meczu było po 7. Dlaczego zatem w dodatkowym endzie to Koreańczycy kończyli, a nie Chińczycy? Czy nie powinno być przeniesienia ostatniego kamienia z ósmej partii skoro było w nim 0:0?
Wielkim znawcą curlingu nie jestem ale wydaje mi się, że w przypadku remisu następuje zmiana kolejności i druga ekipa kończy następnego enda. Podobnie było w spotkaniu pary z Rosji z ekipą norweską. Tam Norwegia kończyła pierwszego enda, było 0-0 i w kolejnym nastąpiła zmiana i to para rosyjska kończyła.

Co do samego meczu to Chińczycy po świetnym początku zagapili się i dali Koreańczykom doprowadzić do remisu. Jeszcze we wspomnianej 7 partii kamień na wygraną zmarnowany przez Chinkę. W dogrywce jednak rozstawili dobrze kamienie i Koreanka nie dała rady.
W nocy najciekawsze spotkanie to Chiny - Kanada. Już wcześniej pograłem Chiny, bo jak pokazały dwie serie spotkań, poziom jest bardzo wyrównany i ciężko koło takiego kursu przejść obojętnie. Teraz spadł ale nadal jest wysoki i 2,60 można złapać.
Szwajcaria - USA 1,67 STS ✅ 9-4
Szwajcaria ograła już Chiny i Finlandię. W tym drugim spotkaniu dwa-trzy błędy w końcówce podniosły trochę emocje ale nie dali sobie wydrzeć zwycięstwa. W nocy zmierzą się z parą amerykańską, która w pierwszym spotkaniu wygrała z Olimpijskimi Sportowcami z Rosji i później przegrali z Kanadą. O pierwszym spotkaniu pisałem wcześniej już, tam wygrali nie tyle dzięki swojej grze co strasznym błędom pary rosyjskiej. Z Kanadą w sumie po wyniku może to wyglądać na równy mecz ale to ekipa z liściem klonowym kontrolowała spotkanie i zasłużenie wygrała. Moim zdaniem w kolejnym spotkaniu Szwajcaria znów będzie górą.
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Wielkim znawcą curlingu nie jestem ale wydaje mi się, że w przypadku remisu następuje zmiana kolejności i druga ekipa kończy następnego enda. Podobnie było w spotkaniu pary z Rosji z ekipą norweską. Tam Norwegia kończyła pierwszego enda, było 0-0 i w kolejnym nastąpiła zmiana i to para rosyjska kończyła.
Nie właśnie. Normalnie jest jak partia jest zerowana to nie ma zmiany i ostatni kamień zostaje na następny end po tej samej stronie. Przynajmniej tak grają w normalnym meczu kobiety i mężczyźni granym do 10 endów. Te miksty to jakaś komedia do 8 endów to może i inne zasady.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Nie właśnie. Normalnie jest jak partia jest zerowana to nie ma zmiany i ostatni kamień zostaje na następny end po tej samej stronie. Przynajmniej tak grają w normalnym meczu kobiety i mężczyźni granym do 10 endów. Te miksty to jakaś komedia do 8 endów to może i inne zasady.
Jak widać kilka rzeczy jest pozmienianych. Szukałem zasad mieszanych zespołów i takiej sytuacji ale nic nie mogę znaleźć. Wszystko co jest opisane to dla drużyn.
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Szwajcaria - USA 1 po 1,67 w sts 4/10
Jak dla mnie za wysoki kurs na zegarków, w końcu to mistrzowie ????
USA jak pisali koledzy wcześniej, pocieszna ekipa, która ociera się tam gdzieś o czołówkę ale mają braki i gorące głowy a raczej problemy z myśleniem... Wygrana z Rosją to zasługa fatalnej skuteczności Sbornej! Z Kanadą już nic nie mieli do gadania. Szwajcaria póki co wszystko na styku ale wygrywają i to też powinni.
Korea- Norwegia 1 po 2,05 sts 2/10
Nie lubię rzucać moneta ale podoba mi się ta Korea ????
Walczą ambitnie, kibice za nimi, widać że w każdym meczu grają maksa. Normalnie bym nie tykał ale za mniejszą stawkę spróbuje, w końcu to IO a Norwegia to nic wielkiego i liczę, że nadal będą grać bdb.Pewna wygrana z Finami, dziś pozytywnie zaskoczyli z Chinami, zaufam im, gospodarzom ponoć pomagają ściany ????
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Kanada - Szwajcaria 1,70 STS Fortuna ✅
Szukałem na noc niespodzianki w spotkaniu Chiny-Kanada ale tam Kanada pokazała klasę, a później bez problemów ograli Finlandię. Co tu dużo mówić - Kanadyjczycy najlepiej moim zdaniem się tu prezentują, a te ich wybicia kamieni rywali w tłoku to coś pięknego. Szwajcaria wielcy mistrzowie ale mimo wygranych jakoś nie do końca mnie przekonują. W nocy pokonali najpierw USA (w ostatnim endzie wbili im szóstkę!) ale potem przegrali z Norwegią, która wg mnie celuje tutaj w czarnego konia imprezy. Kanada bardzo mi się podoba i w starciu gigantów powinni pokonać Helwetów.
Korea Płd. - Sportowcy Olimpijscy z Rosji 1,40 STS ✅
Tak jak przewidywałem wcześniej, rosyjska para z nerwów oddali bez walki pierwsze spotkanie ale teraz konsekwentnie odsyłają kolejne ekipy - Norwegię, Finlandię i Chiny. Korea natomiast uległa w nocy Norwegii i zniszczyli USA. Nie podzielam jednak zauroczenia boca-juniors gospodarzami ???? . Dla mnie są tu tylko średniakami, lepszymi od USA i Finlandii ale jednak słabszymi od czołówki, a do tych zaliczam Rosjan. Myślałem nad handi -1,5 ale w końcu odpuściłem, bo Rosjanie jak mogą to nie przemęczają się i wygrywają nisko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Jak dla mnie Kanada - Szwajcaria to typowy no bet ale to moje skromne zdanie ????
Trudno coś powiedzieć do końca jak są mocne oba teamy, obie przegrały trochę frajersko z Norwegami i pokonały 3 najgorsze ekipy na tym turnieju, jedyna różnica taka, że Kanada zrobiła to pewnie a Szwajcarzy po mękach. Ale to nie ma dla mnie znaczenia, Kanada popełnia błędy a Szwajcaria to już w ogóle ma przestoje że hoj! Z Finami zlekceważyli trochę przy wysokim prowadzeniu i mogli odpłynąć, z USA wyciągnęli ostatniego enda 6-0 i mecz z 3-4 !!!! Z jednej strony wydaje mi się, że nie pokazują pełnej mobilizacji, ale w ważnych momentach są niezwykle skuteczni! Martwi mnie trochę Rios, chłop momentami jest gdzieś w ogóle po za meczem, popełnia szkolne błędy, z Norwegami 2x przejechał hogline ????

Chiny - USA 1 po 1,67 3/10 sts
Mój ulubiony kurs cały czas wchodzi ;)
A tak na serio to jednak mimo słabej gry na IO Chiny moim zdaniem mocniejsze, ostatni dzwonek jeśli choć w teorii chcą walczyć o awans do 4. Ogólnie moim zdaniem lepsza i przede wszystkim równiejsza drużyna. Hamiltony z USA nie trzymają ciśnienia, szczególnie brat H. gra słabo, tragiczne błędy i do tego zachowuje się na torze jak burak, ewidentnie coś mu nie idzie i liczę, że spierdzieli kolejny mecz tak jak koncertowo zrobił to z Koreą ????
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
W nocy bez niespodzianek, kto miał wygrać ten wygrał ???? O 12 kolejne spotkania
Norwegia - USA 1,40 STS ⛔
Norwegia gra tu świetnie i nie zanosi się, by Amerykanie im dziś przeszkodzili. Hamiltonów oceniam jako najsłabszą ekipę tutaj, mimo że to Finowie jak na razie przegrali wszystkie mecze do tej pory. Ich grę bardzo dobrze podsumował boca-juniors w poście wyżej. Norwegowie natomiast mnie zaskoczyli pozytywnie i nie spodziewam się, żeby ten pojedynek miał się zakończyć ich porażką.
Chiny - Finlandia (+2,5) 1xbet 1,67 ⛔
Finlandia jeszcze bez zwycięstwa ale w niemal każdym pojedynku walczą i w sumie tylko Korea i Kanada im wbili więcej. Ze Szwajcarią, Norwegią czy Rosją, a więc dobrymi zespołami, przegrywali nieznacznie. Chiny z kolei dla mnie chyba największym rozczarowaniem jak do tej pory. Jeśli wygrywają to ledwo, dziwne błędy. Na początku słabo grała Chinka, teraz z kolei coraz gorzej radzi sobie Dexin Ba. Dalej są dla mnie faworytami ale myślę, że to będzie wyrównany pojedynek.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Ostatnia runda spotkań grupowych w nocy. Walka o 4 miejsca, które spotkają się w półfinałach.

Szwajcaria - Sportowcy Olimpijscy z Rosji (+1,5) 1,67 1xbet ✅
Rosjan dziś ustawiła do pionu Kanada ale nie jest to żadna niespodzianka. Do tego Kanadyjczycy byli naprawdę świetnie dysponowali i to chyba było ich najlepsze spotkanie. Przed ostatnią serią gier to właśnie te dwie ekipy mają zapewniony awans dalej ale to nie oznacza, że Rosjanie odpuszczą, bo porażka oznaczać będzie najprawdopodobniej w półfinale ponowne spotkanie z Kanadą i małe szanse na finał. Będą ich chcieli ominąć i walka będzie na pewno. Po pierwszym, bardzo słabym spotkaniu z USA kolejne wygrywali udowadniając, że tam to był wypadek przy pracy i błędy spowodowane stresem debiutu na igrzyskach. Szwajcaria z kolei przegrała z Kanadą i Norwegią. Brakuje im czasem koncentracji i niektóre zagrania nie są tak dobre, jakby sobie życzyli. Rosjanie grają bardzo zachowawczo ale skutecznie. Próbują przegrywać endy jednym punktem, a potem szukają okazji w tych, w których kończą ostatnim uderzeniem. Dla mnie są faworytem w tym spotkaniu, ale dla pewności wolę się podeprzeć ewentualną przegraną jednym punktem.
Norwegia - Chiny 1,73 Fortuna ⛔
Norwegia dziś w wieczornym spotkaniu blamaż z USA, bo inaczej tego nie można nazwać. Sami sobie winni bo straszne błędy popełniali. W 4 endzie najpierw minimalne pudło, a potem zbyt lekkie zagranie Skaslien i Hamiltonowie zrobili 4 punkty. W 6 endzie znowu pudło, a Amerykanie wykorzystali te błędy. Ja jednak myślę, że to tylko wypadek przy pracy, bo tu grają naprawdę dobrze. O Chińczykach pisałem wcześniej, że mnie w ogóle nie przekonują. Po wyraźnym zwycięstwie nad Finlandią (Finowie niestety grają tylko facetem, bo Oona Kauste wyraźnie odstaje) nie zmieniłem zdania i w półfinałach ich po prostu nie widzę.
 
psotnick 836,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Curling. Mixed Doubles. Round Robin
China PR vs Norway.
Zwycięzca meczu: China PR @ 1.74 ⛔ 7-9 Chińczycy oddali 7 punktów w 2 endach..
Marathon
Całkiem wysoki kurs na Chińską parę, zwłaszcza biorąc pod uwagę okoliczności. Przede wszystkim parę godzin temu w ostatniej kolejce rundy zasadniczej Chińczycy już raz rozbili Norwegów 9-3, na co złożyły się 2 przeciwstawne momentum obu ekip. Parę dni temu Norwegowie wydawali się pewniakiem do playoffów, a teraz są na najlepszej drodze by przez 2 ostatnie dni zaprzepaścili swoją szansę na awans do strefy medalowej. Duża obniżka formy, najpierw żenująca wtopa ze słabymi Amerykanami (3-10), a dzisiaj potwierdzili że to nie był wypadek przy pracy w przywołanej już przegranej z Chińczykami. W obu tych meczach skuteczność uderzeń norweskiej pary na poziomie 50-60%, Chińczycy dużo lepsza forma, w 3 ostatnich zwycięskich meczach skuteczność 65-85%. Oczywiście to tiebreak, jeden mecz decyduje o awansie, tylko że Norwegowie mogli sobie zaklepać ten awans w 2 ostatnich meczach fazy grupowej i oba te mecze sromotnie wtopili, Chińczycy odwrotnie, długo mocno rozczarowywali, a byli kandydatami do medali, w ostatniej chwili wybili się z niebytu do meczu o playoffy. Momentum zdecydowanie przy Azjatach i tego się będę trzymał.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Drugie z rzędu spotkanie Norwegia - Chiny i znowu spore emocje. Kluczowa akcja to end 6, pudło Chinki i droga otwarta dla Norwegii na 4-0 w endzie. Tego już nie mogli wypuścić z rąk i to właśnie Norwegowie uzupełnili skład półfinałów.
W nocy grają Kanada - Norwegia i tam faworyt jest tylko jeden - Kanada. W drugiej parze, która zagra w południe, zapowiada się wyrównana walka i ten pojedynek biorę na tapetę.
Szwajcaria - Sportowcy Olimpijscy z Rosji 2,01 Fortuna⛔
Szwajcaria - Sportowcy Olimpijscy z Rosji (+1,5) 1,67 STS ⛔
Powtórka z nocy, o której pisałem tutaj. Tam wygrali Szwajcarzy rzutem na taśmę, bo przegrywali 6-8 i w ostatnim endzie udało im się wyprowadzić na 9-8. Trochę pecha Rosjan ale w dalszym ciągu typuję ich na finał. Nie licząc tego ostatniego enda, gdzie Szwajcarzy bardzo dobrze się ustawili i minimalny błąd Rosjanki w 5 wbiciu, a potem super zagranie Riosa w 8 wbiciu dało Helwetom wygraną, to Rosjanie grali bardzo dobrze i uważnie. Spotkanie znowu powinno być wyrównane. W Marathonbet faworytem jest para rosyjska i płacą 1,75. Dla STSu i Fortuny faworyci to Szwajcarzy. Do tego STS daje dodatni handi na Rosjan po ciekawym kursie, co też jest bardzo ciekawą opcją i bezpieczną.
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Kanada + Szwajcaria dubel na przebitkę 3/10
Kanada nie ma co się rozpisywać, wyglądają najmocniej na tym turnieju, pewnie idą po złoto, Norwegia spore zaskoczenie tego turnieju, grają fajnie, wygrali mecz otwarcia w Kanadą ale jak mawiają Czesi to se ne wrati ????
Tam mecz klonowi mieli wygrany ale okrutnie skaleczyli końcówkę, teraz nie liczyłbym już na cud. Drugi mecz ciekawe zestawienie ale chyba uczciwe, ekipy grające ciekawy i skuteczny curling. Rosyjskie małżeństwo gra dobry turniej ale są solidni do bólu moim zdaniem i tyle.
Szwajcarzy potrafią mieć fatalne przestoje i popełniać szkolne błędy, ale tutaj liczę na pełną koncentrację a wtedy są bardzo mocni i mają coś więcej moim zdaniem od Rosjan, potrafią grać genialne zagrywki czy wyciągać niesamowite ostatnie endy jak 6-0 z USA!!! czy właśnie z 6-8 na 9-8 z obecnym rywalem. Myślę, że mecz będzie na styku ale ostatecznie wygrają Szwajcarzy, właśnie jakimś takim błyskiem, czymś spektakularnym, jakimś takim endem do 3 czy 4, to czego sbornej brakuje.....
 
Do góry Bottom