>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014 - Hokej na lodzie (mężczyźni)

aikman 460

aikman

Użytkownik
Witam po srednio udanych cwiercfinalach przyszedl czas na polfinaly,a co za tym idzie dwa kapitalne mecze w ktorych naprawde ciezko jest wytypowac wygranego w danym spotkaniu bo klasa skandynawow oraz amerykanow jest bardzo zblizona do siebie.
Co do pierwszego spotkania o 13 to stawiam na ekipe Trzech Koron,co prawda Finlandia zrobila swoje eliminujac Rosje jako gospodarza jednak sklad Szwecji jest bardziej doswiadczony niz Suomi.Duzo juz wyzej zostalo napisane wiec powtarzac sie nie bede.
Podobnie sytuacja ma miejsce w pojedynku USA-Kanada.Jedni jak i drudzy do finalu moga awansowac.Widzialem ostatnie mecze Usa jak i Kanady nie sugerujac sie wynikami ostatnich meczy stawiam na USA oczywiscie moge sie mylic a final Finlandia - Kanada tez z mila checia obejrze.Powodzenia
Szwecja - Finlandia KZ 1 @ 1.70 ✅
USA - Kanada KZ 1 @ 1.90 ⛔
 
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
Spokojnie poczekalem na półfinały, gratuluje niektorym kolegom typów, bo jest za co!
Ciesze sie, ze nie ma juz Rosji i pierwsza czesc mojej analizy przed turniejem spelnila sie, bo Rosji nie ma w finale, choc dawalem im szanse na plofinal. Natomiast druga czesc odnosi sie do Kanady, ktora uznalem za drugi zespol nieuczestniczacy w polfinale! A na koniec oczywiscie final Szwecji i zloty medal. Zobaczymy, czy to wszystko sie spelni...
Dzis gram takie zdarzenie:
Finlandia vs Szwecja godzina 13.00
Typ X 1-2 ⛔
Kurs 4.25
Expekt
Finowie zaimponowali walka, determinacja i obrona. W ostatnich 2 meczach stracili 2 bramki w regulaminowym, a grali z Kanada i Rosja. Pisalem juz o tym wczesniej, ze Finowie koncentrujac sie na defendywnej grze, odpowiednio koordynajac obrone, nie oddajac miejsca na lodzie i twardo walczac o krazek, sa niezlym monolitem. Ich problemem jest sytuacja, gdy otwieraja sie na swobodna gre i wtedy obrona nie funkcjonuje dobrze.
W tym meczu sila musi byc obrona, maja swietnego goalie, a kontry wyprowadzaja w bardzo poprawny sposob. Umieja grac w oslabieniu i zachowuja zimna krew. Dobrze funkcjonuje 1 i 2 formacja ataku.
Szwecja to dla mnie od poczatku faworyt do zlota i podtrzymuje to, ze dzis wygraja, tyle ze nie w regulaminowym czasie gry. Szwecja takze potrafi swietnie bronic i ma lepsze kontry.
Sklad jest ich atutem, bo widac u nich dobra wspolprace, ktora pozwala skorzystac z potencjalow graczy( nie jak w przypadku Rosji). Ostatnio dobrze zagral Steen i Sedin, ktorzy nie mogli odblokowac sie, choc byli przydatni we wczesniejszych meczach. To chyba turniej Karlssona, bo gra wysmienicie i korzysta z udogodnien duzego lodu dla obroncow!
Mecze tych druzyn sa zawsze wyrownane, walka o final i szansa na nierozstrzygniety mecz.
Stawiam na remis w tym meczu. Polecam
P.S. Dorzucam jeszcze typ ze strzalami na under 59, bwin kurs 1,92! Uznaje to za przedluzenie typu na remis i solidna gre obronna.. polecam ✅ 51!
Drugi typ
Kanada vs Usa
Over 5,5
Kurs 2,05
Unibet
Tutaj nie bede rozpisywac sie nadmiernie, bo koledzy slusznie zauwazyli atuty tego typu. Te mecze maja swoja specyfike, szybkie bramki to istny grad goli, bo wtedy ujawniaja sie potencjaly obu ekip w ataku. Usa gra swietny turniej, stawialbym na nich jako finalistow, bo zwyczajnie zasluguja siwetna gra. Ograli 5-2 Czechow, co nie jest takie latwe, sa rowni, uporzadkowani i widac u nich zadze wygranej.
Kanada jeszcze nie pokazala w pelni swych mozliwosci, teraz trudny egzamin i musza zagrac na maiare skladu, by byc w finale. Wysoki wynik w tym meczu, to dobry pomysl!
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: USA - KANADA :hokej:
over 5,5 goli |2.15| ▶ Unibet !
No to w końcu doczekamy szlagieru, na który czekam i czekam i w końcu się doczekam. Mecz gigantów, najlepszych z najlepszymi! Sercem jestem za Kanadą, ale tutaj pójdę w innym kierunku. Kanada w ostatnim meczu spodziewała się, w mojej opinii, że będzie grała z USA i nie forsowała tempa, czekając na mecz na szczycie. Posiadają genialny team, zbudowany z zawodników którzy potrafią wszystko! Dziś nikt tutaj nie będzie się oszczędzał, bo i USA również mają swoje perły w składzie i mają kim strzelać jak i kim bronić. Mecz będzie z pewnością naszpikowany szybkimi akcjami, jak i bramkami. W takim nie ma mowy, aby nie było gradu bramek. Po prostu to jest niemożliwe. Wiadomo, że nie będzie to łatwe spotkanie dla obu ekip, ale i obie ekipy będą grali swoje najlepsze zawody, krzyżując plany przeciwnikom. Kessel, kapitalna forma, wspaniale wszedł w ten turniej, mnóstwo strzałów, do tego kilka bramek już na koncie, dzisiaj będą Kanadyjczycy mieli z nim ciężką przeprawę, aby go zatrzymać. Niski, ale zwinny i szybki player, który zrobi wszystko aby to jego ekipa, awansowała do finału. Nie tylko on, jest tam zawodnikiem który wiele potrafi, mógłbym wymieniać po kolei, ale nie ma to sensu.. jednak sądzę, że i USA jak i Kanada ich szanse są 50 na 50. Crosby nie co słabo zagrał z Łotwą, teraz mecz wysokiej rangi, a kiedy są takie mecze, to Sid na nie koncentruje się jeszcze bardziej i z pewnością będzie dziś znaczna poprawa w jego grze, bo i jemu też zależy na złocie. Spodziewam się gradu bramek i kurs, który jest na unibecie, pobieram z ogromną chęcią. Liczę na szalone widowisko, idealne zgranie obu ekip. Mimo tego jak pisałem wyżej, jestem za Kanadą, ale stawiać niestety ich nie postawię, bo się po prostu tego obawiam... ale bramki jak najbardziej są warte grania... ;)
Mecz o 18!
// Kurs podrósł do 2,15 ;) !
 
sparki 1,3K

sparki

Użytkownik
Co Wy tak wszyscy za tą Kanada? :] Z sympatii? Z sympatii to ja jestem sercem za USA ???? Rozumiem, że Kanada ma reprezentacje naszpikowaną gwiazdami, ale jeśli chodzi o samą grę na IO to szału nie ma. Ich mecze jakoś do mnie nie przemawiają i rzekłbym, że to już bardziej Szwedzi zasługują bardziej na złoto niż Kanadyjczycy. Ekipa klonowego liścia gra strasznie nierówne zawody za to Amerykanie przeszli przez zawody jak nóż przez masło. Dawno nie udało się wygrać IO drużynie która nie przegrała żadnego meczu po drodze do finału. Myślę, że to świetny czas dla USA żeby pokazać że nie gra się gwiazdami tylko krążkiem. Kolejne co mi się podoba to zaciętość bo gdyby to nie były to IO to a tafla NHL to czekałbym tu również na pojedynek ale na pięści ???? Wierze, że USA to ekipa w której dziś gotuje się krew i zrobią wszystko żeby zrewanżować się za Vancouver. Go Go USA ! ????

A mój typ to również:

USA vs Canada

Over 5,5
▶ [ 2.130 ] ⛔⛔⛔
Bukmacher:
Pinnacle
 
J 99

jan_kulczyk

Użytkownik
Lipa niezła z tym overem w meczu Kanada - USA, ja i tak postawiłem na over 4,5.
Dobrze, ze zagrałem za większą kwotę na remis w 1 tercji w meczu Szwecja - Finlandia, tutaj też można było to samo zagrać za większą kwotę.
No to finał będzie ciekawy Kanada - Szwecja, może też remis w 1 tercji? Albo under 1,5 w 1 tercji?
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Nie ma co gadać, gdzie over,under. Kilka głupich 2min kar w 1q i róznie może to być. Szwedzi świetnie grają w PP, a Kanada ma świete PK. zobaczymy jak to będzie,po tym co dziś zobaczyłem Kanada jest faworytem,ale kto to wie co się stanie
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Jak widać w sporcie wszystko jest możliwe ????
Igrzyska, a NHL, rządzą się swoimi prawami.. w takim NHL, pewnie byłoby trochę bramkowo, a ze tu inny prestiż .. to obie ekipy były na maxa skoncentrowane żeby nie wpuścić żadnej bramki. Wspaniałe zawody rozegrali Price &amp; Quick. Crosby również, lepiej niż w ostatnim meczu .. jakoś nie zrażam się do nie trafionego overa ;)
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Finlandia - USA
przygladając się piątkowym spotkaniom, pierwsze co nachodzi mi na myśl to 0-3 bramek w meczu po zachęcającym @3.2 w fortunie.
Za duży prestiż igrzysk, a co za tym idzie walka o medal... każda z drużyn skupia się bardziej na obronie, niż na ataku. Zdobycie bramki i od razu defensywa. Po takim kursie uważam ze jest to najciekawszy zakład na to spotkanie.
 
J 99

jan_kulczyk

Użytkownik
Jak ktoś będzie posiadał informację c zy Tuukka Rask dzisiaj zagra to niech napisze.
To może będzie kluczowe dla underowego wyniku w pojedynku Finów z USA.
Przejrzałem trochę stron, ale na razie nic nie wiadomo.
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
USA-Finlandia under 4.5@1.85 b365 ⛔ 0-5 //USA:zoltakartka:
Dużo dziś będzie zależało od dyspozycji bramkarzy.Wczoraj Quick i Lehtonen bronili świetnie.Nie ma Raska,ale są świetni zastępcy,więc czy z Raskiem czy bez under warty pogrania.
Wczoraj Finowie nie dali rady Szwecji mimo,że stworzyli sobie sporo okazji na strzelenie bramek.Świetnie spisywała się defensywa &#39;Trzech Koron&#39; do spółki z Lundqvistem,który mimo,że popełnił błąd przy golu to w całym spotkaniu bronił świetnie.
Finowie nie potrafili wykorzystać kilku gier w przewadze w tym jednej podwójnej.
Sami zachowali chłodne głowy i na ławkę wędrowali tylko 2 razy.W jednej z gier w osłabieniu stracili bramkę po bombie Karlssona.Szwedzi tutaj jednak świetnie się spisują podczas PP.
W 3 tercji Finowie postawili wszystko na jedną kartę,atakowali,ale nie potrafili znaleźć sposobu na pokonanie Lundqvista.
USA mimo,że rozgrywają świetny turniej nie dali rady Kanadyjczykom.Tak jak Finowie stworzyli sobie trochę okazji,oddali sporo strzałów,ale bardzo dobrze spisującego się Price&#39;a nie zdołali pokonać.
Kanadyjczycy jednak dominowali w tym spotkaniu.Jak widać Kanada to za wysokie progi dla praktycznie wszystkich.
Co do dzisiejszego meczu to oba teamy mogą być nieco zmęczone wczorajszymi bardzo ciężkim pojedynkami.
Spodziewam się tutaj gry skupionej głównie na defensywie.Raczej nie będziemy świadkami otwartego pojedynku.Jeżeli bramkarze staną na wysokości zadania do czego już przyzwyczaili to gradu bramek nie zobaczymy.
Tutaj może być podobne spotkanie do tego z grupy pomiędzy Finlandią i Kanadą zakończonym 1-1,gdzie nie byliśmy świadkami zbyt wielu strzałów.
Według mnie wynik zakręci się coś koło 1-1,2-2,a wszystko zakończy się w serii rzutów karnych ????
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Ale stawianie linii kursów przynajmniej w Fortunie 1,90 na USA a na Finów aż 3,45 jest bynajmniej dla mnie sporym zaskoczeniem i nawet dla samych emocji postawiłem Finów, nie dość że USA wczoraj nic nie pokazało to grali o te 3 godziny później nie wspominając że mecz skończyli łącznie z dojazdem do jakiegoś hotelu grubo po północy. A poza tym ja zawsze mówię, że w takich meczach jak półfinały wczorajsze czy dzisiejszy mecz decyduje tylko i wyłącznie psychika.Wczoraj planowo &quot;Starszy Brat&quot; czyli Szwedzi i Kanadyjczycy wygrali swoje derbowe pojedynki i tak widzę dzisiejszy czyli bardziej stonowana, spokojna i mądrzejsza gra Suomi z Selanne na czele, który pragnie tego kolejnego medalu Igrzysk jak mało kto.
FINLANDIA - USA
Buk: Fortuna
Kurs. 3,45
Wynik: 5-0 ✅✅✅
EDIT: No i Teemu Selanne dopiął swego medal jest, a nawet 2 gole udało się strzelić ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
USA - Finlandia
Zgadzam się z typem kolegi wyżej. Amerykanie zagrali wczoraj całkowicie bezbarwnie i mimo niskiego wyniku nie mieli przeciwko Kanadyjczykom właściwie nic do powiedzenia. Dziś zagrają z ekipą Suomi która również nieznacznie uległa Szwedom, jednakże Finowie nie dali się tak zdominować rywalom. Byli w meczu do końca i sprawili lepsze wrażenie niż Jankesi. Dlatego też dziś upatruje ich jako zdobywce brązowych medali na Igrzyskach w Soczi. Jak wiadomo Teemu Selanne kończy kariere po tym sezonie, jestem pewien że koledzy z kadry zrobią wszystko by dołożyć mu sie do ostatniego skalpu w karierze, jakim będzie brązowy medal olimpijski.
Finlandia OT 2,72 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
J 99

jan_kulczyk

Użytkownik
Finlandia - USA
Under 5,5 w meczu @1,40 BetClic ✅
Remis w 1 tercji @2,40 BetClic ✅
Under 1,5 w 1 tercji @1,60 BetClic ✅

Stawka jest wysoka, więc nie ma co liczyć na kanonadę goli.
Wczoraj remis w 1 tercji dał nieźle zarobić, dzisiaj najwięcej obstawiłem na under 5,5 w meczu, ale prawdopodobnie dorzucę jeszcze trochę grosza na under 1,5 w 1 tercji - na moje oko pewniejszy typ od remisu, wczoraj padły 2 remisy w 1 tercji, więc dzisiaj zagram bardziej zachowawczo i na remis w 1 tercji pojdzie tylko symboliczna kwota.
Remis w 1 tercji to coś w sam raz dla odważnych osób polujących na wysokie kursy.
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom