>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014 - Łyżwiarstwo Figurowe, Szybkie, Short Track

modul 118

modul

Użytkownik
Ja to się zastanawiam kiedy coś wykryją u Holendrów/Holenderek.
Dziś to była masakra, jakby mogli wystawić 8 zawodniczek to mieliby 8 pierwszych miejsc.
Ta która wygrała dzisiaj to w ogóle zmiażdżyła system - w PŚ startowała raz i zajęła 11 miejsce, a wczoraj miała 3 starty w short -tracku,wiedziałem,że i tak wygra z Amerykankami,no ale,że z Wust?
A jakie są zasady rozstawień/losowań w tych ćwierćfinałach i półfinałach bo nie mogę znaleźć.
Wpadnięcie na Holandie( a co ciekawe skład w 100% inny niż miały w Kanadzie) to koniec imprezy,ale to każdy wie, z Rosją raczej też przegrana,natomiast ze wszystkimi innymi jest duża szansa wygrać.
Myślę,że bet na medale będzie u ziemniaków,znając życie sportingbet wystawi na 7 minut zakład Holandia - USA.

Na Holandię nie wpadną :p nie chcę Cie wprowadzić w błąd ale to wygląda chyba tak. Na podstawie 3 występów drużynowych w PŚ u kobiet i mężczyzn formuje się klasyfikacje generalne:
kobiety: http://live.isuresults.eu/2013-2014/worldcup/wc2_4400.htm
mężczyźni: http://live.isuresults.eu/2013-2014/worldcup/wc1_6000.htm
gospodarze IO + 7 najlepszych ekip w rankingu mają zapewniony udział w IO.
Ćwierćfinały: Jak wiadomo jest ich 4 u kobiet i mężczyzn. Losowanie polega na tym że 1 i 2 najlepsza drużyna z rankingu rozlosują między sobą z kim pojadą w ćwierćfinale a do wyboru mają tylko ekipy z 7 i 8 miejsca. Natomiast ekipy 3 i 4 rozlosują między sobą z kim powalczą z miejsc 5 i 6. Zwycięzcy ćwierćfinałów niezależnie od czasów innych biegów mają zapewniony udział w półfinale
Półfinały: Tutaj pary nie są losowane a przydzielane. Drużyna zwycięska z najlepszym czasem ćwierćfinału pojedzie z drużyną zwycięską z najgorszym czasem. Z kolei 2 ekipa pojedzie z 3.
Finał: banalne ;) (FINAŁ A)
3 miejsce: (FINAŁ B)
Miejsca 5-6: Pierwsze dwa zespoły przegrane z najlepszymi czasami stoczą bój w tzw Finale &quot;C&quot;
Miejsca 7-8: Ostatnie dwa zespoły przegrane z najgorszymi czasami stoczą bój w Finale &quot;D&quot;

Co do mężczyzn to nasi Panowie mogą trafić na USA lub Norwegię i patrząc po wynikach finału na 1500 muszę powiedzieć że może gwiazdeczki z USA byłyby dla nas łaskawym losowaniem gdyż Norwegowie spisali się we 3 całkiem całkiem.
Kobiety są uplasowane dosyć wysoko więc przyjdzie im rywalizować również z Norweżkami lub USA, tyle że tutaj życzylibyśmy sobie rywalizacji z Norweżkami, gdyż Amerykanki mają mocną obsadę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
retoox 414

retoox

Użytkownik
łyżwy 10k M
Yevgeny SERYAYEV Emery LEHMAN @6.50

Bardzo wyrównana para, młody Amerykaniec: fajne postępy w odstępie ostatnich 3 lat na 5km dobry i ogrywa tu Ruska, ale na 10km nie wiadomo jak będzie z kondycja. W Astanie lekko z tylu, ale na kwalach do IO ładny start (poprawiony NR juniorów) dla mnie niewielkim faworytem jest Rusek startujący u siebie, ale obecny kurs jest oderwany od rzeczywistości.
E.
na 800m przed meta po dlugiej pogoni prowadzil Amerykaniec o 0,2 ale na mecie juz 0.06 w plecy szkoda:/
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
5000m Kobiet

Yvonne Nauta TOP 3
1,72 William Hill


Holenderka to młoda zawodniczka,22 lata,ale już całkiem dobre rezultaty na koncie. W tym sezonie w jedynym biegu PŚ na 5km w Astanie zajęła 3 miejsce. Jeszcze lepiej spisała się podczas styczniowych ME,gdzie zdobyła srebrny medal. Przegrała tylko z Martina Sablikovą o jedyne 1,19sek,a wyprzedziła wielką Ireen Wust. W Sochi wystartuje tylko na tym dystansie. Będzie zatem idealnie przygotowana i wypoczęta. Kandydatek do medalu jest kilka. Sablikova raczej po za zasięgiem. Wust w dobrej formie,ale sporo startów i możliwe zmęczenie. Nawet jak przegra z tymi zawodniczkami to brązowy medal jak najbardziej do ugrania gdyż Niemka Pechstein nie zachwyca,a pozostałe rywalki prezentują słabszy poziom. Wystartuje w ostatnim biegu i będzie miała dobry przegląd sytuacji.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Po biegu na 1500 kobiet i przegranej Kramera na 10k chyba można się spodziewać wszystkiego, zwłaszcza kolejnych wygranych Holendrów.
Na 10 k to nawet wielu zawodników odpuściło bo widzieli ,że znów się kroi pomarańczowe podium - millenium płacił za takie coś jakieś 1,28 - czyli masakra.
Ja się chyba jutro spodziewam wystrzału KLEIBEUKER - najlepszy wynik w sezonie z całej stawki i zarazem życiówka w wieku 35 lat !
Zmęczenie Wust to nie argument -ter Mors z short - tracka biega po kilka startów dziennie a jeszcze zrobiła OR na dlugim torze.
Bardzo możliwe 2 medale dla Holandii,ale nie mogę sobie ułożyć kto spadnie z podium.
E:Typ na medal Nauty w Betssonie jest @2,5.
 
valderrama 145

valderrama

Użytkownik
Pechstein, Claudia -Beckert, Stephanie 1 1,60 Marathonbet✅
Claudia ponad 8 sek przewagi na dystansie 3000 m czas 4:05,26 porównująć do formy z lat poprzednich daje czas na 5 km w okolicach 7:03
Stephanie dawna mistrzyni z której zostało tylko nazwisko 3 km 4:13.55 w ubiegłym roku w Sochi była szybsza o 2 sek. niż teraz, czas na 5 km 7:09 więc przewiduje że będzie jeszcze wolniejsza
Beckert - Graf 2 2,25 w sts✅ też warte ryzyka. Rosjanka brązowa medalistka na 3000 m zaskoczyła wszystkich bijąc życiówkę o 4 sek szybsza od Niemki o 10 sek

Dodam jeszcze Kraus - Hemmer 1 1,6 w Unibet⛔ ale urwała
Niemka szybsza na 3 km o 2 sek od Norweżki.
Na MŚ 2013 na 3 km wolniejsza niż teraz o 2 sek na 5 km miała 7:09.82 liczę na poprawę.
Norweżka nawet gdy miała czas na 3 km około 4:10 (teraz 4:12) to na 5 km powyżej 7:16
 
K 7

klodzio

Użytkownik
Pytanko do osób znających się na jeździe figurowej, czy Yulia Lipnitskaya ma jutro szansę na zwycięstwo lub medal ? Strata do trzech pierwszych panienek wynosi około 10pkt po programie krótkim. Nie wiem właśnie ile można odrobić w dowolnym... Z góry dzięki ????
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Pytanko do osób znających się na jeździe figurowej, czy Yulia Lipnitskaya ma jutro szansę na zwycięstwo lub medal ? Strata do trzech pierwszych panienek wynosi około 10pkt po programie krótkim. Nie wiem właśnie ile można odrobić w dowolnym... Z góry dzięki ????
Na złoto nie ma żadnych szans. Strata prawie 10pkt do Koreanki Kim jest zbyt duża. Tym bardziej,że Kim to znakomita zawodniczka,złota medalista z Vancouver i główna faworytka do złota. Na medal też nie liczę. Program krótki słaby jak na jej możliwości. Jest to młoda zawodniczka, a po wygraniu ME oczekiwania były zbyt duże i nie wytrzymała presji.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Pytanko do osób znających się na jeździe figurowej, czy Yulia Lipnitskaya ma jutro szansę na zwycięstwo lub medal ? Strata do trzech pierwszych panienek wynosi około 10pkt po programie krótkim. Nie wiem właśnie ile można odrobić w dowolnym... Z góry dzięki ????
A ja odpowiem inaczej-jest nadal możliwe,ale pierwszy trzy zawodniczki musiałby zaliczyć po choćby jednym upadku,żeby mogła odrobić 10 pkt.Dziś pojechała ten sam program którym wygrała ME i który prezentowała już w konkurencji drużynowej-zdobyła niecałe 72 pkt i to by jej dawało szanse na złoto.Tyle że dziś nie ustała jednego skoku.Teraz już presja zniknie i jak gdzieś jest zakład na jej podium z jakimś kursem ponad 2,0 to można próbować.Bo ktoś tam co jest przed nią zawali program dowolny zapewne.W ME Włoszka,która tu ma niecałe 9 pkt przewagi,przegrała z Rosjanką o 17 pkt program dowolny.Sotnikova,która ma podobną przewagę,straciła wtedy 8 pkt do Julii.Tak więc medal w zasięgu 15-latki,ale już nie złoty,bo Koreanka zbyt doświadczona.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Panowie, dlaczego na Holendrów w sztafecie 5000m jest kurs 11? Myślałem że skoro mają medale niemal w każdej konkurencji łyżwiarstwa szybkiego to i tutaj będą faworytami.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Panowie, dlaczego na Holendrów w sztafecie 5000m jest kurs 11? Myślałem że skoro mają medale niemal w każdej konkurencji łyżwiarstwa szybkiego to i tutaj będą faworytami.
Sztafeta na 5000m odbędzie się w short tracku,a tam Holendrzy nie są faworytami. Złoto mogą tylko zdobyć jak Rosjanie lub Amerykanie wywrócą się na torze. Upadki w tej konkurencji są dosyć często. Jednak w normalnej rywalizacji złota nie zdobędą.
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
jak gdzieś jest zakład na jej podium z jakimś kursem ponad 2,0 to można próbować.
W Fortunie @ 3,2, więc w internetowych pewnie podobnie. Piszesz, że presja zniknie. Nie zapominajmy, że to na niej (po wycofaniu się Pluszczenki) i hokeistach była w dużej mierze skupiona uwaga całej Rosji. Te spotkanie z Putinem na pewno jej nie pomogło. Ona ma 15 lat, bidne dziecko można by powiedzieć. Taki karb odpowiedzialności na nią zrzucono.
1.42 jest na Koreankę w tym momencie i wydaje mi się, że nie powinna tego przegrać.
edit; przy równych przejazdach Koreanki i Sotnikowej, sędziowie zdecydowali się dać wygraną Rosjance. Chyba też bym tak zdecydował.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Niemry jutro jada team pursuit ? Niby mistrzynie, niby pinnacle daje pary z nimi ale w generalce za ten rok sa na 10 miejscu i nie przysluguje im miejsce. wtf ?
 
F 26

facepalm

Użytkownik
Jak pytasz o kobiety to nie jadą.
Pinnacle sypie prezentami na weekendowe łyżwy, chyba że o czymś nie wiem i dają zwroty gdy nie będzie bezpośredniego pojedynku ???
Kobiety
Rosja - Korea 2 3.47
Rosjanki odpadną najprawdopodobniej z Kanadą w ćwierćfinale, Korea ma duże szanse(40-45%) na półfinał...3.47 trzeba brać.
Można też zagrać Rosja - Japonia 2 3.32(Japonia z Koreą w ćwierćfinale) i mamy +/- 2.4 na to że Rosja nie będzie najlepsza z tych trzech zespołów.
Kanada - Polska 1 3.84
Zdecydowanie za wysoko
Polska - Rosja 1 1.67
Raczej pewniak bo Polska na 95% w półfinale, Rosja powinna odpaść w pierwszym biegu a jeśli nie to i tak Polki sobie poradzą.
 
F 26

facepalm

Użytkownik
Te kursy wydają mi się tak niewiarygodne, że chętnie posłucham opinii innych bo pograłbym grubo, ale może czegoś nie wiem. Widzę kursy konkurencyjnych buków i są zupełnie inne...takie jak moje.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Polki-Ruskie 1,775 pinnacle

Polki z Ruskimi 1,775 juz i to bajeczka,
w druzynowce w tym sezonie
Polska - 3,6,2
Rosja - 6,5,4
W Soczi rok temu Polki srebro a Ruskie dopiero 5.
Polki ten sam sklad zawsze, Rosjanki troche rotuja, jutro Graf, Shikhova i Skokova czyli najmocniejsze bo bez Lobyeshevej ale to i tak powinny miec strate do naszych..
Jak jestes pewny Kanadyjek z Ruskimi to 2,00 w unibecie ale ja tego nie tykam bo dla mnie 50/50 z lekkim wskazaniem na kanadyjki wiec wole z Polkami.
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Sory
Rosjanki odpadną najprawdopodobniej z Kanadą w ćwierćfinale
Hmm , ciekawe na jakiej podstawie tak twierdzisz ? na ostatnim PŚ w drużynówce to Rosjanki były lepsze i to znacznie, a porównując występy indywidualne w Sochi na 1500 i 3000 także można dojść do wniosku że są lepsze od Kanadyjek.
Co do Niemek to pomyłka Pinnacle , w ich miejsce powinno być USA ( kursy się zgadzają)
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Korea-Rosja 1,90 unibet ✅ lokata, widac roznice jazdy solo a druzynowki
Wow, wow ,wow kolejne faworyzowanie Ruskich. Koreancy srebrni rok temu w Soczi ( jedyna zmiana to Mo za Kima ale chyba wyjdzie na plus, u Ruskich Esin zamiast Lalenkova ale tutaj 2 sek nie zniweluja.
W PŚ w tym sezonie :
Korea - 2,3,3
Rosja - 7,8,6

Polska-Nowergia 1,95 marathonbet ✅ brawo chlopaki !!!
delikatnie patrotycznie, w Soczi 2013 o 3 sek nasi szybsi, w PS 2-1 na korzysc naszych, Brodka napedzi chlopakow.
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Ja tam pojecia zbytniego w lyzwiarstwie niemam ,ale ogladalem na 1500 i 3000 i Dembowski(jezeli dobrze napisalem nazwisko) powiedzial ze Rosjanki sa dobrze przygotowane i rzeczywiscie dobrze sunely...mowil ze znaja ta twarda tafle ...i by wychodzilo ze Rosjanki za 1,75 to moze byc okej ale niewiem nic na temat kanadyjek...heh
P.s Na ile metrow jest ta druzynowka ?
 
Do góry Bottom