>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014 - Reprezentacja Polski

D 0

drzewkooo

Użytkownik
Kowalczyk jest najlepsza na 10 km klasykiem tak? Jeżeli tak, to jakie były kursy na jej zwycięstwo w na tym dystansie?
Unibet V 1-3
Kowalczyk 1,6 1,05
Bjorgen 3,5 1,3
Johaug 5 1,4
Kalla 12,5 2,25
Jacobsen 25 4
Wg mnie to będzie jedyny złoty medal na tych igrzyskach. Szanse Kamila na złoto oceniam na 5 %. zaryzykowałbym typ, że będzie to jedyny nasz medal ale nigdzie u buka nie znalazłem kursów na ilość medali Polski.
 
R 10

rwtwolves

Użytkownik
Podziwiam optymizm co niektórych ;)
Realnie oceniając : pewniakiem do medalu jest jedynie Justyna na 10 km , poza tym na jakies medale mamy tylko szanse (bo wykorzystać je trzeba w praktyce , a z tym róznie bywa)
Liczyc na medale możemy :
- skoki (3) - Kamil indywidualnie i mimo wszystko drużyna (skoki to loteria więc różnie może być)
- łyżwiarstwo szybkie (2) - zarówno panie jak i panowie swe szanse mają
- narciarstwo klasyczne (2)- Justyna to Justyna i poza 10 km w innej konkurencji może medal zdobyć
- biathlon (1) - dyscyplina loteryjna więc i szanse że jakaś Polka zaskoczy są , ale czysto teoretyczne i dużo mniejsze niż w/w dyscyplinach pozostałych.

Razem mamy optymistycznie rzecz biorąc 8 szans na medal , wykorzystanie choć połowy z nich będzie super wynikiem.

Osobiście uważam że medale będą 2 lub 3 (Justyna, łyżwiarki sz., skoki)

Fortuna wystawiła linie na ilość medali i bardzo fajnie wygląda

Polska - ilość medali - poniżej 3,5 @ 2,25

Wyższe linie dużo bezpieczniejsze ale kursy gorsze (no i dochodzi podatek)
pon 4,5 @ 1,8
pon 5,5 @ 1,5

w singlu się nieopłaca ale do jakichś ako jak najbardziej
 
wygrywac 0

wygrywac

Użytkownik
ach co to były za czasy ..Ulvang Daehlie Di Centa Belmondo i nasz Ustupski z 8 miejscem w kombinacji ....Daj Bóg żeby nasi Poza Justyną i Panczenistkach zdobyli takie miejsca jak 8 na tej Olimpiadzie ....
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Co do Klimka to pojawił się pomysł by w tydzień nauczyć go strzelać i wysłać do Soczi jako biathlonistę. Jestem pewien, że nie wypadł by gorzej niż te darmozjady, co całą zimę zwiedzają świat, a na koniec w nagrodę jadą na igrzyska.
Czy ktoś jest w stanie wyjaśnić mi o co chodzi z męską reprezentacją naszych biathlonistów? Nie mogę zrozumieć po co rok w rok jeżdżą na te Puchary Świata, skoro oni przede wszystkim nie umieją biegać. To jest podstawa w tej dyscyplinie.
Kiedyś mieliśmy takiego sympatycznego strusia pędziwiatra jak Wojtek Kozub. Strzelać to on za bardzo nie potrafił, ale biegał jak szalony i w takich okolicznościach zawsze można było liczyć, że szczęśliwie trafi w tarczę i zajmie wysokie miejsce. Mieliśmy też sensowną sztafetę z braciami Ziemianinami i oczywiście Tomkiem Sikorą.
Jak się nie umie szybko biegać, to po co uprawiać ten sport? Taki Pływaczyk ma 31 lat, włóczy się tydzień w tydzień i kompromituje w kolejnych miastach Europy. Szczurek miał sukces jako junior, ale już widać w seniorze nic nie osiągnie. Pozostali zapewne to samo. Dlaczego sportowe władze nie zdecydują się, by przez jakiś czas nie wysyłać nikogo na Puchary Świata. A co mówić o igrzyskach? Co jest powodem tego, że jadą reprezentować nasz kraj na najważniejszej imprezie 4-lecia? Przecież oni w sztafecie przegrywają dosłownie ze wszystkimi.
 
goly78 17

goly78

Użytkownik
Gdzie te czasy co wstawało się w nocy i oględało naszych hokeistów w Calgary .Calgary 88 z tego co mnie pamięć nie myli .....nie mogę przeboleć poziomu naszego &quot;ajs hokeja&quot;.
Jeżeli nasza kopana jest w czarnej dupie ( teraz po dwóch zwycięstwach w 2014 to może w brązowej) to jak określić gdzie jest hokej ??
 
S 26

shithead

Użytkownik
Ja tam optymistą nie jestem, ale trochę dziwi mnie jak &quot;nisko&quot; cenicie Justynę/ Tylko jedno złotko? W Vancouver były 3 medale, a tam trasy były znacznie łagodniejsze. W Rosji warunki zdecydowanie bardziej pod naszą zawodniczkę. Myślę, że 2-3 medale są spokojnie w jej zasięgu. Obawy mam o inne konkurencje, bo poza Kowalczyk nie ma wa naszej kadrze nikogo na kim można polegać &quot;jak na Zawiszy&quot;, ale jak pisałem n poprzedniej stronie: uważam, że może wpaść coś w skokach + jakaś niespodzianka.
Stawiam na 4 medale.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Ja tam optymistą nie jestem, ale trochę dziwi mnie jak &quot;nisko&quot; cenicie Justynę/ Tylko jedno złotko? W Vancouver były 3 medale, a tam trasy były znacznie łagodniejsze. W Rosji warunki zdecydowanie bardziej pod naszą zawodniczkę. Myślę, że 2-3 medale są spokojnie w jej zasięgu. Obawy mam o inne konkurencje, bo poza Kowalczyk nie ma wa naszej kadrze nikogo na kim można polegać &quot;jak na Zawiszy&quot;, ale jak pisałem n poprzedniej stronie: uważam, że może wpaść coś w skokach + jakaś niespodzianka.

Stawiam na 4 medale.
dlatego:

08.02 - 11.00 Bieg łączony kobiet na 15km
11.02 - 11.00 Sprint kobiet stylem dowolnym
13.02 - 11.00 Bieg indywidualny kobiet na 10km stylem klasycznym
15.02 - 11.00 Sztafeta kobiet 4 x 5km
19.02 - 10.15 Sprint drużynowy kobiet stylem klasycznym
22.02 - 10.30 Bieg masowy kobiet na 30km stylem dowolnym

w której konkurencji ona ma zdobyć drugi medal, nie mówiąc o trzecim...!?
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Jak najbardziej na 30 km myślę że powalczy. Nie jej styl ale w maratonach liczy się przedewszystkim doświadczenie, umiejętność rozkładania sił. Nie zdziwię się jak jak znowu wszystko rozegra między wielką trójcą. Oczywiście na finiszu nie ma szans ale może jakiś brązik się urodzi. To nie maratony panów gdzie często mamy szachy przez 48 km i wszystko się roztrzyga na finiszu z dużej grupy.U pań stawka się wykrusza znacznie szybciej

Polska medal w biatlonie -5 fortuna
Typ może wariacki ale za drobne może spróbować. Biatlon sport loteryjny, nie idzie naszym w sezonie to może na olimpiadzie strzelanie zatrybi( w myśl zasady że suma szczęścia równa się 0). ???? Jest parę konkurencji, może gdzieś uda się którejś z dziewczyn perfecta ustrzelić.
 
luxik23 191

luxik23

Użytkownik
ten bet z Fortuny po kursie @ 1.55 to nie wiem czy takie value ( odlicz jeszcze podatek)
ma szansę wygrać 10km ale czy tak się stanie..
Podsumowując po 1.55 i odliczyć podatek słabo to widzę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
H 164

hector

Użytkownik
Gdzie te czasy co wstawało się w nocy i oględało naszych hokeistów w Calgary .Calgary 88 z tego co mnie pamięć nie myli .....nie mogę przeboleć poziomu naszego &quot;ajs hokeja&quot;.
Jeżeli nasza kopana jest w czarnej dupie ( teraz po dwóch zwycięstwach w 2014 to może w brązowej) to jak określić gdzie jest hokej ??
Wierzyć sie nie chce,że toczyliśmy pojedynki jak równy z równym z Kanadą i Szwecją.Pamietam,że jako dzieciaki nie moglismy zrozumieć czemu ukarano całą drużyne za jednego Morawieckiego.A na lodowisku szkolnym grając w hokeja każda ekipa chciała być Polską albo USA ???? To se nevrati......
Szanse medalowe?Realnie patrząc 3 - 4 medale są z naszym zasiegu.O powtórce z Vancouver możemy tylko pomarzyć.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Jak najbardziej na 30 km myślę że powalczy. Nie jej styl ale w maratonach liczy się przedewszystkim doświadczenie, umiejętność rozkładania sił. Nie zdziwię się jak jak znowu wszystko rozegra między wielką trójcą. Oczywiście na finiszu nie ma szans ale może jakiś brązik się urodzi. To nie maratony panów gdzie często mamy szachy przez 48 km i wszystko się roztrzyga na finiszu z dużej grupy.U pań stawka się wykrusza znacznie szybciej
przecież Justyna w tym sezonie w stylu dowolnym odstaje znacząco, pojęcie wielkiej trójcy zupełnie do mnie nie przemawia, nie należy do niej, nie ma według mnie szans na podium w tej konkurencji.
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
W teorii oczywiście nie ma i gdyby rozkładać szanse czysto pragmatycznie to by z góry można zakładać brak medalu Justyny poza 10 km.
Ale przypominam Ci, że mówisz o jednej z najlepszych zawodniczek w historii tej dyscypliny. Niebywały charakter i upór. Doświadczenie i siła charakteru. Tacy sportowcy są czasem w stanie zrobić coś czego nikt się po nich nie spodziewa. Dlatego, gdy rozważania dotyczą pytania &quot;Czy ma szanse?&quot;, to odpowiedź może być tylko jedna: &quot;Tak, ma.&quot;.
 
S 26

shithead

Użytkownik
@malin, mam ogromną nadzieję, że odszczekasz to co napisałeś po Igrzyskach.
Pamiętacie jak 4 lata temu Małysz jechał do Vancouver? Czy ktoś na miesiąc przed Igrzyskami spodziewał się, że w ogóle odegra jakąś rolę?! Nie sądzę. Do dziś brzmią mi w uszach słowa Bogdana Tomaszewskiego, który Adamowi nie dawał ŻADNYCH szans w żadnym konkursie. Jak było - każdy średnio zorientowany fan sportu pamięta. Po prostu najwięksi zawodnicy przygotowują się idealnie na największą imprezę czterolecia i to, że w tym sezonie Justyna nie robi wyników w PŚ na trasach w stylu dowolnym wg mnie ma marginalne znaczenie. Kowalczyk na Igrzyskach nie zawiedzie, bo należy do absolutnych gigantów tej dyscypliny. Mam jedynie nadzieję, że jej medale (tak, medale, bo dalej twierdzę, że będą co najmniej 2) nie będą jedynymi w dorobku naszej kadry.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
ja wiem, że Justyna będzie fenomenalnie przygotowana do tych Igrzysk, ale nagle z niczego nie zacznie biegać dowolnym kilka poziomów wyżej, a obecnie ta forma jeśli na 30km da pierwszą dziesiątkę będzie sukcesem, po prostu patrzę na fakty.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
W teorii oczywiście nie ma i gdyby rozkładać szanse czysto pragmatycznie to by z góry można zakładać brak medalu Justyny poza 10 km.
Ale przypominam Ci, że mówisz o jednej z najlepszych zawodniczek w historii tej dyscypliny. Niebywały charakter i upór. Doświadczenie i siła charakteru. Tacy sportowcy są czasem w stanie zrobić coś czego nikt się po nich nie spodziewa. Dlatego, gdy rozważania dotyczą pytania &quot;Czy ma szanse?&quot;, to odpowiedź może być tylko jedna: &quot;Tak, ma.&quot;.
ale co z tego, że jest jedną z najlepszych zawodniczek w historii skoro traci tak wiele w stylu dowolnym, nazwiskiem tego nie nadrobi, nawet gdy w poprzednich sezonach szło jej lepiej tym stylem do najlepszych nie miała podejścia, pamiętacie ostatnie mistrzostwa świata...? ten sezon jasno daje nam tego potwierdzenie. Nie ma żadnych podstaw by mówić o możliwości zdobycia drugiego medalu, do najlepszych traci zbyt wiele, a ogólnie jestem zdania, że lepsze miejsce zajmie w biegu łączonym niż w biegu na 30km dowolnym ale tak czy siak na podium to nie wystarczy.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Norweżki wchodzą na najwyższy pułap przed Igrzyskami, a Bjoergen potwierdza siłę, złoty medal olimpijski oddala się od Justyny, a ci co twierdzą że zdobędzie 2-3 medale nasza niech jeszcze raz na spokojnie to przeanalizują, ci co pograli Polska - Czechy (liczba złotych medali) 2 mogą czuć się coraz pewniej...
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Oglądałem dziś bieg na 10 km, gdzie Bjoergen zdemolowała rywalki, a Kowalczyk nie pobiegła dobrze.
Z ciekawości stwierdziłem - wejdę na fb, zapewne zaksięgowane są już wszystkie undery medalowe Polski, a lokaty i peffki na rywali Polaków fruwają w działach IO i HP.
Nie zawiodłem się...
To jest sport Panie i Panowie. Jeden gorszy start, oczywiście bardzo ważny, ale niczego nie przesądza.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
W Totolotku cały czas można pograć ilość medali Justyna Kowalczyk under 1,5 po 1,60, trzeba brać póki kurs nie spadnie albo nie wycofają, o ile medal na 10 klasykiem zdobędzie raczej na pewno, to na innych dystansach szans nie widzę!
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
ale Bjoergen jest mocna, jest najlepsza w gronie i Justynie rzadko się zdarza już z nią wygrywać, to najmocniejsza nacja w biegach i właśnie na Igrzyskach pokażą na co ich stać, życze Justynie jak najlepiej ale to będzie niestety &quot;tylko&quot; srebrny medal&quot; a niektórzy tu pisali o 2-3 medalach, nie chce mi się już pisać na ten temat, niedługo mój osąd zostanie zweryfikowany.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Oglądałem dziś bieg na 10 km, gdzie Bjoergen zdemolowała rywalki, a Kowalczyk nie pobiegła dobrze.
Z ciekawości stwierdziłem - wejdę na fb, zapewne zaksięgowane są już wszystkie undery medalowe Polski, a lokaty i peffki na rywali Polaków fruwają w działach IO i HP.
Nie zawiodłem się...
To jest sport Panie i Panowie. Jeden gorszy start, oczywiście bardzo ważny, ale niczego nie przesądza.
mamy tydzień do igrzysk już po prostu widać kto jak się przygotował, wiadomo to nie był dobry występ Justyny ale jestem przekonany, że dystans, który ją dzieli jest nie do nadrobienia, choć oczywiście obym się mylił, życzę złota.
 
Do góry Bottom