>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
Fortuna bonus

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014 - Skoki Narciarskie

gumowyzielak 193

gumowyzielak

Użytkownik
Niemcy zdobędą złoty medal @ 3,75 Unibet
Zupełnie nie rozumiem tego kursu. Ok są Japończycy, którzy są tutaj w Rosji bardzo mocni, ale czy aby na tyle by zagrozić Niemcom? Wank, Kraus, Wellinger, Freund to obecnie dla mnie number one jeżeli chodzi o moc drużynówki. Słoweńcy mocno osłabieni bowiem Kranjec po upadku skacze bardzo zachowawczo i ląduje na dwie nogi za co z góry ma odjęte po 2,5 pkt od każdego sędziego. Polacy o złoto nie zawalczą bo poza świetnym Stochem, mocnym Ziobrem i Kotem nie ma czwartego, który skoczyłby &quot; na poziomie&quot;. Austriacy prezentują się słabo. Brak medalu na IO staje się coraz bardziej prawdopodobny, bo wątpię by w przeciągu kilku dwóch dni zaczeli skakać tutaj bóg wie co. Schlieri się posypał, Morgi coś tam skacze, ale nie tyle, aby walczyc o podium natomist Diethart jest dość nieobliczalny. Potrafi odpalić, ale potrafi i zepsuć. Jedynie Hayboeck prezentuje się tu bardzo dobrze chociaż tych świetnych skoków treningowych nie przekłada na te w konkursie.

No i taka mała lokata na jutro:
Niemcy podium @ 1,35 Unibet
Wszyscy skaczą bardzo dobrze i jutro powinni zdobyć złoto. Podium uzupełni zapewne Japonia a o 3 miejsce powalczą ekipy Polski, Austrii i Słoweni.
Jakbyś chcial ten sam typ na zwycięstwo Niemców w sportingbet jest po kursie 4.50 . Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 39

domuji

Użytkownik
Japonia - Słowenia 1 1,33 Fortuna ✅
Będąca w gazie Japonia przeciwko słabej na Igrzyskach Słowenii. Jak to sie mówi lokata. Kasai = Prevc, Schimizu &gt; Tepes, Takeuchi &gt; Kranjec, Ito &gt; Damjan. Te znaki większości oczywiście w odniesieniu do wyników na skoczni w Soczi. Nie ma sie co rozpisywac.
Czechy - Finlandia 1 1,25 ✅
Podobny typ do pierwszego, ogólenie dubel za dom. Czesi dużo lepsi od kompletnie bez formy Finów. Tylko jakiś upadek może zniszczyć tego dubla. Janda, Matura, Koudelka i Hajek to całkiem niezła ekipa i widać, że skocznia zdecydowanie im podeszła za to Finlandia bez mocnych ogniw, wszyscy zdecydowanie pod formą a i zdecydowana różnica umiejętności.
Podbijam typy pestki, TOP3 Niemców pewka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
americano96 209

americano96

Użytkownik
Moim zdaniem jutro wygrają Japończycy. Kasai dosłownie otarł się o złoto w wieku 41 lat, trzeba uświadomić sobie jaki to wyczyn - z psychologicznego punktu widzenia powinno to bardzo zmobilizować pozostałą część japońskiej ekipy do jeszcze lepszych skoków. Poza tym doświadczenie! W kadrach Austrii i Niemiec w porównaniu do MŚ w Val di Fiemme po dwóch nowych, młodych skoczków. Japonia bez zmian - ta sama żelazna czwórka. Nie trzeba też nikomu przypominać, że konkurs drużynowy wygrywa ta ekipa, która skacze najrówniej, a widać, że na tej skoczni Japończycy czują się dobrze. Jeśli tylko żaden z zawodników poważnie nie zawali swojej próby, to nie widzę tutaj innego rezultatu, jak złoty medal. Zgodzę się po części z pestką - najgroźniejszym rywalem będą tu z pewnością Niemcy i być może... wiatr.
Japonia wygra
3.00 Sportingbet ⛔
Jednak Niemcy. Zasłużone złoto
 
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Austria - Słowenia [2] 3.70 Betsson ⛔
Fiu, fiu, taki kursik, że trzeba spróbować. Nie widzę w tej parze aż takiego faworyta w Austriakach. W tej drużynie dzieje się coś niedobrego. Praktycznie jak ręką odjął wszyscy najlepsi przestali dobrze skakać. Tą chwilę próbują wykorzystać młodzi, ale nie zawsze im to wychodzi. Hayboeck teoretycznie najmocniejszy, ale potrafi też skoczyć słabiej. Podobnie Diethart i Schlieri. Ten ostatni zafundował sobie wyjazd do Dubaju przed IO, a teraz szuka winnych, zasłania się faktem, że nie ma z nim jego osobistego trenera. No i Morgi... Z całym szacunkiem do niego, że wrócił, że próbuje, ale... Widzieliśmy jego skok w konkursie indywidualnym. Troszkę gorsze warunki i od razu problemy w locie. Sam wypowiadał się, że na treningach skacząc miał obawy, wydawało mu się, że leci i leci. Tak, więc uraz pozostał. Widząc co się dzieje w tej ekipie postanowiłem zagrać przeciwko nim. A dlaczego akurat na Słowenię? Wydawać się może, że drużyna też z problemami, że z formą też daleko, bo Tepes słaby, Kranjec z urazem, a Damjan przeciętnie. Ale... Słowenia jak nikt inny mobilizuje się na zawody drużynowe. Widzieliśmy to w Zakopanem chociażby, gdzie treningi słabo, a w konkursie nie było siły na nich. Ponadto Kranjec skakał dziś w treningu, więc aż tak źle chyba nie jest. Reasumując, widząc taki kurs na ekipę, która potrafi się zmobilizować na drużynówkę i to przeciwko drużynie, w której jest niezaciekawie, bez wahania pobieram typ na Słoweńców.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Aż żałuje, że mam limit w Betcity na 0.02 e
Co ciekawe grając w Betcity - Austria nie wygra 1,50 oraz Austria zdobędzie złoto na Betfair obecnie koło 4,40 ( oba rynki w walucie euro ) można zagrać świetnego sure beta
11,86 %
Jak ktoś znalazłby ciekawe zakłady na drużynówkę w BWIN i innymi bukami (sure bety) chętnię bym zagrał, bo zostało mi jeszcze kilkaset zł, a płacić 3zł za każdą stówę za wypłatę SKRILL jednak mi trochę żal.
Póki co zagrałem na Austria-Słowenia (H2H)
Austria 1,40 BWIN
Słowenia 3,70 Betsson
1,60%
 
kueronarew 96

kueronarew

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie - konkurs drużynowy - Olimpiada zimowa Sochi 2014
Spotkanie: Niemcy - Austria
Typ: Niemcy
Kurs: 1.81
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Ten zakład idealnie sparował formę obu kadr. Niemiecką - bardzo dobrą, Austryjacką - słabą.

Niemcy:
1) Andreas Wank - w niedzielnych treningach równe dobre skoki: 1 trening: 128M, 2 trening 127,5M, 3 trening: 134,5M.
-nie startował w konkursie indywidualnym kosztem Freitaga (21 miejsce)
2) Marinus Kraus - w konkursie indywidualnym 6 miejsce ze skokami: 131m,140m =257,4pkt
3) Andreas Wellinger - w konkursie indywidualnym miał niekorzystne warunki i nie zakwalifikował się do 2 serii.
Wczoraj na treningach udowodnił dobrą dyspozycje - 1-128M, 2-130M, 3-129,5M
4) Severin Freund - w konkursie indywidualnym 4 miejsce -138M+129,5M= 272.2* pkt
*o 17pkt lepszy wynik od Sliriego, lidera Austryjaków.

Austriacy:
1) Michael Hayboeck - w konkursie indywidualnym 8 miejsce - 134,5M+125,5M=254,7pkt
2) Thomas Morgernstern - miał złe warunki i nie zakwalifikował się do 2 serii konkursu ind. Ogólnie skacze tutaj bardzo słabo, po niedawnym upadku i kontuzji wyraźnie bez formy. Słaby punkt.
3) Thomas Diethart - złe warunki i nie zakwalifikował się do 2 serii konkursu ind. Ogólnie skakał dobrze, w treningach przez zawodami indywidualnie podobnie do Wellingera.
4) Gregor Schlierenzauer - w konkursie ind. 7 miejsce: 132.5M + 130,5M - 255.2pkt.

Szukając formy wczoraj na treningach skakał (jako jedyny z drużyny) kolejno: 1-127,5M, 2-125M, 3-131M - słabiej, niż teoretycznie dwóch najsłabszych Niemców.


Dlaczego Niemcy wygrają?
1) Mają lidera - Freunda, który robi różnicę.*
2) Morale Austryjaków są bardzo słabe, wszyscy w kraju oczekiwali medali, oni zawodzą w każdym dotychczasowym konkursie. Nie jesteśmy w najlepszej formie - powiedział &quot;Schlierie&quot; po treningach przed poniedziałkowymi zawodami. To nie jest zasłona dymna, oni po prostu zaczynają się usprawiedliwiać, bo od początku Igrzysk skaczą SŁABO.
- Jest dużo spraw, które nie są OK - mówił enigmatycznie, gdy austriaccy dziennikarze dopytywali o niesnaski w drużynie. Schlierenzauer skrytykował też nowe kombinezony, które bardziej przylegają do ciała. Jego zdaniem powoduje to szybsze i niebezpieczniejsze wyjście z progu.
Andreas Kofler miał inne wytłumaczenie słabej formy.
- W skokach narciarskich zawsze chodzi o to samo. To sport, w którym musisz być silny mentalnie i pewny wykonywania dobrych skoków - stwierdził.
3) Wiatr nie jest głównym reżyserem konkursów, więc prawdopodobieństwo loteryjnego konkursu niskie.


Mając nadzieję, że zdecyduję obecna dyspozycja zawodników. Duży value!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hristo 585

hristo

Użytkownik
Dobry typ, też się nad nim zastanawiam, millenium daje na Czechów w tej parze 2,55....
Trzeba pamiętać, że drużyna jest tak dobra jak jej najsłabszy zawodnik, a drużyna Norwegii ma w składzie trzech zawodników, którzy mogą baaardzo zawalić jakiś skok (Fannemel, Velta, Jacobsen), natomiast Czesi z równym Koudelką i Maturą, na dużo niższym poziomie, ale jednak równym Jandą i Hajkiem, która sprawia wrażenie jakby się ustabilizował na tych IO. Dla mnie typ 60/40 dla Czechów, w połączeniu z wysokim kursem opcja robi się ciekawa;-)
p.s. Dla wszystkich, którzy mają wątpliwości - czy nam się podoba czy nie, konkurs wygrają NIEMCY
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Czechy-Finlandia: Czechy @1,364 Pinnacle✅


Tak niskich kursów staram się unikać w tej loteryjnej dyscyplinie,jednak dziś wolę zagrać to niż jakikolwiek pojedynek pomiędzy Japonią,Niemcami,Polską,Austrią i Słowenią.Tam będzie bardzo zacięta walka o medal.A Czechów po prostu widzę dużo wyżej niż Finów.Może podam składy:

Czechy: Janda,Hajek,Koudelka,Matura
Finlandia: Koivuranta,Maeaettae,Mouotka,Ahonen

Widzę to tak,że Czesi mają mocnego Maturę i 3 równych,przyzwoicie skaczących tutaj zawodników.Finowie mają dwóch mocniejszych Ahonena i Koivurantę oraz sporo słabszych i nierównych Muotkę i Maeaettae.Na treningach bywało różnie,czasem nawet Finowie skakali lepiej w pojedynczych skokach od Czechów.Jednak gdy przyszedł konkurs,to Czesi we 4 weszli do 30-tki,natomiast u Finów zrobiła to tylko dwójka.Koivuranta zajął 11 miejsce,ale według mnie jest to zawodnik który może skoczyć dużo słabiej dziś.Natomiast taki Matura nie zejdzie poniżej pewnego poziomu.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
modul 118

modul

Użytkownik
H@H

Korniłov vs Boyd Clowes 2 @ 2.35 STS (1 seria) ✅

To gdzież to taki kurs na Kanadyjczyka. Ja rozumiem że Rusek na własnej ziemi skacze ale aż tak go faworyzować ... Chyba związane jest to z dwoma treningami niedzielnymi w których wziął udział i o ile w 1 nie zaskoczył o tyle w drugiej 130. Jednak odniosę się do kwalifikacji i konkursu gdzie summa summarum na każdym polu lepiej prezentował się MacKenzie. Ryzyko jest zawsze ale jak dla mnie 50 na 50 a że kurs taki a nie inny to czemu nie?


Schlierenzauer vs Matura 1 @ 1.30 STS
(1 seria) ✅

Ok Gregor trochę nie czuje klimatu i gdzieś sie pogubił ale nie aż tak. Kwalifikacje i konkurs lepszy w wykonaniu Austriaka i wydaje mi się że też motywacja na dziś wieczór jest większa u niego niż u Czecha. Liczę na bezproblemowe zwycięstwo w 1 serii.


Stoch vs Prevc 1 @ 1.45 STS (1 seria) ⛔

Widać że nam się Kamil rozkręcił a jego pewność siebie na konferencji pokazuje, że dziś nie odpuszcza i liczy na kolejny krążek. Od Prevca skakał w konkursach lepiej więc i teraz może skopiować wyczyn. Możliwe że rozegra się to na dziesiąte części punktu ale raczej na korzyść naszego. Do kursu można by się przyczepić bo skaczą obaj na niesamowitym poziomie, ale to Kamil jest dwukrotnym mistrzem olimpijskim.


Jacobsen vs Vassiliev 2 @ 1.90 STS (1 seria) ✅

W sobotnim konkursie tak ogromne wrażenie zrobiły na mnie skoki Vassilieva na 130 i 144.5 m że liczę na to iż przypomniał sobie wreszcie jak się skacze i bez problemów pokona utytułowanego Norwega który jeszcze 4 dni temu wydawać by się mogło był w lepszej predyspozycji niż Rosjanin.


Ito vs Damjan 1 @ 1.40 STS
(1 seria)✅

Tutaj kurs w miarę dobry jak na poziom prezentowany w ostatnim czasie przez Japończyka. Damjan pojawił się na sesji treningowej w niedziele i tam nie brylował, skoki odpowiednio na 121, 123,5 127,5m nie są czymś niezwykłym. Odnosząc się do konkursu indywidualnego różnica między obydwoma zawodnikami nie była może gigantyczna ale ponad 6pkt.


Hajek vs Romashov 1 @ 1.27 STS (1 seria) ✅

Kurs malutki ale do AKO zawsze coś. Tutaj nie odniosę się do konkursu bo fakt faktem Hajek był lepszy ale Romashov skakałw złych warunkach. Na całe szczęście obaj Panowie tak jak innych 25 zawodników wzięli udział w niedzielnej sesji treningowej i tam Hajek 125.5 oraz 130.5 a Romashov 119.5 / 123.4 / 124.


Morrice vs Frenette 1 @ 1.45 STS (1 seria) ✅

Kanadyjczyk już od czwartkowych zajęć spisywał się całkiem całkiem w porównaniu do Amerykanina. Na dodatek awansował do konkursu (fakt nic ciekawego nie pokazał ale BYŁ). Z racji pewnego punktu drużyny kanadyjskiej nie pojawił się w niedzielę na rozbiegu. Mielismy okazję za to zobaczyć Amerykanina który w każdym z 3 treningów prezentował się fatalnie. 27 / 27 i 23 miejsce na 27 / 27 i 24 zawodników to już coś mówi. Jego odległości oscylowały w granicach 105 - 110m
 
peterkovic 150

peterkovic

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie - konkurs drużynowy - Olimpiada zimowa Sochi 2014
Spotkanie: Japonia - Polska
Typ: Japonia
Kurs: 1.35
Bukmacher: Betclic
Wynik: ✅

Oglądając wczorajszy konkurs oraz wyniki, łatwo można zauważyć że to Japończycy na dużej skoczni czują się lepiej od Polaków. Trzech skoczków w pierwszej dziesiątce, czwarty skoczek na pozycji 13. Polacy? Kolejno miejsca 1,12,15 i.. no właśnie. Wiem, że z wiatrem było wczoraj różnie, ale nie oszukujmy się, nie będzie tutaj zaskoczenia i finalnie Polacy będą niżej niż Japończycy. Głód Kasai na złoto i równo skaczący koledzy nie powinni zawieść. Nie będzie mnie nawet dziwić, jeśli zdobędą tutaj najwyższe podium.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Zaciekawil mnie wpis Levego o slabszych reprezentacjach, bo na gorze faktycznie scisk i sporo niewiadomych.
Usa Korea Usa 1,55
Czy Korea ma kim postraszyc? Usa dysponuje chyba bardziej wyrownana kadra? Pisze z koma z pracy, wiec ciezko mi to teraz zweryfikoeac, a czas to pieniadz, wiec licze, ze ktos ske odniesie.
W sts ta sam para usa stoi po 1,32, w totku 1,35,w milenium 1,55
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Odradzam grę przeciwko Słowenii w jakiejkolwiek parzę, dwa razy w tym sezonie przed zawodami konkursowymi skakali słabo, gdzie nie byli typowani nawet do podium. A co działo się w konkursie? Każdy, każdego mobilizował i dwukrotnie wygrali niespodziewanie. Dlatego ja omijam szeroko pary Słoweńskie. - Bo może być naprawdę różnie...
●●► (17:30) Poland vs. Germany 2 @ 1.50 (Betgun) ✅ ◄●●
No to sprawdźmy para po parzę, co kto, gdzie jak i kto ma szanse z kim powalczyć:
#1
Maciej Kot: 121.5 (15), 114.5 (16), 121.5 (34), 125.5 (21), 126 (17), 125 (11), 121 (17), 129 (8)
Andreas Wank: 107 (45), 123 (17), 125 (27), 125.5 (23), 121 (31), 128 (5), 127.5 (5), 134.5 (3)
Dwóch zawodników, skaczących na podobnym poziomie. - Widzę jednak minimalną przewagę Wanka.
#2
Piotr Żyła: 107.5 (48), 110 (48), 123.5 (21), 125 (25), 123 (23) [...]
Marinus Kraus: 119.5 (11), 125 (2)
, 122 (18), 130 (7), 131 (7) [...]
Nie ma sensu patrzeć dalej, Marinusowi ewidentnie dobrze skacze się na tym obiekcie. Piotrek zagubił formę, kombinuje z pozycja dojazdowa i nic dobrego z tego nie wychodzi. Co prawda wczoraj na treningach skakał przyzwoicie, ale czy dzisiaj to powtórzy? Śmiem wątpić, Kraus jest lepszy, jak mu podwiało to potrafił w dobrym stylu ustanowić rekord obiektu. Ma petardę w nogach, i po tej parzę możemy już naprawdę tracić wiele punktów.
#3
Jan Ziobro: 121.5 (13), 110.5 (49), 118 (41), 120.5 (40), 129.5 (14) [...]
Andreas Wellinger: 127 (3), 123 (5), 126 (8), 130 (11), 123 (13)
[...]

To samo co powyżej, nie ma sensu patrzeć dalej. Oczywiście, nie wyszedł konkurs indywidualny Wellingerowi, ale trafił podobnie jak Morgenstern, Diethart, Kranjec na złe warunki. Wellinger potrafił wygrywać zawody w tym sezonie, to zupełnie inny poziom niż przeciętny Ziobro. Nie ma tutaj co się rozwijać. Niemcy w parze numer 2 i 3 odskoczą nam na ładnych kilkanaście punktów.

#4
Kamil Stoch &gt; Severin Freund
Owszem Kamil pewnie będzie lepszy, ale czy o wiele? Freund jest cholernie mocny, tylko non stop szwankuje mu głowa, to błąd według mnie że skacze jako ostatni. Ale chyba trzeci raz się nie spali. On jest w naprawdę doskonałej formie, co pokazał w pierwszym skoku podczas zawodów indywidualnych. Kamil pewnie wygra w tej parze, ale nie sądzę żeby wygrał o wiele. Na pewno nie o tyle by nadrobić stratę za Żyłę i Ziobro.
●●► (17:30) Germany TOP3 @ 1.40 (Betgun) ✅ ◄●●
Niemcy dzisiaj powalczą o zwycięstwo, nie wyobrażam sobie ich poza podium przy tak równej kadrze i przy problemach Austrii, Polski (brak 4 równego zawodnika), Słowenii (problemy Kranjca), Norwegii, Finlandii. Brak drużyny Niemieckiej na podium to będzie wielkie zaskoczenie. - Ale czegoś takiego nie będzie :]
Podajesz miejsce co do odległości ???? naucz się korzystać ze statystyk śmieszny człowieczku:grin:
http://www.youtube.com/watch?v=qy03EDdDsBw
Andreas Wank: 107 (45), 123 (17)



PS: Dodaje ponieważ ktoś zarzucił mi że źle podaje wyniki. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
M 0

metalzul86

Użytkownik
Warto zwrócić uwagę na tą parę w totomixie. Tym bardziej że kurs jest zachęcający i dla mnie trochę nie zrozumiały.
FINLANDIA - ROSJA 2 @ 3,40
Według mnie to para bardziej wyrównana niż zdaje się nam to proponować buk. Zapewne nieobecność młodego Maksimoczkina tak zawyżyła kurs na Rosjan, ale gospodarze Igrzysk wcale nie stoją na straconej pozycji, mają jeszcze nieobliczalnego Wasiliewa;) Finowie to aktualnie tylko Koivuranta i Ahonen, pozostała dwójka znacząco odstaje.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
I jeszcze jednoo do weryfikacji z koma
Najlepszy z Austrii milenium
Hayboeck 2.40 i Schlienzauer 2.80
Pogranie obu daje nam Zysk a czy morgi badz diethart sa w stanie im na chwile obecma zagrozic? Wydaje sie, ze raczej nie.
 
kary1 477

kary1

Użytkownik
Nie rozumiem, dlaczego nie doceniacie Słowenii. Mają świetną kadrę myślę, że powalczą nawet o złoto. Japonia murowany faworyt. Niemcy mają dobry skład, ale skaczą w kratkę. Kurs na zwycięstwo Japończyków i to, że Słowenia będzie w 1-3 zadowalający. Polska raczej marne szanse na medal, Austrię też bym odrzucił. Uważam, że ta trójka powalczy o złoto. Chociaż mogę się mylić. Zresztą sami zobaczymy!
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Japonia-Austria 1.55 Fortuna ⛔
Japończycy zawsze na dużych imprezach potrafili wyzwolić z siebie dodatkową moc i mobilizację aby uzyskać dobry wynik. Myślę, że dziś będą walczyć z naszymi sąsiadami o zwycięstwo. Z pewnością będzie to wyrównana walka do ostatniego skoku gdyż obie drużyny równe. Austria natomiast poniżej oczekiwań. Trochę mi to przypomina reprezentację Norwegii w biegach. Obie reprezentacje są potęgami w swoich dyscyplinach, lecz w Rosji wcale tego nie widać. Jak Norwedzy biegają słabo tak Austriacy skaczą słabo. Skład samurajów wyrównany prowadzony przez doświadczonego Kasai’ego. W Austrii to nawet brak takiego lidera. Hayboeck skacze najlepiej ale jego doświadczenie jest zbyt małe by wywindować zespół na podium .
Myślę, że Austria nawet medalu nie wyskacze bo wyprzedzą ich nasi zawodnicy. Kot w konkursie miał pecha z wiatrem, a na pewno potrafi skakać nie dużo gorzej niż Hayboeck. Ziobro dołoży swoje pięć groszy dobrymi skokami. Miejmy tylko nadzieję, że Piotrek będzie utrzymywał nas w walce o medal. Słowenia bez zdrowego Roberta raczej nie będzie się liczyć.
Dlatego moja druga propozycja to:
Polska TOP3 1,70 Fortuna ⛔
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Odradzam grę przeciwko Słowenii w jakiejkolwiek parzę, dwa razy w tym sezonie przed zawodami konkursowymi skakali słabo, gdzie nie byli typowani nawet do podium. A co działo się w konkursie? Każdy, każdego mobilizował i dwukrotnie wygrali niespodziewanie. Dlatego ja omijam szeroko pary Słoweńskie. - Bo może być naprawdę różnie...
Ale wtedy wszyscy skakali na kosmicznym poziomie i wcale nie była to niespodzianka tylko bukmacherzy wypaczali kursy ???? w zeszłym roku było to samo ???? tylko teraz skacze z kontuzja Kranjec i on dalej niż to co skaczę nie skoczy widać to po nim, Tepes skoczy tylko jak mu zawieje pod narty bo inaczej skoczy średnio, damjan jest chimeryczny i jego forma z Japonii trochę uleciała, a Prevc wiadomo, skacze bardzo dobrze.
Moim zdaniem Polska vs Słowenia --&gt; Polska 1,65 Fortuna (teraz jakieś 1,52)
Jako 4 będzie skakał Piotrek Żyła, wiemy jak zaprezentował się indywidualnie, chociaż warunki do skakania miał słabe (dostał prawie 11punktów+ za wiatr) wyniki treningów Piotrka wczorajsze są bardzo dobre wyniki między 124 , a 131 m jeżeli tyle by skoczył przy tych warunkach wietrznych , to myślę ,że z Kranjcem wiele nie przegra(porównuje do Kranjca bo uważam go za najsłabszego w tej drużynie) Kot i Ziobro moim zdaniem skoczą lepiej od Damjana i Tepesa, a Stoch lepiej od Prevca, potwierdza sie to zarówno na średniej jak i dużej ,że Polska wygrałaby ze Słowenią więc nie widzę innej opcji i tylko przypadek mógłby sprawić żeby stało się inaczej
Ponadto:
Japonia-Austria--&gt;Japonia 1,6
Czechy-Finlanda--&gt; 1,25 Czechy
Niemcy top 3--?1,35
Norwegia-Rosja--&gt;1,05 Norwegia
Wychodzi ako 4 z Polska Słowenia i myślę ,że spokojnie wejdzie ???? pozdrawiam
Edit@znalazłem teraz lepszą opcje jeśli ktoś chce grać akumulator
Japonia-Austria 1,52
Niemcy pozycja 1-2 1,85
Słowenia pozycja 1-5 1,1
Polska-Norwegia Polska 1,2
Finlandia pozycja 1-8 1,25
Czechy pozycja 1-7 1,1
Ako 5,02
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Więcej się nawrzucać nie dało? :cool: - Jeden upadek i po zabawie.
Nie dało się ???? jak Ci coś się nie podoba to Twój problem ???? poza tym jak już analizujesz poszczególnych skoczków to może podawaj punkty a nie metry chyba ,że nie umiesz znaleźć bo robisz niektórym wodę z mózgu w ten sposób porównujesz Wanka i Kota ale nie dodasz ,że w dwóch treningach w których wank wygrał metrowo przegrał punktowo i to całkiem sporo przez wiatr ???? podawanie wyników metrowych wypacza analize, pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Do góry Bottom