>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014 - Typy Długoterminowe

S 20

sensimila

Użytkownik
Norwegia 2,30
Usa 3,00
Niemcy 9,00
Kanada 9,00
Rosja 10,00
to kursy na złoto faworytów. Ponieważ Norwegia i USA dają mały zwrot, myślę że tylko postawienie na Kanadę lub Niemcy pozwoli na radość końcową. W stylach dowolnych i hokeju szansa dla Kanady, zaś klasyka sportów dla Niemców.
USA 2,00
Norwegia 2,75
Niemcy 7,50
Rosja 9,00
Kanada 21,00
a to szanse na medale ogółem. Cudowny kurs dla Niemców! WARTO. Tylko biathlon może uratować Norwegów, a z ich skutecznoscią strzelania zawsze słabo. Stanów Zjednoczonych jakoś nie widze w tych igrzyskach, mimo iż w konkurencjach freestyle mają największy potencjał to razem z Randall i ewentualnie hokeistami nie widzę ich sukcesu, po prostu - rywalizują w Rosji!
 
D 0

dawidex44

Użytkownik
na sts jest zakład czy Justyna Kowalczyk zdobędzie medal i na brak medalu jest kurs +2, co z jej formą i nogą jest wielce prawdopodobne.
 
modul 118

modul

Użytkownik
Witam.
Ja mam takie pytanko?
Czy Rosja zdobędzie więcej niż 24 medale?
Na chwilę obecną mają 7 czyli musieliby jeszcze wyciągnąć 18 medali. W teorii to nie takie cuda się zdarzały na Igrzyskach ale w praktyce raczej jest to niemożliwe.
*Curling: ani mężczyźni ani kobiety nie są w gronie faworytów i na medal nie powinni liczyć
*Hokej na lodzie: tutaj teoria idzie w parze z praktyką, prawdopodobne jest że zarówno mężczyźni jak i kobiety jakieś krążki zdobędą, kolorów nie znam ale można zaliczyć że dwa. ✅✅
*Kombinacja norweska: tam nie ma na co liczyć ani indywidualnie ani w drużynie
*Łyżwiarstwo figurowe: tutaj Rosjanie jak zawsze są w gronie faworytów, nie znam się i nie często zdarza mi się oglądać ten sport, ale tak do ucha czasem wpadnie info że coś tam mogą wyciągnąć. Zostały jeszcze 4 komplety medali i liczę że dwa krążki mogą się trafić Rosjanom ✅✅
*Łyżwiarstwo szybkie: u kobiet to szansa jest tylko na 1500m, jeżeli chodzi o sztafetę to jej forma jest niewiadomą, ale raczej w gronie faworytek nie są, u mężczyzn również szansa tylko na 1500, słaba drużyna, teoretycznie dwa medale można zaliczyć ✅✅
*Narciarstwo alpejskie: nope
*Saneczkarstwo: zostały dwójki i sztafety, w dwójkach liczyć się będą raczej Austriacy, Niemcy, Włosi i Łotysze, sztafeta bez cudu
Snowboard: zostało 7 kompletów medali i powiem tak, nie znam się ale zawsze wydaje mi się że faworytami w tego typu dyscyplinach są zawodnicy z USA i Kanady, półwyspu Skandynawskiego + Japonia i Szwajcaria więc też raczej Rosjan bym tutaj nie obstawiał
*Biegi narciarskie: z urzędu wpadnie na pewno w sprincie drużynowym mężczyzn, u kobiet też jest szansa, bieg masowy może coś wpadnie u mężczyzn, bo u kobiet raczej nie ma szans, no i sztafeta mężczyzn i kobiet tutaj też się można spodziewać dwóch krążków, do tego teraz będzie jeszcze start na 15km klasykiem mężczyzn więc kolejna realna szansa dochodzi ✅✅✅✅✅✅
*Biathlon: tutaj obie sztafety żeńska i męska mają szansę, do tego sztafeta mieszana, no a indywidualny i masowy to liczmy że jakiś jeden mogliby wyrwać albo Irina Starych albo Wołkof ✅✅✅✅
*Skeleton: wśród mężczyzn pewne, wśród kobiet byłaby niespodzianka więc obstawiam raczej jeden ✅
*Skoki narciarskie: nope
*Short Track: o ile można liczyć na mężczyzn o tyle na kobietny w ogóle, zostało 500 i 100 oraz drużynówka i Rosjanie w każdym się liczą ✅✅✅
*Narciarstwo dowolne: może jeden uda się ugrać ✅
*Bobsleje: szansa jest duża w czwórkach mężczyzn, u kobiet raczej nie, a co do dwójek to też można się czegoś tam spodziewać ✅✅

Naliczyłem że będą w stanie bić się o 23, ale wiadomo że to przy mega szczęściu. A realnie:
hokej, ł. figurowe, bobsleje, skeleton, short track z tego możemy się spodziewać tego max`a medalowego czyli ok. 10 krążków
n.dowolne,biathlon,biegi narciarskie, ł. szybkie, jeżeli wyciągną 50% to będzie bdb rezultat czyli ok. 6 krążków
Suma-sumarum jeżeli miałbym obstawiać to dałbym że 23 nie przekroczą. Prawdopodobieństwo jest że im się uda ale jednak w biathlonie i biegach narciarskich jest zbyt mocna konkurencja indywidualnie w postaci Norwegów i Szwedów by się bić o coś więcej.


Pomogłem? kliknij &quot; +dzięki&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mpm1990 18

mpm1990

Użytkownik
a jeśli chodzi o Norwegię ?
dadzą radę zdobyć 12 medali złotych ? wiem że jest Bjoergen ale to chyba za mało...
 
modul 118

modul

Użytkownik
a jeśli chodzi o Norwegię ?
dadzą radę zdobyć 12 medali złotych ? wiem że jest Bjoergen ale to chyba za mało...
tutaj hmmm
*curling mężczyzn: dobrze zaczeli ale jeszcze rozgrywki nie weszly w decydujaca faze i nie dawalbym im szans
*kombinacja norweska: brakuje im zawodników z ubiegłego sezonu którzy tak dobrze spisywali się w PŚ, teraz raczej rządzą Austriacy, Francuzi, Japonczycy i Niemcy, trudno bedzie nawet w druzynowce osiagnac cos dobrego ale liczmy ze na braz by ich jakims cudem bylo stac po dobrym biegu ✅
*łyżwiarstwo figurowe: nie wiem nie znam sie ale raczej nie slychac zeby pokladali w tym nadzieje
* łyżwiarstwo szybkie: raczej nie ma szans
* narciarstwo alpejskie: został supergigant i superkombinacja i gdyby tak patrzeć baardzo pozytywnie to dwa medale mogą wyciągnąć ✅✅
* saneczkarstwo: nope
* snowboard: hmmm też się nie znam ale raczej już więcej poza tym jednym co zdobyli nie wyciągną
* hokej: nope
* biathlon: wszystkie 3 sztafety są w gronie faworytów, do tego zostały 4 biegi, i można nawet dopisać im możliwe kolejne nawet pięć ✅✅✅✅✅✅✅✅
* biegi narciarskie: aż 8 kompletów medali pozostało, policzmy zaczynając od sztafet: kobiet, mężczyzn do tego sprinty drużynowe mężczyzn i kobiet czyli już 4 medale, kobiety na 10km i masówka to może być nawet 6 medali, u mężczyzn powiedzmy że jest większa rywalizacja ze Szwedami ale 3 są w stanie wyciągnąć ✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅
* narciarstwo dowolne: też się za bardzo nie będe wypowiadam bo raczej sie nie znam, ale faworytow Norweskich tam nie widze
* short track: nope
* skeleton: nope
* skoki narciarskie: tutaj wiadomo, drużynówka pewna i przy dobrych lotach Bardala może na dużej bedzie ✅✅
* bobsleje: nope

Reasumując teoretycznie możliwe nawet 26 medali. Jeżeli w biathlonie i biegach cos nie wyjdzie to odejmijmy nawet te 8 medali, ze skoków odejmijmy indywidualny konkurs, z kombinacji norweskiej tez powiedzmy ze farta nie beda mieli, a w superkombinacji wyciagna jeden, wiec w najgorszym wypadku zdobeda 15 medali.
Jak dla mnie prawdopodobne. Pomogłem? kliknij &quot;+dzięki&quot;
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Kolega pytał o ZŁOTE medale Norwegów a Ty mu wyliczasz szanse medalowe.Czytaj ze zrozumieniem,to nie będziesz się musiał rozpisywać nie na temat później.

A odpowiadając-mają na razie 4 złote,4 kolejne dołożą kobiety w biegach,panowie w sztafecie też mają ogromne szanse.Svindal ma jeszcze supergigant,Kristofersen w slalomie będzie się bił o złoto.No i jest jeszcze biathlon,czyli 3x sztafety,2x Tora i 2x panowie indywidualnie.Będzie na styk według mnie między 11 a 14 złotych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mpatrykb 131

mpatrykb

Użytkownik
można jeszcze grać ilość medalu a najlepiej h2h ?
Norwegia-Rosja 1 kończy gruby kupon, a niestety obawiam się o ten typ będzie na styku
Norwegowie niestety w biathlonie i biegach dają plamę
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Można, ale to szukaj wieczorami. Jeśli chodzi Ci o złota, to u ruskich widziałem h2h, ew.kontruj sobie underem Norwegów, bo linia ciągle 11.5 w Triobet chociażby widywana... Poza tym ja bym nie kontrował, bo sztafetami przed nami we wspomnianych konkurencjach, kombinatorzy...
 
mpatrykb 131

mpatrykb

Użytkownik
niestety nie widze tam.. jak ktoś zobaczy bardzo prosze napisać
po dzisiejszym biegu sztafet już nic mnie nie zdziwi ????
 
D 109

donbagino

Użytkownik
Panowie, zagrałem dość grubo przed olimpiadą under 4,5 medali Polski. Jak wiadomo typ wisi na włosku. Co prawda małą kontrę zagrałem tydzień temu, że 5-6 medali, ale to niewiele mi zwróci. A zatem prośba o poradę co skontrować jeszcze:
1. skoki drużynowe? - tu szanse na medal widzę znikome, konkurencja: Austria, Japonia, Niemcy, Słowenia
2. Justyna na 30km dowolnym? przed olimpiadą nierealne. Teraz mamy Kallę i.... Norweżki, o ile powodem kompromitacji w sztafecie były narty. A może są mega zmęczone i Justyna ma szansę?
3. Łyżwiarstwo szybkie - tu wiem niewiele. Buki przewiduję brąz naszej sztafety kobiet, ale ja niewiele wiem w tym temacie. Poza tym nie wiem gdzie są już oferty na 1-3 w tej dyscyplinie. Co ze sztafetą męską?
4. Gdzieś jeszcze medal?
Co radzicie?
 
mpatrykb 131

mpatrykb

Użytkownik
Raczej nie wejdzie ..
w skokach jesli żyła/kubacki skoczy dobrze możemy powalczyć spokojnie o brąz ( wg. indywidualnego mielibysmy srebro )
Jeśli norweżki znowu nie trafia ze smarami to Justyna spokojnie zdobędzie medal, ale złoty raczej nie możliwe wygrać z Kallą
w łyżwiarstwie mamy szanse na brąz w sztafecie
 
robo64 692

robo64

Użytkownik
Szanse na medal mamy jeszcze w łyżwiarstwie szybkim w biegu drużynowym kobiet i przy dobrym losowaniu mężczyzn oraz w biatlonie przy dobrym strzelaniu na 12,5km ze startu wspólnego Nowakowska-Ziemniak i Hojnisz.
 
M 0

misiunieo

Użytkownik
Jeszcze dzisiaj może koło podium zakręcić się Katarzyna Bachleda-Curuś w wyścigu na 1500m.Forma jest raczej dobra 7 miejsce na 1000m (później dyskwalifikacja za przekroczenie linii) w grudniu w Berlinie 2 miejsce na 1500m w Pucharze Świata.Może wczorajsze złoto Bródki ją zmobilizuje , dzięki czemu wzniesie się na wyżyny możliwości.Kurs na miejsce (1-3) to 5,75.
 
modul 118

modul

Użytkownik
Panowie, zagrałem dość grubo przed olimpiadą under 4,5 medali Polski. Jak wiadomo typ wisi na włosku. Co prawda małą kontrę zagrałem tydzień temu, że 5-6 medali, ale to niewiele mi zwróci. A zatem prośba o poradę co skontrować jeszcze:
1. skoki drużynowe? - tu szanse na medal widzę znikome, konkurencja: Austria, Japonia, Niemcy, Słowenia
2. Justyna na 30km dowolnym? przed olimpiadą nierealne. Teraz mamy Kallę i.... Norweżki, o ile powodem kompromitacji w sztafecie były narty. A może są mega zmęczone i Justyna ma szansę?
3. Łyżwiarstwo szybkie - tu wiem niewiele. Buki przewiduję brąz naszej sztafety kobiet, ale ja niewiele wiem w tym temacie. Poza tym nie wiem gdzie są już oferty na 1-3 w tej dyscyplinie. Co ze sztafetą męską?
4. Gdzieś jeszcze medal?
Co radzicie?
1. Dzisiaj odbyła się 3 sesja treningowa w skokach narciarskich w której startowało 27 zawodników. Udział wzięli dwaj z naszych którzy walczą o miejsce w drużynie (Żyła i Kubacki) oraz ten który dopracowywuje pozycję najazdową i pierwszą fazę lotu (Maciej Kot).
* Żyła 126.5 / 126 / 126
* Kubacki 121.5 / 125.5 / 127
Medal jest w zasięgu ale fakt faktem nie złoty i nie srebrny. Powalczymy o brąz z Austriakami którzy lekko są w rozsypce i 3ba liczyć że Stoch będzie odrabiał straty z nawiązką. daje naszym 40%
2. 30km na MŚ w Val di Fiemme to bieg stylem klasycznym (srebro) w Vancover stylem również klasycznym (złoto) a teraz zmiana na dowolny i co tu dużo mówić nawet brązowy biędzie kapitalnym wynikiem, chociaż każdy wie że to może być ponad siły.
3. Tutaj najpewniejszy medal chyba jaki tylko może być u kobiet w porównaniu do dzisiejszych wyników na 1500. 1 miejsce Holenderki z gigantyczną przewagą, o drugie powalczą Rosjanki i Polki - potem długo długo nic, bo nie widać która ekipa ma równe 3 zawodniczki które się wzbiorą w sobie na sztafete. Co do mężczyzn to mamy problem bo o ile Bródka jest na fali o tyle Niedźwiedzki ma coś z wiązaniami w kolanie i nie wiadomo czy zdążą go wykurować i utrzymać w dobrej formie do biegu
4. Jak liczysz na duże niespodzianki to:
* masowy Kobiet biathlon (Nowakowska Ziemniak, Hojnisz oraz 1 na liście rezerwowej Pałka)
* sztafeta kobiet biathlon
* sprint drużynowy kobiet (Kowalczyk z Jaśkowiec)
* łyżwiarstwo szybkie 5km kobiet, 10km mężczyzn (o ile ktoś z naszych wystartuje to jak coś wygra to będzie cud)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mpm1990 18

mpm1990

Użytkownik
Norwegowie mają 10 złotych medali czy jest szansa jeszcze na 2 złota dla Norwegii ?
Jakie szanse widzicie w biathlonie i w biegach bo chyba tylko w tym już Norwegowie mogą być złoci ?
 
typer-108445 238

typer-108445

Użytkownik
Norwegowie mają 10 złotych medali czy jest szansa jeszcze na 2 złota dla Norwegii ?
Jakie szanse widzicie w biathlonie i w biegach bo chyba tylko w tym już Norwegowie mogą być złoci ?
Norwegia ma szansę jeszcze:
1 . jutro o 18:30 Sztafeta kobiet ( muszą wygrać )
2. pojutrze w sztafecie biathlon ( 60/40 )
3. Bieg masowy Pań ( myślę ze johaug wygra )
4. bieg masowy ( tutaj bedzie strasznie ciężko )

Więc z tych 4 konkurencji muszą wyciągnąć 2 złota ????
 
modul 118

modul

Użytkownik
a jednak stał się cud ????

Zwłaszcza po ostatnich zawodach łyżwiarstwa figurowego słowo &quot;cud&quot; jest nieodpowiednie - sędziowie totalne dno, wygrała faworyzowana dziewczynka z Rosji a ta która była wg mnie, znawców i kibiców faworytką i jedyną naturalną kandydatką do złota dostała srebro, do tego Amerykanka na 4 miejscu która przejechała 2x czyściutko i 2x dostała noty po prostu takie jakby zaliczyła glebę twarzą ... mimo wszystko Rosjanie zaskoczyli pozytywnie w wielu innych dyscyplinach gdzie nie byli wielkimi faworytami.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Jaki był kurs na wygraną Rosji w klasyfikacji medalowej? Z 15?
Ja grałem,że Rosja zdobędzie największą ilość medali @8,5 ,bo byłem przekonany,że naczeszą dużą ilość brązów a potem przedstawią klasyfikację wyliczoną wg ilości medali i odtrąbią swój propagandowy sukces.
 
M 15

matizbetone

Użytkownik
Orientujecie się może , jaki zawodnik/zawodniczka zdobył na IO w Sochi najwięcej medali niezależnie jakiego kruszcu. Bo postawilem za 5 taki zakład na comeon i teraz nie wiem jak to sprawdzic ???? Dzięki za odpowiedź
 
Do góry Bottom