>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014 - Typy Długoterminowe

aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jedyne co mnie interesowało z Igrzysk Olimpijskich czy to letnich czy zimowych to końcowa klasyfikacja medalowa. Nie trzeba długo szukać by w przykładać podać, że gospodarz turnieju dość często zdobywa dość dużą ilość medali. Spójrzcie sobie na poprzednie Igrzyska w Kanadzie i ile zdobyli medali albo na letnie w Londynie w 2012 (Wielka Brytania 3 miejsce).
O Rosji każdy zdrowo myślący człowiek wie jaki to jest kraj, pełen afer, korupcji i &quot;brudu&quot; w każdym znaczeniu tego słowa. Osobiście uważam, że Rosja tych krążków zdobędzie bardzo dużo.
Teraz apel do kogoś kto bardziej zna się na ofertach medalowych, żeby przedstawił tutaj fajne propozycje, linki do bukmacherów z ofertą na końcową klasyfikację medalową.
I stara metoda typowania na &quot;dobrego gospodarza&quot; się sprawdziła i wszystkim przy okazji już polecam podobne typy na Igrzyska w Rio de Janeiro. Rosja 13 złotych medali czyli najwięcej, oczekiwania bukmacherów przed Igrzyskami były na poziomie over 10,5. Do tego najwięcej medali bo aż 33.
Na pewno ciekawie wypadła Polska bo bukmacherzy kompletnie nie przewidzieli tego, że zgarniamy aż 4 złote medale, zresztą mało kto się tego spodziewał. Ogólnie te Igrzyska były najlepsze w historii Polski, gratulację dla medalistów olimpijskich.
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Igrzyska się udały moim zdaniem - nie było żadnych poważnych uchybień.
Niby amerykańskie media wszędzie szukały problemu z tego co obserwowałem niektóre fanpage , ale to Amerykanie.
Orientujecie się może , jaki zawodnik/zawodniczka zdobył na IO w Sochi najwięcej medali niezależnie jakiego kruszcu. Bo postawilem za 5 taki zakład na comeon i teraz nie wiem jak to sprawdzic ???? Dzięki za odpowiedź
Ireen Wust 5 medali , Victor An 4 medale
Trochę zawodników też miało 3 medale..
 
Do góry Bottom