>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Vancouver - Zakłady specjalne

Status
Zamknięty.
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Gdyby tez zakład zamieszczony w pierwszym poście dotyczył złotych medali to byłby to chyba jakiś żart. Under 3,5 to byłaby pefka roku. Jednak oczywiście dotyczy on wszystkich medali i tu sytuacja się zmienia. Według mnie prawie wszystko zależy od Justyny. Ona powinna spokojnie przynajmniej dwa krążki zdobyć. Sikorę także stać na krążek. Małysz raczej nie zdobędzie medalu. Ligocka i Bachleda-Curuś - może miejsca w czołowej szóstce w koronnych konkurencjach.
Właśnie dlatego nawet pofatygowałem się do Fortuny osobiście zbadać sprawę. A swoją drogą to mogliby pisać wyraźniej bo tylko człowieka w błąd wprowadzają.Określenie &quot;zwycięzca&quot; kojarzy się wszakże jednoznacznie, ale nic to ;)
A te 4 medale według mnie jest szansa jednak zdobyć i swojego zdania w tej sprawie już pewnie nie zmienię.
 
lorenzz 34

lorenzz

Użytkownik
oczywiście;)Ja wiem swoje Ty wiesz swoje.Ligocka zeby była taka dobra to bym napewno coś słyszał;)Pamiętaj Olo_13 to jest dyskusja !: ????
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
oczywiście;)Ja wiem swoje Ty wiesz swoje.Ligocka zeby była taka dobra to bym napewno coś słyszał;)Pamiętaj Olo_13 to jest dyskusja !: ????
Właśnie, dyskusja, a Ty nie masz żadnych argumentów, żeby dyskutować o Ligockiej skoro nic o niej nie wiesz. A słyszałeś np. o Andre Lange??
Albo Alexandrze Tretiakovie??


Co do Ligockiej to 3 razy podium w klasyfikacji końcowej za halfpipe. To wystarczy, żeby stwierdzić czy ktoś jest dobry czy nie.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Właśnie, dyskusja, a Ty nie masz żadnych argumentów, żeby dyskutować o Ligockiej skoro nic o niej nie wiesz. A słyszałeś np. o Andre Lange??
Albo Alexandrze Tretiakovie??
Ach te bobsleje...właśnie przyznam się że ostatnio nie śledzę tej konkurencji prawie wcale. Ale rywalizacja w czwórkach zapowiada się niezwykle ciekawie. Wspomniany wyżej Andre ma konkurencję w osobach Amerykanina Holcomba i Łotysza Mininsa (mówię o pilotach oczywiście). Niby liderem PŚ jest Steven ale Lange to zawsze Lange :razz:
Jak to widzicie?
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ach te bobsleje...właśnie przyznam się że ostatnio nie śledzę tej konkurencji prawie wcale. Ale rywalizacja w czwórkach zapowiada się niezwykle ciekawie. Wspomniany wyżej Andre ma konkurencję w osobach Amerykanina Holcomba i Łotysza Mininsa (mówię o pilotach oczywiście). Niby liderem PŚ jest Steven ale Lange to zawsze Lange :razz:
Jak to widzicie?
No Lange to tak jak Bjoerndalen, zawsze może wygrać i nie jest to nic specjalnie dziwnego.

Chociaż ja od bobslejów to bardziej skeleton wolę.
 
lorenzz 34

lorenzz

Użytkownik
Nie interesuje sie bobslejem ale wiem ze Andre Lange to fenomen olimpijski w bobsleju.;)Trzy razy sięgał po złoto.Myślisz ze teraz też wygra???
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Nie interesuje sie bobslejem ale wiem ze Andre Lange to fenomen olimpijski w bobsleju.;)Trzy razy sięgał po złoto.Myślisz ze teraz też wygra???
Jeszcze ze 2 PŚ po drodze więc póki co za wcześnie na takie dywagacje wg mnie, ale szanse na pewno ma i to niemałe.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Nie interesuje sie bobslejem ale wiem ze Andre Lange to fenomen olimpijski w bobsleju.;)Trzy razy sięgał po złoto.Myślisz ze teraz też wygra???
Nie ma się co interesować, żeby wiedzieć pewne rzeczy :razz:
Jeśli miałbym inwestować swoje fundusze to bardziej wierze Lange niż Amerykaninowi. W końcu to Niemiec jest aktualnym mistrzem świata zarówno w dwójkach jak i czwórkach. Dwunastu medali mistrzostw globu też nie zdobywa się przez przypadek. Do tego niewątpliwie potrafi sobie radzić z presją na wielkich imprezach. A to jest już zdecydowany argument przemawiający za Andre...
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Zupełnie nie rozumiem Waszej wiary w Małysza. Błysku nie ma już bardzo długo, jest klasę słabszy od najlepszych, nie wiem na jakiej podstawie można twierdzic, że jest w stanie zdobyc medal? Bo to Adam Małysz? Bo wróci magia i Adaś spręży się na zawody? Dajcie spokój, słabe tłumaczenie moim zdaniem. Owszem, też bym chciał, by nasz Orzeł znalazł się na którymkolwiek stopniu podium, ale mimo wszystko jestem realistą i trzeźwo patrzę na jego obecne szanse w Igrzyskach, dlatego na chwilę dzisiejszą kompletnie nic nie przemawia za nim, by miał szanse medalowe.
Kowalczyk - ok, kajam się. Stac ją spokojnie na dwa medale. W Polsce płaczą, że jej forma przyszła za szybko, że już osiągnęła apogeum, ale akurat w Justynę mocno wierzę i liczę, że powalczy spokojnie o złota. Mam natomiast spore wątpliwości co do Sikory, na razie radzi sobie bardzo przeciętnie i jego wyniki w kontekście poprzedniego sezonu pozostawiają wiele do życzenia. Wierzę jednak w Tomka dużo bardziej niż w Adama, jednakże na medal również bym nie liczył, chyba że eksploduje mistrzowską formą w odpowiednim czasie i ten medal wywalczy, czego mu życzę.
O Ligockiej się nie wypowiadam, bo nie mam pojęcia o sporcie, który uprawia i wynikach, które tam osiąga.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Na pierwszy rzut wydaje się, żę mało bedzie medali, ale wydaje mi się, że linia nie jest przypadkowa. Na MŚ w Berlinie w LA też nikt nie spodziewał się, że będziemy mieć aż tyle medali. Największą nadzieją oczywiście jest Kowalczyk, która jeżeli tylko utrzyma forme o medal nie ma się co martwić, kwestia tylko koloru. Małysz... nie ma co Go skreślać, regularnie &quot;szwęda&quot; się na miejscach 7-8, co wskazuje, że forma jest ustabilizowana i największy wybuch ma nastąpić na 2 część sezonu. Adam nie raz to potwierdzał, że 2 część sezonu skakał wyśmienicie, gdy inni potracili formę, wygrywając np. 5 konkursów z rzędu, byłoby i więcej pewnie, gdyby nie koniec sezonu. Tak też wygrywał 3 czy 4 Kryształową Kulę. Ponadto tylko brakuje Mu mistrza olimpijskiego w tej bogatej karierze i jest to ostatni dzwonek, aby zdobyć się na ten wyczyn.
Podobnie sprawa ma się z Sikorą, gdzie również pokazywał, że sezon miał słaby, a spinał się dopiero na te ważniejsze imprezy.
Ligocka też jest cichą nadzieją i kto wie, to również mogą być Jej Igrzyska, także nadzieje są i mimo wszystko jednak linia prawidłowo ustawiona.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Wie ktoś może czy są gdzieś zakłady jaki kraj wygra klasyfikację medalową, ewentualnie który kraj wyżej w klasyfikacji albo który kraj zdobędzie więcej medali.
Na poprzednich igrzyskach klasyfikację wygrali Niemcy. Na tych igrzyskach też może być ciekawie. Ja bym postawił chyba właśnie na Niemców. Przede wszystkim ogromna siła w biathlonie, zwłaszcza kobiecym. Niemcy są też nieźli w sportach saneczkowych, a także w kombinacji norweskiej. Poza tym o prym w klasyfikacji medalowej mogą też powalczyć Amerykanie.
 
vde 119

vde

Użytkownik
Dla Tych co nie wierzą w Ligocką ????

Snowboard
17/01/2010 - 14:51
Ligocka wygrała w Laax

Sukces polskiej snowboardzistki. Paulina Ligocka zajęła pierwsze miejsce w zawodach cyklu Burton European Open w szwajcarskim kurorcie zimowym Laax w konkurencji halfpipe. Druga była Ukrainka Usina Haller, a trzecia Japonka Akiko Miwa.

źródło: eurosport

długo czekaliscie na odpowiedź? ;)
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Szukam bukmacherów z największą ilością zakładów na IO chodzi mi wstępnie głównie o zakłady długoterminowe typy J. Kowalczyk zdobędzie medal Kanada w hokeju zdobędzie medal itd. by można było zagrać jako Kupon akumulacyjny. Co polecacie i z najlepszymi najlepiej kursami na faworytów, ale to już nie konieczne?
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Szukam bukmacherów z największą ilością zakładów na IO chodzi mi wstępnie głównie o zakłady długoterminowe typy J. Kowalczyk zdobędzie medal Kanada w hokeju zdobędzie medal itd. by można było zagrać jako Kupon akumulacyjny. Co polecacie i z najlepszymi najlepiej kursami na faworytów, ale to już nie konieczne?
Na pewno najbogatszą ofertę na Bwin. Poza tym nieraz zdarzają im się wpadki w ustalaniu kursów, na czym można skorzystać (np. skoki w Bischofschofen, kurs na zwycięstwo któregokolwiek z Austriaków w okolicach 1,60)
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
Szukam bukmacherów z największą ilością zakładów na IO chodzi mi wstępnie głównie o zakłady długoterminowe typy J. Kowalczyk zdobędzie medal Kanada w hokeju zdobędzie medal itd. by można było zagrać jako Kupon akumulacyjny. Co polecacie i z najlepszymi najlepiej kursami na faworytów, ale to już nie konieczne?
Przeglądam oferty i na dzień dzisiejszy najbogatsza ofertę ma sportingbet ale nie wiem czy można grac tam zakłady kombinacyjne bo nie mam tam konta jak ktoś posiada wiadomości w tym temacie będę wdzięczny
 
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
Norwedzy liczą na 29medali ogólnie w tym na 9 złotych. Na blogu dałem , krótki opis ,kto wg norweskich prognoz ma zdobyć medal
 
lukiaszenko 132

lukiaszenko

Użytkownik
Bioerndalen over 2,5 medali indyw. 2,55
Polska over 2,5 medali 1,5

Ole to król biathlonu, w każdej z czterech konkurencji indywidualnych ma szanse nawet na złoto. Najciężej może być w biegu indywidualnym, gdyż jest to najbardziej loteryjna konkurencja, ale w ostatnich MŚ Ole bieg długi wygrał i jeśli będzie w formie to powalczyć z nim może tylko jego rodak Emil Hegle Svendsen. Na tych samych Mistrzostwach w koreańskim Pyeonchang zdobył trzy indywidualne medale i to wszystkie złote. Na IO w Turynie również trzy medale ale bez złota (dwa srebra, jeden brąz). W tym sezonie miał tylko pięć startów, ale wszystkie ukończył na podium. Vancouver mogą być ostatnimi Igrzyskami Bjoerndalena, gdyż ma on już 36 lat. Dodatkowo podkreślał, że w tym sezonie nie interesuje go Puchar Świata i wszystko podporządkowuje startom w Kanadzie. Myślę, że ten typ po tak wysokim kursie warty jest zagrania.

Co do Polaków, to zostało już dużo napisane. U Kowalczyk również w każdym starcie możemy myśleć o medalu, choć łatwe to nie będzie. W biegu łączonym na 15km i na 30km Justyna jest faworytką. Małysz w ostatnich zawodach zaskoczył i z pewnością będzie groźny. Może wykorzystać swoje wieloletnie doświadczenie i wskoczyć na podium. Na szczęście nie musimy liczyć tylko na magię nazwiska Małysz, bo forma faktycznie idzie w górę. Tak samo nieobliczalną dyscypliną jak skoki jest biathlon, w którym nasz Tomek Sikora również ma szanse na medal. Poprzednicy wspominali jeszcze o Ligockiej i Niedźwieckim.

Ciekawe typy to jeszcze:

Bjoerndalen zdobędzie złoto po kursie 1,6
Kowalczyk zdobędzie złoto 1,4

Również o tym pomyślę, tak samo jak w trakcie Igrzysk nad zdarzeniami na poszczególne starty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom