>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ZLa informacja na czacie odnosnie typu

P 0

patryk1212

Użytkownik
kilkanascie dni temu chca zawrzec zaklad nie bylem pewny dokladnie o co chodzi
Zapytalem wiec na czat z pania Justyną czy zaklad w hokeja to zaklad na gole i asysty czy tylko gole oraz czy to zaklad na jeden mecz czy na caly turniej
otrzymalem odpoowiedz ze zaklady na gole i na caly turniej wiec zagralem 2 pojedyncze zaklady po 500zl kazdy
dziwne bylo to ze logujac sie nastepnego dnia okazalo sie ze jeden zaklad zostal anulowany drugi przegrany wiec zapytalem na czat akurat te sama pania o co chodzi wiec pani mi odpowiedziala ze bokmacher ja wprowadzil w blad i przeprasza. wiec ja niezadowolony z tej sytuacjii zasugerowalem anulacje tych zakladow lecz forma tobet nie uznala tego i zaklad zostal przegrany i a drugi anulowany mimo iz pani przyznala sie ze nastapil zly przeplyw informacjii
Nie polecam tego buka bo na dodatek konto jest zablokowane a srodki ktore pozostaly na koncie skonfiskowane. tyle na ten temat chcialby przestrzec gdzy robia wioche a niech kazdy wie do czego sa zdolni i jak moga zrobic tak naprawde kazdemu z nas .
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Co do supportu Tobetu, to ja do nich nic nie mam. Mam jakieś pytanie to odpowiadają od razu, a nie jak Bet365, odpowiedź na maila jak chcę by wystawili jakiś zakład i przeważnie trwa to pół godziny, a tu po chwili odpowiedź, więc ode mnie duży plus dla supportu.
 
Do góry Bottom