>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Złodzieje ....

Status
Zamknięty.
V 0

vevs

Użytkownik
Witam wygralem ostatnio spora sumke bo ponad 4 tysiace i nigdy z nimi nie mialem problemu az tu nagle nie wyplacili i zablokowali konto ???? a jak zapytalem dlaczego i co z moja kasa odpisali

Szanowny Panie
Dziękujemy za email i za cierpliwość w oczekiwaniu na odpowiedź.
Uprzejmie informujemy, że ze względów bezpieczeństwa Dział Bezpieczeństwa zdecydował się na nieodwracalne zamknięcie Pana konta. Prosimy o zapoznanie się z punktem 4-tym, zaakceptowanych przez Pana podczas rejestracji - Ogólnych Warunków Handlowych:
https://help.bwin.com/General/Legal/general_tac.aspx?sc_lang=pl
&quot;Spółka ma prawo wykluczyć użytkownika z uczestnictwa w całej ofercie bwin International Ltd., bez podawania przyczyn&quot;.

Bardzo nam przykro, że musieliśmy podjąć taką decyzję.
Z poważaniem,
Support Team z bwin ????????????
 
V 0

vevs

Użytkownik
zaraz zrobie kopie e-maila i wkleje tu :/ normalnie jak od lat bylem zadowolony teraz nagle bum i nie ma konta :/
agresja !!!:zaraz zrobie kopie e-maila i wkleje tu :/ normalnie jak od lat bylem zadowolony teraz nagle bum i nie ma konta :/
agresja !!!:[
 
L 72

loozer21

Użytkownik
ja zawsze jak wygram kwote cos kolo tysiaca odrazu od nich wyplacam bo wiele słyszalem o takich przypadkach jak twoi i lepiej zapobiegac im
 
piotrek2222 0

piotrek2222

Użytkownik
BOGATY twoje debilne komentarze typu &quot;hahahhahahahaha&quot; nic do dyskusji nie wnoszą więc .................. ????

a co do Bwin to ja też myśle że zamkneli z powodu zbyt dużej wygranej, wykorzystali punkt regulaminu który wszyscy zatwierdziliśmy podczas rejestracji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom