>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Złoty Puchar CONCACAF 2017 [7 lipiec - 26 lipiec]

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Panama - Martynika 1,80 forbet ✅
Nad Panamą już podczas tego turnieju się pochylałem. W większości pierwszy skład, brakuje paru obrońców i bramkarza. Zespół który można zaliczyć do walki o wygranie Gold Cup. Od początku roku grają bardzo solidnie. Mecz przeciwko Martynice bardzo ważny, bo awans z 1. miejsca nadal otwarty tym bardziej, że największy grupowy rywal nie zachwyca. Martynika do tej pory po wynikach zaskakuje. W ostatnim meczu choć przegrywali 2-0 zdołali doprowadzić do remisu z USA (ostatecznie przegrali 3-2). W obu przypadkach winę można zapisać jednak obronie USA, która dosyć biernie podchodziła do rywala. W tym meczu nie spodziewam się niespodzianki, bo sądzę że Panama prezentuje o poziom lepszą piłkę od piłkarzy z Martyniki.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Jamajka - Salwador Jamajka wygra co najmniej jedną połowę 1,81 Marathonbet ✅ / Jamajka DNB 1,55 forbet ▶ ZWROT
Ten mecz jest niemal lustrzanym odbiciem spotkania Panama - Martynika. Buki podobnie jak tam spodziewają się remisu dającego awans obu ekipom. Jamajka jednak może poważnie myśleć o awansie z pierwszego miejsca. Na tę chwilę mają taki sam dorobek punktowy co lider grupy - Meksyk. Wygrana, najlepiej wysoka, pozwoli na przeskoczenie lidera grupy C i grę w fazie pucharowej z Hondurasem lub Martyniką. Awans z drugiego miejsca kieruje ich na Kanadyjczyków, którzy na turnieju prezentują się bardzo dobrze i o awans będzie ekstremalnie ciężko. W takim przypadku nie powinno zabraknąć dziś woli walki finalistom tegoż turnieju z 2015 roku.
Salwador w grupie ograł Curacao czego można się było spodziewać. Tego roku nie mogą uznać jednak za udany - wygrywali tylko z Nikaraguą, Belizę i wymienionym przed momentem Curacao. Nie oszukujmy się, te kraje nic nie znaczą na arenie międzynarodowej. Dziś będą się starali by stracić jak najmniej co pozwoli by prześlizgnąć się do fazy pucharowej. Ja spodziewam się spotkania podobnego do meczu z grupy B, gdzie Panama będąca w niemal identycznej sytuacji mocno walczyła o pierwsze miejsce w grupie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Podsumowując fazę grupową nasuwa mi się tylko 1 wniosek. Bezsens rozgrywania tego turnieju jest wręcz przytłaczający. Te rozgrywki nie mają absolutnie żadnego znaczenia i prestiżu dla nikogo, co pokazały Stany i Meksyk. Obie ekipy wystawiają składy, które zapewne dostałyby srogie baty od naszej kadry C. Do tego dochodzą reprezentacje na poziomie San Marino czy Gibraltaru, z którymi faworyci i tak mają problemy. Poziom o 2 klasy niższy niż choćby w Pucharze Azji.
Copa America Centenario pokazała, jak powinny wyglądać mistrzostwa obu Ameryk. Ekipy, które się nie zakwalifikują, powinny grać w jakimś Pucharze Karaibów czy innym gównie, a nie kazać grać Meksykowi i USA w jakiejś parodii, której nawet nikt nie chce pokazywać w TV. Wiadomo, że poważni piłkarze wolą przygotować się do sezonu ligowego niż kopać się z jakimiś amatorami z 3 świata.
Dla sprawdzenia zmienników są mecze towarzyskie, mistrzostwa całej Ameryki miałyby duży prestiż i oglądalność. Niestety CONCACAF woli mieć swoje rozgrywki, które są konkurencyjne co najwyżej dla Mistrzostw Oceanii, bo nawet mistrzostwa Europy kobiet, które właśnie trwają, więcej znaczą od tego cyrku.


2 typy na ćwierćfinały:

Kostaryka - Panama u 2,5 1.45✅ oraz Jamajka - Kanada u 2,5 1.42 Uni

Zbyt wielu argumentów nie ma co podawać, wszystkie ekipy underowe, słabe w ofensywie plus faza turnieju, gdzie jeden błąd może decydować o odpadnięciu. Raczej wyczekiwanie rywala niż atak od początku. Nie zdziwię się, jeśli w którymś meczu będziemy mieli karne po bezbramkowym remisie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Te rozgrywki nie mają absolutnie żadnego znaczenia i prestiżu dla nikogo, co pokazały Stany i Meksyk. Obie ekipy wystawiają składy, które zapewne dostałyby srogie baty od naszej kadry C. Do tego dochodzą reprezentacje na poziomie San Marino czy Gibraltaru, z którymi faworyci i tak mają problemy. Poziom o 2 klasy niższy niż choćby w Pucharze Azji.
Znaczenie mają. Zwycięzca ma prawo gry w pucharze Konfederacji. Tu mistrzostwa odbywają się co dwa lata więc jeśli inna drużyna wygra drugi finał rozgrywany jest baraż. Trzeba jednak pamiętać, że Ameryka Północna to nie Europa i takiego parcia na piłkę nożną nie ma.
Po Meksyku ciężko wymagać by grali pierwszym składem gdy dopiero wrócili z Rosji. USA rzeczywiście trochę pokpiła sprawę ale mają do tego prawo tym bardziej, że nadchodzi czas na wymianę starszych reprezentantów. W ten sposób na wygranie mają szanse inne ekipy. Jak pewnie wiesz Europa i Świat poszerzają liczbę uczestników swoich mistrzostw więc i tu będą zwiększać się różnice poziomów i będzie wiało nudą - celem jest forsa. W tej części świata nie można wybrać lepszych zespołów. Rozgrywać turniej dla 6. w miarę równych ekip? Nie ma to sensu. Trzeba pamiętać, że dla takich krajów jak Martynika czy Gujana to świetna okazja do promowania tego sportu we własnym kraju.
Dla sprawdzenia zmienników są mecze towarzyskie, mistrzostwa całej Ameryki miałyby duży prestiż i oglądalność. Niestety CONCACAF woli mieć swoje rozgrywki, które są konkurencyjne co najwyżej dla Mistrzostw Oceanii, bo nawet mistrzostwa Europy kobiet, które właśnie trwają, więcej znaczą od tego cyrku.
Niemcy pojechali na PK też w rezerwowym składzie. Może turniej w Rosji nie miał dużej rangi, mimo to nie można go nazwać towarzyskim patrząc chociażby na podejście takich ekip jak Portugalia czy Chile. Połączenie mistrzostw obu Ameryk nie daje szans na jakąkolwiek walkę dla zespołów z Ameryki Północnej, o Karaibach nie wspominając. Przejście kwalifikacji byłoby dla nich nie lada wyzwaniem. Jestem jednak niemal pewien, że w Ameryce Północnej wygrana ma znaczenie.
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
I właśnie dlatego Meksyk i USA jak dobrze by nie grali, to nie mają żadnych szans na rywalizację z najlepszymi, ponieważ w poważną piłkę reprezentacyjna grają raz na 4 lata na Mundialu. W kwalach grają z ogórkami, w Gold Cup też i mamy na zmianę na 1 miejscu Meksyk lub USA. Myślę, że rywalizacja z ekipami z Ameryki Południowej miałaby dla nich taki wymiar, jak dla nas Mistrzostwa Europy, bo jaka jest motywacja, skoro wiesz, że jak nie teraz, to wygrasz cały turniej za 2 lata.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Dziś w nocy pierwsze ćwierćfinały. Dość ciekawie zapowiada się mecz pomiędzy Kostaryką i Panamą. Obie ekipy prezentują podobny poziom i można tu się spodziewać każdego wyniku. Dogrywka dość prawdopodobna. Omijam ten mecz.
USA - Salwador Obie strzelą 2,08 Marathonbet ⛔
Ja krótko na temat drugiego spotkania. USA, jak już wielokrotnie wspomniano, gra drugim garniturem. Taki zabieg spowodował, że gospodarze nie najlepiej radzą sobie w obronie. Sporo błędów doprowadziło do strat goli nawet z takim rywalem jak Martynika. Jankesi nie mieli zbyt wymagających przeciwników w grupie. Prócz Panamy nikt nie był w stanie im zagrozić, choć wspomniana Martynika poważnie postraszyła.
Czy Salwador będzie w stanie się postawić i uzyskać dobry wynik? Ciężko mi powiedzieć ale jestem niemal pewien, że będą walczyć do ostatniej minuty nawet przy bardzo niekorzystnym wyniku. Piłkarze z Ameryki Środkowej spełnili minimum jakim był awans - co prawda z pozycji trzeciej jednak można się było spodziewać, że Meksyk i Jamajka ich prześcignie bo są ekipami lepszymi. W meczach grupowych w każdym meczu z bramką. Sądzę, że dziś także można się spodziewać bramki z ich strony. USA jako faworyt z golami nie powinien mieć większych trudności.
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
USA, jak już wielokrotnie wspomniano, gra drugim garniturem.
Jednak jest tak, jak mówił koleś z Eurosportu. Przepisy pozwalają dowołać nowych zawodników w trakcie turnieju. Mamy już najlepszych piłkarzy. Dempsey, Bradley, Howard, Altidore w składzie. Amerykanie tym samym wyrastają na głównego faworyta turnieju, bo Meksyk chyba po Pucharze Konfederacji dał odpocząć swoim piłkarzom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Gold Cup
Godz: 04:30
Spotkanie Meksyk-Honduras
Typ: Meksyk -1.
Kurs 2.55
Buk Forbet
Analiza Faza Play-Off pucharu Gold Cup, Meksyk , który wygrał swoją grupę zmierzy się tutaj z reprezentacją Hondurasu, Meksyk jest zdecydowanym faworytem do zwycięstwa bowiem ostatnio jest w niezłej formie pomimo tego że nie gra takim składem jak na pucharze konfederacji , jest zespołem poukładanym i moim zdaniem znacznie lepszym niż ekipa Hondurasu, który w swojej grupie zajął 3 miejsce i awansował do dalszych gier. Meksyk w ostatnich kilku latach tylko 1 raz został pokonany przez Honduras, poza tym prawie zawsze wygrywał lub remisował z nimi , myślę że w tym meczu od samego początku do końca będzie kontrolował to spotkanie , obie ekipy spotkały się ze sobą 09.06.2017 wtedy Meksyk nie dał żadnych szans ekipie Hondurasu wygrał 3:0 Honduras nie potrafił stworzyć sobie praktycznie ani jednej dogodnej sytuacji w 90 minut a do tego nie oddał celnego strzału na bramkę , więc myślę że w dniu jutrzejszym będzie podobnie, stawiam tutaj na dokładny wynik 2:0 po 90 minutach tej rywalizacji.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Gold Cup
Godz: 03:00
Spotkanie Meksyk-Jamajka
Typ: Meksyk -1
Kurs 2.45
Buk Forbet
Analiza: Drugie Półfinałowe spotkanie w ramach Złotego Pucharu (Gold Cup) Meksyk zmierzy się z w nim z zespołem Jamajki. Meksyk oczywiście będzie tutaj faworytem do zwycięstwa , w drugim półfinale USA bez większych problemów uporało się z zespołem z Kostaryki i zameldowało się w finale. Jamajka w poprzednim swoim spotkaniu na etapie ćwierćfinału wygrała z zespołem Kanady,ale to Ci drudzy byli zespołem znacznie lepszym tworzącym sobie sporo sytuacji podbramkowych , niestety zabrakło im szczęscia oraz skuteczności , dlatego odpadli z rywalizacji , tutaj nie widzę innej opcji niż wygrana Meksyku , który jest zespołem znacznie lepiej poukładanym , gram na nich od samego początku turnieju ponieważ są dla mnie faworytem do zdobycia tego trofeum, grając nawet w takim składzie. Nie liczą iż w tym meczu Jamajka zdobędzie chociażby jednego gola , te zespoły spotkały się ponad tydzień temu i Meksyk był tam zespołem znacznie lepszym , niestety padł remis po 0,ale Jamajka praktycznie nie zagrażała bramce Meksyku, myślę że tutaj będzie podobnie bowiem gra toczy się już o znacznie wyższe cele, dlatego też jak już wspomniałem wcześniej nie widzę innej opcji aniżeli wygrana Meksyku, stawiam na wynik 2:0 może 3:0 , bowiem jak meksyk strzeli 1 gola to już raczej worek się rozsypie bo Jamajka będzie musiała ruszyć, goście najprawdopodobniej będą próbowali utrzymać 0:0 i doprowadzić do karnych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom