>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

zmiana danych

B 0

bandi06

Użytkownik
witam, czy nie bedzie problemu ze zmiana danych(prawie wszystko oprocz nazwiska i kraju)? Pytam sie bo gdyby to byla tylko ulica to napewno nie bylo by problemu
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Jeśli grałeś na tym koncie i masz tam pieniądze to może być problem. Jeśli nie robili by problemów ludzie wyłudzaliby bonusy na potęgę, graliby zupełnie anonimowo i zmieniali dane w momencie gdy dochodzi do weryfikacji. Pralnia pieniędzy otwarta całą dobę, więc nawet BAH mógłby mieć problemy z prawem. Musisz próbować pogadać z supportem (jeśli masz coś na sumieniu to uważaj, żeby nie napisać zbyt dużo). Takie sprawy mogą być rozpatrywane indywidualnie i dużo zależy jakie operacje miałeś na tym koncie.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
witam, czy nie bedzie problemu ze zmiana danych(prawie wszystko oprocz nazwiska i kraju)? Pytam sie bo gdyby to byla tylko ulica to napewno nie bylo by problemu
Czyli imię też? Nieładnie oszukiwać :p
Adres to pikuś - zawsze się można przeprowadzić. Sam to zrobiłem i zmieniałem dane adresowe u większości buków.
Tak jak napisał bludek, po to są ograniczenia, normy czy regulaminy dotyczące wypłat bonusów czy nawet tworzenia kont, żeby nie tworzyć wielu kont, nie wyłudzać bonusów itd.
Na Twoim miejscu poprosiłbym o zmianę adresu i liczył, ze się nie zorientują w błędnie podanym imieniu ????

Edit: Data urodzenia! Zapomniałem o niej. Jeśli i w tym przypadku skłamałeś Twoje szanse na wypłatę są marne.
Jedyne wyjście to skorzystać z Moneybookers ????
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
To może jeszcze napiszesz, że zakładając konto w bah byłeś niepełnoletni? :razz:
Na twoim miejscu wypłaciłbym całą kasę i dopiero później napisał do nich maila z możliwością zmiany &quot;prawie wszystkich danych oprócz nazwiska i kraju&quot;.
O skan dowodu czy innych dokumentów cię nie prosili, tak?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
a jak data urodzenie bedzie inna to nie wyplaca mi ? Z moneybookers dalo by rade gdybym dokonal wplaty przez ta strone ;/
No a czego się spodziewałeś? Oszustwo to oszustwo.
Próbuj przez MB - tam nie ma zazwyczaj weryfikacji chyba że masz pech i/lub ograbiłeś ich na porządną kwotę ????
Jeśli masz tam dużo kasy to wpłać przez MB i zaryzykuj. Jeśli się boisz to nei narzekaj bo po to jest wymóg podawania PRAWDZIWYCH danych aby to robić już na początku a nie w momencie wypłaty.
 
B 0

bandi06

Użytkownik
a jakby tak: pisze im ze ja koncze gre i oddaje konto innemu czlonkowi rodziny bo mozna miec przeciez jedno konto na ip co wy na to?

edit:
mam pomysl, mozna zrobic bony i wyslac na adres bo mam juz dobry, i nowe konto zalozyc, ale czy bede musial je obracac czy nie?
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Nie przejdzie takie coś. Jeśli napiszesz, że kończysz grę to najpierw poproszą Cię o wypłatę środków (a z tym jest problem), a później zamkną konto. Reszta rodziny może założyć konta w normalny sposób, ale to nic nie da. Support najprawdopodobniej nie zmieni kluczowych danych, ani nie przeleje pieniędzy z jednego konta na drugie.
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
Hahah, nie można oddawać konta dla innych członków rodziny. Jakby ktoś z rodzinki chciał zacząć u nich zabawę to musiałby założyć nowe konto (na siebie i podać prawdziwe dane osobowe).
Jeśli nie miałeś ukończonych 18 lat w chwili gdy zakładałeś konto to zostanie ono zamknięte a cała kasa skonfiskowana. A nawet jeśli byłeś pełnoletni to wątpię by było inaczej i pozwolili by ci grać jakby nigdy nic.
A Ogólne warunki handlowe:
4. W przypadku identyfikacji niepełnoletniego Gracza, konto zostanie zamknięte w trybie natychmiastowym. W przypadku gdy nieletni Gracz dokona wpłaty na Konto, wpłata jak i wszelkie wygrane przepadają na rzecz Lotteries &amp; Gaming Authority (LGA). Każda osoba uznana za nieletnią zostanie przejęta przez Lotteries &amp; Gaming Authority (LGA).
C Zawieranie zakładów przez Internet:
4. W przypadku podania przez Gracza nieprawidłowych danych, bet-at-home zastrzega sobie prawo do wykluczenia Gracza ze swojej oferty oraz odmowy wypłaty ewentualnych wygranych. Gracz zobowiązuje się na żądanie spółki dostarczyć kopię ważnego dokumentu tożsamości (paszport, prawo jazdy, dowód osobisty) oraz kopie kart kredytowych, których użył do wpłat.
We wcześniejszym poście napisałeś o wpłacie przez MB i wypłaceniem wszystkich środków również przez MB. Otóż musiałbyś najpierw uregulować saldo z pierwszego kanału płatności (przelewem bankowym wpłacałeś?), tzn. wypłacić najpierw na konto bankowe. Bah nie pierze pieniążków.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
We wcześniejszym poście napisałeś o wpłacie przez MB i wypłaceniem wszystkich środków również przez MB. Otóż musiałbyś najpierw uregulować saldo z pierwszego kanału płatności (przelewem bankowym wpłacałeś?), tzn. wypłacić najpierw na konto bankowe. Bah nie pierze pieniążków.
Nie byłbym taki pewny, że nie przyjmą mu wypłaty całości środków na MB.
BAH oczywiście nie pierze pieniędzy ale przy okazji jest na tyle niezorganizowaną firmą, że popełniają różne błędy ;)

no przeciez mam nowy plan(bony) odpowiedzcie prosze na to pytanie ????
Nikt Ci nie będzie pomagał oszukiwać ;)
Bony są jakimś rozwiązaniem ale na 100% podlegają obrotowi. Nie zdziwiłbym się również gdyby za wystawienie takiego bonu była pobierana odpowiednai opłata.
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
oszukiwac?
...
Chce zmienic dane na POPRAWNE i to ma byc oszukiwanie?
Też mógłbym zakładać konta na fikcyjne dane co miesiąc i rozwiązałoby to moje problemy z limitami. A później tylko &quot;zmieniałbym&quot; dane. ????
Oczywiście, że oszukujesz. Po jakiego podawałeś nieprawdziwe dane? Regulamin bah zaakceptowałeś przy rejestracji konta i zgodziłeś się na takie warunki. Zaakceptować znaczy przeczytać i zrozumieć.
Jeśli się nie spodobał było znaleźć innego buka, który pozwalałby na rejestrację z fikcyjnymi danymi.
To miałeś te 18 lat jak zakładałeś u nich konto?
napisz do supportu i pozbedziesz sie problemu nie wiedzy na temat zmiany danych.
Pozbędzie się nie tylko niewiedzy ale i środków na koncie. Także niech lepiej je wypłaci a później pisze emaile.
 
Do góry Bottom