>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zmiana konta Moneybookers

michu26 0

michu26

Użytkownik
Witam mam pytanko czy ktoś wie czy Moneybookers zmienili konto bankowe do wpłaty pieniędzy,bo ja wpłacalem na ich konto w BRE Banku 15.07 i do tej pory nie mam kasy na koncie??czy maja jakąś awarie??Mam konto bankowe w PKOBP i kase mi ściągnęli z konta ale do Moneybookers nie doszło.POMOZCIE!!!!!!DZiEKI
 
michu26 0

michu26

Użytkownik
OK, dzięki a gdzie moge znaleźć dane do przelewu na Moneybookers,bo nigdzie na ich stronie nie widze tego,ktoś wie??DZIEKI
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Logujesz się na swoje konto bankowe, następnie wpłata i przekaz bankowy:
Proszę przelać wybraną kwotę z własnego konta bankowego do:
Własciciel konta:Moneybookers Ltd
Bank:Bank Pekao SA Miasto:Warszawa
Numer konta:06124059181111000049121005
Kod banku:12405918
SWIFT:PKOPPLPWXXX
Waluta konta: PLN
Adnotacja: xxxxxx
NALEŻY PODAĆ swój numer ID klienta!

!!! ZAKAZ depozytów gotówkowych/ od stron trzecich !!! Z powodu regulacji prawnych przeciw praniu brudnych pieniędzy nie możemy akceptować depozytów gotówkowych lub przekazów bankowych realizowanych przez inne strony niż XXXX. Nie robimy wyjątków od tej reguły. Wszelkie koszty administracyjne i bankowe związane ze zwrotem płatności zostaną nałożone na stronę zapoczątkowującą takie płatności. Dowiedz się więcej

Waluta płatności: Zalecamy Ci wysłanie przekazu w wyżej wymienionej walucie. Przy przekazach w innych walutach i/lub w przypadkach kiedy określona waluta różni się od waluty konta Moneybookers, mogą zostać naliczone opłaty za wymianę waluty.


Nie możemy obciażyć tą sumą Państwa konta bankowego: Należy samodzielnie przekazać bankowi polecenie przekazu pieniędzy!


Bankowość online: Jeśli posiadasz internetowe konto bankowe, możesz płacić bezpośredno w jednej z poniższych instytucji:
Bank Zachodni WBK S.A. | PKO Bank Polski | Bank Pekao S.A. | BRE Bank S.A. | ING Bank | Citibank Handlowy | Bank BPH | Kredyt Bank S.A. | Lukas Bank | Bank Millennium
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Nie wiedzialem ze zmienili konto bankowe dlatego pare dni temu wyslalem na konto bre bank sa, czy kasa mi przepadnie??
 
M 0

metan0l

Użytkownik
Popełniłem ostatnio identyczny błąd , dlatego mam pytanie jak rozwiązano Twoją sprawę oraz ile to czasu zajęło ?
Z góry dzięki za odpowiedź !
 
M 0

metan0l

Użytkownik
Szczególnie jak rozmawia się z automatem :-|
Który Cię oświeca , że przelewy idą od 2 do 5 dni ...
Jutro jak tam się ktoś nie ogarnie to będę troszkę zdenerwowany ...
 
Do góry Bottom