>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Zmiana miejsca zamieszkania oraz konta

I 6

insaner

Użytkownik
Witam,
Mam pytanko - za kilka tygodni jak dobrze pójdzie będę zmieniał miejsce zamieszkania, a więc i dowód osobisty a w najbliższych miesiącach zamierzam zmienić także konto bankowe (inny bank) - jak to zrobić żeby MB nie robiło problemów? Tak samo nie wiem co będzie z bukami - jak nagle zmieni mi się konto bankowe. Nie chciałbym wycofywać całej kasy z buków i wpłacać tego z powrotem po zmianie konta - ale nie chciałbym również żeby mi ją zakosili - poza tym to i tak chyba by nic przecież nie dało - wpłacić pewnie bym i wpłacił ale później przy wypłacie mogą się przyburzyć że się konto zmieniło pewnie, później weryfikacja - a tu zonk - dowód inny, adres zamieszkania inny, dane z banku ma się rozumieć też inne - i nie wiem czy wtedy nie zblokują - tam MB jak i same buki.
Btw - a w ogole to ciekawi mnie co by się stało gdybym zmienił nazwisko (przy zmianie stanu cywilnego) - to już chyba w ogole jazda by była - bo wszystko by było nowe - ale pesel, zdjęcie i data urodzenia ta sama - więc i tak pewnie system by to wyłapał i dupa.
Jeśli ktoś miał z taką sytuacją do czynienia to proszę o pomoc.
PS
Z MB korzystam od ponad 2 lat, przepuściłem przez nich kilkanaście (a może i kilkadziesiąt) tysięcy PLN ale tylko na przekazy konto-mb-buk-mb-konto(lub buk) korzystając z Dialcomu. Miałem raz na początku zablokowane konto ale od czasu weryfikacji listem, przesłania rachunków, wyciągu konta za ostatni miesiąc, skanu dowodu mam spokój i limity jakieś kosmiczne i żadnych problemów nie miałem z nimi - i mam nadzieję że po zmianie miejsca zamieszkania, dowodu i rachunku tak zostanie - tylko właśnie nie wiem jak to zrobić żeby właśnie nie było większych problemów.
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Imię i nazwisko oraz data swojego urodzenia zostaje zapisana w rejestrze MB i tego nie da się zmienić. Natomiast co do nowego adresu miejsca zamieszkania to po prostu informuje się MB oraz wysyła im się skan dowodu osobistego .
Co konta bankowego to można dodawać jeszcze jedno konto w MB które najpierw trzeba zweryfikować.
 
Do góry Bottom