>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zmiana profilu

onos 28

onos

Użytkownik
Witam. Otoz chcialbym sie dowiedziec czy istnieje w BWIN mozliwosc zmiany z powiedzmy ojca na syna ???? . Po prostu wczesniej gralem na danych ojca a teraz skonczylem 18lat i kombinuje zeby jakos przepisac te konto na siebie. Dzieki za pomoc :spokodfhgfh:
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam. Otoz chcialbym sie dowiedziec czy istnieje w BWIN mozliwosc zmiany z powiedzmy ojca na syna ???? . Po prostu wczesniej gralem na danych ojca a teraz skonczylem 18lat i kombinuje zeby jakos przepisac te konto na siebie. Dzieki za pomoc :spokodfhgfh:
A ja Ci powiem szczerze...nie kombinuj, jesli nie musisz nic nie zmieniaj, bo dostaniesz bana i tak zakonczysz przygode z bwin...Lepiej nie draznic niedzwiedzia...:spokodfhgfh:

pozdrawiam.:spokodfhgfh:
 
onos 28

onos

Użytkownik
LOL wymusic u Bwin to da sie chyba tylko bana jak kolega wczesniej napisal. Po prostu nie wiem moze Tobie to nie przeszkadza ale ja wole wiedziec ze jest moje konto i ze ja za nie odpowiadam ;). W sumie wiele to nie zmienia czy konto na mnie czy na ojca ale swoje to swoje ;P. W sumie z tym BWIN nie kombinowalem tylko zalozylem se nowe konto na Pinnacle i o wiele bardziej mi sie podoba niz na Bwin. Pozdro
 
Do góry Bottom