>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zmiana waluty - najlepszy wybór?

medium0 48

medium0

Użytkownik
Witam. Chciałbym się Was coś poradzić. Planuje zmienić walute na koncie w bet365 z PLN na EURO. Pani powiedziała mi że potrwa to parę minut także tutaj problemu nie ma. Mogę również otworzyć rachunek walutowy w swoim banku BZWBK i tam trzymać pieniądze w EURO. Pytanie teraz, czy opłaca się otwierać konto w Skrillu w tej walucie? Czy przy przelewach bet365 -&gt; Skrill -&gt; BZWBK albo odwrotnie nie będzie dużych prowizji, strat?
Nie wiem jeszcze czy nie otworzyć konta walutowego gdzie indziej niż w swoim banku. Czytałem że są bardziej opłacalne opcje na internecie chociażby e-kantor Alior Banku.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Jeżeli wszystkie konta będziesz miał w euro, to nie ma przecież mowy o jakichś stratach przez przewalutowanie. Jedynie poniesiesz opłatę związaną z przelew ze skrilla na konto, jednak to standardowa opłata, którą miałbyś także przy wypłacie w złotówkach. Strata może być przy wypłacie z banku, jeżeli chciałbyś od razu przeliczyć sobie euro na złotówki, jednak to już kwestia banku, jak (nie)korzystny przelicznik proponują. Zawsze możesz wypłacić w euro i poszukać lepszej opcji na przewalutowanie.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Jest mi ktoś w stanie odpowiedzieć
Samemu sobie stwarzasz problemy. Masz konto w Bet365 z zł, to po co zmieniasz?
A kantorze Aliora faktycznie można mieć konto w euro za darmo, ale czy da radę przelać do buka, tego nie wiem. A obawiam się, że może być problem. Poza tym konta walutowe są z reguły droższe niż złotówkowe, choć bankierzy kasę ściągają za prowadzenie jednych i drugich. Jak nie bezpośrednio to pośrednio.
Teraz możesz zasilać konto w Bet365 zlotówkami i złotówki też otrzymasz jako wypłatę, więc przewalutowania nie ma. Nie wiem, jak teraz najlepoiej się opłaca robić wpłaty i wypłaty do zagranicznych buków. Skrill też może być w złotówkach i też nie ma przewalutowań. Ale wypłaty ze Skrilla są drogie i karta u nich może się bardziej opłacić, ale to zależy ile chcesz wypłacać i jak często. Tu musisz pytać o koszty w Skrillu.
 
medium0 48

medium0

Użytkownik
Po co zmieniam to akurat mój interes. Nie takie było moje pytanie. Już się dowiedziałem że przewalutowanie konta w bet365 to kwestia paru minut z możliwością cofnięcia. Mogę założyć konto na skrillu w euro i do tego rachunek walutowy w moim banku. Wtedy wszystkie operacje odbywają się w euro a przewalutowanie następuje w moim banku z rachunku na rachunek.
 
Do góry Bottom